Pirmdiena,
17.jūnijs 2024
Vārda dienas: Artis, Artūrs, Юлиан, Митрофан, Северин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Politika

VID un FM gatavo izmaiņas konfiscēto auto sūtīšanai uz Ukrainu

16.02.2023 Valsts ieņēmumu dienests (VID) sadarbībā ar Finanšu ministriju (FM) gatavo nepieciešamo informāciju, lai tuvākajā laikā Saeima varētu lemt par nepieciešamajām izmaiņām likumos, un autovadītājiem par braukšanu reibumā konfiscētos auto varētu nodot Ukrainas armijas vajadzībām, pavēstīja FM pārstāvji.

Pirmdien, 13.februārī, valdību veidojošo partiju sanāksmē panākta vienošanās par FM priekšlikumu, ka par braukšanu reibumā konfiscētos auto varēs nodot Ukrainas armijas vajadzībām.

Ministrijā norāda, ka atbilstoši Ukrainas valdības institūciju izteiktajiem lūgumiem par palīdzības sniegšanu galvenais kritērijs ir, lai transportlīdzeklis būtu braukšanas kārtībā. Par braukšanu reibumā konfiscētie transportlīdzekļi, kurus pārņem VID, galvenokārt ir samērā veci un ar lieliem nobraukumiem, bet braukšanas kārtībā. Tādēļ plānots, ka VID varētu virzīt priekšlikumu Ministru kabinetam par braukšanu reibumā konfiscētu auto nodot Ukrainas valdībai.

Pēc ministrijā minētā, pašlaik VID dienā saņem vidēji piecus-sešus lēmumus par transportlīdzekļiem, kas konfiscēti par braukšanu reibumā.

Paredzēt, ja VID radīsies jautājumi par kāda transportlīdzekļa nodošanu Ukrainas valdībai, dienests nepieciešamības gadījumā sazināsies ar palīdzības organizētājiem Ukrainas atbalstam.

VID arī vērtēs, vai pārējie valstij piekritīgie transportlīdzekļi, kas valsts rīcībā nonākuši citādi, nevis konfiscēti par braukšanu reibumā, ir braukšanas stāvoklī. Tam netiek plānots izmantot ārpakalpojumu.

Valsts budžetā neienākušie ieņēmumi, ja valstij piekritīgos auto nodos Ukrainas valdībai, būs atkarīgi no nodoto transportlīdzekļu skaita un to tehniskā stāvokļa, skaidro FM pārstāvji.

Lēmumu par konkrētu transportlīdzekļu nodošanu Ukrainas valdībai vispārējam atbalstam un palīdzībai pieņems Ministru kabinets.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top