Otrdiena,
9.marts 2021
Vārda dienas: Ēvalds, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

“Mājsēdes” laikā autovadītājs bēg no policijas un avarē

12.01.2021
Aizvadītajās brīvdienās laika posmā no 8. janvāra līdz 10. janvāra rītam kontroles pasākumos Latgalē tika doti 39 preventīva rakstura norādījumi, par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākti 165 administratīvo pārkāpumu procesi. Uzsāktas arī 3 resoriskās pārbaudes.

Veicot savus dienesta pienākumus Valsts policija darbiniekiem nākas saskarties ar situācijām, kurās personas izrāda savu agresīvo attieksmi pret esošajiem ierobežojumiem. Šāda cilvēku uzvedība tiek novērota ne tikai klātienē, kad personas tiek sauktas pie atbildības par pārkāpumiem, bet arī sociālajos tīklos.

Aizvadītajā nedēļā kāds vīrietis no Ludzas, sociālajā platformā facebook, aicināja Ludzas iedzīvotājus neievērot esošos ierobežojumus un komandantstundas laikā kopīgi pulcēties vienā no sabiedriskajām vietām Ludzā.

8. janvāra naktī šis vīrietis “mājsēdes” laikā atradās ārpus savas dzīvesvietas un turpināja savu agresīvo un bezatbildīgo rīcību. Jāmin, ka vīrietis jau iepriekš tika mutiski brīdināts par iespējamo atbildību par Covid -19 ierobežojumu neievērošanu, taču tas neatturēja personu no pretlikumīgām darbībām. Vīrietim tika piemērots 2000 eiro liels naudas sods.
           
 
8. janvārī pulksten 22:11 Kārsavā, kāds transportlīdzekļa vadītājs, pēc policijas likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli uzsāka bēgšanu. Veicot meklēšanas pasākumus automašīna tika atrasta avarējusi grāvī, taču transportlīdzekļa vadītājs bija pametis notikuma vietu. Veicot Covid – 19 ierobežojumu kontroli netālu no notikuma vietas tika apturēts transportlīdzeklis, kurā atradās divas personas. Vīrieši, iespējams, bija devušies palīgā bēgošajam autovadītājam. Abām personām tika piemērots 500 eiro liels naudas sods par Covid – 19 ierobežojumu pārkāpšanu, jeb atrašanos ārpus savas dzīvesvietas komandantstundas laikā.
 
Līdzīgi notikumi 8. janvāra naktī norisinājās arī Līvānos. Naktī Valsts policija veicot kontroles pasākumus, pamanīja kādu automašīnu, kuras vadītājs klaji ignorēja policijas prasības apstāties un uzsāka bēgšanu. Pēc kāda laika transportlīdzeklis apstājās, taču tā vadītājs un pasažieris to pameta un aizbēga. Abas personas, pēc neilga laika, atgriezās pie pamestās automašīnas, kur arī nekavējoties tika sauktas pie atbildības. Transportlīdzekļa vadītājam tika piemērots 1000 eiro liels naudas sods, bet pasažierim – 100 eiro liels naudas sods.
 
Valsts policija atgādina, ka mājsēde jeb iedzīvotāju pienākums atrasties savās dzīvesvietās laikā no plkst. 22.00 līdz 5.00 būs spēkā arī no 15. janvāra līdz 16. janvārim.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Kādu televīziju izmanto Jūsu mājsaimniecība?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē izņem lielu apjomu tabakas izstrādājumu bez akcīzes markām
Nesaprotu, nu cik ilgi tam vajag laiku, lai šo vibļucko rūpalu pilnībā iznīdēt, kai Itas viss pretīgais urlu kontrafaksts ir apriebies, bļat, nu kad že dos reālos cietumsodus, nu kad tas beigsies, nu cik var, nu zb. Sīkāk...
Pavļuts: Latvija varētu diskutēt par “Sputnik V” iegādi
Tādos gadījumos cilvēki gaida nevis diskusijas ,bet konkrētu adekvātu rīcību/Politiskā tuvredzība diez vai cilvēkos vairos uzticību rīcībnespējīgā valdībā..Kāda starpība atrodoties riska grupā inficēties ar vīrusu - vai tas būs sagādāts no krievijas vai āfrikas galvenais gala rezultāts un tas šai vakcīnai ir///nē nu kam nepatīk šī var turpināt šļircēt ar to šļuru ,kurai 50/50 Sīkāk...
COVID-19 krīze: Rēzekniešu iniciatīva
Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #sidrabbirzs Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top