Otrdiena,
18.jūnijs 2024
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Radio raidījumi

Kā balsojām mēs, kā balsoja Eiropa?

13.06.2024

Raidījumā izsmeļošāk analizējam Eiropas parlamenta vēlēšanu iznākumu Eiropā, mūsu kaimiņvalstīs un Latgalē.

Kai panuokt Latgolys atteisteibu?

11.06.2024

Latgolā gastieja Ekonomiskuos sadarbeibys i atteisteibys organizacejis OECD i Pasauļa Bankys puorstuovi. Bet Latvejis varys gaiteņūs teik puorstruoduots Latvijis austrumu pīrūbežys socialekonomiskuos atteisteibys i drūšeibys styprynuošonys plans.

M. Vērdiņš vērtē Rietumvalstu militāro palīdzību Ukrainai

06.06.2024

Šonedēļ atsākam iknedēļas radiožurnālu “Notikumu krustpunktā”.

Ar stuostu nu Preiļu eterā atsagrīž raidejums “Pi myusu Latgolā”

04.06.2024

Ar Medeju atbolsta fonda (MAF) finansiālu atbolstu pi radejis klauseituoju atsagrīž radiožurnals “Pi myusu Latgolā”. Tys ir Laurys Sondoris i Teņa Bykovska veiduots kasnedelis raidejums par Latgolys aktualitatem, cylvākim,  kulturviesturiskuo montuojuma saglobuošonu, jaunumim sabīdryski politiskajā, kai ari uzjiemiejdarbeibys jūmā.

Rēzeknes novadā norisinās 4. līmeņa jaunsargu nometne

06.05.2024

No 1. līdz 4. maijam Valsts robežsardzes koledžas lauku mācību centrā “Janopole”, Rēzeknes novadā norisinās Jaunsardzes centra organizētā 4. līmeņa jaunsargu nometne.

Austrumu robežas militārai stiprināšanai sāk rakt prettanku grāvjus 1

29.04.2024

Turpinot darbus pie austrumu robežas stiprināšanas un pretmobilitātes plāna ieviešanas, mūsu bruņotie spēki turpina austrumu robežas militāro stiprināšanu. Lai potenciāla iebrukuma gadījumā pretinieka kaujas tehnikai būtu aprūtināta pārvietošanās, piektdien, 26.aprīlī bruņotie spēki sāka pirmo, pie pašas Krievijas robežas esošo, meža ceļa pārrakšanu. Tādi ceļi identificēti vairāki.

Divu krastu radio intervija ar Edgaru Rinkeviču

19.04.2024

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdienā, 19.aprīlī, darba vizītē apmeklēja Rēzeknes novadu un vadīja militārās padomes sēdi. Pēc sēdes norisinājās  militārās padomes kopīga tikšanās ar valsts austrumu pierobežas novadu vadītājiem. 

Aktuāla intervija: Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis

22.03.2024

Saeimas Vides, klimata un enerģētikas apakškomisijā Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) prezentēja ziņojumu, kurā minētas sešas vietas Latvijā, no kurām nākotnē varētu izvēlēties piemērotāko neliela atomreaktora būvniecībai. Kas ir šī ziņojuma pamatā un vai ir kāds konkrēts plāns kodolenerģijas attīstības iespējām Latvijā?

Aktuāla intervija: Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa

15.03.2024

Lai iepazītos ar situāciju Daugavpils reģionālajā slimnīcā, kā arī spriestu par izglītības jautājumiem Latgalē, Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa piektdien, 15. martā, reģionālajā vizītē apmeklēja Daugavpili.

Aktuālā intervija: Kultūras ministre A.Logina

02.03.2024

“Sabiedrības saliedēšana ir Kultūras ministrijas prioritāte!” norāda kultūras ministre Agnese Logina (P).

Aktuālā intervija: Aizsardzības ministrs Andris Sprūds

24.02.2024

Kopš Krievijas pilna apmēra iebrukuma Ukrainā pagājuši divi gadi. Kas notiek ar drošību, interesēm un mācībām Latvijā, cik gatavi esam? Aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P) darba vizītē apmeklējot  Latgales reģionu un Aizkraukles novadu, atbild apstiprinoši: “Mēs savu robežu, savu valsti sargājam! Mēs esam gatavi dažādiem scenārijiem, gan no vienas puses hibrīduzbrukumiem, kas turpinās un mēs ar tiem regulāri tiekam galā, bet protams kā bruņotajiem spēkiem mums ir jābūt gataviem, tai skaitā arī militāriem apdraudējumiem. Jebkāda militārā apbraudējuma gadījumā Krievijai vai jebkurai agresorvalstij būs jāsastopas ar visu NATO jaudu. Līdz ar to – mēs esam drošībā!”

Aicina izvērtēt vai RD vadība nav saucama pie kriminālatbildības

19.01.2024

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV) piektdien, 19. Janvārī  reģionālajā  apmeklēja Rēzeknes, Varakļānu un Madonas novadus, un tikās ar novadu domju vadību un pašvaldību pārstāvjiem. Esot Latgalē nav iespējams nedomāt arī par Rēzeknes valstspilsētas tālāko politisko un ekonomisko darbību.

Par Baltkrievijas opozīcijas koordinācijas padomi

12.01.2024

Apskatu un komentāru daļā izsmeļošāk par Baltkrievijas opozīcijas koordinācijas padomes darbu un represijām pret tās locekļiem.

