Piektdiena,
31.maijs 2024
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Pasaule. Eiropa. Ukraina

Sirskis: Situācija austrumu frontē krasi saasinājusies

15.04.2024 Ukrainas armijas virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis sestdien paziņojis, ka pēdējā laikā situācija austrumu frontē ir ievērojami saasinājusies.

Tas saistīts ar ievērojamu ienaidnieka uzbrukumu aktivizēšanos pēc tā dēvētajām prezidenta vēlēšanām Krievijā, norāda Sirskis savā lietotnes "Telegram" kanālā.

"Ienaidnieks aktīvi uzbrūk mūsu pozīcijām Limanas, Bahmutas virzienos, izmantojot trieciengrupas ar bruņutehnikas atbalstu. Pokrovskas virzienā [krievi] mēģina izlauzties caur mūsu aizsardzību, izmantojot desmitiem tanku un kājnieku kaujas mašīnu. To atvieglo siltais un sausais laiks, kas lielāko daļu atklātā apvidus padarīja pieejamu tankiem. Neraugoties uz ievērojamiem zaudējumiem, ienaidnieks palielina savus pūliņus, izmantojot jaunas bruņutehnikas vienības, pateicoties kurām tas periodiski gūst taktiskus panākumus," uzsver ģenerālis.

Sirskis piebildis, ka pirmā viņa darba diena operācijas rajonā bija veltīta tieši austrumu virzienam, lai veiktu visus nepieciešamos pasākumus situācijas stabilizēšanai, Ukrainas karaspēka efektivitātes līmeņa paaugstināšanai un maksimālu zaudējumu nodarīšanai ienaidniekam.

"Balstoties uz secinājumiem (..) par ienaidnieka darbības raksturu, tika pieņemti lēmumi, kas vērsti uz problemātiskāko aizsardzības rajonu pastiprināšanu ar radioelektroniskās cīņas un pretgaisa aizsardzības līdzekļiem. Papildināti arī visu veidu bezpilota lidaparātu un prettanku raķešu krājumi, kā arī pārvietotas papildspēku un tehnikas rezerves," norādījis virspavēlnieks.

Viņš uzsvēris, ka atkal parādījusies nepieciešamība sasniegt tehnisko pārākumu pār Krievijas armiju augsto tehnoloģiju ieroču jomā. Sirskis uzskata, ka tikai tas ļaus sakaut ienaidnieku, kam ir skaitliskais pārsvars, un pārņemt stratēģisko iniciatīvu.

"Otra nopietna problēma ir karavīru, galvenokārt kājnieku vienību, apmācības kvalitātes uzlabošana, lai viņi varētu maksimāli izmantot visas veida kaujas tehniku un Rietumu bruņojuma iespējas. Pirmām kārtām šī uzdevuma risināšana ir uzticēta Sauszemes spēku vadībai, kas ir pilnībā atgriezusies no kaujas operāciju zonas," raksta virspavēlnieks.

"Mēs apzināmies ienaidnieka reālo apdraudējuma mērogu un pakāpi un esam gatavi veikt adekvātas un efektīvas darbības," uzsvēris ģenerālis.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Šolcs aicina Ķīnu izmantot savu ietekmi uz Krieviju par karu Ukrainā
Thanks To iBolt Cyber Hacker: Frozen Investment Bitcoin Recovery Service

When I lost all of my assets to a bitcoin investing platform, I got frustrated because I couldn't take my returns or my initial investment. I believed I'd lost everything until I performed some research and discovered iBolt Cyber Hacker. I was really impressed with their internet reviews, and they have been quite helpful to many other people who have lost finances the same way that I did. I swiftly contacted them and gave them with sufficient information to assist me in collecting my money back, iBolt Cyber Hacker was able to recover my finances and have all my lost funds returned to my wallet. I'm appreciative for their assistance, I wholeheartedly suggest their services.

Info:

Email: Support @ iboltcyberhack . com
Contact/Whatsapp: +39 350 929 0318
Website: https : // iboltcyberhack . com /
Sīkāk...
Saeimas komisija atbalsta Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu
Sen bij laiks Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
facebook draugiem
Top