Trešdiena,
17.augusts 2022
Vārda dienas: Oļegs, Vineta, Денис, Иван, Евдокия Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Nozaudētas mājokļa vai auto atslēgas. Kā rīkoties šādā situācijā?

24.09.2021
Saprast, ka mājokļa vai auto atslēgas ir nozaudētas un bez tām nav iespējams iekļūt mājoklī vai automašīnā, nudien ir ļoti nepatīkami. Kā šādā situācijā rīkoties? Lai arī daudziem, iespējams, pirmā doma ir attaisīt durvis paša spēkiem, piemēram, uzlaužot durvis vai izsitot transportlīdzekļa stiklu, tomēr tas noteikti nav gudrākais lēmums, jo rada bojājumus un arī lielākus izdevumus.

Pazudušas atslēgas vai bojātas slēdzenes gadījumā vislabākais risinājums ir atslēgu serviss. Kas svarīgi - vairumā gadījumu SOS serviss strādā visu diennakti, tādēļ vajadzības gadījumā servisa meistari norādītajā adresē ieradīsies pavisam drīz.
 
Rīgā un tās rajonā durvju atvēršanas pakalpojumus sniedz Rīgas SOS serviss. Šis durvju serviss strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tādēļ operatīva palīdzība garantēta!
 
Durvju atvēršana
 
Lai kāds arī būtu iemesls - nozaudēta mājokļa atslēga vai bojāta slēdzene, Rīgas SOS serviss parūpēsies, ka durvju atvēršana notiek pēc iespējas saudzīgāk.
Ja slēdzene ir sarežģītāka, šis process var paņemt vairāk laika, taču SOS servisa zinošie meistari spēj atrisināt visdažādākās situācijas.
 
Durvju remonts
 
Rīgas SOS servisa pakalpojumu klāstā arī durvju remonts. Reizēm, kad šķiet, ka laiks jaunu durvju iegādei, ir vērts vispirms apsvērt iespēju veikt esošo durvju remontu. Iespējams, tādā veidā varēsiet ietaupīt laiku un līdzekļus.
 
Auto atslēgu serviss
 
Auto īpašniekiem, savukārt, var noderēt auto atslēgu serviss. Līdzīgi, kā tas mēdz būt ar mājokļa durvīm, arī auto durvis var nebūt attaisāmas dažādu iemeslu dēļ. Piemēram, durvis bloķējas, atslēga ir nozaudēta vai bojāta, pareizi nedarbojas slēdzene. Visos šajos gadījumos risinājums ir SOS serviss.
 
Ņemot vērā, ka automašīna un tās remonts ir dārgs prieks, ir īpaši svarīgi, ka auto atvēršana tiek uzticēta zinošiem speciālistiem, kuri parūpēsies, lai Jūsu auto durvju atvēršana nerada Jums vēl lielākus zaudējumus.
 
Ja aktuāla mājas vai automašīnas durvju atvēršana, nekavējieties sazināties ar Rīgas SOS servisa speciālistiem. Plašāku informāciju par pakalpojumiem uzzināsiet uzņēmuma interneta vietnē www.rigassosserviss.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Karsta ūdens cirkulācijas maksa par maiju sasniedza 39.63 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Kuru partiju jūs plānojat atbalstīt Saeimas vēlēšanās?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Politologs: Kariņa izredzes būt nākamās valdības vadītājam
Kuri balsotāji vēl tic Kariñam?
Fantastiski Smieklīgi! Sīkāk...
Raidījumu cikls “Vide un cilvēks” – 10.raidījums
Are you looking for a loan to clear off your debt? and start up your own business? have you been going all over yet not able to get a legit loan Company that will loan you? Here is your final solution, We can give you any amount you need provided you are going to pay back within the period of time given without any problem. Apply now and Contact us for more details: [email protected]

Whats-App on +91 8929509036

Home Of Services

Dr James Eric Finance Ltd

Dr. James Eric Sīkāk...
Policija atgādina par drošību svētku laikā Aglonā
Labdien, mani sauc doktore Rozmarija Alberta no Austrālijas, esmu ārste un precējusies ar filozofu. Dažus gadus atpakaļ es biju iestrēdzis finansiālā situācijā, un man bija nepieciešama finansiāla palīdzība, lai apmaksātu rēķinus un izveidotu savu privāto slimnīcu. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām gan privātām, gan korporatīvajām struktūrām, taču nesekmīgi, un lielākā daļa banku arī atteicās no mana kredīta. Bet brīnumainā kārtā draudzene Felicia kundze mani iepazīstināja ar privātu aizdevuma uzņēmumu (aizdevuma kredītiestādi), un es saņēmu aizdevuma summu USD 200 000,00 (Austrālijas dolārs), un šodien esmu nokārtojis visus savus departamentus un izveidojis savu slimnīcu. Dārgais, ja jums ir jāsazinās ar jebkuru firmu, lai nodrošinātu aizdevumu ar zemu procentu likmi 3% un labākiem atmaksas plāniem un grafiku, lūdzu, iesaku sazināties ar Aizdevuma kredītiestādi, un jūs saņemsiet savu aizdevumu bez grūtībām. Viņi nezina, ka es to daru, bet es tagad esmu tik laimīgs, un es nolēmu cilvēkiem par viņiem uzzināt vairāk, viņi piedāvā visa veida aizdevumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kā arī es vēlos, lai Dievs viņus svētī arvien vairāk. Jūs varat sazināties ar šo uzņēmumu, izmantojot šo e-pastu:([email protected]) Whatsapp: +393512114999 Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top