Trešdiena,
29.jūnijs 2022
Vārda dienas: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris, Дорофея, Евлампий, Тихон Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Notikumi

Par fotoradaru fiksētiem pārkāpumiem piedzīti 572 670 eiro

25.04.2022

Par fotoradara fiksētu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu sods jau teju divus gadus jānomaksā tuvāko 30 dienu laikā. Ne gada laikā, kā tas bijis iepriekš. Ja sodu savlaicīgi nenomaksā, policija lietā iesaista zvērinātus tiesu izpildītājus. Un kopš šāda kārtība ir spēkā, to nācies darīt jau gandrīz 20 tūkstošus reižu.

Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rēzeknes pusē trīs bojāgājušie

21.04.2022

Otrdien, 19. aprīlī, dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rēzeknes novada Silmalas pagastā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki, bet vēl divi cietuši, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izņem lielu apjomu tabakas izstrādājumu un narkotiskās vielas

10.03.2022

Pagājušajā nedēļā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki izņēma gandrīz 100 tūkstošus gabalu tabakas izstrādājumu bez Latvijas akcīzes markām, marihuānas augus, kā arī noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus. Tāpat Daugavpilī, Rēzeknē un Līvānos tika aizturētas arī aizdomās turamās personas un uzsākti vairāki kriminālprocesi. Notiek izmeklēšana.

Robežsargi Rēzeknē izņem 80 tūkstošus kontrabandas cigarešu 2

15.12.2021

Svētdien, 12. decembrī, robežsargi Rēzeknē izņēma vairāk nekā 80 000 kontrabandas cigarešu.

Rēzeknes tirgū izņemtas kontrabandas cigaretes

02.11.2021

26. oktobrī Rēzeknes centrāltirgū policija izņēmusi kontrabandas cigaretes, portālu Rezekneszinas.lv informē Valsts policijas pārstāve Lāsma Kursīte.

Latgales reģionā otrais lielākais kukuļdevēju skaits

18.10.2021

Ja visā Latvijā 2020. gadā uz ceļiem notverti 32 kukuļdevēji, tad lielais vairums no tiem – 20 – kukuli piedāvājuši policistiem Zemgalē. Līdzīga dinamika saglabājusies arī 2021. gadā – līdz 1. septembrim aizturēti 35 kukuļdevēji, no tiem 25 – Zemgales reģionā, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija. Lai arī sabiedrības izpratne par korupciju ir uzlabojusies, tomēr joprojām daļa iedzīvotāju neapzinās, ka kukuļdošana jebkādā apmērā ir krimināli sodāma, liecina VP veikts pētījums. Tāpēc šī gada rudenī tiek uzsākta apjomīga kampaņa, lai mazinātu korupcijas apjomu uz Latvijas ceļiem.

Rēzeknes novadā glābēji no grāvja izceļ iestigušu govi

13.10.2021

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12.oktobra plkst. 6.30 līdz 13.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Privātīpašumā Rēzeknes novadā uziet marihuānas audzētavu

07.10.2021

Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar nelegālu marihuānas audzēšanu. Operatīvās informācijas pārbaudei, Valsts policijas Latgales reģiona Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas veica operatīvos un izmeklēšanas pasākumus, to starp arī kratīšanu kādā privātīpašumā, kuras rezultātā tika uzieta nelikumīga marihuānas audzētava. Turpat notikuma vietā tika noskaidrota aizdomās turamā persona. Izmeklēšana turpinās.

Krāpnieki pielieto jaunas krāpnieciskās shēmas 1

10.09.2021

Valsts policijas joprojām saņem informāciju par krāpšanas gadījumiem, kuros nezināmas personas uzdodoties par banku darbiniekiem izkrāpj no iedzīvotājiem ievērojamus naudas līdzekļus, taču šoreiz kādam vīrietim, krāpnieki, piedāvājot dziedniecības un gaišredzības pakalpojumus, ir izkrāpuši aptuveni 15 tūkstoši eiro. Gan par šo gadījumu, gan par citiem reģistrētajiem krāpšanas gadījumiem ir uzsākti kriminālprocesi un notiek izmeklēšana.

