Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Komercinformācija

Rezeknē durvis pircējiem ver lielā formāta Maxima XX veikals

17.11.2023 Turpinot izvērst vienoto veikalu konceptu visā Latvijā, 16. novembrī durvis vēris atjaunotais "Maxima XX" veikals Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141A. Veikala pārveidē un jaunā koncepta ieviešanā investēti vairāk nekā 600 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku un plašāku, nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos iedzīvotājiem. Tāpat veikalā atjaunotas aukstuma sistēmas, padarot to darbību videi draudzīgāku, paplašināta pašapkalpošanās kasu zona, kā arī paplašināts veikala sortiments.  


"Esam patiesi priecīgi, ka valsts svētku priekšvakarā varam vērt "Maxima XX" veikala durvis Rēzeknes iedzīvotājiem, lai sniegtu iespēju gan pirms Latvijas dzimšanas dienas, gan ikdienā galdā celt produktus par izdevīgām cenām. Līdz ar veikala atklāšanu, esam pilnībā ieviesuši jauno konceptu visos "Maxima" veikalos Rēzeknē. Veikala uzlabotais iekārtojums un plašais sortiments padarīs vietējo rajonu iedzīvotāju iepirkšanos ērtu un ātru, ļaujot pārdomāti un izdevīgi sagādāt maltīti visai ģimenei. Aktīvu darbu pie "Maxima" veikalu pielāgošanas vienotajam konceptam turpināsim līdz pat gada beigām, lai vēl plašākam iedzīvotāju lokam Latvijā būtu iespēja iepirkties ikdienai un sagatavoties svētkiem ērtā un pārdomātā veikalu vidē," stāsta Evija Grīnberga, "Maxima Latvija" tirdzniecības un ražošanas direktore.

Vienotais veikalu koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zāles ir plašākas un gaišākas, kā arī tajās ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam, ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.

Vienotais "Maxima" veikalu koncepts tiek ieviests visās Baltijas valstīs un paredz, ka līdzīga formāta veikali ir pilnveidoti tā, lai tajos būtu ērtāk un vieglāk iepirkties, pielāgojot sortimentu pircēju vajadzībām un veikalu plauktos izvietojot iedzīvotāju iecienītākos produktus. Pēc veikalu pārveides uz jauno "Maxima" veikalu konceptu, arī turpmāk veikalu tīklā visā Latvijā ir pieejams daudzveidīgs "Meistara Marka" gatavo maltīšu klāsts un jaunā privātā pārtikas preču zīmola "Well Done" produkcija ar bagātīgu svaigo pārtikas produktu klāstu par pieejamu cenu.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
mhm 20.11.2023 11:21
Garumzīmes saliec!
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs lūdz sākt kriminālprocesu pret FM amatpersonām
Pareizi, kamēr vēl par to tumšo kubu bez logiem pret pašu lieta nav ierosināta. Preventīvais uzbrukums. :) Sīkāk...
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
facebook draugiem
Top