Piektdiena,
1.jūlijs 2022
Vārda dienas: Imants, Ingars, Intars, Rimants, Леонтий, Ипат Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Radio raidījumi

Zivis starp diviem krastiem: kas ir akvakultūra?

05.05.2021

29. aprīļa “Zivis starp diviem krastiem” raidījumā sauna ar Daugavpils Universitātes Ekoloģijas departamenta vadītāju, Bioloģijas zinātņu doktoru un akvakultūras speciālistu Artūru Škuti.

Raidījums “Zivis starp diviem krastiem” atgriežas radio ēterā

16.04.2021

Latgalē, kā arī valstī kopumā joprojām aktuāla problēma ir sabiedrības nepietiekamā informētība un izglītošana par zivju resursu racionālu un saudzīgu izmantošanu un aizsargāšanu. Lai izglītotu sabiedrību par zivju resursiem valstī, to pētīšanu, saudzīgu izmantošanu un aizsardzību, savu skanējumu radio ēterā atsāk raidījumu cikls “Zivis starp diviem krastiem”.

Aktuāla intervija: Valsts atbalsts Covid-19 seku pārvarēšanai

14.04.2021

Covid-19 pandēmijas krīze ir atstājusi dziļas negatīvas sekas uz daudzu valsts uzņēmēju ekonomisko darbību. Kopš pagājušā gada rudens nosacīta pandēmijas otrā viļņa pastiprināšanās, valstij ilgu laiku bija izsludināts ārkārtas stāvoklis un ieviesta virkne ierobežojumu. Kā zināms ārkārtas situācija pēc Lieldienām tik atcelta, bet ierobežojumi joprojām pastāv. Lai palīdzētu uzņēmējiem mazināt radušos zaudējumus, no valsts puses tika izveidoti instrumenti Covid-19 seku pārvarēšanai.

Eiropas ziņas

25.11.2020

Par aktuālāko Eiropas savienībā - radio raidījumā "Eiropas ziņas".

Eiropas ziņas

19.11.2020

Par aktuālāko Eiropas savienībā - radio raidījumā "Eiropas ziņas".

Eiropas ziņas

11.11.2020

Par aktuālāko Eiropas savienībā - radio raidījumā "Eiropas ziņas".

Aktuāla intervija ar Ralfu Nemiro

09.11.2020

Ralfs Nemiro ir latviešu jurists un politiķis, bijušais Latvijas ekonomikas ministrs. Šobrīd vada Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju.

Eiropas ziņas

04.11.2020

Par aktuālāko Eiropas savienībā - radio raidījumā "Eiropas ziņas".

Zivis starp diviem krastiem: Kovšu ezerā ielaisti zandarta mazuļi

29.10.2020

 Kovšu ezerā, Rēzeknē,  lai uzlabotu kopējo ūdenstilpnes ekoloģisko stāvokli, veicot ezera zivju resursu apsaimniekošanu, tika ielaisti 1000 zandarta mazuļi. Šajā raidījumā saruna ar Rēzeknes pilsētas dome Vides un ainavu pārvaldības speciālisti Natāliju Siņicinu.

Notikumu krustpunktā - mediju telpas jautājumi 1

26.10.2020

Analizējam Krievijas mediju politiku. Stāstīsim par to, kāpēc komercmedijiem ir nepieciešams valsts finansiāls atbalsts.

Zivis starp diviem krastiem: zivju resursu izpēte un papildināšana

23.10.2020

Šonedēļ raidījumā par zivju resursu izpēti un papildināšanu Krustpils novada un Daugavpils pilsētā. 

Notikumu krustpunktā - sabiedrisko mediju likums 1

22.10.2020

Analizēsim Saeimā apspriesto sabiedrisko mediju likumu. Kas ir strīdīgākie jautājumi?

Zivis starp diviem krastiem: Latgales čempionāts spiningošanā

13.10.2020

Šoreiz raidījumā "Zivis starp diviem krastiem" reportāža no Latgales 2020. gada atklātā čempionāta spiningošanā, kurš 26. un 27. septembrī norisinājās Rušonas ezerā.

Pasākumu cikls “Ar Eiropas tvērienu Latgalē”

13.10.2020

Lai veicinātu jauniešu radošo domāšanu, ideju ģenerēšanas spēju, pilnveidotu prezentācijas un komunikācijas prasmes, kritisko domāšanu, kā arī veicinātu jauniešu līdzdalību sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā, biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latgales plānošanas reģionu (LPR), Kultūras ministriju, reģiona pašvaldībām un vairākām jauniešu NVO 2020. gada rudenī rīko pasākumu ciklu “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” (“Ar Eiropas tvērienu Latgalē”). 

Notikumu krustpunktā - spēja kritiski izvērtēt informāciju

12.10.2020

Iztaujāsim medijpratības eksperti Klintu Ločmeli par mediju patērētāju spējām kritiski izvērtēt informāciju. Vai kopumā situācija Latvijā ir uzlabojusies?

Elektromobilitāte Latvijā: Potenciāls un realitāte

02.10.2020

23.septembrī, Baltijas Starptautiskā Atjaunojamās Enerģijas Asociācija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Rēzeknes uzņēmēju biedrību, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas telpās rīkoja informatīvu pasākumu “Elektromobilitāte Latvijā: Potenciāls un realitāte”.