Ceļu satiksmes negadījums Rēzeknē: kurš atbildēs? 5

30.08.2021

Svētdien, 29. augustā, Rēzeknes pilsētas centrālajā ielā - Atbrīvošanas alejā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā tika sadūrās divas automašīnas - BMW un Audi.

Rēzeknes novadā likvidē kārtējo nelikumīgo marihuānas audzētavu

19.08.2021

Aktīvi veicot darbu nelegālo narkotisko vielu aprites apkarošanā, Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personām, kuras, iespējams, ir saistītas ar nelegālu marihuānas audzēšanu. Operatīvās informācijas pārbaudei, Valsts policijas Latgales reģiona Kriminālpolicijas biroja darbinieki veica operatīvos un izmeklēšanas pasākumus, to starp arī kratīšanu kādā privātīpašumā, kuras rezultātā tika atklāta nelikumīga marihuānas audzētava. Turpat notikuma vietā tika noskaidrotas aizdomās turamās personas. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Rēzeknes novadā izņem šaujamieročus un munīciju

17.08.2021

 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas, operatīvo pasākumu rezultātā, Rēzeknes novadā, Ozolaines pagastā izņēma šaujamieročus un munīciju. Uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknes būvobjekti “karteļa lietā” 2

12.08.2021

“Būvnieku karteļa” lietā Konkurences padome (KP) konstatēja desmit būvniecības uzņēmumu ilggadēju aizliegtu vienošanos par dalības nosacījumiem publiskajos un privātajos iepirkumos Latvijā. Par šādu konkurences tiesību pārkāpumu uzņēmumiem piemērots sods kopumā 16,65 miljonu eiro apmērā.

Rēzeknē jaunietis uzbrauc divām gājējām

09.08.2021

Valsts policija informē, ka 7. augustā ap pulksten 22:41 Rēzeknē 2000. gadā dzimis jaunietis, vadot automašīnu Audi A6 Avant, uzbrauca gājējām – 1986. gadā un 1964. gadā dzimušajām sievietēm.

Rēzeknes novadā uziet marihuānas audzētavu 1

09.08.2021

Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar nelegālu marihuānas audzēšanu. Operatīvo pasākumu rezultātā tika aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis, kura dzīvesvietā policija uzgāja marihuānas audzētavu. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Satiksmes negadījumā Nagļu pagastā bojā gājis vīrietis

04.08.2021

3. augustā ap pulksten 09:38 Rēzeknes novadā, Nagļu pagastā 1962.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo V40 netika galā ar tās vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. No gūtajām traumām automašīnas vadītājs notikuma vietā gāja bojā.

Meklē bezvēsts prombūtnē esošo Jāzepu Ruduku

04.08.2021

Pagājušās sestdienas vakarā, 31. jūnijā, Rēzeknes novada Dricānu pagastā bezvēsts pazudis 1946. gadā dzimušais Jāzeps Ruduks.

Policijas operatīvais kopsavilkums par notikumiem Rēzkenē un novadā

03.08.2021

Laika posmā no 28. jūlija līdz 1. augustam Valsts Policijas Rēzeknes iecirknī veiktas 11 reģistrācijas par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā. Reģistrēti 17 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem,2 ceļu satiksmes negadījumu rezultātā cietušas 2 personas, bojā gājušo personu nav. 4 transportlīdzekļu vadītāji sodīti par transportlīdzekļu vadīšanu alkohola reibuma stāvoklī. 16 reizes policisti izbrauca uz sadzīves rakstura konfliktu gadījumiem un 6 reizes uz ģimenes konfliktiem. Reģistrētas 3 zādzības, 1 no tām no tirdzniecības objekta.

Čornajas pagastā no ezera izcelts bojā gājis cilvēks

02.08.2021

Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 30.jūlija plkst. 6.30 līdz 2.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde saņēma 28 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Rēzeknē autovadītājs traucas ar 125 km/h

27.07.2021

22. jūlijā Rēzeknē Valsts policijas amatpersonas veicot dienesta pienākumus, apturēja automašīnas vadītāju, kurš pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu  un  brauca ar ātrumu 125 km/h.

Par sērijveida smagu noziegumu izdarīšanu Ludzā aizturēts vīrietis

21.07.2021

15. jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzes darbiniekiem par vairāku smagu mantiska rakstura noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu Ludzas novada, Malnavas pagastā aizturēja 1987. gadā dzimušo vīrieti.

