Trešdiena,
24.jūlijs 2024
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Ольга, Ефимия Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Notikumi

Justīnes slepkavība: Rogovkas iedzīvotāji turpina sērot par notikušo

14.09.2023 tv3.lv Par mazās Justīnes Reinikovas pazušanu paziņoja 5. maijā. Vairāk nekā mēnesi notika aktīvi bērna meklēšanas pasākumi, tomēr meitenes mirstīgās atliekas tika atrastas paslēptas Dubuļu apkaimē. Aizdomās par slepkavību likumsargi aizturēja viņas tēvu un pamāti, kuri vēl šobrīd atrodas apcietinājumā. Justīne ir apglabāta, bet izmeklēšana turpinās.

Smilšu kaste, kurā mazā Justīne it kā, savā pazušanas dienā iegāja spēlēties, šobrīd ir aizaugusi ar zāli. Tāpat kā viss Reinikovu ģimenes iekšpagalms. Apkārt valda klusums. Mājā neviena nav. Tomēr Rogovkas ciemā notikušais joprojām ir aktuāls.

Savukārt Justīnes pusbrāļi šobrīd atrodas pie tēva māsas. Sieviete uzņēmusies visas bērnu audzināšanas rūpes. Viņa, pēc pagasta pārvaldes teiktā arī esot vienīgā, kura ieradusies nu jau pamestajā ģimenes māja Rogovkā, lai paņemtu dažādas bērniem nepieciešamās mantas un parūpētos par ģimenes četrkājainajiem mīluļiem.

Notikušais ir mainījis, iespējams, ne tikai visu Reinikovu ģimeni, bet arī Rogovkas ciema iedzīvotājus, kuri, nu, jau nelabprāt ciemā sagaida kādus jaunpienācējus.

Rogovkas iedzīvotāji uzskata, ka viņi visi ir viena liela ģimene, tāpēc vēl jo vairāk vietējie pārdzīvo par notikušo un netieši jūtas atbildīgi, ka meiteni nenosargāja.

Tajā pašā laikā arī Dubuļu ciemā, kur mazās meitenes mirstīgās atliekas tika atrastas, iedzīvotāji vēl nespēj noticēt, ka savulaik tik jaukais zēns Vladimirs, kurš nu jau ir pieaudzis vīrietis, varētu būt pastrādājis ko tik prātam neaptveramu.

“Kurš varēja padomāt, ka normāls puisis, ne izlēcējs, jautrs un mierīgs… Mēs pat ar viņu kopā braucām uz diskotēkām, viss mierīgi, bija viņam viena meitene, tad otra… Nekad nevarētu nodomāt, ka tāds cilvēks varēja ko tik šausmīgu izdarīt un tā izrīkoties,” pauž Dubuļu iedzīvotājs Juris.

Vladimirs Dubuļos dzīvojis līdz aptuveni 14 gadu vecumam. Tad arī no ciema aizbraucis un vairs apkārtnē gandrīz nerādījies. Māja, kurā tika atrastas mazās meitenes mirstīgas atliekas, atrodas pamatīgos meža masīvos.

“No šejienes kādi četri kilometri. [DP: Ar mašīnu var piebraukt?] Nē, lai tur tiktu jāiet tikai ar kājām. [DP: Sanāk, ka viņš meitu uz turieni nesa?] Protams, jā. Tur nevar izbraukt. Vajadzēja nest. Tur nav ceļa,” saka Dubuļu iedzīvotājs.

Līdz Justīnes tēva un pamātes tiesāšanai vēl jāgaida. Norit izmeklēšana. Piemērotais drošības līdzeklis – apcietinājums – vēl joprojām ir spēkā.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3 /3)
Leduspuke 14.09.2023 16:50
Nu un cik ta izneklesana ilgi turpinasies..vai gadiem.kapec nav vairs nekadu zinu un viss aplusis.diivaini.
Adel 14.09.2023 16:55
skumji..laikam jau paslaik svarigaki ir valdibax kresli un algas..bet par valsti un cilvekiem nav nevienam dalas un ne varda par so baiso slepkavibu viss pieklusis..
Leduspuke 14.09.2023 19:45
Vispar man si rezeknes zinu huina neinteresee..vieni zagli un aferisti..un par tiem vien rakstiet..gaidisu jaunumus par justines lietu.....interesanti kad tie bus...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Apsūdz divus pusaudžus par dubultslepkavību Rēzeknē
OTMOROZKI Sīkāk...
Satversmes tiesā ierosināta lieta par Rēzeknes domes atlaišanu
Būtu jāsāk ar to, ka vēlēts deputāts, uzsākot amata pienākumu pildīšanu, dod zvērestu ievērot Satversmi un godprātīgi pildīt savus pienākumus iedzīvotāju interesēs.
Atstādinātā Dome ir uzspļāvusi šādam faktam, un tagad par iedzīvotāju naudu iet tālāk pret pašiem iedzīvotājiem. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Jūs laikam atrodaties citā dimensijā. kādi krēsli, kāds,kēņiņš, nolaidieties uz zemes no mākoņiem...laikam esat ieinteresētā puse.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top