Piektdiena,
1.jūlijs 2022
Vārda dienas: Imants, Ingars, Intars, Rimants, Леонтий, Ипат Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

5 noderīgi ieteikumi, ja interesē darbs loģistikā

29.04.2022
Darbs loģistikā mēdz būt ļoti aizraujošs. Tas ir izaicinājumu pilns un nekad nav garlaicīgs. Un tomēr - ja tikai apsverat domu sākt darbu šajā nozarē, sākums var šķist neziņas pilns. Ko ņemt vērā, lai karjera loģistikā attīstītos veiksmīgi? Par to vairāk turpinājumā!

Mērķu izvirzīšana
 
Uzsākot jaunas darba attiecības, ir svarīgi izvirzīt savus personīgos mērķus. Tie palīdzēs Jums pieņemt pārdomātus lēmumus. Padomājiet, kā vēlaties attīstīt savu karjeru ilgtermiņā. Vai Jūsu mērķis ir strauji virzīties pa karjeras kāpnēm? Vai varbūt Jūsu galvenais mērķis būs pieredzes un zināšanu uzkrāšana?
 
Iniciatīvas uzņemšanās
 
Neatkarīgi no tā, kādu amatu ieņemat, Jūs varat parādīt savas līdera dotības un uzņemties iniciatīvu. Tas būs lielisks ieguldījums gan uzņēmuma attīstībā, gan Jūsu profesionālajā izaugsmē.
 
Savas vērtības apzināšanās
 
Ir iemesls, kādēļ tieši Jūs tikāt nolīgts šo darba pienākumu pildīšanai. Laiku pa laikam Jums jāatgādina sev, ka Jūsu prasmes un zināšanas ir vērtīgas. Tas var palīdzēt Jums sasniegt savus mērķus, piemēram, pretendēt uz paaugstinājumu vai uzņemties atbildīgākus darba pienākumus.
 
Vieta izaugsmei
 
Lai kādas būtu Jūsu zināšanas un pieredze, Jūs ne vienmēr spēsiet atbildēt uz visiem jautājumiem. Nebaidieties prasīt palīdzību darba devējam vai kolēģiem, lai kopīgi rastu labāko risinājumu. Tā būs arī iespēja iemācīties kaut ko jaunu!
 
Ņemot vērā straujo mūsdienu tehnoloģiju attīstību, darbs loģistikā arī prasa regulāru jaunu prasmju un zināšanu apguvi. Izmantojiet uzņēmuma nodrošinātās apmācību iespējas, lai kļūtu kompetentāks un dotu lielāku ieguldījumu uzņēmumā.
 
Darbu organizēšana
 
Darbs loģistikā mēdz būt saspringts, tādēļ svarīga ir darbu organizēšana un sekošana plānam. Jāņem vērā, ka rezultāts atkarīgs no darbinieku kopdarba, kur milzīga nozīme ir ikviena darbinieka darba pienākumiem un to izpildes kvalitātei.
Šis ir arī iemesls tam, kādēļ ir tik svarīgi prast strādāt komandā.
 
Vēlaties aizraujošu un atbildīgu darbu strauji augošā nozarē? Ieskatieties darba sludinājumos un izvērtējiet savas iespējas pievienoties kādam no labākajiem loģistikas uzņēmumiem!

 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūnija siltumapgādes tarifs Vipingas un Ziemeļu rajonos “samazinājās” no 99,66 eiro par megavatstundu līdz 124, 15 eiro par megavatstundu (summas bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
facebook ok draugiem
Top