Otrdiena,
11.maijs 2021
Vārda dienas: Karmena, Manfreds, Milda, Зиновий, Максим, Кирилл Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Komercinformācija

Meklē idejas dāvanām? Uzdāvini piedzīvojumu!

07.05.2021

Dāvanu meklēšana bieži vien ir aizraujošs, bet tajā pašā laikā arī diezgan nogurdinošs darbs. Ikviens noteikti vēlas otru cilvēku pārsteigt ar vēl nebijušu dāvanu, kas liktu dāvanas saņēmējam spiegt no prieka. Ja aptrūkušās dāvanu idejas, noteikti ir vērts ielūkoties DavanuSala.lv piedāvājumā, kur iespējams atrast simtiem dažādu aizraujošu piedzīvojumu, neatkarīgi no tā, vai dāvana nepieciešama mīļotajiem cilvēkiem, bērniem, vecākiem vai kolēģiem.

Aktuālas vakances uz 05.05.2021

05.05.2021

5. maijā  aktuālas Nodarbinātības valsts aģentūrā Rēzeknes filiālē reģistrētās vakances.

HIBRĪDA PILSĒTAS SUV NR. 1 JAUNAIS C-HR HYBRID

07.04.2021Ir pienācis brīdis atgriezt ielās spilgtu stilu. Izvēlies Toyota C-HR Hybrid, pilsētas SUV Nr. 1, un brauc vairāk nekā 50% laika elektrorežīmā*.

PILSĒTAS SUV – C-HR STYLE PLUS

IETAUPĪJUMS LĪDZ 3800 €

CENA NO 25 850 €

Mīti un meli par apakšveļu

19.03.2021

Par visu, kas jums ir zināms šajā pasaulē - ir mīti, izdomas un meli. Visiem mītiem ir sava izcelsme un savs apspēkojums. Lai jūs varat mierīgi turpināt savu online šopingu - apģērbi, apavi un apakšveļa no pilsetasmodes.lv - mēs tiksim galā ar izgudrotājiem un meliem.

Šveices pulksteņi tepat Latvijā un internetā

16.03.2021

Lai arī dažādas kopību nesošas vērtības sabiedrībā kopš Padomju laikiem ir aizgājušas, nevar noliegt, ka robežu atvēršana ir radījusi augstāka līmeņa dzīvi tiem, kas strādājuši ne tikai smagi, bet arī gudri. Iekļūšana Eiropas Savienība mūs pietuvinājusi ne tikai tās dalībvalstīm, bet Eiropai kopumā. Tā nu ir izveidots kāds veiksmes stāsts, kas mūs jo īpaši tuvina augsti attīstītajai Šveicei. Tas ir Chrono.lv.

Laiks mainīt riepas - bet kādas izvēlēties?

15.03.2021

1. marts ir klāt un ir laiks nomainīt ziemas riepas uz vasaras riepām. MMK Riepu servisa speciālisti uzsver - riepu piemērotība sezonai var ietekmēt ne tikai automašīnas vispārējo vadāmību, bet arī negatīvi ietekmēt bremzēšanas ceļa garumu, komfortu braukšanas laikā. Braukšana ar nepareizām riepām nav ekonomiska, jo gan paātrina riepu nodilumu, gan palielina degvielas patēriņu.

Līdz 15. martam uzņēmēji var pieteikties valsts atbalstam par februāri

08.03.2021

Uzņēmējiem, kuru biznesu ir ietekmējuši Covid-19 pandēmijas ierobežojumi, joprojām ir pieejams dažāda veida finansiālais atbalsts no valsts. Atbalstam var pieteikties Valsts ieņēmumu dienesta EDS sistēmā, taču ir svarīgi ievērot termiņu dīkstāves atbalsta un algu subsīdiju pieteikumu iesniegšanai – atbalsta pieteikums par februāri ir jāiesniedz līdz 15. martam.

Atslēgu serviss: drošākais palīgs negaidītām situācijām

19.02.2021

Tas ir noticis ar daudziem – Jūs kaut kur steidzaties un jūs nepamet sajūta, ka esat ko pazaudējis. Jā, runa ir par atslēgām, kas veiksmes gadījumā kaut kur dziļi somā tomēr tiek atrastas, taču dažreiz tās patiešām tiek pazaudētas. Dzīves laikā gandrīz katrs no mums pazaudē automašīnas vai mājokļa atslēgas, kas diemžēl bieži rezultējas nepatīkamā, laikietilpīgā un dārgā procesā, pakļaujot riskam Jūsu ģimeni un īpašumu, ja atslēgas nonāk nepareizā cilvēka rokās. Svarīgi ir rīkoties ātri un pārdomāti, nenokarot degunu!

