Svētdiena,
29.Janvāris 2023
Vārda dienas: Aivars, Valērijs, Максим, Петр Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Miķeļdienas gadatirgus un satiksmes ierobežojumi

22.09.2022
Svētdien, 25. septembrī, Rēzekne aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus uz tradicionālo Miķeļdienas gadatirgu no plkst. 10.00 līdz 15.00 Latgales ielā. Tirgus apmeklētājus priecēs vietējo amatnieku, zemnieku un mājražotāju preces, kā arī dabas izlolotās un rūpīgām rokām savāktās veltes. Svētku sajūtu palīdzēs nodrošināt bagātīga kultūras programma.

Svētdien, 25. septembrī, Rēzekne aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus uz tradicionālo Miķeļdienas gadatirgu no plkst. 10.00 līdz 15.00 Latgales ielā. Tirgus apmeklētājus priecēs vietējo amatnieku, zemnieku un mājražotāju preces, kā arī dabas izlolotās un rūpīgām rokām savāktās veltes. Svētku sajūtu palīdzēs nodrošināt bagātīga kultūras programma.

Šogad tirgū goda vietā tiks celts ķiploks. Rudenī ķiploku smarža allaž pārņem Latviju, gatavojot krājumus ziemai, marinējot gurķus un tomātus. Mājās tiek vītas ķiploku vijas, sieti ķiploku saišķīši, ķiploki likti lina vai kokvilnas maisiņos, lai labi saglabātos.

No plkst. 10.00 līdz 10.30 tirgus rosība sāksies pūšamo instrumentu orķestra “Rēzekne” (vad. Sergejs Sergejevs un Jānis Pavlovskis) mūzikas pavadībā.

Plkst. 11.00 būs skatāms jautrs skečs Baltinavas amatierteātra “Palādas” izpildījumā (režisore Anita Ločmele).

No plkst. 12.00 līdz 14.00 stafeti pārņems Salnavas amatierteātris (režisore Valentīna Kirsanova) un kapela “Sveicynojam vielejam” (vad. Aija Zeiļuka). Klātesošos ielīksmos Rēzeknes pilsētas dziedošo, dejojošo un muzicējošo amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks neformālās apmācības jauniešiem “Tradīciju spēks”, kā arī radošās darbnīcas bērniem kopā ar ARPC “Zeimuļs” un biedrību “Art Market”.

Par sātīgu putru ar speķa un ķiploku maizītēm gādās “Latgolys golds”.

Nāc un izbaudi Miķeļdienu ar visām maņām: redzi, dzirdi, ožu un tausti!

Satiksmes ierobežojumi

Miķeļdienas gadatirgus laikā tiks ieviestas izmaiņas sabiedriskā transporta kustības maršrutos.

No plkst. 7.00 līdz 16.00 būs slēgta satiksme Latgales ielas posmā no Daugavpils ielas līdz Ludzas un K. Barona ielas krustojumam, kā arī pieguļošo ielu posmos ar Latgales ielu: Taku, Dārzu, Krāslavas, A. Upīša, Akmeņu, J. Tiņanova un Bukmuižas ielās.

Satiksmes ierobežojumu shēma 25.09.2022

Sabiedriskais transports kursēs pa Atbrīvošanas aleju, tālāk kustība tiks novirzīta pa Kuldīgas ielu līdz K. Barona ielai, kur tālāk katrs autobuss kursēs ierastajā maršrutā.

Pieturvieta “Autoosta u.c.” tiks apkalpota, pagaidu pieturas izvietos pie tirdzniecības centra “Rēzekne”, uz Kuldīgas ielas (starp J. Tiņanova un Bukmuižas ielām), kā arī Latgales ielas krustojumos ar K. Barona un Ludzas ielām.Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
650 automašīnas konfiscētas Latvijā līdz 23. janvārim dzērājšoferiem
Apspriest
Aptauja
Jūsu reakcija uz janvāra komunālo pakalpojumu rēķinu:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
PAR STIKLA BROŠĀM PIE ANCUKA…
Mani sauc Sāra, tikai šomēnes man bija nepieciešams aizdevums 20 000 eiro apmērā biznesa plānam, un es uzzināju, ka Stīvens finansē tiešsaistes uzņēmumu, kas piedāvā aizdevumus uzņēmumiem, privātuzņēmumiem un privātpersonām, izmantojot drauga liecību, kurš no viņiem saņēma aizdevumu. tāpēc es pieteicos un 24 stundu laikā mans aizdevums tika ieskaitīts manā bankas kontā, tādēļ, ja jums ir nepieciešams jebkāda veida aizdevums, sazinieties ar Stīvena fondiem pa e-pastu [email protected] vai whatsapp +2347043593434 Sīkāk...
Ceturtdien Rēzeknē atvērs veikalu "SPAR"
atkal ārzemnieki ja jau starptautisks, pie mums paši neko negrib ražot. tikai brīnos kur tiem veikaliem pircējus piegādāt, ja skatās pēc mašīnām pie veikaliem, tad viss kārtībā. Sīkāk...
Latvijā šobrīd visvairāk trūkst IT darbinieku
Vai esat meklējis finansēšanas iespējas jauna mājokļa iegādei, celtniecībai, nekustamā īpašuma aizdevumam, refinansēšanai, parādu konsolidācijai, personīgam vai biznesa mērķim? Laipni lūdzam nākotnē! Ar mums ir viegli iegūt finansējumu. Sazinieties ar mums, jo mēs piedāvājam mūsu finanšu pakalpojumus ar zemu un pieejamu procentu likmi 3% ilgtermiņa un īstermiņa aizdevuma termiņam ar 100% garantijas aizdevumu. Ieinteresētajam pieteikuma iesniedzējam jāsazinās ar mums, lai saņemtu turpmākas aizdevuma iegūšanas procedūras, izmantojot: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top