Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Izbaudiet skaņu kā vēl nekad – bezvadu austiņas ar izcilu skaņas kvalitāti

06.03.2023
Aksesuārs bez kura, lielākajai daļai no mums, ir grūti iztēloties savu ikdienu! Tieši tā, tās ir bezvadu austiņas, – pēdējās desmitgades pieprasītākais viedierīču aksesuārs. 

Bluetooth austiņas mums dāvā pilnīgu kustību brīvību. Baudot mūziku ikdienas gaitās, mācoties, sportojot vai strādājot, kā arī saņemot un veicot zvanus brīvroku režīmā, kas ir īpaši svarīga iespēja, ja ikdienā daudz laika pavadāt pie auto stūres, – bezvadu austiņas savienojoties ar mobilo telefonu, sniedz iespējas par kurām agrāk varējām vien sapņot!
 
Attīstoties tehnoloģijām, arī bezvadu austiņu kvalitāte ar katru jaunāko modeli uzlabojas.
Ražotāja spēja rast arvien jaunus risinājumus un piedāvāt tādas tehnoloģiju inovācijas, kas piedāvā augstākās klases mūzikas kvalitāti, ko agrāk spēja nodrošināt tikai dārga un iespaidīga skaņu sistēma.
 
Šajā rakstā apskatīsim 3 izcilas kvalitātes bezvadu austiņu modeļus, kas piedāvā unikālu skaņas kvalitāti!
 
Bezvadu austiņas Audio-Technica ATH-M50XBT2
 
Foto:1a.lv
 
Vidēji dārgas cenu kategorijas austiņas, taču kritiķu augsti novērtētas, – šīs Audio – Technica austiņas piedāvā skaņas kvalitāti, kas nodrošina audio veiktspēju, ko piedāvā šī paša ražotāja profesionālās skaņu studiju austiņas.
 
Bezvadu austiņas telefonam vai datoram, – šīs uz ausīm liekamās austiņas pilnībā uzlādētas nodrošinās 50 stundu nepārtrauktu darbību.
 
Ar lielas diafragmas patentētiem draiveriem un īpašu pastiprinātāju tiek nodrošināta izcila skaņas tīrība plašā frekvenču diapazonā ar dziļu un precīzu basu reakciju.
 
Austiņas būs izcili piemērotas arī zvanu saņemšanai un veikšanai, – Slidetone shēma uzlabo sarunas, ļaujot dzirdēt savu balsi austiņās. Skaidru zvanu kvalitāti nodrošinās arī divi iebūvētie mikrofoni un staru kūļa formatēšanas tehnoloģija.
 
Viegli vadāmas, – uz austiņām esošās pogas ļauj veikt visas nepieciešamās darbības, kā arī piekļūt balss asistentam.
 
Uz ausīm liekamā konstrukcija nodrošinās nepieciešamo skaņas izolāciju trokšņainā vidē, ļaujot netraucēti baudīt mūziku, kā arī veikt zvanus. Turklāt profesionālais austiņu un galvas saites materiāls nodrošina to, ka austiņas būs izturīgas un ilgi kalpos.
 
Samsung Galaxy Buds2 Pro


 
Foto:1a.lv
 
Samsung bezvadu austiņas daudz komentārus neprasa. Samsung ražotās pastāvīgi attīstās un piedāvā arvien jaunus, modernus risinājumus, kas dāvā iespēju baudīt jaunu audio pieredzes pasauli.
 
Šis modelis piedāvā lieliski sabalansētu skaņu, trokšņu slāpēšanu, netraucētu savienojamību ar viedtelefonu un viedpulksteni, kā arī komfortu ilgstošai lietošanai.
 
Austiņas kopā ar uzlādes futlāri nodrošinās līdz 10 stundu darbību.
 
ANC jeb aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija šim modelim strādā kā vēl nekad, ANC slāpēs nevēlamās skaņas, likvidējot pat tādus trokšņus kā vējš, tādejādi varēsiet baudīt mūziku, iemīļotos raidījumus vai audio grāmatas bez nekādiem traucēkļiem.
 
Voice Detect funkcija automātiski atslēgs ANC un aktivizēs Ambient skaņas režīmu tiklīdz sāksiet runāt, ļaujot brīvi piedalīties sarunās bez austiņu izņemšanas no ausīm.
 
Savukārt skaņa, kas ir neticami reālistiska iespējama pateicoties Intelligent 360 Audio tehnoloģijai.
 
Ne mazāk svarīga nianse, – šīs ir īpaši vieglas un ergonomiskas austiņas, kas nenogurdinās ausis tās lietojot arī ilgstoši, tāpat arī izceļams gaumīgais dizains un pievilcīgie krāsu toņi.
 
Samsung Galaxy Buds 2 Pro ir patiesi lieliskas austiņas, kas sevī apvieno visas izcilas skaņas kvalitātes, turklāt par gana pieejamu cenu.
 
 
Huawei FreeBuds Pro 2


 
Foto:1a.lv
 
Šīs Huawei bezvadu austiņas piedāvā augstas izšķirtspējas duālo skaņas sistēmu, inteliģento Aktīvo trokšņa slāpēšanas funkciju, kā arī nodrošina kristālskaidras sarunas.
 
Ar uzlādes futlāri šīs austiņas nodrošina līdz pat 30 stundu darbības ilgumu, kas ir vērā ņemams rādītājs. Ierindojas IP54 kategorijā, kas nozīmē to, ka ir sviedru drošas un ūdens necaurlaidīgas, ļaujot austiņas lietot arī lietus laikā.

Inteliģentā dinamiskā ANC sistēma
pārslēgs jūsu austiņas uz reālā brīža optimālo trokšņu slāpēšanas režīmu, jo tā spēj noteikt jūsu auss kanāla struktūru, valkāšanas stāvokli un apkārtējās vides troksni, lai skaņa būtu pielāgota un izcila jebkurā situācijā.
 
Jāizceļ arī tas, ka Huawei Free Buds Pro 2 ir pieejamas dažādās krāsās, ļaujot izvēlēties sev piemērotāko, turklāt gaumīgais un elegantais dizains izceļas konkurentu vidū.
 
Bezvadu austiņas bērniem
 
Ne tikai pieaugušie, arī bērni ir pelnījuši klausīties mūziku izcilā skaņas kvalitātē. Turklāt, specializētas bērnu austiņas rūpēsies par to, lai netiktu bojāts bērna ausu veselība.
 
Šoreiz izcelsim tieši JBL ražotāju, kas piedāvā ne vien izcilas, vidēji dārgas JBL bezvadu austiņas pieaugušajiem, bet arī JBL austiņas, kas paredzētas tieši bērniem.
 
JBL Kids sērijas austiņas pieejamas skaistos, atraktīvos toņos, gan puišiem, gan meitenēm, šīs austiņas neļaus bērnam klausīties mūziku nepiemēroti skaļos decibelos, vienlaikus nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti.
 
Kur iegādāties izcilas bezvadu austiņas?
 
Labākās bezvadu austiņas atradīsiet interneta veikalā 1a.lv! Šeit katrs atradīs saviem ikdienas paradumiem piemērotākās bezvadu austiņas, turklāt plašais cenu klāsts ļaus iegādāties sev atbilstošākās austiņas, nezaudējot skaņas kvalitāti.
 
Papildu ekstra ko izmantot, – kļūstot par SmartNET biedru savas izvēlētās austiņas varēsiet iegādāties vēl izdevīgāk! 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top