Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Komercinformācija

Ceturtdien Rēzeknē atvērs veikalu "SPAR"

25.01.2023 Starptautiskais mazumtirdzniecības veikalu tīkls "SPAR" paplašina darbību Latvijā un jau tuvākajos mēnešos atklās vēl 24 tirdzniecības vietas.

Ceturtdien, 26. janvārī, tiks atklāts veikals Rēzeknē, Kosmonauta ielā 11. Jau pavasarī esošo veikalu skaitu papildinās vēl 23 tirdzniecības vietas visā Latvijā, tajā skaitā arī Rīgā. "SPAR Latvija" veikalos ir pieejams plašs preču sortiments, tai skaitā gan beķereja, gan svaigās gaļas tirdzniecības zona.

"Pērn veiksmīgi uzsākām darbu Latvijas tirgū ar pirmajiem veikaliem, kas pamazām nostiprina savas pozīcijas. Šogad plānojam turpināt straujāku attīstību un jau gada pirmajā pusē atvērt vismaz 24 tirdzniecības vietas ar "SPAR" zīmolu. Patlaban mūsu veikali darbojas Saldū, Liepājā, Cēsīs un Daugavpilī, bet tuvākajā laikā pārklājums būs visos valsts reģionos. Plānoto veikalu platības – no 65 līdz 400 m². Esam gandarīti, ka pirmie veikali būs arī galvaspilsētā, savukārt rēzekniešus aicinām veikalu apmeklēt jau tā atvēršanas dienā, tādējādi saņemot īpašus piedāvājumus," stāsta "SPAR Latvija" valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers.

Līdzīgi kā esošajos zīmola veikalos Saldū, Liepājā, Cēsīs un Daugavpilī, arī nākamajās tirdzniecība vietās "SPAR" produkcija veidos aptuveni 20% no pieejamā sortimenta. Veikala plauktos atradīsies gan zīmola ekonomisko, gan premium, bio un eco līniju produkti – bakalejas preces, kafija un tēja, dažādi dzērieni, saldumi, konservēti produkti, kā arī nepārtikas preces. Tāpat veikalos varēs iegādāties preces no Baltijas iecienītākajiem ražotājiem un zīmoliem, kā arī svaigus produktus no vietējiem Latvijas uzņēmumiem.

Rēzeknē tiks atvērts vidēja izmēra piemājas veikals (265 m²) ar visām ikdienā nepieciešamajām precēm, kurā atradīsies arī beķereja un svaigās gaļas tirdzniecības zona. Veikalā kopumā strādās pieci darbinieki.

"Tirgus situācija nav vienkārša – globālie izaicinājumi ietekmē lokāli iedzīvotājus un viņu pirktspēju, tomēr raugāmies uz izaugsmi pozitīvi un turpinām darboties savu uzstādīto mērķu virzienā. Mūsu plāns ir Latvijā piecu gada laikā atvērt vismaz 200 veikalus. Ticam, ka ar "SPAR" starptautisko pieredzi vairāk nekā 90 gadu garumā, spējam ienest jaunas vēsmas Latvijas mazumtirdzniecības jomā un sniegt šajā nozarē jau strādājošiem uzņēmējiem jaunas iespējas, palīdzot viņiem sakārtot un attīstīt biznesu," saka A. Vilcmeiers.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
rēzeknietis 25.01.2023 21:46
atkal ārzemnieki ja jau starptautisks, pie mums paši neko negrib ražot. tikai brīnos kur tiem veikaliem pircējus piegādāt, ja skatās pēc mašīnām pie veikaliem, tad viss kārtībā.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
Rēzeknē atklās sešu politisko partiju kopīgu biroju
Mazāk kritizējiet, bet vairāk dariet savas pils;etas drošibas, labklājības un godprātīgas attīstības virzienā! - novēlējums jaunās konservatīvās partijas (JKP), politiskās partijas "Latvijas Reģionu apvienība" (LRA), "Progresīvie", Latvijas Zaļā partijas (LZP), Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai/LNNK" (NA) un "Jaunā vienotība" (JV) biroja "Rēzeknei BYUT" vadītājam G.Rasimam un visiem pārējiem politiskajiem personāžiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top