Pirmdiena,
6.februāris 2023
Vārda dienas: Dace, Dārta, Dora, Ксения, Герасим, Тимофей, Оксана Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Aicina pieteikt kandidātus apbalvojumam “Rēzeknes Goda pilsonis”

29.09.2021
Rēzeknes pilsētas dome no 28. septembra līdz 29. oktobrim izsludina kandidātu pieteikšanu apbalvojuma “Rēzeknes Goda pilsonis” piešķiršanai 2021. gadā.

“Rēzeknes Goda pilsonis” ir augstākais apbalvojums pilsētā, kuru piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Rēzeknes labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbā.

Par nopelniem uzskatāms gan izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Kandidātus šim apbalvojumam var izvirzīt domes deputāti, domes komitejas, komisijas, Rēzeknē reģistrētas juridiskas personas, valsts vai pašvaldību institūcijas vai iedzīvotāji (ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas, kuru dzīvesvieta deklarēta Rēzeknē).

Iesakot kādu personu šim apbalvojumam, jānorāda šāda informācija par kandidātu:

-vārds, uzvārds, dzimšanas dati, nodarbošanās, dzīvesvieta, kontaktinformācija;

-dzīvesgājuma apraksts;

-sabiedrisko aktivitāšu apraksts, par kuriem varētu piešķirt šo apbalvojumu.

Tāpat jāiesniedz arī informācija par kandidāta pieteicējiem (fiziskām personām – vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, personas kods, paraksts).

Par Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanu vispirms lemj Domes komiteju apvienotajā slēgtajā sēdē, galīgo lēmumu deputāti pieņem domes sēdē. Tradicionāli Rēzeknes pilsētas Goda pilsoni nosauc Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā pasākumā.

Pieteikumi iesniedzami Rēzeknes pilsētas domes Komunikācijas nodaļā, Atbrīvošanas alejā 93 (207. kab.), Rēzeknē, LV-4601. Plašāka informācija pa tālruni 646 07675.

Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
JO 13.10.2021 11:56
Pie mums ir tikai un vienīgi viens pretendents-pilsētas mērs... Kā viņš cenšas vairot savas svītas bagātību, neaizmirstot pašus tuvākos, aizmirstot par sevi! "Zolotoj ti naš"! Pašam nekas nepieder, pat skūteris noteikti ir iznomāts! Kādi konkursi...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pirmajā darbības gadā Latvijā nodoti vairāk nekā 250 miljoni tukšo depozīta iepakojumu
Apspriest
Aptauja
Ar kādām problēmām visbiežāk vēršaties pie ārstiem?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes Kultūras namā plānota vērienīga rekonstrukcija
rēzekniešiem jautājums: aber, kas to pilsētu bombardēja???? Sīkāk...
Аvārijā Ludzas novadā bojā gājis cilvēks
ir idioti kas cita nāvi atzīmē ar plusiņu Sīkāk...
Rēzeknes mēru padzen no "Saskaņas"
Ir varianti: 1. Jādibina sava partija, kura nodrošina vietu Rēzeknē, 2. Jāiestājās pie Rosļiokova Stabilitātē, 3. Jāstartē no iedzīvotāju saraksta, 4.Jālūdz piedošana Saskaņai, 5.Varbūt jau visa pietiek. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top