Pirmdiena,
27.maijs 2024
Vārda dienas: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta, Максим, Никита, Сидор, Леонтий Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Politika

Bērziņa: Rēzeknes dome normāli strādās tikai pēc vēlēšanām 1

12.01.2024

Rēzeknes dome normālā ritmā varētu atsākt strādāt tikai pēc nākamajām pašvaldību vēlēšanām, intervijā aģentūrai LETA atzina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa.

Stecs: Rēzekne plāno aizņemties 5 miljonus uz 20 gadiem 3

11.01.2024

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas un Publisko izdevumu un revīzijas komisijas kopsēdē pieņemts lēmums rosināt Tieslietu ministriju papildināt normatīvos aktus, paredzot tajos pašvaldību amatpersonu atbildību par pieņemtajiem lēmumiem, tomēr konkrētāka risinājuma izvēle tiks atstāta Tieslietu ministrijas ziņā.

Burovam aizdomas par Rēzeknes apzinātu novešanu līdz bankrotam

10.01.2024

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētājam Oļegam Burovam ir aizdomas, ka Rēzekne, kura ir nonākusi pamatīgās finanšu grūtībās, apzināti novesta līdz bankrotam.

Bartaševičs tiesā apstrīdējis viņa atstādināšanu no mēra amata 1

09.01.2024

No Rēzeknes domes priekšsēdētāja amata atstādinātais Aleksandrs Bartaševičs tiesā apstrīdējis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas parakstīto rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata, informēja Administratīvā rajona tiesā Rēzeknē.

Bijuša mēra partijai neziedo 2

03.01.2024

Decembra sākumā bijušais Rēzeknes mērs vērsās pie pilsētniekiem ar lūgumu atbalstīt finansiāli viņa jauno partiju.

Vairākas partijas Rēzeknē veido kopīgu biroju

28.12.2023

Koalīcijas, opozīcijas un Saeimā nemaz netikušas partijas zem viena jumta. Ar tādu ieceri vairākas partijas iecerējušas janvārī Rēzeknē izveidot kopīgu biroju. Līgumi par īri ar ēkas īpašnieku vēl tiek slēgti šobrīd, bet LTV zināms, ka interesi izrādījušas  Jaunā konservatīvā partija, Nacionālā apvienība, "Progresīvie", "Jaunā Vienotība", Latvijas Reģionu apvienība un Latvijas Zaļā partija.

Ašeradens: Rēzeknē līdz janvāra beigām jāsagatavo budžeta projekts

23.12.2023

Finanšu ministrija (FM) vienojusies ar Rēzeknes pilsētas domi, ka pašvaldība līdz 2024.gada 22.janvārim sagatavos budžeta projektu, kas dotu pamatojumu FM vērsties valdībā ar priekšlikumu, kā risināt finanšu situāciju pašvaldībā, piektdien preses konferencē pēc tikšanās ar Rēzeknes domes pārstāvjiem sacīja finanšu ministrs Arvils Ašeradens (JV).

Ministre: VK revīzija Rēzeknē apliecina bezatbildību un nelikumības

22.12.2023

Valsts kontroles (VK) revīzijas Rēzeknes pašvaldībā rezultāti apliecina jau iepriekš Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Finanšu ministrijas (FM) norādīto, ka domes vadības rīcība ar budžeta līdzekļiem vērtējama kā bezatbildīga un nelikumīga, uzskata vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Domē apsprieda bioatkritumus, bet nepieņēma budžeta grozījumus

22.12.2023

Ceturtdien, 21. decembrī, notika kārtējā Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes sēde, kuras darba kārtībā bija 14 jautājumi un 1 papildjautājums.

Rēzeknes domes sēde ceturtdien tomēr notiks

19.12.2023

Rēzeknes pilsētas domes deputāti atbildīgajās komitejās šoreiz sagatavojuši domes sēdē izskatāmos lēmumprojektus, sacīja pašvaldības deputāte Ināra Groce (NA/LZP/JV/LRA/LP).

Rēzeknes domei jāsagatavo finanšu dokumenti FM un VARAM

18.12.2023

Rēzeknes pilsētas domei jāsagatavo dokumenti par parādsaistību apjomu, nākamā gada budžetu un finanšu uzskaites sistēmas uzlabošanu izskatīšanai Finanšu ministrijā (FM) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Kaminskis: Nākamais gads pašvaldībām būs smags

13.12.2023

Nākamais gads pašvaldībām būs finansiāli smags, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis.

Intervija ar atstādināto Rēzeknes mēru Aleksandru Bartaševiču 1

09.12.2023

Par būtiskiem un ilgstošiem pārkāpumiem, vadot domes darbu, novembra sākumā no amata atstādināts Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

Rēzeknes pilsētas domes sēde atkal nenotika

08.12.2023

Rēzeknes pilsētas domes sēde ceturtdien nenotika, jo atbildīgajās komitejās nav sagatavoti izskatāmie lēmumprojekti, sacīja pašvaldības deputāte Ināra Groce (NA/LZP/JV/LRA/LP).

Ministram ļaus anulēt pašvaldības deputāta mandātu (papildināts)

06.12.2023

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram ļaus anulēt pašvaldības deputāta mandātu, ja deputāts trīs mēnešu neattaisnoti nepiedalīsies domes sēdēs, paredz šodien Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas atbalstītais priekšlikums grozījumiem Pašvaldības domes deputāta statusa likumā.

Rēzeknē "ledus ir sakustējies" – deputāti atsāk darbu

29.11.2023

Rēzeknē "ledus ir sakustējies" – pēc trim nenotikušām sēdēm trešdien, 29. novembrī, uz domes sēdi sanāca 12 no 13 vietvaras deputātiem. Līdz ar to bija pārliecinošs kvorums un deputāti varēja izskatīt vairāk nekā mēneša garumā iekrātos 28 jautājumus, tostarp par pedagogu algām.

