Piektdiena,
9.Decembris 2022
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Notikumi

Latgalē pazudis pusaudzis

08.12.2022

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2008.gadā dzimušo Ēriku Simanovu, kurš kopš šī gada 18. novembra nav pārradies savās mājās Daugavpilī un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta. Jaunietim ir nosliece uz klaiņošanu.

Aizdomās par trīsgadīgas meitas slepkavību Latgalē apcietināta māte

06.12.2022

Šī gada 4. decembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirknis saņēma informāciju par iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret mazgadīgu bērnu. Notikuma vietā policisti aizturēja bērna māti un tēvu. Mātei piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Par notikušo sākts kriminālprocess par iespējamu bērna slepkavību pastiprinošos apstākļos un kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.

Latgalē gājis bojā ledū ielūzis cilvēks

05.12.2022

Krāslavas novadā svētdien gājis bojā ledū ielūzis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ugunsgrēkā Rēzeknes novadā cieta cilvēks

02.12.2022

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 1. decembra plkst. 6.30 līdz 2. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – trīs  uz ugunsgrēku dzēšanu, bet vēl viens bija maldinājums.

Rēzeknes novadā tiek apkrāpts lauksaimnieks

01.12.2022

Lai gan šādu krāpniecības gadījumus skaits Latgalē ir mazinājies, vakar, 29.novembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis saņēma informāciju par krāpniecības gadījumu Maltas pagastā, kur vīrietis, uzņēmuma vārdā, veica avansa maksājumu par neeksistējošu traktortehniku. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Valsts policija aicina rūpīgi izvērtēt ievietotos sludinājumus interneta vietnēs, kā arī neiegādāties preci, kas pirms tam nav redzēta dzīvē.

Rēzeknē izņem nelegāli ražotu alkoholu

30.11.2022

22.novembrī Rēzeknē tika aizturēti divi vīrieši, pie kuriem kratīšanas rezultātā tika izņemts ne tikai nelegāli ražotais alkohols, bet arī tabakas izstrādājumi bez Latvijas akcīzes markām.  Uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Rēzeknes pusē uzdarbojas bīstams atkritumu vācējs

24.11.2022

Valsts vides dienests (VVD) atkārtoti pieķēris vides piesārņotāju, kas Rēzeknes pilsētā un tuvākajā apkārtnē regulāri un sistemātiski novieto dažāda veida nelikumīgi savāktos atkritumus citiem piederošos īpašumos, informēja VVD sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Jalinska.

Rēzeknē izņem narkotiskās vielas

16.11.2022

Rēzeknē policija pie kāda vīrieša atradusi aptuveni piecus kilogramus izžāvētu magoņu salmu, "Rēzeknes ziņas" informēja Valsts policija.

Valsts policija meklē nepilngadīgo Kseniju Kosjakovu

10.11.2022

Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknis meklē 2008. gadā dzimušo Kseniju Kosjakovu, kura šī gada 5. novembrī ap pulksten 7.30 izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Melīdas ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

Rēzeknē no dzīvokļa evakuēts cilvēks

10.11.2022

Rēzeknē pēc veļas mazgājamās mašīnas motora aizdegšanās ugunsdzēsēji no dzīvokļa evakuējuši vienu cilvēku, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Policija brīdina par krāpšanu, iedzīvotājiem izsūtot e-vēstules

08.11.2022

Ņemot vērā noziedznieku aktivitāti, policija atkārtoti brīdina par krāpšanas mēģinājumiem, iedzīvotājiem izsūtot e-pasta vēstules Latvijas Valsts policijas vai starptautiskā kriminālpolicijas organizācijas "Interpola" vārdā, informēja Valsts policijā.

Rēzeknes novadā likvidēta nelikumīga alkohola ražotne

01.11.2022

Oktobra mēneša otrā puse Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbiniekiem bija sekmīga nelikumīgu akcīzes preču apkarošanas jomā. Operatīvu un izmeklēšanas pasākumu rezultātā Augšdaugavas novadā izņem degvielu un aptuveni 350 litrus nelikumīga alkohola, Daugavpils pilsētā nelikumīgus tabakas izstrādājumus – 156 700 cigaretes, savukārt Rēzeknes novadā atklāja un likvidēja nelikumīga alkohola ražotni un konfiscēja aptuveni 450 litrus nelikumīga alkohola.