Valsts atbalstam par janvāri var pieteikties līdz 15. februārim

11.02.2021

Pandēmijas skartajiem uzņēmējiem joprojām ir pieejams valsts finansiālais atbalsts, un tuvojas termiņš dīkstāves atbalsta un algu subsīdiju pieteikumu iesniegšanai par janvāri – VID EDS sistēmā atbalsta pieteikums ir jāiesniedz līdz 15. februārim. Attiecīgi par februāri pieteikšanās būs no 1. līdz 15. martam.

Kā SEO var palīdzēt tavam uzņēmumam?

01.02.2021

Uzņēmējdarbība internetā ir aktuāls temats jau daudzus gadus. Taču kopš 2020. gada šis aspekts kļuvis īpaši svarīgs, ņemot vērā dažāda veida ierobežojumus gan patērētājiem, gan uzņēmumiem. Skaidrs, ka mājaslapa šobrīd ir pats minimums, kas uzņēmumam nepieciešams digitālajā vidē, savukārt SEO palīdzēs klientu piesaistē. Kā? Par to lasi raksta turpinājumā!

Mobilie telefoni un paradumi, kas nogalina ierīces

21.12.2020

Ikdienā mēs izmantojam vairākas viedierīces, un katram no mums ir savi lietošanas paradumi, bet lai ierīce kalpotu mums ilgāk, dažiem paradumiem ir vērts pievērst uzmanību un pat atbrīvoties no tiem.

Kā būtiski palielināt darba tempu birojā?

01.12.2020

Kā zināms, darbs birojā nav iespējams bez datortehnikas. Un jo tā ir labāka, jo darbs ir efektīvāks. Taču koronavīrusa izraisītā pandēmija liek darba devējiem un darbiniekiem strādāt vēl efektīvāk, lai izvairītos no krīzes. Taču kā palielināt darba tempu birojā?

Viedā māja kopā ar Homesystems

30.11.2020

VIEDĀ MĀJA – kas mums asociējas ar šo frāzi? Protams, gandrīz visi domā, ka tehniskajā un materiālajā nozīmē tas ir ļoti sarežģīts projekts, kuru var īstenot tikai mūsu mājokļa būvniecības vai renovācijas stadijā. Tajā ir daļa taisnības, un patiešām agrāk tā arī veica šo mājas modernizāciju.

Svinam svētkus kopā ar Toyota Laluna!

24.11.2020

20. novembrī Jēkabpils 350 gades un valsts svētku ietvaros, SIA “Laluna” oficiālais Toyota dīlera centrs un Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, iepriecināja Jēkabpils reģionālās slimnīcas aptiekas vadītāju Marinu Kirsanovu ar iespēju mēnesi pārvietoties jaunajā Toyota Yaris Hybrid, veicot 350 km garu distanci Latvijas robežās ar minimāliem CO2 izmešiem.

Pantiņu un apsveikumu bibliotēka LabaDavana.lv

24.11.2020

Mums Latvijā svētku netrūkst. Mēs ne tikai esam valsts Eiropas Savienībā, kurā ir ārkārtīgi daudz valsts apmaksātas brīvdienas, mums nepietiek tikai ar tām. Atzīmējam dažādus mūsu senču iedibinātus latviešu gadskārtu svētkus, kā arī esam pieņēmuši dažādus kristīgus un kaimiņu kultūru svētkus, kurus esam sajaukuši gan ar mūsu pašu svētkiem, gan svinam tāpat. Lai gan mums pašiem sevi patīk pelt un saukt par depresīviem cilvēkiem, latvietis vienmēr atradīs iemeslu svinēt. 

Sausas un sarkanas acis. Ko darīt?

