Trešdiena,
24.jūlijs 2024
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Ольга, Ефимия Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Politika

Satversmes tiesā ierosināta lieta par Rēzeknes domes atlaišanu 1

23.07.2024

Satversmes tiesā (ST) ierosināta lieta par Rēzeknes pašvaldības domes atlaišanas likuma un Pašvaldības domes vēlēšanu likuma normu atbilstību Satversmei.

Ārlietu ministre Baiba Braže reģionālajā vizītē apmeklēja Latgali

22.07.2024

18.–19. jūlijā, divu dienu vizītē Latgalē Latvijas un ES Austrumu robežas reģionā ārlietu ministre Baiba Braže augstu novērtēja gan Latvijas atbildīgo dienestu profesionāļu, gan Latgalē strādājošo uzņēmumu, arī Rēzeknes pašvaldības pagaidu administrācijas, lielo ieguldījumu Latvijas un ES attīstībā un drošībā.

Ārlietu ministre reģionālajā vizītē apmeklēs Rēzekni

15.07.2024

Ārlietu ministre Baiba Braže šonedēļ - 18.jūlijā un 19.jūlijā - reģionālajā vizītē apmeklēs Latgali, informēja Ārlietu ministrijā.

Iekšlietu ministrs reģionālajā vizītē apmeklē Rēzekni

12.07.2024

Ceturtdien, 11. jūlijā, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis reģionālajā vizītē apmeklēja Rēzeknes valstspilsētas pašvaldību. Ministrs tikās ar pašvaldības pagaidu administrācijas vadītāju Gunu Puci un viņas vietniekiem – Ivetu Mietuli un Jāni Belkovski, lai pārrunātu aktuālākos jautājumos par civilo aizsardzību un pašvaldības policijas darbu.

Rēzeknes pašvaldības finansiālo stāvokli Puce dēvē par izaicinošu

10.07.2024

Rēzeknes pašvaldības finansiālais stāvoklis ir izaicinošs, pauda pašvaldības pagaidu administrācijas vadītāja Guna Puce.

Pagaidu administrācija vispirms ķersies klāt budžeta sakārtošanai

08.07.2024

Pirmdien, 8. jūlijā, uz pirmo sēdi sanāca Rēzeknes pagaidu administrācija. Tajā apstiprināts pašvaldības pagaidu administrācijas darba reglaments. Kā steidzamākos jautājumus pagaidu administrācija saredz budžeta sakārtošanu, lai pašvaldība saņemtu valsts aizdevumu, un pašvaldības iesākto projektu sakārtošanu.

Pagaidu administrācija pirmajās dienās jau atklājusi virkni problēmu

05.07.2024

Ņemot vērā jau pirmajās dienās konstatētās problēmas, saprotams, ka Rēzeknes problēmu risināšanai darba būs pilnas rokas, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" atzina Rēzeknes domes pagaidu administrācijas vadītāja Guna Puce.

Pagaidu administrācija vēlas izvest pilsētu no krīzes situācijas

04.07.2024

Rēzeknes pašvaldības pagaidu administrācija, kas sākusi darbu atlaistās domes vietā, pašlaik iepazīstas ar pašvaldības pārvalžu un iestāžu vadītājiem.

Rēzeknes pašvaldību tagad vada pagaidu administrācija 2

03.07.2024

Līdz ar domes atlaišanu otrdien, 2. jūlijā, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā darbu sāka pagaidu administrācija trīs cilvēku sastāvā. Pagaidu administrāciju vadīs bijusī Uzņēmuma reģistra vadītāja, juriste Guna Puce, un viņas vietnieki būs Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektore Iveta Mietule un bijušais Rīgas būvvaldes vadītājs Jānis Belkovskis.

