Svētdiena,
29.Janvāris 2023
Vārda dienas: Aivars, Valērijs, Максим, Петр Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Aicina pieteikt kandidātus apbalvojumam “Rēzeknes Goda pilsonis”

28.09.2022
Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība no 27. septembra līdz 28. oktobrim izsludina kandidātu pieteikšanu apbalvojuma “Rēzeknes Goda pilsonis” piešķiršanai 2022. gadā.

“Rēzeknes Goda pilsonis” ir augstākais apbalvojums pilsētā, ko piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Rēzeknes labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, sporta, saimnieciskajā vai citā darbā.

Par nopelniem uzskatāms gan izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Kandidātus šim apbalvojumam var izvirzīt pašvaldības domes deputāti, komitejas, komisijas, Rēzeknē reģistrētas juridiskas personas, valsts vai pašvaldību institūcijas vai iedzīvotāji (ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas, kuru dzīvesvieta deklarēta Rēzeknē).

Iesakot kādu personu šim apbalvojumam, jānorāda šāda informācija par kandidātu:

-vārds, uzvārds, dzimšanas dati, nodarbošanās, dzīvesvieta, kontaktinformācija;

-dzīvesgājuma apraksts;

-sabiedrisko aktivitāšu apraksts, par kuriem varētu piešķirt šo apbalvojumu.

Tāpat jāiesniedz arī informācija par kandidāta pieteicējiem (fiziskām personām – vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, personas kods, paraksts).

Par Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanu vispirms lemj domes komiteju apvienotajā slēgtajā sēdē, taču galīgo lēmumu deputāti pieņem domes sēdē. Tradicionāli Rēzeknes Goda pilsoni nosauc 18. novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā pasākumā Latgales vēstniecībā GORS.

Pieteikumi jāiesniedz Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Komunikācijas un ārējās sadarbības nodaļā, Atbrīvošanas alejā 93 (207. kab.), Rēzeknē, LV-4601.

Plašāka informācija pa tālruni 646 07675.


Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
prātnieks 02.10.2022 23:34
to pilsoņa godu vajadzētu dot mūsu brasajiem saiemas sskaniešiem, aizbrauca zaļoksnēji vīri, atbrauks sabrukuši, nodeldētiem dibeniem no tās saiemas dēļu lāviņām, sirmām bārdām, šķidriem matiem,..tagad tikai atliek labi izgulēties, jo opozīcijas deputām un šoferiem ir viens naidnieks- miegs
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
650 automašīnas konfiscētas Latvijā līdz 23. janvārim dzērājšoferiem
Apspriest
Aptauja
Jūsu reakcija uz janvāra komunālo pakalpojumu rēķinu:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
PAR STIKLA BROŠĀM PIE ANCUKA…
Mani sauc Sāra, tikai šomēnes man bija nepieciešams aizdevums 20 000 eiro apmērā biznesa plānam, un es uzzināju, ka Stīvens finansē tiešsaistes uzņēmumu, kas piedāvā aizdevumus uzņēmumiem, privātuzņēmumiem un privātpersonām, izmantojot drauga liecību, kurš no viņiem saņēma aizdevumu. tāpēc es pieteicos un 24 stundu laikā mans aizdevums tika ieskaitīts manā bankas kontā, tādēļ, ja jums ir nepieciešams jebkāda veida aizdevums, sazinieties ar Stīvena fondiem pa e-pastu [email protected] vai whatsapp +2347043593434 Sīkāk...
Ceturtdien Rēzeknē atvērs veikalu "SPAR"
atkal ārzemnieki ja jau starptautisks, pie mums paši neko negrib ražot. tikai brīnos kur tiem veikaliem pircējus piegādāt, ja skatās pēc mašīnām pie veikaliem, tad viss kārtībā. Sīkāk...
Latvijā šobrīd visvairāk trūkst IT darbinieku
Vai esat meklējis finansēšanas iespējas jauna mājokļa iegādei, celtniecībai, nekustamā īpašuma aizdevumam, refinansēšanai, parādu konsolidācijai, personīgam vai biznesa mērķim? Laipni lūdzam nākotnē! Ar mums ir viegli iegūt finansējumu. Sazinieties ar mums, jo mēs piedāvājam mūsu finanšu pakalpojumus ar zemu un pieejamu procentu likmi 3% ilgtermiņa un īstermiņa aizdevuma termiņam ar 100% garantijas aizdevumu. Ieinteresētajam pieteikuma iesniedzējam jāsazinās ar mums, lai saņemtu turpmākas aizdevuma iegūšanas procedūras, izmantojot: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top