Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Politika

VI vērtēs Rēzeknes četru domnieku slimības lapu pamatotību

24.11.2023 Panorāma Veselības inspekcija vērtēs Rēzeknes domes deputātu darba nespējas lapu pamatotību, tā Latvijas Televīzijai apliecināja inspekcijā. Pieprasījums vērtēt deputātu slimības lapas saņemts no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas.

Kopumā vērtēs četru Rēzeknes domes deputātu slimības lapu izsniegšanas pamatotību. Kuru tieši – Veselības inspekcijā neatklāj.

"Veselības inspekcija nav tiesīga izpaust, par kuriem konkrētiem cilvēkiem," uz Latvijas Televīzijas jautājumu atbildēja Veselības inspekcijas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Balode. Taču uz jautājumu, vai viens no tiem ir bijušais Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, viņa atbildēja apstiprinoši.

Un tieši Bartaševiču Latvijas Televīzija novēroja 18. novembra svinīgajos pasākumos. Tas ir tieši divas dienas pēc tam, kad viņš un vēl trīs deputāti nepiedalījās domes sēdē, jo saslimuši.

Tā bija trešā domes sēde pēc kārtas, kura nenotika, jo vairākums deputātu neierodas.  Bartaševics stāstīja, ka viņam palicis labāk, tāpēc piedalījies svētku pasākumos.

"Mans viedoklis – es neredzu pamatojumu," telefonsarunā stāstīja deputāts. Prasīts, kā nākas, ka viņš piedalījies 18. novembra svētkos, bijušais vietvaldis skaidroja, ka viņam bija kļuvis labāk.

"Pa divām dienām man kļuvis daudz labāk, un es uzskatīju, ka es varu aiziet uz svētkiem. Kas, manuprāt, arī diezgan svarīgi. Pat ja kaut kādas iesnas tur palika, es uzskatīju, ka es tomēr varu [iet]," skaidroja Bartaševics.

Šonedēļ slimības lapa esot noslēgta un viņš atgriezies pie deputāta pienākumu pildīšanas. Veselības inspekcijā norādīja, ka darba nespējas lapas tiks vērtētas aptuveni mēnesi.

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministre Inga Bērziņa skaidroja, ka lūgts veikt pārbaudes, jo ministrija saņēmusi vairākus ziņojumus, ka saslimušie deputāti redzēti baznīcās, sporta sacensībās un citos publiskos pasākumos.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Roze 30.11.2023 12:10
Cilveks var iziet ara svaiga gaisa (ja vinam nav gultas rezims)paelpot,ipasi baznica,ka ari aiziet uz Latvijas svetkiem.


Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs lūdz sākt kriminālprocesu pret FM amatpersonām
Pareizi, kamēr vēl par to tumšo kubu bez logiem pret pašu lieta nav ierosināta. Preventīvais uzbrukums. :) Sīkāk...
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
facebook draugiem
Top