Sestdiena,
30.Septembris 2023
Vārda dienas: Elma, Elna, Menarda, Вера, Надежда, Любовь, София Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Politika

Saeima apstiprina jauno valdību Siliņas vadībā

15.09.2023

Saeimas vairākums piektdien apstiprināja jauno, Ministru prezidentes Evikas Siliņas (JV) vadīto vadību. Par jauno valdību nobalsoja 53 deputāti.

Latvija turpmāk neielaidīs automašīnas ar Krievijas numura zīmēm

13.09.2023

Atbilstoši Eiropas Komisijas skaidrojumiem un Ārlietu ministrijas sniegtajam viedoklim no 12. septembra plkst.18 personām ar Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem liegts iebraukt Eiropas Savienībā caur Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežšķērsošanas vietām, informēja Valsts ieņēmumu dienests (VID).

Slēgs Silenes robežšķērsošanas vietu uz robežas ar Baltkrieviju

13.09.2023

Ņemot vērā Baltkrievijas realizēto nelegālās imigrācijas spiedienu Iekšlietu ministrija sagatavojusi valdības lēmuma projektu, kas paredz slēgt Silenes robežšķērsošanas vieta uz robežas ar kaimiņvalsti.

FM izvērtēs Rēzeknes pašvaldības finanšu stabilizācijas plānu

07.09.2023

Finanšu ministrijā (FM) saņemts Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības finanšu stabilizācijas pieteikums, kuram pievienots veicamo pasākumu plāns un informācija par kavētajiem maksājumiem, un FM eksperti atbilstoši kompetencei saņemto informāciju izvērtēs tuvākajā laikā, informēja FM pārstāvji.

Rēzeknes domes taupības plānos - skolu apvienošana

01.09.2023

Rēzeknes pilsētas pašvaldības finanšu krīze tieši skars pilsētas iedzīvotājus un aizkavēs pilsētas attīstību, uzskata deputāte Ināra Groce (NA/LZP/JV/LRA/LP).

Valsts kontrole veiks finanšu revīziju Rēzeknes pašvaldībā

30.08.2023

Valsts kontrole (VK) veiks finanšu revīziju Rēzeknes pašvaldībā, informēja VK Sabiedrisko attiecību un iekšējās komunikācijas daļas vadītāja Signe Znotiņa-Znota.

Sprindžuks: "Tā, kā bija, viņi dzīvot nevarēs"

30.08.2023

"Izvērtējot stabilizācijas procesa iesnieguma saturu, tika pieņēmts lēmums pārcelt izskatīšanas jautājumu uz 1. septembri. Pamatojoties uz likuma Par pašvaldību finanšu stabilizēšanu un pašvaldību finansiālas darbības uzraudzību 6. panta 1. punktu, iesniedzot pašvaldības finanšu stabilizācijas izmaksām un veicamo pasākumu plāns. Pašlaik farba grupa strādā pie iesnieguma satura," šādu atbildi Dienai sniedza Rēzeknes domes Komunikācijas un ārējās sadarbības nodaļas vadītāja Nataļja Jupatova, atbildot  uz jautājumu  par iemesliem, kādēļ sēde pārcelta no 29. augusta.


Pārcelta Rēzeknes domes sēde par finanšu stabilizācijas procesu

29.08.2023

Rēzeknes pašvaldības domes sēde, kurā deputāti lems par finanšu stabilizācijas procesa sākšanu, pārcelta uz 1.septembri.

Sprindžuks nav saņēmis skaidras atbildes Rēzeknē (+intervija) 3

24.08.2023

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks (AS) Rēzeknes domes sēdē nav guvis pārliecību, ka dome veikusi visus nepieciešamos tēriņu samazināšanas pasākumus.

Rēzeknes domes opozīcijai kārtējo reizi neizdodas gāzt mēru

25.08.2023

Rēzeknes pilsētas domes opozīcijai ceturtdien kārtējo reizi neizdevās gāzt no amata domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču, lai arī pilsēta viņa vadībā pašlaik ir nonākusi dziļās finanšu problēmās.