Elektroniskās rindas ieviešana uz austrumu robežas kavējas

02.07.2024

Vairāku Baltkrievijas robežšķērsošanas punktu slēgšana Latvijā, Lietuvā un Polijā radījusi dubultu slodzi atlikušajiem punktiem. Latvijā daļa slēgtā Silenes muitas kontroles punkta darbinieku tagad strādā Pāterniekos, tomēr kravas mašīnām rindā tāpat ir jāgaida vairāk nekā nedēļa. Kravas un tranzīta auto dzīvo rindu uz robežas varētu mazināt elektroniskā rinda, taču tās ieviešana, lai gan politiķu solīta jau gadiem, tomēr vēl aizvien kavējas.

Ar Krieviju saistīto ielu nosaukumu maiņa Rēzeknē nav bijusi aktuāla 1

26.06.2024

Ar Padomju Savienību un Krieviju saistīto ielu nosaukumu maiņa Rēzeknē līdz šim nav bijusi dienas kārtībā, aģentūrai LETA apliecināja pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksejs Stecs.

Rēzeknes saistību segšanai nepieciešami 3 725 209 eiro 1

25.06.2024

Ceturtdien, 20. jūnijā, notika kārtējā Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes sēde, kuras darba kārtībā bija 23 jautājumi, t.sk. veikti grozījumi Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes saistošajos noteikumos “Par Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības budžetu 2024. gadam”.

Pagaidu administrācija varēs strādāt pusotru gadu

21.06.2024

Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Pašvaldības domes vēlēšanu likumā, kas nosaka, ka domes atlaišanas gadījumā pašvaldības vadību pagaidu administrācijai varēs uzticēt uz laiku līdz pusotram gadam.

Pašvaldību vēlēšanās Rēzeknē vairākas partijas saredz kopīgu startu

20.06.2024

Lai gan līdz pašvaldību vēlēšanām nākamā gada 7. jūnijā atlicis gandrīz gads, izskan aicinājumi uz politisko sadarbību un kopīgu sarakstu veidošanu. Uz to aicina pašlaik Saeimā nepārstāvētā Jaunā konservatīvā partija. Tai līdzīgu ideoloģisko virzienu pārstāvošās Nacionālā apvienība un "Apvienotais saraksts" saredz iespēju kopīgam sarakstam Rēzeknē un citviet Latgalē, bet Rīgā varētu startēt individuāli. Galīgos lēmumus gan pieņemšot neilgi pirms vēlēšanām.

Valsts prezidents apmeklēja Austrumu robežu

20.06.2024

Otrdien Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs apmeklēja Latvijas Austrumu robežu, kur novērtēja žoga būvniecības progresu uz Latvijas-Krievijas robežas.

Rēzekne un Rēzeknes novads netiks apvienoti

14.06.2024

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, atsakoties no lielo pilsētu un blakus novadu apvienošanas.

Komisija izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalsta RD atlaišanu

13.06.2024

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija trešdien izskatīšanai galīgajā lasījumā Saeimā atbalstīja Rēzeknes pilsētas domes atlaišanas likumprojektu.

Aicinājums Saeimai Varakļānu jautājumā

12.06.2024

Latgaliešu sabiedriskās organizācijas  nosūtījušas vēstules aicinot Saeimas deputātus neatbalstīt Varakļānu un Madonas novada apvienošanu.

EP vēlēšanas: kā balsoja rēzeknieši, arī mūsu aptaujā

11.06.2024

Latgalē jau tradicionāli ir viszemākā vēlētāju aktivitāte – tur nobalsojuši aptuveni 17%. Taču dažos vēlēšanu iecirkņos Rēzeknē novērota negaidīti liela cilvēku plūsma.  Cilvēki stāsta, ka apzinās savu pilsoņa pienākumu, un vairumam izvēle bija zināma jau iepriekš, rūpīgi izvērtējot priekšvēlēšanu kampaņas. 

CVK paziņojusi Eiroparlamenta vēlēšanu rezultātus

10.06.2024

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā uzvarējusi "Jaunā vienotība" (JV), otrajā vietā atstājot Nacionālo apvienību (NA), un abi politiskie spēki tikuši katrs pie diviem EP deputāta mandātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) oficiāli publicētie provizoriskie vēlēšanu rezultāti.