Notikumu krustpunktā - ko sagaidām no vēsturisko zemju likuma?

02.10.2020

Uzklausīsim valsts prezidenta Egila Levita, kā arī Annas Rancānes un Imanta Slišāna domas par prezidenta rosināto “Latviešu vēsturisko zemju likumu”.

Valsts prezidenta intervija Latgales mediju grupai

29.09.2020

Aizvadītajā nedēļā, 25. septembrī Rēzeknē ar vizīti bija ieradies Latvijas Republikas prezidents Egils Levits. 

Notikumu krustpunktā - Jānis Domburs par Latvijas mediju telpu

28.09.2020

Par Latvijas mediju kvalitāti un par to, vai mēs nepārspīlejam ar iedzīvotāju nespēju atšķirt propogandu no objektīvas informācijas,  iztaujāsim  pazīstamo žurnālistu Jāni Domburu.

Notikumu krustpunktā - Kāpēc komercmediji sit trauksmes zvanu?

18.09.2020

Vai sabiedrisko mediju iziešana no reklāmas tirgus dos gaidītos ienākumus Latvijas komercmedijiem? Cik liela ir summa, kas nepieciešama komerciālo televīzijas kanālu un radiostaciju atbalstam? Uz  šiem uz citiem ar Latvijas informatīvās  telpas stiprināšanu saistītiem jautājumiem atbild Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektors Andris Ķeniņš.

“Zivis starp diviem krastiem”: 12.raidījums

17.09.2020

Šajā raidījumā saruna ar Rēzeknes novada domes vecāko vides speciālisti Klintu Bērziņu, kura Rēzeknes novada pašvaldībā sākusi strādāt pavisam nesen. 

Notikumu krustpunktā - Attīstība Baltkrievijā un informatīvā telpa 2

14.09.2020

Attīstība Baltkrievijā   un Latgales informatīvās telpas jautājumi. Ko par to domā   Daugavpils Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes lektors un  politikas vērotājs Dmitrijs Oļehnovičs.

Notikumu krustpunktā - reģionālā prese un Baltkrievijas ekonomika

04.09.2020

Intervija ar laikraksta “Kurzemnieks” galveno redaktori Daigu  Bitinieci par mediju stāvokli Latvijā, viltus ziņām un par to vai mums nepieciešama reģionālo mediju asociācija.

“Zivis starp diviem krastiem”: 11.raidījums

04.09.2020

Šajā raidījumā dodamies uz Daugavpils Universitātes Parazitoloģijas un Histoloģijas laboratoriju, kas veic saldūdens zivju, savvaļas un mājdzīvnieku parazitofaunas sistemātisko izpēti, ka arī pēta parazīta-saimnieka attiecības un viņu mijiedarbību ar dažādiem vides faktoriem.

Notikumu krustpunktā - informatīvās telpas stiprināšana Latgalē

28.08.2020

Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Mārcis Balodis atbild uz jautājumu: Kāpēc būtu jāpievērš uzmanība informatīvās telpas stiprināšanai valsts austrumu daļā.

"Latgola 900 sekundēs" 11.raidījums

27.08.2020

Šajā raidījumā plašāk par pasākumu Lūznavas muižā – Škiuņa džezs. Kā tas aizsācies un, kas gaidāms turpmāk – par to stāsta Lūznavas muižas pārvaldniece Iveta Balčūne un kultūras projektu vadītāja Inga Žirgule.

"Latgola 900 sekundēs" 10.raidījums

22.08.2020

Lai saprastu, kas mums pieder un kā to nepazaudēt, visā valsts teritorijā notiek dabas skaitīšana. Par to plašāk šajā raidījumā stāsta Dabas aizsardzības pārvaldes ģenerāldirektors Andrejs Svilāns.  

"Notikumu krustpunktā" - Reģionālo mediju nākotne

21.08.2020

Mūsu šīsdienas  raidījumā  analizēsim aktuālo situāciju Baltkrievijā un iepazīstināsim ar jaunāko  attīstību mūsu kaimiņvalstīs.

VVD darbinieku pieķer nelikumīgā zemūdens zvejā

20.08.2020

Šīs nedēļas raidījumā “Zivis starp diviem krastiem” par kādu skaļu notikumu, kurš 10. augustā notika pie Rāznas ezera. Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki Rāznas Nacionālajā parkā nelegālās zemūdens medībās pieķērusi Valsts vides dienesta amatpersonu, kura, izmantojot savu dienesta stāvokli, esot mēģinājusi izvairīties no soda un bēga no policijas.

Notikumu krustpunktā - Baltkrievija pēc prezidenta vēlēšanām

17.08.2020

Raidījuma gaitā informējam par jaunāko attīstību mūsu kaimiņvalstīs un analizējam  aktuālo situāciju pēc prezidenta vēlēšanām Baltkrievijā.

Nedēļas skaitlis
No 1. jūnija siltumapgādes tarifs Vipingas un Ziemeļu rajonos “samazinājās” no 99,66 eiro par megavatstundu līdz 124, 15 eiro par megavatstundu (summas bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
facebook ok draugiem
Top