Kārlis Dagilis: Latgales mediju telpa tiek stiprināta

05.01.2024

Apskatu un komentāru daļā: Vai  Tuvo Austrumu karā saskatāmas kara noziegumu  pazīmes? Kāds ir Apvienoto Nāciju Organizācijas  cilvēktiesību biroja viedoklis?

Guntis Ščerbinskis par Latvijas mediju telpu

28.12.2023

Apskatu un komentāru daļā atskatīsimies uz aizejošā gada spilgtākajiem notikumiem. Iztaujāsim žurnālistu Gunti Ščerbinski par mūsu informtīvās telpas stiprumu un vājumu.

Jānis Slaidiņš par Ukrainu un ne tikai…

27.12.2023

Mūsu šīsnedēļas raidījumā eksklusīva saruna ar Zemessardzes štāba  majoru Jāni Slaidiņu. Vai iespējams uzvarēt karu pret valsti, kurai ir kodolieroči ? Kas varētu būt tie apstākļi, kas spētu Krieviju un  Ukraina  nosēdināt pie sarunu galda  un  vai pašā Krievijā ir iespējama sabiedriskās domas maiņa?

Aktuāla intervija: Arvils Ašeradens par situāciju Rēzeknē

23.12.2023

Piektdien, 22. decembrī finanšu ministrs Arvils Ašeradens bija ieradies uz tikšanos ar Rēzeknes valstspilsētas domes deputātiem un darbiniekiem, lai apspriestu pašvaldības finansiālo situāciju un iespējamos risinājumus finanšu stabilitātes atjaunošanai. 

Harkivas pilsētas iedzīvotāji komentē Krievijas iebrukumu

15.12.2023

Dosimies uz Rotko muzeju Daugavpilī, kur notika sadraudzības pilsētu Harkivas un Daugavpils iedzīvotāju tikšanās. Runātāji dalījās ar saviem personīgajiem stāstiem par to, kāda ir bijusi dzīve pirms kara un pēc iebrukuma.

Vai kara gaita Ukrainā nonākusi strupceļā?

08.12.2023

Apskatu un komentāru daļā: Nopietna  izrāviena, visticamāk nebūs. Vai kara gaita  Ukrainā nonākusi strupceļā?

Eiropas labējās partijas apvienojas

30.11.2023

Apskatu un komentāru daļā: Pirms nākamā gada Eiropas parlamenta vēlēšanām sadarbības aliansi noslēdzis  Nīderlandes politiķis Gērts Vilderss un Francijas labējās “Nacionālās fronts” līdere Marina Lepēna. 

Mārcis Balodis: Sankciju mērķi jāvērtē ilgtermiņā

23.11.2023

Apskatu un komentāru daļā par Eiromaidana protesta kustības desmitgadi. Ko šis laiks nesis Ukrainai?

Tiks aprēķināti padomju režīma nodarītie zaudējumi Latvijai

16.11.2023

Apskatu un komentāru daļā par Eiropas Savienības jauno sankciju paketi pret Krieviju, kā arī par padomju okupācijas Latvijai radīto zaudējumu aprēķināšanas komisijas darbu.

Jānis Kapustāns par aktuālo starptautisko attīstību

10.11.2023

Apskatu un komentāru daļā par to, vai vēlētājiem ASV atkal nāksies izdarīt izvēli starp Donaldu Trampu un pašreizējo prezidentu Džo Baidenu.

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”

08.11.2023

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Notikumu krustpunktā: militārais eksperts Mārtiņš Vērdiņš

03.11.2023

Kādas Vašingtona saredz Izraēlas un Palestīnas attiecībastam, kad tiks nolikti ieroči? Kalnu Karabahu armēņi ir zaudējuši, bet pastāv aizdomas, ka Azerbaidžānai ar to var nebūt gana. Vai Rietumu atbalsts Ukrainai   ir pieteikams un kādas varētu būt Rietumvalstu  intereses? To jautāsim  militārajam ekspertam Mārtiņam Vērdiņam.

Edvīns Šnore: Esam piekopuši “strausa politiku”

27.10.2023

Šīsnedēļas raidījuma apskatu un komentāru daļā: Krievija strādā pie tā, lai mainītu Rietumvalstu politisko dienaskārtību saistībā ar palīdzības sniegšanu Ukrainai.

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”

25.10.2023

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Mārtiņš Vērdiņš par aktuālo situāciju Ukrainā

19.10.2023

Kas notiek ar  Krievijas militāro grupējumu “Vagner”? Kā attīstās kara darbība Ukrainā un kādi apstākļi var ietekmēt  Kremļa turpmāko politiku? Šos jautājumus uzdosim militāro jautājumu ekspertam Mārtiņam Vērdiņam.

Kā stiprināt medijus hibrīdkara apstākļos?

16.10.2023

Apskatu un komentāru daļā par to, kāpēc Eiropas Politiskās kopienas sanāksmē Granadā neizdevās nosēdināt pie sarunu galda Azerbaidžānu un Armēniju.

Vai Latgale ir interesanta ārvalstu investoriem?

09.10.2023

Analizēsim situāciju Kalnu Karabahā.  Vai iespēja, ka armēņi un azerbaidžāņi kādreiz atkal dzīvos viens otram blakus ir izplēnējusi?

« 1 2 3 ... 16 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top