Otrdiena,
9.marts 2021
Vārda dienas: Ēvalds, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

Policija: komandantstunda Latgalē

05.01.2021
Aizvadītajās brīvdienās laika posmā no 30.decembra līdz 4.janvārim kontroles pasākumos Latgalē tika pārbaudītas 2921 personas, 170 gadījumos doti preventīvi norādījumi, tomēr par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākti 425 administratīvie procesi. Uzsāktas 22 resoriskās pārbaudes.

Daugavpils iecirkņa apkalpojamajā teritorijā,laika posmā no 30.decembra līdz 4.janvārim, par valstī noteikto ierobežojumu neievērošanu uzsākti 152 administratīvo pārkāpumu procesi, doti 170 preventīvie norādījumi un uzsāktas 5 resoriskās pārbaudes. Naudas sodi piemēroti sākot no 10 Eur līdz pat 1000 Eur. 1000 eiro liels naudas sods piemērots vienai personai.
 
Jāmin, ka veicot savus dienesta pienākumus valsts policija saskārās ar atsevišķām situācijām, kurās personas izrādīja agresīvu attieksmi un vairākos gadījumos nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām, veltījušas amatpersonām aizskarošas frāzes, fiziski pretojušās policistiem, grūstījušas un izteikušas draudus. 2. Janvārī Viļakā agresīvi noskaņots vīrietis, kurš neievēroja covid ierobežojumus atrodoties,naktī, ap pulksten 01:00, ārpus savas dzīvesvietas, aizskāra Valsts policijas inspektores cieņu un godu. Inspektorei tika izteiktas cieņu aizskarošas piezīmes. Vīrietis pret sievieti pielietoja fizisku spēku, grūstīja un bakstīja ar pirkstu, pēc kā tika pieņemts lēmums pret vīrieti pielietot speclīdzekļus – rokudzelžus. Par doto faktu ir uzsākts kriminālprocess. Par ierobežojumu neievērošanu vīrietim tika piemērots 2000 eiro liels naudas sods.
 
Tāpat kontrolējot komandantstundas ierobežojumus, Valsts policijas Ludzas iecirkņa darbiniekiem izdevās uz ielas Kārsavā pamanīt divus, 1998.gadā dzimušus jauniešus, kuri atradās ārpus savas dzīvesvietas. Pie viena no vīriešiem tika atrasta cigarete ar augu valsts izcelsmes vielu, kas visdrīzāk ir marihuāna. Abas personas tika nogādātas medicīnas iestāde narkotisku un psihotropo vielu lietošanas fakta konstatēšanai.

1998.gadā dzimušajiem jauniešiem par doto faktu draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas.
 
Tāpat īpašu agresiju 2.janvārī ap pulksten 03:45 izrādīja kāds vīrietis. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz iespējamu sadzīves konfliktu Zilupes novadā, Zaļesjes pagastā. Ierodoties notikuma vietā Valsts policijas un Zemessardzes darbiniekiem 1991.gadā dzimis vīrietis piedraudēja ar ierocim līdzīgu priekšmetu un aizslēdza aiz sevis ieejas durvis. Iesaistoties Valsts policijas speciālo uzdevumu bataljonam, agresīvais vīrietis tika aizturēts. Tika izņemta gāzes pistole.

Par doto faktu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 270.panta 1.daļas.
 
Valsts policija atgādina, ka mājsēde jeb iedzīvotāju pienākums atrasties savās dzīvesvietās laikā no plkst. 22.00 līdz 5.00 būs spēkā arī no 8. janvāra līdz 10. janvārim.
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Kādu televīziju izmanto Jūsu mājsaimniecība?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē izņem lielu apjomu tabakas izstrādājumu bez akcīzes markām
Nesaprotu, nu cik ilgi tam vajag laiku, lai šo vibļucko rūpalu pilnībā iznīdēt, kai Itas viss pretīgais urlu kontrafaksts ir apriebies, bļat, nu kad že dos reālos cietumsodus, nu kad tas beigsies, nu cik var, nu zb. Sīkāk...
Pavļuts: Latvija varētu diskutēt par “Sputnik V” iegādi
Tādos gadījumos cilvēki gaida nevis diskusijas ,bet konkrētu adekvātu rīcību/Politiskā tuvredzība diez vai cilvēkos vairos uzticību rīcībnespējīgā valdībā..Kāda starpība atrodoties riska grupā inficēties ar vīrusu - vai tas būs sagādāts no krievijas vai āfrikas galvenais gala rezultāts un tas šai vakcīnai ir///nē nu kam nepatīk šī var turpināt šļircēt ar to šļuru ,kurai 50/50 Sīkāk...
COVID-19 krīze: Rēzekniešu iniciatīva
Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #sidrabbirzs Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top