Valsts policija meklē

27.10.2022

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2000.gadā dzimušo Danielu Arlamovu.

Par fotoradaru fiksētiem pārkāpumiem piedzīti 572 670 eiro

25.04.2022

Par fotoradara fiksētu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu sods jau teju divus gadus jānomaksā tuvāko 30 dienu laikā. Ne gada laikā, kā tas bijis iepriekš. Ja sodu savlaicīgi nenomaksā, policija lietā iesaista zvērinātus tiesu izpildītājus. Un kopš šāda kārtība ir spēkā, to nācies darīt jau gandrīz 20 tūkstošus reižu.

Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rēzeknes pusē trīs bojāgājušie

21.04.2022

Otrdien, 19. aprīlī, dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rēzeknes novada Silmalas pagastā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki, bet vēl divi cietuši, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izņem lielu apjomu tabakas izstrādājumu un narkotiskās vielas

10.03.2022

Pagājušajā nedēļā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki izņēma gandrīz 100 tūkstošus gabalu tabakas izstrādājumu bez Latvijas akcīzes markām, marihuānas augus, kā arī noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus. Tāpat Daugavpilī, Rēzeknē un Līvānos tika aizturētas arī aizdomās turamās personas un uzsākti vairāki kriminālprocesi. Notiek izmeklēšana.

Robežsargi Rēzeknē izņem 80 tūkstošus kontrabandas cigarešu 2

15.12.2021

Svētdien, 12. decembrī, robežsargi Rēzeknē izņēma vairāk nekā 80 000 kontrabandas cigarešu.

Rēzeknes tirgū izņemtas kontrabandas cigaretes

02.11.2021

26. oktobrī Rēzeknes centrāltirgū policija izņēmusi kontrabandas cigaretes, portālu Rezekneszinas.lv informē Valsts policijas pārstāve Lāsma Kursīte.

Latgales reģionā otrais lielākais kukuļdevēju skaits

18.10.2021

Ja visā Latvijā 2020. gadā uz ceļiem notverti 32 kukuļdevēji, tad lielais vairums no tiem – 20 – kukuli piedāvājuši policistiem Zemgalē. Līdzīga dinamika saglabājusies arī 2021. gadā – līdz 1. septembrim aizturēti 35 kukuļdevēji, no tiem 25 – Zemgales reģionā, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija. Lai arī sabiedrības izpratne par korupciju ir uzlabojusies, tomēr joprojām daļa iedzīvotāju neapzinās, ka kukuļdošana jebkādā apmērā ir krimināli sodāma, liecina VP veikts pētījums. Tāpēc šī gada rudenī tiek uzsākta apjomīga kampaņa, lai mazinātu korupcijas apjomu uz Latvijas ceļiem.

Rēzeknes novadā glābēji no grāvja izceļ iestigušu govi

13.10.2021

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12.oktobra plkst. 6.30 līdz 13.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Privātīpašumā Rēzeknes novadā uziet marihuānas audzētavu

07.10.2021

Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar nelegālu marihuānas audzēšanu. Operatīvās informācijas pārbaudei, Valsts policijas Latgales reģiona Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas veica operatīvos un izmeklēšanas pasākumus, to starp arī kratīšanu kādā privātīpašumā, kuras rezultātā tika uzieta nelikumīga marihuānas audzētava. Turpat notikuma vietā tika noskaidrota aizdomās turamā persona. Izmeklēšana turpinās.

Krāpnieki pielieto jaunas krāpnieciskās shēmas 1

10.09.2021

Valsts policijas joprojām saņem informāciju par krāpšanas gadījumiem, kuros nezināmas personas uzdodoties par banku darbiniekiem izkrāpj no iedzīvotājiem ievērojamus naudas līdzekļus, taču šoreiz kādam vīrietim, krāpnieki, piedāvājot dziedniecības un gaišredzības pakalpojumus, ir izkrāpuši aptuveni 15 tūkstoši eiro. Gan par šo gadījumu, gan par citiem reģistrētajiem krāpšanas gadījumiem ir uzsākti kriminālprocesi un notiek izmeklēšana.

