Trešdiena,
22.marts 2023
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra, Николай, Леонтий, Илья, Тарас Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Notikumi

Аizturēta telefonkrāpnieku grupа

21.03.2023

Latvijas Valsts policijas Kibernoziegumu apkarošanas pārvalde sadarbībā ar Ukrainas tiesībsargājošajām iestādēm aizturējusi telefonkrāpnieku grupu, informēja Latvijas policija.

Ludzas novadā aiztur personu un izņem nereģistrētus ieročus

20.03.2023

16.martā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas likumsargi aizturēja 1974.gadā dzimušu vīrieti un izņēma nereģistrētus šaujamieročus, rokas granātas, ložmetējus un munīciju. Izmeklēšana turpinās.

Rēzeknes novadā nodeg dzīvojamā māja

17.03.2023

Rēzeknes novada Vērēmu pagastā ceturtdien nodegusi dzīvojamā māja, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Avārijā Augšdaugavas novadā smagi cieš bērns

16.03.2023

12.martā ap pulksten 12:45 Valsts policijas Latgales reģiona amatpersonas saņēma informāciju par ceļu satiksmes negadījumu Augšdaugavas novadā, Tabores pagastā.

Ziemeļlatgales iecirknis meklē nepilngadīgo Santu

15.03.2023

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo nepilngadīgo Santu Berķi, dzimušu 2006.gada 1.novembrī, kura 11.martā patvaļīgi pameta Balvu slimnīcu un kopš šī brīža nav zināma  meitenes atrašanās vieta.

Kļuvis zināms vilciena Rēzekne-Rīga divu stundu kavēšanās iemesls 3

09.03.2023

Otrdien, 7. martā, Jēkabpilī kāds vīrietis smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā, jo, cenšoties izglābt savu suni, kas mēģināja izrauties no tvēriena, pats pakļuva zem pasažieru vilciena ceļā uz Rēzekni, vēsta “Degpunktā”.

Pludmalē pamanīts šogad pirmais roņu mazulis 1

07.03.2023

Tūjas pludmalē konstatēts šogad pirmais roņu mazulis, kas liecina par roņu sezonas sākšanos Latvijas piekrastē. Kā ik gadu, Dabas aizsardzības pārvalde aicina roņiem netuvoties un sargāt tos no suņu uzbrukumiem.

Rēzeknē pie agrāk sodītiem vīriešiem atrod narkotikas

02.03.2023

Valsts policija 24.februārī aizturēja meklēšanā esošu vīrieti, kurš no 2022.gada oktobra izvairījās no tiesas sprieduma.

Ugunsgrēkā Rēzeknē gāja bojā cilvēks 1

24.02.2023

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 23. februāra plkst. 6.30 līdz 24. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Ukrainas populārākais suns-sapieris nokļuvis slimnīcā

23.02.2023

Ukrainā populārākais suns vārdā “Patron” (atvasināts no "patrona", red.) sasirdzis un ievietots slimnīcā. Viņa “Instagram” profilā tiek ziņots, ka situācija ir gana nopietna un no sasirgušā dzīvnieka paņemts daudz asiņu analīžu veikšanai.

Jauniete no Polijas apgalvo, ka varētu būt pazudusī Madelēna Makkena

22.02.2023

21 gadu vecā Džūlija Vendela no Polijas apgalvo, ka, iespējams, ir 2007. gadā Portugāles kūrortā pazudusī britu meitenīte Madelēna Makkena. Poliete dalījusies ar virkni fotogrāfiju, kas, viņasprāt, pierāda līdzību ar Madelēnu, un gatavojas veikt DNS testu, lai pierādītu savas aizdomas, vēsta “News.com”.

Rēzeknes novadā CSN miris civēks 1

20.02.2023

Sestdien Latvijā ceļu satiksmes negadījumos miruši divi cilvēki, informēja Valsts policijā.

Ugunsgrēkā Rēzeknes novadā šonakt gāja bojā cilvēks

16.02.2023

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 15. februāra plkst. 6.30 līdz 16. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vēl divus uz glābšanas darbiem.  

Skolā Rēzeknē klasesbiedrs, iesitot ar pudeli, bērnam traumē galvu 2

16.02.2023

Rēzeknes 5. pamatskolā klasesbiedrs, iesitot ar pudeli, bērnam traumējis galvu. Cietušā skolēna māte uzskata, ka mācību iestāde varētu vairāk skubināt vecākus audzināt bērnus un uzraudzīt skolā notiekošo. Tāpat viņa ir neizpratnē par otra bērna vecāku reakciju – viņi neuzņemoties atbildību par notikušo un nevēloties apmaksāt ārstēšanās izdevumus.

Latgalē par cigarešu kontrabandu aiztur Baltkrievijas pilsoni

14.02.2023

Latgalē robežsargi par cigarešu kontrabandu aizturējuši Baltkrievijas pilsoni, informē Valsts robežsardze.

Rēzeknē notikusi divu automašīnu frontāla sadursme

07.02.2023

Otrdien, 7. februārī Rēzeknē notiksi divu automašīnu frontāla sadursme. Incidents noticis Makarovkas mikrorajonā pie viesu nama "Dana". Abu spēkratu priekšpuses ir pamatīgi salocītas.

Аvārijā Ludzas novadā bojā gājis cilvēks 3

06.02.2023

Naktī uz svētdienu vieglās un smagās automašīnas sadursmē Ludzas novada Cirmas pagastā, bojā gājis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Stradiņa slimnīca brīdina par krāpniekiem

06.02.2023

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca (PSKUS) vērš sabiedrības uzmanību, ka Latvijas kardiologu vārds tiek izmantots, lai apkrāptu cilvēkus un pārdotu apšaubāmas kvalitātes vai pat neesošus produktus, liecina slimnīcas paziņojums.

