Otrdiena,
4.oktobris 2022
Vārda dienas: Francis, Modra, Андрей, Кондрат, Дмтрий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Budžeta plānošanas padomi, ko izmēģināt 2022. gadā

15.02.2022
Jaunam gadam piestāv jaunas apņemšanās, tādēļ tas noteikti ir lielisks laiks, lai izvērtētu savu finanšu pratību un veiktu uzlabojumus, kur tie nepieciešami. Ja arī Jūsu Jaunā gada apņemšanās ir veiksmīgāk pārvaldīt savas finanses, tad turpiniet lasīt un iepazīsties ar noderīgiem budžeta plānošanas padomiem. 

Izveidojiet savu budžetu
 
Budžets - tas ir plāns, kas ietver gaidāmos ienākumus un izdevumus. Tāpat budžeta plānā jāiekļauj arī finansiālie mērķi.
 
Vispirms pierakstiet regulāros izdevumus, piemēram, mājokļa īri, komunālos maksājumus, transporta izdevumus un citus neatliekamus tēriņus. Ja Jums ir kredītsaistības, piemēram, ilgtermiņa aizdevums, tad neaizmirstiet pierakstīt arī ikmēneša kredītmaksājumu.
 
Plānojot budžetu, noteikti izvērtējiet arī, kādu metodi izmantosiet, lai sekotu līdzi budžeta plāna īstenošanai. Šim nolūkam varat izmantot kladi un rakstāmo, Excel izklājlapu vai kādu no budžeta plānošanas aplikācijām.
 
Tomēr, pat ja ir izstrādāta stabila budžeta plānošanas stratēģija, jārēķinās ar neparedzētām situācijām. Tas var būt darba zaudējums, veselības problēmas, neatliekami pirkumi. Līdz ar to ir svarīgi budžetā iekļaut arī kategoriju neparedzētiem tēriņiem - piemēram, izveidot atsevišķu krājkontu, ko ik mēnesi papildināt ar noteiktu naudas summu.
 
Nosakiet mērķus
 
Izvērtējiet savus finanšu mērķus, piemēram, jaunas automašīnas iegādi vai mājokļa remontu. Lai arī lielāku ieceru īstenošanai var noderēt arī ilgtermiņa kredīts no uzticama kredītdevēja, piemēram, VIASMS.lv, tomēr uzkrājuma veidošana mērķim palīdzēs Jums saglabāt finansiālo stabilitāti un justies drošāk.
 
Nosakot mērķus, esat reāls. Kādu summu Jūs ik mēnesi varat atlikt, lai tuvotos mērķim? Pat ja šķiet, ka summa ir maza, atcerieties, ka ilgtermiņā šie mazie ieguldījumi veidos ievērojamu uzkrājumu. Piemēram, noliekot vien 20 eiro katru mēnesi, Jūs gada laikā būsiet sakrājis 240 EUR.
 
Tērējiet apdomīgi
 
Jūs varat padarīt savu finansiālo nākotni drošāku, nosakot atšķirību starp vajadzībām un vēlmēm. Vajadzības ir nepieciešamas, lai Jūs izdzīvotu - šajā kategorijā ietilpst, piemēram, pārtika un pajumte. Vēlmes ir tās, ko Jūs vēlētos, bet bez kā varat iztikt, piemēram, luksus klases automašīna vai ceļojums apkārt pasaulei. 

Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ziemeļu un vipingas rajona iedzīvotājiem apkure kļūs dārgāka par 92 eiro
Apspriest
Aptauja
Vai jums ir izveidots finanšu drošības spilvens?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aicina pieteikt kandidātus apbalvojumam “Rēzeknes Goda pilsonis”
to pilsoņa godu vajadzētu dot mūsu brasajiem saiemas sskaniešiem, aizbrauca zaļoksnēji vīri, atbrauks sabrukuši, nodeldētiem dibeniem no tās saiemas dēļu lāviņām, sirmām bārdām, šķidriem matiem,..tagad tikai atliek labi izgulēties, jo opozīcijas deputām un šoferiem ir viens naidnieks- miegs Sīkāk...
Rēzeknes atklātajā baseinā norisināsies triatlona sacensības
Es vēlos pateikties EuropeanUnion_loan par palīdzību manam biznesam pandēmijas laikā. Viņi nekavējoties atbildēja uz maniem jautājumiem un palīdzēja man iegūt aizdevumu USD 5 000 000 apmērā. Mans aizdevums tika pieņemts un pārskaitīts uz manu kontu! Es iesaku EuropeanUnion_loan saviem kolēģiem uzņēmumu īpašniekiem un privātpersonām. Es to nebūtu varējis izdarīt bez viņu palīdzības. Viņi ir godīgi un cieņpilni, rakstiet viņiem uz [email protected] vai WhatsApp numuru: +393509828434. Sīkāk...
Saeimas komisija atbalsta aizliegumu pārdot stipro alu 2l pudelēs
we want to introduce you to a real Crypto Future trading packages with lesser risk of loosing, you can earn 700% profit of your invested funds on weekly base and profit are 100% guaranteed with an investment of 500 EUR we are capable to earn 3500 EUR for you in 7 days

Interested Viewers should contact us via whats-app: +27633586789 or email: [email protected]
to get started Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top