Rēzekne lūdz FM iesniegt pašvaldības finanšu stabilizācijas pieteikumu

23.08.2023

Finanšu ministrija (FM) ir saņēmusi Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča paziņojumu, ka viņš ierosinājis Rēzeknes pašvaldības domei iesniegt FM pašvaldības finanšu stabilizācijas pieteikumu,  informēja FM pārstāvji.

FM nav pārliecības, ka Rēzekne spēs pildīt saistības pret kreditoriem

22.08.2023

Izvērtējot Rēzeknes pilsētas pašvaldības iesniegto rīcības plānu finanšu krīzes pārvarēšanai, Finanšu ministrija (FM) nav guvusi pārliecību, ka pašvaldība spēs pildīt savas saistības pret kreditoriem, informēja FM pārstāvji.

Rēzekne lems par finanšu stabilizācijas procesa sākšanu

23.08.2023

Rēzeknē tiks lemts par finanšu stabilizācijas procesa sākšanu, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēdē informēja Rēzeknes pilsētas domes deputāte Ināra Groce.

23.augustā sasaukta Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēde

22.08.2023

Trešdien, 23.augustā, plkst.16 sasaukta Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēde.

Ministrs Sprindžuks pieprasa sasaukt Rēzeknes domes ārkārtas sēdi

21.08.2023

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks rosina sasaukt Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes ārkārtas sēdi, kurā deputātiem būtu jāziņo par rīcību finanšu situācijas atrisināšanai.

Sprindžuks pieprasa paskaidrojumus. Vai tālāk – mēra atstādināšana?

17.08.2023

17.augustā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks nosūtīja pieprasījumu Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domei sniegt paskaidrojumus par finanšu situāciju Rēzeknes pašvaldībā un tālāko rīcību.

JV izvirza Siliņas kandidatūru premjera amatam

17.08.2023

"Jaunās vienotības" (JV) kopsapulcē un "Vienotības" domes sēdē trešdien nolemts labklājības ministri Eviku Siliņu (JV) izvirzīt kā JV Ministru prezidenta amata kandidāti.

Uz Latvijas-Baltkrievijas robežas pieprasa atbalstu no armijas

16.08.2023

Ņemot vērā strauji pieaugušo hibrīdapdraudējumu uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, no šodienas Valsts robežsardze mobilizē papildus dienestā esošos robežsargus ārējās valsts robežas apsardzības stiprināšanai, informēja robežsardze.

Kariņš atkāpsies un atkārtoti nepretendēs uz Ministru prezidenta amatu

14.08.2023

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pirmdien paziņoja, ka atkāpsies no premjera amata un vairs atkārtoti nepretendēs uz šo amatu.

Apstiprināts rīcības plāns finanšu krīzes pārvarēšanai 1

11.08.2023

Ceturtdien, 10. augustā, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika apstiprināts rīcības plāns Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības finanšu krīzes pārvarēšanai, lai sadarbībā ar Finanšu ministriju strādātu pie finanšu situācijas stabilizēšanas un uzlabošanas pašvaldībā.

Plkst. 15:00 sāksies Rēzeknes domes sēde

10.08.2023

Šodien plkst. 15:00 notiks Rēzeknes pilsētas domes sēde, kurā cita starpā tiks lemts par darbinieku skaita samazināšanu pašvaldības iestādēs.

Sprindžuks aicina Rēzeknes mēru nekavēties ar budžeta stabilizāciju

09.08.2023

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks (AS) aicinājis Rēzeknes mēru nekavēties ar budžeta stabilizāciju.

Atvērts jautājums par Rēzeknes mēra un domes atbildību

08.08.2023

Finanšu problēmu Rēzeknē dēļ ir atvērts jautājums par Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") un domes atbildību, pēc koalīcijas sanāksmes paziņoja valdības politiķi.