Latgalē pazudis cilvēks

01.02.2023

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis meklēt bezvēsts prombūtnē esošo, 1964. gadā dzimušo, Anatoliju Iļjinu, kurš šī gada 14. janvārī pameta savu dzīves vietu Līksnas pagastā un līdz šīm brīdim nav zināma personas atrašanās vietas.

Augsta ranga Latgales policistu krimināllietu turpinās iztiesāt februārī

31.01.2023

Krimināllietu, kurā kādreizējais Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes augsta ranga policists apsūdzēts par kukulī pieņemtu naudu, gaļas izstrādājumiem un alkohola pudeli, Ekonomisko lietu tiesa (ELT) plāno turpināt skatīt 8.februārī plkst.10, informēja tiesā.

Bezvēsts pazudusi Rēzeknes tehnikuma audzēkne (papildināts)

28.01.2023

Persona ir atrasta sveika un vesela!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo nepilngadīgo Santu Berķi, dzimušu 2006,gada 1.novembrī, kura no izglītības iestādes (Rēzeknes tehnikums) līdz šim brīdim nav atgriezusies savā dzīves vietā Balvu novadā, Susāju pagastā, kā arī nav zināma meitenes atrašanās vieta.

Ludzas iecirknis meklē (papildināts)

26.01.2023

Persona ir atrasta sveika un vesela!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis meklēt bezvēsts prombūtnē esošo, 1969. gadā dzimušo, Gunāru Belecānu, kurš šī gada 18.janvārī, ar automašīnu AUDI A6, valsts reģistrācijas numura zīme HR-5687,ir izbraucis no savas dzīvesvietas Ludzas novadā, Cirmas pagastā, ciemā Putrenieki, un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

Rēzeknes upē ieplūduši naftas produkti

25.01.2023

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 24. janvāra plkst. 6.30 līdz 25. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvalde saņēma divus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, bet otru uz glābšanas darbiem.

Daugavpilī nošauta, iespējams, kriminālā autoritāte

25.01.2023

Pagājušās svētdienas, 22.janvāra, vakarā Daugavpilī nošauts vīrietis.

Starpziņojums: Prāmis "Estonia" nedrīkstēja iet jūrā

24.01.2023

Igaunijas, Somijas un Zviedrijas izmeklētāji publicējuši starpziņojumu par Baltijas jūrā nogrimušo prāmi "Estonia", kurā secinājuši, ka tas nedrīkstēja doties jūrā, jo nebija kuģošanai piemērotā stāvoklī.

Valsts policija Latgalē novērš pasūtījuma slepkavību

19.01.2023

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas pārvaldes 1. nodaļas amatpersonas īpaši sagatavotas un sarežģītas policijas operācijas laikā novērsa kāda biznesmeņa pasūtījuma slepkavību, aizturot 1992. gadā dzimušu cietušā paziņu, kurš rīkojies visticamāk mantkārīgā nolūkā, lai neatdotu parādu.

Šorīt ugunsgrēkā Ludzas novadā gāja bojā cilvēks

17.01.2023

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 16. janvāra plkst. 6.30 līdz 17. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvalde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu,  trīs uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

Rēzeknē likumsargi izņem narkotiskās vielas un gāzes pistoli ar munīciju

12.01.2023

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas, veicot operatīvos pasākumus nelikumīgās narkotisko vielu aprites jomā, kriminālprocesa ietvaros veikto kratīšanu laikā izņēma narkotiskās vielas, kā arī izņemta gāzes pistole ar munīciju.

Lielbritānijā izglābts bedrē pamatīgi iestrēdzis zirgs

11.01.2023

Zirgs vārdā Prinss sestdien, 7. janvārī, pastaigājās pa lauku Kaldera fermā “Equestrian” Mirfīldā, kad netālu no Hadersfīldas pazuda.

Krāpnieki izplata viltus loterijas uzņēmumu vārdā

06.01.2023

Valsts policija brīdina iedzīvotājus par krāpniekiem, kuri izplata viltus loterijas "Swedbank", "Circle K" un, iespējams, citu uzņēmumu vārdā, informēja policija.

« 1 2 3 ... 20 »
Nedēļas skaitlis
No 1. maija atkritumu izvešana Rēzeknē kļūs dārgāka par 15,6%
Apspriest
Aptauja
Vai jūs iesniedzat ikgadējo nodokļu deklarāciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Rēzeknes Ziņas” aicina sadarboties!
Mani visvairāk Rēzeknē neapmierina pašvaldības policijas trūkums. Problēmas - pagalmā kur dzīvoju bieži ir pilns ar svešiem auto kuriem tur stāvēt nedrīkst. Un vēl - uz soliņa,kuru izvietoja pie mana dzīvokļa loga, bieži notiek iedzeršanas, dzērāji trokšņo un lamājas , arī pēc pl.23.Ar šausmām gaidu vasaras atnākšanu,kad dzērāji okupēs šo soliņu . 2022. gadā sudzējos Pašvaldībai un nekādas atbildes nesaņēmu.Vai var to soliņu kaut kā novākt (adresi pagaidām nerakstu). Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
A kas tie tadi tai bildee.nepazistu un negribu zinat Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
Es gan novelu daudz laimes dzimsanas dienaa kadam pilsetas bonzim.uzdavinu spekiti maiziti un brandavinu...daudz laimes bomzit un turies Sīkāk...
facebook draugiem
Top