Sestdiena,
25.marts 2023
Vārda dienas: Māra, Marita, Mārīte, Григорий, Семен Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Izsludināts konkurss jaunajiem vokālistiem un dziesmu autoriem

07.02.2023 Šī gada maijā Rēzeknes novada Dricānu pagasta kultūras namā norisināsies otrais dziedātājas Aijas Eriņas piemiņas konkurss “Nūdreb sirds…” jaunajiem vokālistiem un dziesmu autoriem. Interesenti aicināti pieteikties konkursam elektroniski līdz 24. aprīlim. Nolikums un pieteikuma anketas pieejamas Rēzeknes novada pašvaldības tīmekļvietnē.

Konkursa rīkošanas tradīciju Eriņu ģimene aizsāka 2019. gadā, lai godinātu Latvijā pazīstamās dziedātājas un dziesmu autores Aijas Eriņas (1985-2017) devumu mūzikā un sniegtu iespēju talantīgiem bērniem un jauniešiem, kuri paši raksta tekstus, mūziku un arī dzied, apliecināt savu radošumu.

Pēc pandēmijas ierobežojumu laika Eriņu ģimene kopā ar tuviniekiem, draugiem un kolēģiem atjauno iesākto. “Vēlamies pulcināt Dricānu kultūras namā jaunos dziedātājus, lai pavadītu skaistu dienu mūzikas un radošuma gaisotnē," saka Agnese Eriņa.

Konkurss-festivāls “Nūdreb sirds…” norisināsies 2023. gada 13. maijā plkst. 14.00 Dricānu kultūras namā un sastāvēs no diviem atsevišķi vērtētiem konkursiem. Vokālistu konkursa dalībnieki izpildīs divas dziesmas pēc brīvas izvēles un tiks vērtēti trīs vecuma grupās: “Cālīši” (4 – 8 gadi), “Cīrulīši” (9 – 13 gadi) un “Lakstīgalas” (14 – 19 gadi). Savukārt dziesmu autoru oriģināldziesmu konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no deviņiem līdz 19 gadiem. Tajā būs jāizpilda viena dziesma ar oriģināltekstu vai jau publicētu dzeju.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketas atrodamas ŠEIT. Gan vokālistiem, gan arī dziesmu autoriem pieteikumu jāiesniedz elektroniski līdz šī gada 24. aprīlim, sūtot uz epasta adresi [email protected]

Konkursa organizētāji un atbalstītāji: Eriņu ģimene, SIA “Augstkalnes”, Rēzeknes novada pašvaldība un Dricānu pagasta apvienība.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. maija atkritumu izvešana Rēzeknē kļūs dārgāka par 15,6%
Apspriest
Aptauja
Vai jūs iesniedzat ikgadējo nodokļu deklarāciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
25. marta deportāciju piemiņas pasākumi Rezeknē
Muziga piemina stalina genocida upuriem.kuri atdusas sibirijas dzelzcela malas un kapsetas.fiziski un morali pazemoti..pardzivodami badu aukstumu un skumjas pec dzimtenes..bet tiem kuri atgriezusies sirdi reta lidz kapam..daudzi jau atdusas dzimtenes kapsetas.jautajums.vai var piedot to..var..tikai tad ja piedosana tiek lugta..bet izsutisana krievijaa tiek attaisnota...katra gadsimtaa notiek noziegumi pret cilveci.ko nedrikst ne prelate ne aizmirst. Sīkāk...
25. marta deportāciju piemiņas pasākumi Rezeknē
Skumji..bet genocids turpinas..tikai katrs savadak. Sīkāk...
Policija reaģējusi uz notikumu Rūpnīcas ielā
Nākošreiz izklaidēsies ar īsto, jo mazie smerdeļi ir izlaisti un dara ko grib. Agrāk prevencijas līdzekļis bija bērza putriņa, bet tagad tikai tiesības, a pienākumu nav... Sīkāk...
facebook draugiem
Top