Rēzeknē pagaidām nav vicemēra amata kandidāta

10.06.2024

Rēzeknes domes koalīcija pagaidām nav izvirzījusi kandidātu vicemēra amatam, kas kļuvis vakants pagājušajā nedēļā.

EP vēlēšanās Latvijā līderos JV un NA

09.06.2024

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā līderos ir partiju apvienība "Jaunā vienotība" (JV) un Nacionālā apvienība (NA), liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Saeima otrajā lasījumā atbalsta Rēzeknes pilsētas domes atlaišanu

06.06.2024

Saeima ceturtdien otrajā lasījumā atbalstīja Rēzeknes pilsētas domes atlaišanas likumprojektu. Parlamentam par Rēzeknes domes atlaišanu vēl būs jābalso galīgajā lasījumā.

No amata atkāpjas Rēzeknes mēra vietniece Bartkeviča

06.06.2024

No amata atkāpusies marta beigās par Rēzeknes mēra vietnieci ievēlētā Karīna Bartkeviča.

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks Eiropas Parlamenta vēlēšanās

07.06.2024

Sestdien, 2024. gada 8. jūnijā, notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Sākot ar 3. jūniju, vēlēšanu iecirkņos varēs iepazīties ar Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu sarakstiem, programmām un iesniegt pieteikumus balsošanai atrašanās vietā tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nobalsot iecirknī.

Komisija atteicas no lielo pilsētu un blakus novadu apvienošanas

07.06.2024

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas vairākums ceturtdien konceptuāli atbalstīja atteikšanos no lielo pilsētu un blakus novadu apvienošanas.

Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā 2

31.05.2024

Rēzeknes pašvaldība pie nepieciešamā valsts aizdevuma savas finanšu situācijas stabilizēšanai varētu tikt vasarā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Saeimas komisija atbalsta Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu 1

30.05.2024

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija trešdien izskatīšanai otrajā lasījumā atbalstīja Rēzeknes pilsētas domes atlaišanas likumprojektu.

Līdz septembra beigām atliek tiesu par Bartaševiča atstādināšanu

24.05.2024

Neatzīstot pārkāpumus pašvaldības vadīšanā, savu atstādināšanu no domes priekšsēdētāja amata apstrīd Aleksandrs Bartaševičs. Administratīvā rajona tiesa Rēzekne sākusi skatīt viņa pieteikumu, bet apstājusies pie debatēm, tāpēc lēmums gaidāms agrākais rudenī.

Ministre Bērziņa: Rēzeknes dome atkal rada jaunu krīzi

23.05.2024

Pēc katras krīzes šķietamas atrisināšanas Rēzeknes pilsēta dome atkal rada jaunu krīzi, šodien Saeimas sēdē ziņojumā par Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

« 1 2 3 ... 24 »
Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Satversmes tiesā ierosināta lieta par Rēzeknes domes atlaišanu
Būtu jāsāk ar to, ka vēlēts deputāts, uzsākot amata pienākumu pildīšanu, dod zvērestu ievērot Satversmi un godprātīgi pildīt savus pienākumus iedzīvotāju interesēs.
Atstādinātā Dome ir uzspļāvusi šādam faktam, un tagad par iedzīvotāju naudu iet tālāk pret pašiem iedzīvotājiem. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Jūs laikam atrodaties citā dimensijā. kādi krēsli, kāds,kēņiņš, nolaidieties uz zemes no mākoņiem...laikam esat ieinteresētā puse.. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Lai Tev Georģij veicas! Nu neesi Tu vismaz lupata šā priekšā! Krēsls ir izļodzījies un nebaidies, ka noturēs mūžīgo ķeniņu! Paskat cik viltīgi tiek mainīti krēsli un viņš saprot, ka zaudē varu lieliem soļiem, jo apkārt viss tiek kārtots pēc citu spēles noteikumiem. Paskat, pat apsveikumā sēdes laikā Tev lika aizdomāties, ka avansā ir dota uzticība, Tev būs pazemīgi izpildīt visas komandas un tad būsi ar baltmaizi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top