Svētdiena,
18.aprīlis 2021
Vārda dienas: Jadviga, Laura, Платон, Федора Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Pantiņu un apsveikumu bibliotēka LabaDavana.lv

24.11.2020
Mums Latvijā svētku netrūkst. Mēs ne tikai esam valsts Eiropas Savienībā, kurā ir ārkārtīgi daudz valsts apmaksātas brīvdienas, mums nepietiek tikai ar tām. Atzīmējam dažādus mūsu senču iedibinātus latviešu gadskārtu svētkus, kā arī esam pieņēmuši dažādus kristīgus un kaimiņu kultūru svētkus, kurus esam sajaukuši gan ar mūsu pašu svētkiem, gan svinam tāpat. Lai gan mums pašiem sevi patīk pelt un saukt par depresīviem cilvēkiem, latvietis vienmēr atradīs iemeslu svinēt. 

Atrodam iemeslu svinēt gan visi kopā, gan ģimenes lokā. Grūti izšķirt, kuri svētki Latvijā ir visbūtiskākie. Lielākā daļa cilvēku atzīmē gan kristīgās Lieldienas, gan pagāniskos Jāņus, tāpat arī nacionālos svētkus maijā un novembrī. Daudzi svētki mums ir sajaukušies kopā, taču mēs par to neuztraucamies. Būtiskākais ir uzklāt galdu, sacept ēdienus, saliet glāzes un sasaukt kā ģimenes locekļus, tā tuvus un tālus draugus. Šķiet, ka kopā pavadītais laiks vienmēr ir būtiskāks par svētku galveno domu, taču vai tajā neslēpjas jebkuru svētku jēga?
 
Svētku tradīciju vidū vienmēr ir dažādu apsveikumu pantiņu un dzejoļu skatīšana. Iespējams, pie mums tas ir tik izteikti, jo tiekam saukti par dziedātāju tautu. Mums patīk visur meklēt atskaņas un visu pārvērst par dziesmu, tāpēc nav brīnums, ka katra svētku neatņemama sastāvdaļa ir pantiņi. To var novērot gan senlatviešu tautasdziesmās, gan mūsdienu apsveikumu pantiņos, kurus izplatām internetā vai rakstam svētku kartiņās.
 
Pienācis Ziemassvētku vakars un nav pantiņa ko skaitīt pie eglītes? Jāieraksta kāda apsveikumu rinda kolēģa vārda dienas kartiņā un vēlaties būt oriģināls? LabaDavana.lv ir tieši tas, ko jūs meklējat.
 
LabaDavana.lv ir portāls, kurā varat atrast apsveikumus, dzejoļus un novēlējumus jebkurām svētku vajadzībām, kādus vien varat iedomāties. Dzimšanas dienas, vārda dienas, Līgo un Ziemassvētki, šajā portālā netrūkst pantiņu katru latviešu svētku vajadzībām. Portāls ir plašākā apsveikumu, dzejolīšu un pantiņu datubāze. Varat tos izmantot gan, lai nosūtītu oriģinālu apsveikumu saviem draugiem Jaunajā gadā gan, lai ierakstītu dzēlīgu pantiņu labākā drauga dzimšanas dienas kartiņā. Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Slēgta satiksme Centrālās ielas posmā Pleikšņos
Pirms slēgt kustību visā posmā būtu padomājuši par cilvēkiem, kuri tur dzīvo! Kā tikt līdz mājām??? Ko nozīmē pilnīgi slēgta jebkāda satiksme!!!!pleikšņu ciemā in pāri pār 2 tūkstoši deklarēto iedzīvotāju. Vai ta ar viņiem skaitīties nevajag?! Un arī dzīvo gados vecāki cilvēki, kuriem iespējams jebkurā brīdī vajadzēs medicīnisko palīdzību unb kā tad ātrajiem tikt!!! aBSURDS!! Kārtējais aunu bars un cilvēku necieņa!! Bet mēs tik nodokļus maksājam gan par mājām, gan par zemi un par ceļiem!!! Sīkāk...
Rēzeknē atbalstīs jaunus un aktīvus uzņēmējus
Sveiki visiem, lūdzu, es vēlos, lai jūs visi pievienotos man, sakiet lielu paldies Markam Viljamsam, kurš man aizdeva aizdevumu mana slimā bērna ārstēšanai, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet pa e-pastu: [email protected] Sīkāk...
Latgalē vairākos valsts autoceļu posmos atsākušies ceļa remontdarbi
Kur pazuda posms Rēzekne-Daugavpils, posms. Pagājušgad pietaisīja tramplīnus un vairs neliekas ne ziņis... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top