20.11.2020

Grauzoša, kņudinoša sajūta acīs, asarošana, redzes miglošanās, nogurušas, apsārtušas un sausas acis… Vai šīs pazīmes Tev šķiet pazīstamas? Lai arī iemesls var būt arī citas slimības, iepriekš minētie ir tipiski sausās acs sindroma simptomi. Oftalmologi norāda, ka šī ir nopietna un arī diemžēl visai izplatīta saslimšana. Kādēļ šis sindroms rodas un kā to ārstēt, lasi raksta turpinājumā!

Dators darbam no mājām

22.10.2020

Iespējams, viens no ieguvumiem pēc korona vīrusa izraisītās slimības Covid-19 uzliesmojuma ir fakts, ka daudzi uzņēmumi ļauj darbiniekiem strādāt no mājām un visnotaļ veiksmīgi tiek ar to galā. Taču ir kāda nianse, par kuru ir jāpadomā pašam darbiniekam pirms attālinātā darba uzsākšanas. Proti, vai mājas ir laba datortehnika, kas ir piemērota darba pienākumu veikšanai. 

Iepazīsti laika vērtību salonā Baltic Watches

19.10.2020

Daudznozīmīgi par laiku izsakās uzņēmējs, investors un viens no visbagātākajiem cilvēkiem pasaulē Vorens Bafets: ‘’Bagātie iegulda laikā, nabagie - naudā.’’ Šai rakstā vēlos jūs vērst par to domāt burtiskā nozīmē. Taču ar bagātajiem jāsaprot - prātā bagātie. Kad nāves slieksnim tuvojošos izjautā par svarīgākajām dzīves vērtībām, lielākā daļa skaidri norāda - laika neizniekošana. Taču zināt to, cik daudz laika esam pavadījuši konkrētajā nodarbē, varam noskaidrot tikai, ja zinām, cik tad galu galā ir pulkstenis. 

SEO stratēģija pandēmijas laikā: Ieteikumi, kā to uzlabot

24.09.2020

COVID-19 pandēmija ir likusi uzņēmumiem pārdomāt to, kā darbojas viņu mārketinga plāns un SEO stratēģija. Nav šaubu, ka arī SEO tendences pēdējo mēnešu laikā ir mainījušās. Kamēr daļa uzņēmumu baidās ieguldīt naudu, un domā, ka šobrīd digitālais mārketings nav īstais virziens, kurā attīstīties, patiesībā šis ir īstais brīdis, kad neapstāties darboties. Taču, protams, jāpielāgojas esošajai situācijai. Lūk, daži piemēri, kā SEO pakalpojumi var tikt izmantoti šajā laikā.

Jūrmala aicina... 20% atlaide nakšņošanai labākajās viesnīcās

24.09.2020

Ilgojies pēc atpūtas, siltuma un lutināšanas? To visu un vēl vairāk vari saņemt tepat, Jūrmalā, kur sauļošanos pludmalē un peldi jūrā iespējams iemainīt pret spa procedūrām, pirts rituāliem un gardām maltītēm restorānā. Izvēle ir Tavās rokās – baudīt atpūtu kopā ar ģimeni, vienatnē vai ar mīļoto cilvēku. 

Piecas stihijas, ko pārvalda Commodus

22.09.2020

Ēka nekad nekļūs par māju, ja tajā nedarbosies visi dzīvībai nepieciešamie procesi. Tāpat kā cilvēkam, arī mājai, kurā cilvēks dzīvo, ir jābūt aprīkotai ar dažādiem enerģijas avotiem - gaisu, gaismu, ūdeni un uguni. Šīs 4 dabas stihijas, gudri un prātīgi pārvaldot, cilvēks saņem iespēju dzīvot noslēgtā un drošā vidē, kurai netraucēs gandrīz nekādas ārpusē notiekošās vētras. Gudri un izdevīgi pārvaldīt Latvijas dabas stihijas piedāvā firma ‘’Commodus’’ - https://commodus.lv/

Ar jaunu printeri vien nepietiek

21.09.2020

Skolas, ofisi un citi printētāji sarosās! Tagad arī Rēzeknē pieejami printera kārtridži tik pat labā kvalitātē un zemās cenās kā Rīgā. Salons kartridzuuzpilde.lv Rīgā, Matīsa ielā tagad piedāvā kārtridžu piegādi visā Latvijā. Kartridzuuzpilde.lv darbojas jau 15 gadu garumā. Pa šo laiku apkalpoti vairāk kā 100’000 klientu pasūtījumu. Ko tas nozīmē rēzeknietim? Iespēju ievērojami samazināt printēšanas izmaksas.

