Otrdiena,
24.maijs 2022
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

LALUNA autorizētais Toyota serviss - komforts jūsu automobīlim

25.01.2022
Piemērotākā autoservisa izvēle ir nopietns lēmums, kuru pieņemot ir jāizvērtē vairāki aspekti – remonta izmaksas, laika patēriņš un galvenais kvalitāti. 

Lai uzturētu savu auto darba kārībā, aicinām apmeklēt TOYOTA autorizēto servisu LALUNA, tepat Jēkabpilī!

Mūsu servisa vadītājs Nauris Vilciņš ar tehnisko komandu izvērtēs esošās automašīnas stāvokli un palīdzēs pēc iespējas operatīvāk novērst bojājumus Jūsu automobilim.
 
Galvenās TOYOTA autorizētā servisa LALUNA priekšrocības:
 
Piekļuve daudziem pakalpojumiem vienuviet, ko nodrošina LALUNA centra darbinieki.

Automašīnu remonts, ikgadējā tehniskā apkope, mazgāšana, apdrošināšanas gadījumu pieteikšana, esošās automašīnas vērtības noteikšana otrreizējam tirgum un daudzi citi, ir nodrošināti zem viena jumta.
 
Speciālu instrumentu un aprīkojuma izmantošana ļauj remontdarbus paveikt noteiktā laikā un precīzi noteikt samaksu, atbilstoši ražotāja noteiktajiem normatīviem.
 
Svarīgs faktors ir rūpnīcas informatīvais nodrošinājum un tehniskais atbalsts – ir viens no vērtīgākajiem servisa uzņēmuma kapitāliem, kas nodrošina efektīvi novērt jebkuru bojājumu.

Kā vēl viena priekšrocība ir pārskatāma Jūsu auto veikto remontdarbu vēsture, kas ir ļoti būtiska pārdodot auto otrreizēja tirgū.

Ja jūs uztraucaties, ka jūsu automašīnai varētu būt nokavēta apkope - dodieties pie mūsu LALUNA auto speciālistiem un noskaidrojiet labāko risinājumu Jūsu auto! 

Jūs nekad neesat pārāk tālu no augstas kvalitātes auto aprūpes! Autorizētais centrs ir pieejams Jums neatkarīgi no Jūsu auto markas, kuras tiks aprūpētas ar tik pat rūpīgu un profesionālu pieeju kā TOYOTA automašīnas!

Īpašie servisa piedāvājumi un aktualitātes kā arī pieteikšanās servisam pieejams digitālajā vidē - www.autolaluna.lv,  tas viss, protams, pieejams arī uz vietas salonā Andreja Pormaļa ielā 40, Jēkabpilī, vai zvanot, Autoserviss – 26695444, Autosalons - 20207900.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Bērnudārzos pusdienas bērniem līdz 3 gadu vecumam maksās 1,95 eiro, bet bērniem no 4 līdz 6 gadiem – 2,15 eiro.
Apspriest
Aptauja
Kādas Jums ir fobijas?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pasakainā tarifa beigas par siltumapgādi Rēzeknē
Nu ka draudzeigi visy iz jaunū SPA i piproseisim nu ķieneņa korstys putu vannis ar žemčugu lai šiervi atbarztu . Bivs jau labi :) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top