VI vērtēs Rēzeknes četru domnieku slimības lapu pamatotību 1

24.11.2023

Veselības inspekcija vērtēs Rēzeknes domes deputātu darba nespējas lapu pamatotību, tā Latvijas Televīzijai apliecināja inspekcijā. Pieprasījums vērtēt deputātu slimības lapas saņemts no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas.

Saeimā apspriež Rēzekni, kvorumu un deputātu pilnvaru anulēšanu

24.11.2023

Saeima ceturtdien nodeva izskatīšanai komisijās Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas virzītos grozījumus Pašvaldības domes deputāta statusa likumā, kas paredz ieviest Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) tiesības anulēt pašvaldību deputātu pilnvaras, ja ilgstoši nebūs apmeklētas sēdes.

CVK anulēs deputātu mandātus, ja ilgstoši nebūs apmeklētas sēdes

23.11.2023

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija trešdien nolēma virzīt izskatīšanai Saeimā grozījumus Pašvaldības domes deputāta statusa likumā, kas paredz ieviest Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) tiesības anulēt pašvaldību deputātu pilnvaras, ja ilgstoši nebūs apmeklētas sēdes.

RD oficiāli slimojošie deputāti piedalās publiskos pasākumos 1

22.11.2023

Rēzeknes domes oficiāli slimojošie deputāti piedalās publiskos pasākumos, informēja pašvaldības opozīcija.

Jaunas RD vēlēšanas varētu notikt vienlaikus ar EP vēlēšanām

20.11.2023

Ja Saeima pieņems likumu par Rēzeknes domes atlaišanu, jaunas domes vēlēšanas varētu notikt vienlaikus ar Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rēzeknes domes sēde atkal nenotika 5

16.11.2023

Ceturtdien, 16. novembrī, bija paredzēta kārtējā Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes sēde, uz kuru bija ieradušies vien 6 deputāti. Tā kā uz sēdi neieradās 7 koalīcijas deputāti, nebija kvoruma un sēdes vadītājs Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Stecs paziņoja, ka tiks sasaukta atkārtota kārtējā domes sēde šī gada 29. novembrī plkst. 10.00. Ar šo paziņojumu sēde tika slēgta.

LPS nevērtēs situāciju Rēzeknē

16.11.2023

Latvijas pašvaldību savienība (LPS) nevērtēs situāciju Rēzeknē un nevienas pašvaldības mēra rīcību, intervijā aģentūrai LETA sacīja LPS priekšsēdētājs Gints Kaminskis.

Rēzeknes deputātu dēļ ministre grib grozīt likumu 3

15.11.2023

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV) rosinās likuma grozījumus, lai automātiski tiktu anulētas to pašvaldības domes deputātu pilnvaras, kuri bez attaisnojuma neapmeklē trīs domes sēdes pēc kārtas, intervijā Latvijas Radio pavēstīja ministre.

Bērziņa aicina Rēzeknes domes deputātus nolikt mandātus

13.11.2023

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV) pēc Rēzeknes pašvaldības apmeklējuma aicina Rēzeknes domes deputātus atsākt darbu vai nolikt deputātu mandātus.

Rēzeknē uz atlikto domes sēdi ierodas četri deputāti 4

10.11.2023

Rēzeknes domes sēde piektdien atkal nevarēja notikt, jo uz to bija ieradušies tikai četri no 13 deputātiem.

RD neizrāda vēlmi uzņemties atbildību par Bartaševiča sastrādāto

08.11.2023

Rēzeknes domes deputāti pagaidām neizrāda vēlmi uzņemties atbildību par ilggadējā, nesen atstādinātā pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča sastrādāto, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Prezidents - par pašvaldību vadītāju pielaišanu valsts noslēpumam

08.11.2023

Pienākums iegūt pielaidi valsts noslēpumam varētu attiekties arī uz pašvaldību vadītājiem, viņu vietniekiem un izpilddirektoriem, uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš otrdien Rīgas pilī tikās ar Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu (ZZS).

Aizliedz Latvijā uzturēties Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem

03.11.2023

Saeima 2. novembrī galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kas paredz liegt Latvijā uzturēties Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem.

Kvoruma trūkuma dēļ izgāžas Rēzeknes pilsētas domes sēde 1

02.11.2023

Šodien paredzētā Rēzeknes pilsētas domes sēde tika atcelta, jo uz to ieradās tikai seši deputāti.

« 1 2 3 4 ... 23 »
Nedēļas skaitlis
2023. gada beigās iedzīvotāju parāds uzņēmumam “Rēzeknes siltumtīkli” bija 1 507 282 eiro
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Rēzeknes ūdens” paplašina norēķinu iespējas

Saprotam, ka grib, rēķinot klientu vietā, par 1 aritmētisku darbību iekasēt 0,50 eur.
Ko darīt pensionārei, kurai nav interneta un telefons ar podziņām?

Sīkāk...
Dzīvokļu īpašnieku mazākumam būs plašākas pilnvaras
pēc renovācijas stacijas 18 mājai nav domāta konstrukcija karoga uzlikšanai.vai nu sapulce jāsasauc , vai prasīt policijas palīdzību. Sīkāk...
Ukrainietes Rēzeknē saskaras ar grūtībām valodā un darba atrašanā
Могу помочь украинским женщинам с латышским языком бесплатно.Я латышка, русским владею на высоком уровне, немного понимаю и украинский язык.Так что процесс был бы обоюдно выгодным.


Sīkāk...
facebook draugiem
Top