Arhitektu birojs - no savrupmājas līdz daudzdzīvokļu namam

08.09.2020

Arhitekti pakalpojumus nodrošina visplašākajā diapazonā - sākot ar privātmājām līdz pat daudzdzīvokļu namu atslēgu nodošanai. Gundara Vīksnas arhitektu birojs palīdz realizēt gan šādus projektus, gan īstenībā vērst vīziju par kādas sabiedriskas ēkas - vai tā būtu bibliotēka, bērnu dārzs vai muzejs - būvniecību. Tāpat arī ražošanas celtnes, industriālās un inženierbūves netiek atstātas bez ievērības - arī šīs šķietamās kastes var pārvērst ēkās ar raksturu.

Rezekneszinas.lv maina reklāmas cenas

07.09.2020

Vēršam portāla Rezekneszinas.lv partneru uzmanību uz to, ka reklāmas cenas no 1. novembra pieaugs.

Populārākās 2020.gada stila un modes tendences

04.09.2020

2020.gads ir ienesis ne tikai globālas pārmaiņas mūsu ikdienas dzīvē, bet arī pamanāmas pārvērtības mūsu garderobē. Mūsu vizuālais tēls mainās līdz ar mūsu ikdienas gaitām, ieviešot jaunas krāsas, formas un redzējumu mūsu koptēlā. Lai mini rokas somiņas, plati mēteļi, un maigi rozā tonis paliek 2019.gadā! Ir pienākusi jauna sezona ar jaunām modes tendencēm. Ieskatīsimies, kas aktuāls ir 2020.gadā, un ko vēl varam paspēt mainīt mūsu garderobē gada aukstajos mēnešos. Style24.lv ir sagatavojis vērtīgus padomus, kas noderēs ikvienam!

Zibens drošības ceļvedis negaisa laikā

01.09.2020

Nevajadzētu par zemu novērtēt savilktajos negaisa mākoņos draudošās briesmas vai pavīpsnāt par iespējamajām sekām - riski ir nopietni un katram būtu jāzina, kā pasargāt sevi un savus mīļos negaisa laikā. Visvairāk negaisu plosās gada siltākajos mēnešos - pavasarī un vasarā. Jūlijam pieder zibens izlādes rekords - šajā mēnesī Latvijas teritorijā visbiežāk novērojams pērkona negaiss. Taču arī gada aukstajos mēnešos tas nesnauž.

3D panorāmas rentgens tagad arī Rēzeknē

06.08.2020


36,6 medicīnas centrs Rēzeknē sniedz plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu – implantoloģiju, protezēšanu, sarežģītu zobu ķirurģiju, endodontiju (zobu sakņu kanālu ārstēšanu), periodontoloģiju (smaganu ārstēšanu). Lai varētu kvalitatīvi sniegt šos pakalpojumus, bieži vien ir vajadzīga 3D panorāmas rentgena diagnostika. Tā kā 3D panorāmas rentgens nav pieejams Rēzeknē, pacientus vajadzēja nosūtīt uz citām Latvijas pilsētām veikt diagnostiku. Tādēļ tika pieņemts lēmums iegādāties mūsdienīgu diagnostikas iekārtu - 3D panorāmas rentgenu New Tom Giano.

Kapu teritoriju labiekārtošana visā Latgalē - SIA "Edlin M"

04.08.2020

SIA “Edlin M” jau vairākus gadus darbojas Latgales tirgū un piedāvā augstas kvalitātes zviedru granīta, Latvijas laukakmens kapu pieminekļus, apmales, kā arī Ķīnas granīta un cementa pieminekļus, apmales, vāzes par īpaši patīkamām cenām. Pieņemam individuālos pasūtījumus pieminekļu izgatavošanai, atbilstoši klientu vēlmēm, iespējām un skicēm.

Home4you – plašākais krēslu piedāvājums

29.07.2020

Ja nepieciešams iegādāties krēslu, tad noteikti vērts ielūkoties Home4you piedāvājumā. Šeit plašā klāstā pieejami virtuves krēsli, atpūtas krēsli, biroja krēsli, bāra krēsli, kā arī cita veida krēsli, kuri lieliski iederēsies ikvienā mājoklī. Varat būt droši, ka šeit atradīsiet piemērotākos risinājumus tieši savam mājoklim. 

