Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Politika

Līdz septembra beigām atliek tiesu par Bartaševiča atstādināšanu

24.05.2024

Neatzīstot pārkāpumus pašvaldības vadīšanā, savu atstādināšanu no domes priekšsēdētāja amata apstrīd Aleksandrs Bartaševičs. Administratīvā rajona tiesa Rēzekne sākusi skatīt viņa pieteikumu, bet apstājusies pie debatēm, tāpēc lēmums gaidāms agrākais rudenī.

Ministre Bērziņa: Rēzeknes dome atkal rada jaunu krīzi

23.05.2024

Pēc katras krīzes šķietamas atrisināšanas Rēzeknes pilsēta dome atkal rada jaunu krīzi, šodien Saeimas sēdē ziņojumā par Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Saeimā balsis par RD atlaišanu varētu sadalīties uz pusēm

23.05.2024

Saeimā domas dalās, vai ceturtdien gaidāmajā balsojumā pirmajā lasījumā atbalstīt Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu. Pagājušajā nedēļā to neatbalstīja arī par likumprojekta virzību Saeimā atbildīgā Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija. Vienprātības nav arī koalīciju veidojošo partiju vidū.

Koalīcija uzklausīs sīkāku pamatojumu Rēzeknes domes atlaišanai

21.05.2024

Valdību veidojošo partiju Saeimas frakcijas vēl uzklausīs sīkāku pamatojumu Rēzeknes domes atlaišanai no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas (JV) un Tieslietu ministrijas (TM) parlamentārās sekretāres Laumas Paegļkalnas (JV).

Likumu par Rēzeknes domes atlaišanu plāno pieņemt līdz Jāņiem

16.05.2024

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija strādās tā, lai likumu par Rēzeknes pilsētas domes atlaišanu gala lasījumā pieņemtu pēdējā parlamenta sēdē pirms Jāņiem, trešdien intervijā Latvijas Radio sacīja komisijas priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

Atbildīgā komisija neatbalsta Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu

16.05.2024

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, balsīm daloties uz pusēm, šodien atbalstu nesaņēma valdības virzītais Rēzeknes pilsētas domes atlaišanas likumprojekts.

Darbam Saeimā nonācis Rēzeknes domes atlaišanas likumprojekts

10.05.2024

Saeima ceturtdien nodeva izskatīšanai komisijās valdības virzīto Rēzeknes pilsētas domes atlaišanas likumprojektu.

Ministre: Rēzeknes dome ir izsmēlusi savas iespējas

09.05.2024

Rēzeknes dome ir izsmēlusi savas iespējas rīkoties atbilstoši likumam, Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" uzsvēra vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Valdība dod zaļo gaismu Rēzeknes domes atlaišanai

07.05.2024

Otrdien valdība atbalstīja Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu.

Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu valdība skatīs 7.maijā

04.05.2024

Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu valdībā varētu skatīt nākamnedēļ, 7.maijā, aģentūrai LETA sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Skatīs grozījumus, kas ļautu Rēzeknē nerīkot ārkārtas vēlēšanas

01.05.2024

Kopā ar Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu nākamnedēļ, 7.maijā, izskatīšanai valdībā tiks virzīti arī grozījumi Pašvaldības domes vēlēšanu likumā, kas ļautu pēc Rēzeknes vietvaras atlaišanas pilsētā nerīkot pašvaldības ārkārtas vēlēšanas, intervijā Latvijas Radio sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Publiskota A.Bartaševiča 2023. gada ienākumu deklarācija

29.04.2024

Pagājušajā gadā no Rēzeknes domes priekšsēdētāja amata atstādinātā Aleksandra Bartaševiča ienākumi bija 42 351 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā pieejamā amatpersonas deklarācija par 2023.gadu.

Par Rēzeknes domes atlaišanu valdība varētu lemt nākamnedēļ

24.04.2024

Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu valdība ātrākajā gadījumā varētu skatīt jau nākamnedēļ, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Prezidents: Pierobežā trūkst informācijas un koordinācijas

22.04.2024

Maksimāli stiprināt Latvijas austrumu robežas infrastruktūru, atbalstīt regulāru militāro mācību norisi, kā arī veicināt sabiedrības un pašvaldību izpratni par to nozīmīgumu. Tā piektdien vizītē Zemessardzes 3. Latgales brigādē uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Viņš arī norādīja, ka jābūt gataviem jebkuram scenārijam, tāpēc pierobežas pašvaldību vadītājiem kritiski svarīga ir pielaide valsts noslēpumam. Lielākās raizes šobrīd ir par komunikācijas trūkumu starp dažādām institūcijām civilmilitāros jautājumos.

Vai arī šovasar Eiroparlamenta vēlēšanās latgalieši būs kūtri?

22.04.2024

51% Latvijas iedzīvotāju neinteresējas par gaidāmajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, kas Latvijā notiks 8. jūnijā, liecina jaunākā "Eirobarometra" aptauja. Latvijā arī iepriekšējās EP vēlēšanās, kas notika 2019. gada 25. maijā, nebija vērojama liela balsotāju aktivitāte, un viszemākā tā bija Latgalē. Kopumā valstī nobalsoja 33%, bet Latgalē vien 24% balsstiesīgo iedzīvotāju.

Bartaševiča lietu par viņa atstādināšanu sāks vērtēt maija beigās

18.04.2024

Administratīvā rajona tiesa Rēzeknē 23.maijā plkst.10 plāno sākt skatīt no Rēzeknes domes priekšsēdētāja amata atstādinātā Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") pieteikumu par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas (JV) parakstīto rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata.

