Otrdiena,
11.maijs 2021
Vārda dienas: Karmena, Manfreds, Milda, Зиновий, Максим, Кирилл Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Šveices pulksteņi tepat Latvijā un internetā

16.03.2021
Lai arī dažādas kopību nesošas vērtības sabiedrībā kopš Padomju laikiem ir aizgājušas, nevar noliegt, ka robežu atvēršana ir radījusi augstāka līmeņa dzīvi tiem, kas strādājuši ne tikai smagi, bet arī gudri. Iekļūšana Eiropas Savienība mūs pietuvinājusi ne tikai tās dalībvalstīm, bet Eiropai kopumā. Tā nu ir izveidots kāds veiksmes stāsts, kas mūs jo īpaši tuvina augsti attīstītajai Šveicei. Tas ir Chrono.lv.

Kā noprotat, tad šeit spriedīsim par Šveicē ražotajiem - visprecīzākajiem pulksteņiem pasaulē. Pēc visiem nepieciešamajiem priekšrakstiem, ar garantiju, oriģinālajos iepakojumos tos varam iegādāties arī pie mums, Latvijā. Turklāt chrono.lv ir lielākais luksus rokas pulksteņu un juvelierizstrādājumu veikals visā Ziemeļeiropā. Pārdošanas klāstā ir vairāk nekā 15’000 dažādu augstākās klases rokas pulksteņu un juvelierizstrādājumu.
 
Chrono.lv galvenokārt koncentrējas uz luksus klases rokas pulksteņiem. Tos visus, pēc dažādām kategorijām šķirojot, var atrast šeit: https://chrono.lv/pulksteni. Pirms izvēlēties piemērotāko piedāvājumu, tos var sašķirot pēc dažādām kategorijām. Varbūt ir jāsāk ar to, vai meklē vīriešu vai sieviešu rokas pulksteni, tad vari norādīt ražotāju un pat kolekciju. Tu vari tos sašķirot arī pēc cenu kategorijas un citām detaļām.
 
Piedāvātie rokas pulksteņi pārsvarā ir pilnīgi jauni, bet tāpat ir pieejami arī nedaudz lietoti. Noteikti jāpiebilst, ka neilgu laiku palietotie rokas pulksteņi izskatās kā jauni. Turklāt tos pārsvarā pārdod oriģinālajās kastītēs komplektā ar lietošanas instrukciju. Pilnīgi visiem rokas pulksteņiem tiek dota lietošanas garantija - 1 - 5 gadi.
 
Šveicē akreditēts aprīkojums un sertificēti meistari

Šādām luksus precēm nolietojuma pazīmes parādās ļoti reti. Visbiežāk tie ir vienkārši jāattīra no mikroputekļiem vai jānomaina kāda brāķa detaļa, kas gan arī gadās reti. Skrāpējumu pazīmes jaunākajos modeļos tik pat kā nevar novērot. Chrono.lv pārdod tikai iepriekš pārbaudītus rokas pulksteņus.
 
Uzņēmuma uzticamību dod fakts, ka veikalā darbojas arī ar Bergeon un Breitling instrumentiem, Elma, Greiner un Witschi aparatūru īpaši iekārtota remontdarbnīca. Pulksteņu remontu veic īpaši apmācīti profesionāļi. Viņus vada Šveices ražotāju Maurice Lacroix un Raymond Weil sertifikātus ieguvušais speciālists Ervīns Undelis.
 Iespēja pārdot un apmainīt Šveices rokas pulksteni

Ja arī Tev mājās stāv luksus klases rokas pulkstenis, kurš varbūt vairs neatbilst Tavai gaumei vai prasībām, Chrono.lv piedāvā pulksteni uzpirkt. Vislabākais darījums izdosies, ja Tev būs saglabājušās arī kādas detaļas kopš oriģinālā pulksteņa pirkuma - kastīte, sertifikāts, garantijas talons vai citi dokumenti. Ja esi noskatījis sava nākamā pulksteņa ieceri, tad visticamāk, veicot nelielu piemaksu, varēsi apmainīt veco pret jauno.
 