Ašeradens aicina Valsts kontroli veikt ārkārtas revīziju Rēzeknes domē

08.08.2023

Finanšu ministrs Arvils Ašeradens (JV) aicina Valsts kontroli (VK) izskatīt iespēju tuvākajā laikā veikt ārkārtas revīziju Rēzeknes pašvaldībā, lai būtu iespējams iegūt visaptverošu informāciju, ko var izmantot par pamatu situācijas sakārtošanai.

Sprindžuks: Rēzeknes mēra krēsls var būt apdraudēts

07.08.2023

Ja revīzijā konstatēs nelikumības vai nesaimniecisku rīcību, Rēzeknes mēra krēsls var būt apdraudēts, tā šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču žurnālistiem norādīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks (AS).

Rinkēvičs aicinās Sprindžuku izvērtēt Bartaševiča atbildību

07.08.2023

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs aicinās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Māris Sprindžuku (AS) izvērtēt Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") atbildību saistībā ar Rēzeknes finansiālajām grūtībām.

Robežsardzes priekšnieks: Esam gatavi pielietot šaujamieročus

01.08.2023

Konstatējot bruņotas personas uz Latvijas-Baltkrievijas robežas un tām nepildot Latvijas valsts pārstāvju norādījumus, robežsargiem ir tiesības pielietot šaujamieročus, atzina Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts.

Pret "Vagner" radītajiem drošības riskiem Latvijai un Lietuvai ir līdzekļi

25.07.2023

Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" izvietošana Baltkrievijā rada pieaugošus drošības riskus Latvijai, Lietuvai un Polijai, taču pret to ir līdzekļi, norādīja Rīgā izvietotā NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Rinkēvičs: Krievija izmanto taktiku, lai padarītu pārtiku par ieroci 1

19.07.2023

Krievijas izstāšanās no Melnās jūras graudu iniciatīvas un Odesas reģiona, tostarp ostas, bombardēšana ir vēl viens pierādījums Krievijas noziedzīgajai taktikai, lai padarītu pārtiku par ieroci, mikroblogošanas vietnē "Twitter" uzsvēris Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Kariņš: NATO samitā pieņemti Latvijai nozīmīgi lēmumi

13.07.2023

Viļņas NATO samita pirmajā dienā apstiprināti jaunie detalizētie NATO aizsardzības plāni, kā arī pieņemti būtiski lēmumi par alianses aizsardzības spēju stiprināšanu un Ukrainas ceļu uz pilnu dalību aliansē, informēja premjerministra Krišjāņa Kariņa (JV) birojā.

« 1 2 3 ... 20 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Ugunsgrēkos Latgalē cietuši divi cilvēki, dzēsti 148 kūlas ugunsgrēki
Nejrychlejší a nejjednodušší nabídka půjčky
Nabízím financování všem spolehlivým investičním projektům na poskytování úvěrů v rozmezí 25 000 Kč až 80 000 000 Kč bez protokolu maximálně do 48 hodin. pro více informací Email: [email protected] Sīkāk...
Valsts pārvaldē būtu jālikvidē 8000-11 000 štata vietu
Sveiki,
Es esmu Maika Čērča finanšu aizdevums, likumīgs aizdevuma aizdevējs, mēs izsniedzam aizdevumus
uz personīgo kredītu, mājokļa kredītu, aizdevumiem automašīnas iegādei, studentu kredītam, parādiem
konsolidācijas aizdevums, nenodrošināts aizdevums, riska kapitāla aizdevumi un uzņēmumiem
ieguldīt un atrisināt finanšu problēmas utt ... mūsu aizdevumi viegli un dalīties
kapitāls 150 miljonu eiro apmērā, plāno aizdot privātpersonām īstermiņā un ilgtermiņā,
termiņš ir no 500 līdz 100 miljoniem eiro visiem nopietniem cilvēkiem,
uzticams, un integrēt tā vēlas veikt aizdevumu. Mana procentu likme 2%, ja
Jūs interesē mūsu aizdevuma piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi
Vārds: Maika kungs
E-pasts: [email protected] Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Tev tā jau iestājusies... Sīkāk...
facebook draugiem
Top