Ceļu satiksmes negadījums Rēzeknē: kurš atbildēs? 5

30.08.2021

Svētdien, 29. augustā, Rēzeknes pilsētas centrālajā ielā - Atbrīvošanas alejā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā tika sadūrās divas automašīnas - BMW un Audi.

Rēzeknes novadā likvidē kārtējo nelikumīgo marihuānas audzētavu

19.08.2021

Aktīvi veicot darbu nelegālo narkotisko vielu aprites apkarošanā, Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personām, kuras, iespējams, ir saistītas ar nelegālu marihuānas audzēšanu. Operatīvās informācijas pārbaudei, Valsts policijas Latgales reģiona Kriminālpolicijas biroja darbinieki veica operatīvos un izmeklēšanas pasākumus, to starp arī kratīšanu kādā privātīpašumā, kuras rezultātā tika atklāta nelikumīga marihuānas audzētava. Turpat notikuma vietā tika noskaidrotas aizdomās turamās personas. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Rēzeknes novadā izņem šaujamieročus un munīciju

17.08.2021

 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas, operatīvo pasākumu rezultātā, Rēzeknes novadā, Ozolaines pagastā izņēma šaujamieročus un munīciju. Uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknes būvobjekti “karteļa lietā” 2

12.08.2021

“Būvnieku karteļa” lietā Konkurences padome (KP) konstatēja desmit būvniecības uzņēmumu ilggadēju aizliegtu vienošanos par dalības nosacījumiem publiskajos un privātajos iepirkumos Latvijā. Par šādu konkurences tiesību pārkāpumu uzņēmumiem piemērots sods kopumā 16,65 miljonu eiro apmērā.

Rēzeknē jaunietis uzbrauc divām gājējām

09.08.2021

Valsts policija informē, ka 7. augustā ap pulksten 22:41 Rēzeknē 2000. gadā dzimis jaunietis, vadot automašīnu Audi A6 Avant, uzbrauca gājējām – 1986. gadā un 1964. gadā dzimušajām sievietēm.

Rēzeknes novadā uziet marihuānas audzētavu 1

09.08.2021

Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar nelegālu marihuānas audzēšanu. Operatīvo pasākumu rezultātā tika aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis, kura dzīvesvietā policija uzgāja marihuānas audzētavu. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Satiksmes negadījumā Nagļu pagastā bojā gājis vīrietis

04.08.2021

3. augustā ap pulksten 09:38 Rēzeknes novadā, Nagļu pagastā 1962.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo V40 netika galā ar tās vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. No gūtajām traumām automašīnas vadītājs notikuma vietā gāja bojā.

Meklē bezvēsts prombūtnē esošo Jāzepu Ruduku

04.08.2021

Pagājušās sestdienas vakarā, 31. jūnijā, Rēzeknes novada Dricānu pagastā bezvēsts pazudis 1946. gadā dzimušais Jāzeps Ruduks.

« 1 2 3 ... 19 »
Nedēļas skaitlis
No 2023. gada 1. janvāra vienotā nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa būs 26,87 eiro/m3 (ar PVN)
Apspriest
Aptauja
Vai šogad iegādāsieties Ziemassvētku dāvanas un kādu summu varat atļauties tām tērēt?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē būs jauns deputāts
iZSAKU L;IDZJUTIBU VIESIEM REZEKNIESIEM PAR DOMES SASTAVU. nE VSJO TAK ODNAZNACNO MI ZA MIR Dedi ojevali mi za mir utt. Sīkāk...
Izsakiet savu viedokli aptaujā!
kādam arī izdosies pabraukt "uz jaunā elektroautobusa"!!! Sīkāk...
Par Rēzeknieša karti
Sveiki visiem, man ir melojuši tik daudzi uzņēmumi, kas ir apgalvojuši, ka ir īsti aizdevēji, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu aizdevumu no viņa tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu bez bailēm, sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top