Piektdiena,
31.maijs 2024
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Kultūra

Izsludināts konkurss jaunajiem vokālistiem un dziesmu autoriem

07.02.2023 Šī gada maijā Rēzeknes novada Dricānu pagasta kultūras namā norisināsies otrais dziedātājas Aijas Eriņas piemiņas konkurss “Nūdreb sirds…” jaunajiem vokālistiem un dziesmu autoriem. Interesenti aicināti pieteikties konkursam elektroniski līdz 24. aprīlim. Nolikums un pieteikuma anketas pieejamas Rēzeknes novada pašvaldības tīmekļvietnē.

Konkursa rīkošanas tradīciju Eriņu ģimene aizsāka 2019. gadā, lai godinātu Latvijā pazīstamās dziedātājas un dziesmu autores Aijas Eriņas (1985-2017) devumu mūzikā un sniegtu iespēju talantīgiem bērniem un jauniešiem, kuri paši raksta tekstus, mūziku un arī dzied, apliecināt savu radošumu.

Pēc pandēmijas ierobežojumu laika Eriņu ģimene kopā ar tuviniekiem, draugiem un kolēģiem atjauno iesākto. “Vēlamies pulcināt Dricānu kultūras namā jaunos dziedātājus, lai pavadītu skaistu dienu mūzikas un radošuma gaisotnē," saka Agnese Eriņa.

Konkurss-festivāls “Nūdreb sirds…” norisināsies 2023. gada 13. maijā plkst. 14.00 Dricānu kultūras namā un sastāvēs no diviem atsevišķi vērtētiem konkursiem. Vokālistu konkursa dalībnieki izpildīs divas dziesmas pēc brīvas izvēles un tiks vērtēti trīs vecuma grupās: “Cālīši” (4 – 8 gadi), “Cīrulīši” (9 – 13 gadi) un “Lakstīgalas” (14 – 19 gadi). Savukārt dziesmu autoru oriģināldziesmu konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no deviņiem līdz 19 gadiem. Tajā būs jāizpilda viena dziesma ar oriģināltekstu vai jau publicētu dzeju.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketas atrodamas ŠEIT. Gan vokālistiem, gan arī dziesmu autoriem pieteikumu jāiesniedz elektroniski līdz šī gada 24. aprīlim, sūtot uz epasta adresi [email protected].

Konkursa organizētāji un atbalstītāji: Eriņu ģimene, SIA “Augstkalnes”, Rēzeknes novada pašvaldība un Dricānu pagasta apvienība.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeimas komisija atbalsta Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu
Sen bij laiks Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Обоснование повышения тарифа
Сьранное Sīkāk...
facebook draugiem
Top