Rēzeknē notiks Valsts prezidenta vadītā militārās padomes sēde

19.04.2024

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdienā, 19.aprīlī, darba vizītē apmeklēs Rēzeknes novadu un vadīs militārās padomes sēdi, informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Partiju reitingi: līderos Nacionālā apvienība un “Рrogresīvie”

09.04.2024

Partiju Saeimas vēlēšanu reitingā martā "Nacionālā apvienība" (NA) un "Progresīvie" ar nelielu pārsvaru izstūmuši no līderpozīcijas "Jauno vienotību" (JV), liecina pēc Latvijas Televīzijas (LTV) pasūtījuma veiktās pētījuma centra SKDS aptaujas dati.

Par Rēzeknes domes atlaišanu valdība varētu lemt šomēnes

03.04.2024

Valdība par Rēzeknes domes atlaišanu varētu lemt jau šomēnes, otrdien, 2. aprīlī, atklāja par pašvaldībām atbildīgā ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība"), norādot, ka darbs pie likumprojekta par Rēzeknes domes atlaišanu vēl turpinās. Pašlaik atlaišanas procedūru nedrīkstot sasteigt, lai izvairītos no tiesvedības riska Satversmes tiesā.

Par vicemēru ievēlēta Karīna Bartkeviča, opozīcija pameta sēdi

28.03.2024

Par Rēzeknes domes priekšsēdētāja vietnieci ar valdošās koalīcijas balsīm ceturtdien tika ievēlēta Karīna Bartkeviča, bet opozīcija pameta sēžu zāli vēl pirms balsojuma.

Valdošā koalīcija virzās uz priekšu ar RD atlaišanas likumprojektu

26.03.2024

Valdošā koalīcija virzās uz priekšu ar Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu, tagad komplektējot iespējamo administratoru komandu.

VDD atkārtoti aicina iedzīvotājus neapmeklēt Krieviju un Baltkrieviju

26.03.2024

Valsts drošības dienests (VDD) aicina Latvijas iedzīvotājus gaidāmajās Lieldienu brīvdienās neceļot uz Krieviju vai Baltkrieviju un atgādina par augstajiem izlūkošanas un vervēšanas riskiem šo valstu teritorijā,

Rēzeknes dome mēģinās ievēlēt priekšsēdētāja vietnieku 1

25.03.2024

Ceturtdien, 28.martā, plkst.11 Rēzeknes pilsētas domes sēdē deputāti mēģinās ievēlēt domes priekšsēdētāja vietnieku, liecina publiskotā sēdes darba kārtība.

Rēzeknes dome centralizēs vietvaras grāmatvedību

25.03.2024

Rēzeknes dome lēmusi sākt centralizēt pašvaldības grāmatvedību, uz ko iepriekš bija norādījusi Valsts kontrole.

Uz austrumu robežas atkārtoti ieviests pastiprināts režīms

13.03.2024

Ministru kabinets (MK) otrdien atkārtoti izsludināja pastiprinātā robežapsardzības sistēmas darbības režīmu no trešdienas, 13.marta, līdz 12.septembrim.

FM rīcība par aizdevumu Rēzeknei būs atkarīga no VARAM lēmumiem

11.03.2024

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šobrīd strādā pie Rēzeknes domes atlaišanas likumprojekta, tāpēc Finanšu ministrijas (FM) turpmākā rīcība par iespējamo aizdevumu Rēzeknei būs atkarīga no VARAM lēmumiem, pavēstīja FM pārstāvji.

Rēzeknes dome pieņem sabalansētu pašvaldības budžetu 1

07.03.2024

Rēzeknes valstspilsētas dome ceturtdien, 7. martā, pieņēma pašvaldības šā gada budžetu – tas ir sabalansēts. Lēmums pieņemts ar divu nedēļu nokavēšanos, jo pašvaldībām budžets bija jāpieņem līdz 21. februārim.

Rēzeknē vēlēs jaunu mēru pēc ministres Bērziņas vēstules

06.03.2024

Rēzeknes dome jaunu priekšsēdētāju vēlēs, saņemot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas (JV) vēstuli.

Rēzekne plāno "savilkt jostu" vēl ciešāk 4

06.03.2024

Ar divu nedēļu kavēšanos, bet šonedēļ, 7. martā, Rēzeknes dome plāno pieņemt bezdeficīta budžetu. Lai to panāktu, plānots taupīt. Pirmdien Rēzeknes domē notika Finanšu un budžeta komitejas sēde, kurā jau papildus pieņemtajiem taupības pasākumiem tika panākta vienošanās par jauniem.

Koalīcija atkārtoti paudusi atbalstu Rēzeknes domes atlaišanai

05.03.2024

Koalīcija pirmdien atkārtoti paudusi atbalstu Rēzeknes domes atlaišanas likumprojekta virzīšanai, pirmdien pēc valdības partiju sanāksmes pavēstīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).

« 1 2 3 ... 23 »
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Обоснование повышения тарифа
Сьранное Sīkāk...
“Rēzeknes ūdens” paplašina norēķinu iespējas

Saprotam, ka grib, rēķinot klientu vietā, par 1 aritmētisku darbību iekasēt 0,50 eur.
Ko darīt pensionārei, kurai nav interneta un telefons ar podziņām?

Sīkāk...
facebook draugiem
Top