Otrdiena,
11.maijs 2021
Vārda dienas: Karmena, Manfreds, Milda, Зиновий, Максим, Кирилл Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Politika

Partijas Rēzeknē atver savus birojus

15.04.2021
Nav noslēpums, ka pēdējā laikā partijas dažādos līmeņos zaudē uzticību un vēlētāju interesi par sevi un savu darbību. Zemā pilsoņu aktivitāte vēlēšanās tam ir tiešs pierādījums. Lai paaugstinātu reitingu un motivētu iedzīvotājus piedalīties valsts, pilsētas, reģiona politiskajā dzīvē, partijas cenšas sekot jaunajai Eiropas tendencei un iespēju robežās atvērt savas pārstāvniecības un birojus.

Pagājušā gada 12. novembrī savu biroju Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 98, atvēra partija "Saskaņa".

Kā norādīja Rēzeknes pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs (Saskaņa), birojs iedzīvotājiem būs atvērts katru dienu, izņemot svētdienu.

A.Bartaševičs iedzīvotājiem solīja, ka viņiem būs iespēja nākt uz sanāksmēm un uzdot jautājumus partijas pārstāvjiem no Rēzeknes pilsētas domes.

Faktiski tika ierosināts dublēt Rēzeknes pilsētas domes darbību. Pilsētas iedzīvotājiem, saskaņā ar pašvaldību likumu, ir tiesības ierasties uz deputātu pieņemšanām domē, kā arī sazināties par svarīgiem jautājumiem.

Kopš pagājušā gada novembra partijas “Saskaņa” birojs vēl tā arī nav atvērts apmeklētāju uzņemšanai.

Kas ir šī biroja vadītājs, partijas informatīvajā izdevumā netiek norādīts. Kontaktiem norādīts tikai tālruņa numurs - 27849384.

Arī martā A. Bartaševičs (Saskaņa) paziņoja, ka ierobežojumu dēļ, kas saistīti ar Covid-19 izplatīšanos, birojs nestrādā.Aprīlī vēl viena partija, kura Rēzeknes domē nav pārstāvēta – “Jaunā konservatīvā partija”, atvēra savu saziņas centru ar reģiona iedzīvotājiem “Latgales attīstības centra Rēzeknes filiāli”.

Centra atklāšanā piedalījās tieslietu ministrs Jānis Bordāns, Jaunās konservatīvās partijas Seima frakcijas priekšsēdētājs Juris Jurašs un Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis.

Latgales attīstības centra Rēzeknes filiāle tika atvērta Atbrīvošanas alejā 105.

Centra vadītājs ir Rēzeknes novada domes deputāts Guntis Rasims, bet Rēzeknes nodaļas vadītājs - Andrejs Ančupans.

Pēc centra vadītāja teiktā, šī vieta tika atvērta, lai koordinētu reģiona attīstības potenciāla izmantošanu, attīstītu tiešu sadarbību ar nozaru ministrijām, piesaistītu efektīvus ilgtermiņa instrumentus darbvietu radīšanai Latgalē un, pats galvenais, lai izveidotu platformu diskusijām un viedokļu apmaiņai starp iedzīvotājiem un varas iestādēm.

Kontakti - e-pasts pasts: [email protected]

Savukārt, citas partijas vēl nav paziņojušas par līdzīgu centru izveidi.
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Vai jūsu dzīvesveids ir zaļš un ilgtspējīgs?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Tuvojoties darbības termiņa beigām dome turpina ņemt aizdevumus
Vai kāds mēģinās uzminēt, kurš šos projektus realizēs? Sīkāk...
Aptauja: Rēzeknes iedzīvotāju izvēle 2021. gada vēlēšanās
Balsojiet par Saskaņu. Saskaņa ņems kredītus un dzīvos saskanīgi. Pārējie kredītus maksās (vēl ilgi, ļoti ilgi). Sīkāk...
Līdzšinējie Covid-19 ierobežojumi pagarināti, mājsēde nedēļas nogalē
Hei puiši, es gribētu pateikt lielu paldies LAPO MICRO FINANCE, kas man iedeva aizdevumu mana slimā bērna ārstēšanai. Es esmu tik priecīgs šodien tikties ar LAPO, sazinieties ar viņu pa Whatsapp +447868753778 vai e-pastu, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top