Piektdiena,
21.jūnijs 2024
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Komercinformācija

3 svarīgi aspekti vasaras riepu izvēlē

30.04.2024
Svarīgs priekšnoteikums drošiem un komfortabliem braucieniem vasaras sezonā ir piemērotas auto riepas. Ar vasaras riepām auto ir atļauts aprīkot sākot no 1. marta, tomēr, ņemot vērā pavasarim raksturīgos mainīgos laikapstākļus, daudzi autovadītāji ar riepu maiņu nesteidzas. Vasaras riepas visaugstāko veiktspēju parāda tad, kad vidējā gaisa temperatūra ir sasniegusi vismaz + 7 grādu iezīmi.

Ja arī Jums ir pienācis laiks aprīkot savu auto ar vasaras riepām, raksta turpinājumā iepazīstieties ar svarīgākajiem 3 aspektiem piemērota risinājuma izvēlē.

1. Iegādes vieta
 
Lai arī vasaras riepas ir pieejamas dažādās tirdzniecības vietās, drošākā vieta to iegādei ir riepu serviss. Tur ir pieejams plašs riepu klāsts, speciālistu konsultācijas, kā arī riepu montāža. Nereti arī riepu serviss ir vieta, kur pieejamas kvalitatīvas riepas par labām cenām.

2. Riepu testu rezultāti
 
Lai labāk saprast to, kuras vasaras riepas vislabāk atbilst Jūsu prasībām, ir vērts apskatīt neatkarīgo riepu testu rezultātus. Tas ļaus gūt patiesu priekšstatu par svarīgākajiem kvalitātes rādītājiem, piemēram, bremzēšanas ceļa garumu, saķeri ar ceļa virsmu un izturību.

3. Braukšanas paradumi
 
Izvēloties vasaras riepas, jāņem vērā arī braukšanas paradumi. Tā, piemēram, ja ar auto šajā sezonā plānots pārvietoties reti, izdevīga risinājums var būt arī vissezonas riepas. Savukārt, ja plānojat ar auto braukt bieži un daudz, izvēlieties kvalitatīvas vasaras sezonai paredzētas riepas.
 
Jāizvērtē arī tas, pa kādu ceļa segumu plānots pārvietoties. Ja bieži sanāk braukt pa slikti uzturētiem lauku ceļiem, izvēlieties riepas ar raupjāku protektora rakstu. Savukārt, ja lielākoties braucat pa pilsētu, labs variants ir riepas ar smalkāku protektora rakstu.

MMK Riepu Serviss - labas riepas visām prasībām

Labas vasaras riepas savam auto atradīsiet MMK Riepu Serviss piedāvājumā. Daudzveidīgs riepu klāsts, pievilcīgas cenas, speciālistu konsultācijas, riepu montāža un balansēšana - to visu piedāvā MMK Riepu Serviss.
 
MMK Riepu Serviss darbojas kopš 2013. gada, klientiem piedāvājot kvalitatīvus un drošus pakalpojumus, kā arī plašu auto riepu izvēli. Servisa komandā strādā profesionāli darbinieki, kuri regulāri papildina savas zināšanas nozarē, lai spētu klientiem nodrošināt izcilu servisu. Labākās riepas savam auto atradīsiet www.mmkserviss.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeima atlaiž Rēzeknes pilsētas domi
Beidzot!!!!! Sīkāk...
Pašvaldības policija pievērsusies atkritumu apsaimniekošanas jautājumam
tā ir pašvaldības policija ,kuras saimnieks ir dome. zini ko dara ar suni ja tas iekož saimniekam? Sīkāk...
Pašvaldības policija pievērsusies atkritumu apsaimniekošanas jautājumam
Un kad policija sāks izmeklēšanas par to kur tiek nauda tērēta domē un tās struktūras? Sīkāk...
facebook draugiem
Top