Likvidē "korupcijas perēkli" uz Austrumu robežas

15.07.2021

Valsts ieņēmumu dienests (VID) rosina apsūdzēt četrus cilvēkus, tostarp bijušo VID muitas amatpersonu, Valsts policijas (VP) amatpersonu, Valsts robežsardzes (VR) amatpersonu, kā arī vienu privātpersonu, pret kuriem bija uzsākta krimināllieta saistībā ar "korupcijas perēkli" uz Austrumu robežas.

Rēzeknē alkohola lietošanas laikā nogalināts vīrietis 1

12.07.2021

9. jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa likumsargi saņēma izsaukumu uz ģimenes konfliktu. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts smagi ievainots vīrietis, kurš notikuma vietā mira. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess un aizturēta iespējamā vainīgā persona.

Kā atpazīt krāpniekus un pasargāt no tiem savus līdzekļus?

09.07.2021

Par spīti pastāvīgiem banku un policijas aicinājumiem būt piesardzīgiem, nesamazinās krāpniecības gadījumu skaits interneta vidē. Arvien biežāk var dzirdēt cilvēkus stāstām par to, kā viņi sastapās ar krāpniecību e-pastā, sociālajos tīklos vai telefoniski, kur mērķis bija izvilināt naudu. Krāpnieki uzdarbojas arvien pārdomātāk un smalkāk. Tāpēc ir tik svarīgi panākt, lai cilvēki uzreiz atpazītu finanšu krāpnieku uzbrukumus un spētu atbilstoši reaģēt.

Slepkavības mēģinājums Lūznavas pagastā: tiek aizturētas trīs personas

06.07.2021

24. jūnija naktī, ap pulksten 04:07, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis saņēma informāciju par divām ievainotām personām, kuras ar vairākām šautām brūcēm tika nogādātas tuvākajā medicīnas iestādē. Saistībā ar notikušo nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess un aizturētas iespējamās vainīgās personas. 

Rēzeknes novadā robežsargi aiztur personas, kas ražojušas cigaretes

02.07.2021

Otrdien, 29. jūnijā, Rēzeknes novadā robežsargi starptautiskās sadarbības rezultātā aizturēja četras personas, kas nodarbojās ar kontrfakta cigarešu ražošanu, un izņēma vairāk nekā 294 000 cigarešu bez akcīzes markām un apmēram 690 kilogramus sasmalcinātas tabakas lapu.

Rēzeknes novadā no dīķa izcelts bojāgājušais

28.06.2021

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 22.jūnija plkst. 06.30 līdz 28.jūnija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde saņēma 102 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, 63 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Jāņu brīvdienās pieaudzis ceļu satiksmes negadījumu un cietušo skaits

28.06.2021

Šogad garajās Jāņu brīvdienās, salīdzinot ar aizvadīto gadu, pieaudzis gan ceļu satiksmes negadījumu, gan tajos cietušo skaits, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis.

Policija meklē bezvēsts pazudušo Vilhelmīnu Bratni

21.06.2021

Valsts Policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Vilhelmīnu Bratni, dzimušu 1943.gadā, kura no 2021.gada 20.jūnijā aizgāja no savas dzīvesvietas Rēzeknē  un līdz šim brīdim nav devis ziņas par sevi.

No ūdenstilpes Rēzeknes novadā izcelts bojāgājušais

11.06.2021

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.jūnija plkst. 06.30 līdz 11.jūnija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

« 1 2 3 ... 19 »
Nedēļas skaitlis
No 1. jūnija siltumapgādes tarifs Vipingas un Ziemeļu rajonos “samazinājās” no 99,66 eiro par megavatstundu līdz 124, 15 eiro par megavatstundu (summas bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē atbalstīs jaunus un aktīvus uzņēmējus
Sveiki! Es esmu šeit, lai pastāstītu jums par aizdevumu uzņēmumu, kas man palīdzēja. Es varēju uzsākt savu deam biznesu ar 45000 eiro, ko saņēmu no JAMESON FINANCE INC. sazinieties ar viņiem pa e-pastu: [email protected]

Mariuss Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top