Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Nozaudētas mājokļa vai auto atslēgas. Kā rīkoties šādā situācijā?

24.09.2021
Saprast, ka mājokļa vai auto atslēgas ir nozaudētas un bez tām nav iespējams iekļūt mājoklī vai automašīnā, nudien ir ļoti nepatīkami. Kā šādā situācijā rīkoties? Lai arī daudziem, iespējams, pirmā doma ir attaisīt durvis paša spēkiem, piemēram, uzlaužot durvis vai izsitot transportlīdzekļa stiklu, tomēr tas noteikti nav gudrākais lēmums, jo rada bojājumus un arī lielākus izdevumus.

Pazudušas atslēgas vai bojātas slēdzenes gadījumā vislabākais risinājums ir atslēgu serviss. Kas svarīgi - vairumā gadījumu SOS serviss strādā visu diennakti, tādēļ vajadzības gadījumā servisa meistari norādītajā adresē ieradīsies pavisam drīz.
 
Rīgā un tās rajonā durvju atvēršanas pakalpojumus sniedz Rīgas SOS serviss. Šis durvju serviss strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tādēļ operatīva palīdzība garantēta!
 
Durvju atvēršana
 
Lai kāds arī būtu iemesls - nozaudēta mājokļa atslēga vai bojāta slēdzene, Rīgas SOS serviss parūpēsies, ka durvju atvēršana notiek pēc iespējas saudzīgāk.
Ja slēdzene ir sarežģītāka, šis process var paņemt vairāk laika, taču SOS servisa zinošie meistari spēj atrisināt visdažādākās situācijas.
 
Durvju remonts
 
Rīgas SOS servisa pakalpojumu klāstā arī durvju remonts. Reizēm, kad šķiet, ka laiks jaunu durvju iegādei, ir vērts vispirms apsvērt iespēju veikt esošo durvju remontu. Iespējams, tādā veidā varēsiet ietaupīt laiku un līdzekļus.
 
Auto atslēgu serviss
 
Auto īpašniekiem, savukārt, var noderēt auto atslēgu serviss. Līdzīgi, kā tas mēdz būt ar mājokļa durvīm, arī auto durvis var nebūt attaisāmas dažādu iemeslu dēļ. Piemēram, durvis bloķējas, atslēga ir nozaudēta vai bojāta, pareizi nedarbojas slēdzene. Visos šajos gadījumos risinājums ir SOS serviss.
 
Ņemot vērā, ka automašīna un tās remonts ir dārgs prieks, ir īpaši svarīgi, ka auto atvēršana tiek uzticēta zinošiem speciālistiem, kuri parūpēsies, lai Jūsu auto durvju atvēršana nerada Jums vēl lielākus zaudējumus.
 
Ja aktuāla mājas vai automašīnas durvju atvēršana, nekavējieties sazināties ar Rīgas SOS servisa speciālistiem. Plašāku informāciju par pakalpojumiem uzzināsiet uzņēmuma interneta vietnē www.rigassosserviss.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Ja Jūs loterijā laimētu lielu naudas summu, kur to iztērētu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes novada pašvaldība dāvina iespēju slidot
Super! Labi lemts!!!!! Sīkāk...
Rēzeknes pilsētas dome ir gatava izsludināt ārkārtas stāvokli
Par to ko pilsetas dome gatava izsludināt. pasludināt u.tt lielai daļai pilsētnieku ir pilnigi vienalga. saprotamāk izsakoties - apmēram līdz Bartaševiča jostas vietai ,kur kūla saaugusi/Sākumā ,lai saskaņa uzņemās politisko atbildību par sastrādāto valdišanas gados pilsētā un tikai pēc tam kaut ko sludina////Loti gribētos .lai valsts maksimāli ierobežo pilsētas finansēšanu - pilsētniekiem šī nauda nenonāks tāpat. tāda sajuta ,ka aptrūkstas saskaniešu varzas algām.. Sīkāk...
Ģirģens aizejot paņēmis 'iPhone' telefonu
Kārtējais vatniķs! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top