Chrono.lv iespējams iegādāties pasaulslavenus pulksteņus - Baume & Mercier, Breguet, Chanel, Hublot, IWC, Omega, Patek Philippe, īstu Rolex pulksteni no zelta un citus brendus. Izvēle ir tiešām liela. Turklāt, ja Tu nedzīvo Rīgā vai pat Latvijā, izmantojot TNT Door to Door kurjera pakalpojumus, jauno, mirdzošo statusa apliecinājumu varēsi saņemt pie savas mājas durvīm.
 
Smalkas, augstākās klases rotas lietas

Chrono.lv piedāvā arī pasaulslavenu brendu - Boucheron, Chopard, Cartier, Jewellery un Pasquale Bruni - juvelierizstrādājumu kolekcijas. Skaties tās šeit: https://chrono.lv/juvelierizstradajumi. Rotas ir izlasītas no populārākajām šo brendu kolekcijām. Šeit atradīsi arī slaveno Cartier Love Bracelet, kas bijusi kā mīlestības apliecinājums ne tikai sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.
 
Visas mājaslapā aplūkojamās rotas ir paredzētas sievietēm. Tās vari sašķirot pēc brenda un produkta tipa - auskari, gredzeni, kaklarotas vai rokassprādzes. Vari sašķirot arī pēc materiāla un cenas. Preču apraksti ir gana izsmeļoši - ir norādīti izmantotie materiāli, izmērs, preces stāvoklis (dažas rotas var būt lietotas, taču vizuāli tas vispār nav redzams). Ja prece ir piederējusi kādam citam, ir norādīts arī, vai tā būs oriģinālajā iepakojumā, vai nāks līdzi instrukcija un sertifikāts. Visām rotām būs norādīti arī garantijas termiņi.
 
Jāsaka, ka ir diezgan patīkami šādus ievērojamus pirkumus vispirms aplūkot internetā. Ir iespējams pietiekami iedziļināties meistardarba detaļās. Video materiālos var apskatīties reālu cilvēku viedokļus un atsauksmes par konkrētajiem produktiem. Reizēm veikalu pārdevējiem nevar 100 % uzticēties, jo, iespējams, viņu interesēs ir tik vien kā nopārdot kādu neejošu preci. Investīcija rokas pulkstenī vai kādā luksus juvelierizstrādājumā var būt patiešām ievērojama, tāpēc ir saprotami to vispirms kārtīgi izsvērt.
 
Chrono.lv ar jebkādiem jautājumiem par pulksteņiem vai juvelierizstrādājumiem aicina vērsties pie klientu konsultanta: +371 27711177. Turklāt, ja nevēlies zvanīt, vari kompāniju uzmeklēt arī Whatsappā vai rakstot uz e-pastu: [email protected]


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Vai jūsu dzīvesveids ir zaļš un ilgtspējīgs?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Tuvojoties darbības termiņa beigām dome turpina ņemt aizdevumus
Vai kāds mēģinās uzminēt, kurš šos projektus realizēs? Sīkāk...
Aptauja: Rēzeknes iedzīvotāju izvēle 2021. gada vēlēšanās
Balsojiet par Saskaņu. Saskaņa ņems kredītus un dzīvos saskanīgi. Pārējie kredītus maksās (vēl ilgi, ļoti ilgi). Sīkāk...
Līdzšinējie Covid-19 ierobežojumi pagarināti, mājsēde nedēļas nogalē
Hei puiši, es gribētu pateikt lielu paldies LAPO MICRO FINANCE, kas man iedeva aizdevumu mana slimā bērna ārstēšanai. Es esmu tik priecīgs šodien tikties ar LAPO, sazinieties ar viņu pa Whatsapp +447868753778 vai e-pastu, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top