Rēzeknes ziņas par nekustamo īpašumu tirgus nākotni

21.07.2020

Kopš Renesanses aizsācies tehnoloģiskais uzplaukums nav apsīcis. Mūsdienu laikmetā pārmaiņas digitālajā vidē ir ierasta lieta. Tās notiek strauji un ik gadu tiek piedāvāti arvien jauni un uzlaboti risinājumi. Tāpat tas arī ir Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, un gaidāmas izmaiņas veidā, kādā noris darījumi nekustamo īpašumu sfērā. 

Auto vēstures pārbaude - uzzini ko tev nestāsta auto pārdevējs

21.07.2020

Lietota auto iegāde bieži vien tiek asociēta ar laimes spēli – var paveikties un var arī nepaveikties. Ja pārdevēja interesēs ir neatklāt kādu no automašīnas defektiem, kas var ietekmēt cenu, tad pircēja interesēs ir uzzināt pēc iespējas vairāk par automašīnas vēsturi. Objektīvu ieskatu automašīnas vēsturē sniegs katram automobilim unikāli izveidota auto vēstures atskaite.

Ceļojošā izstāde ”Dzīvie Dinozauri” Rēzeknē

20.07.2020

Ceļojošā izstāde ”Dzīvie Dinozauri” – pirmo reizi Latvijā! Rēzeknē no 1.augustā līdz 16.augustam, Rēzeknes Kultūras un Atpūtas parkā!

Darbā iedvesmoti

14.05.2020

SIA “Avoti SWF” ir vadošais masīvkoka mēbeļu ražošanas uzņēmums Latvijā. Pateicoties vairāk nekā 20 gadu pieredzei kokrūpniecības nozarē un integrētās vadības sistēmas politikai, uzņēmuma ražotā produkcija atbilst pasaules nozares kvalitātes un tirgus prasībām.

Putekļu sūcēji un to apkope – kas biežāk tiek aizmirsts

14.05.2020

Cīņā pret putekļiem labākais un efektīvākais ierocis ir putekļu sūcējs. Šobrīd tirgū putekļu sūcēji tiek piedāvāti katrai gaumei un maciņam, un nereti visi domā, ka vienīgās izmaksas, kas rodas pēc ierīces iegādes, veido tikai putekļu maisiņi, tāpēc izvēlas putekļu sūcēju ar konteineru vai ūdens filtru. Nav maisiņu – nav problēmu. Bet gluži tā nav. 

"LALUNA" piedāvā attālinātu jaunu auto iegādi

27.03.2020

Oficiālais Toyota dīlera centrs ‘’LALUNA’’ Jēkabpilī pielāgojies valstī izsludinātajam ārkārtas stāvoklim un kā pirmais jauno auto tirgotājs Latgales reģionā piedāvā klientiem automašīnas iegādāties attālināti.

Sieviešu dienai veltīts koncerts “Tik dēļ jums...”

02.03.2020

Starptautiskajai sieviešu dienai par godu, 7.martā plkst. 18.00, Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu iela 92) tautā iemīļoti mūziķi un populāras dziesmas koncertā “Tik dēļ jums...”.

Toyota oficiālā dīlera centrā prezentē jauno «Proace City» automašīnu

28.02.2020

Jau ilgu laiku uz jautājumu, ar ko jums asociējas «Toyota», daudzum daudzi cilvēki visā pasaulē atbild – uzticamība, drošība, rūpes par klientu komfortu. «Toyota Motor Corporation» ir pirmie pasaulē, kas gada laikā saražoja vairāk nekā 10 miljonus auto. Šobrīd «Toyota» pastiprinātu uzmanību ir pievērsusi konkurencei mazā komerctransporta segmentā un Eiropas tirgū piedāvā savu jauno modeli «Proace City». 21. februārī Jēkabpils apkārtnes uzņēmēji uz tā prezentāciju pulcējās «Toyota» oficiālā dīlera autosalonā «LALUNA» Jēkabpilī, A. Pormaļa ielā 40, kur klātienē novērtēja pasažieru autmobiļa modifikāciju «Proace City Verso» un no speciālistiem uzzināja par šī modeļa kravas-pasažieru versiju «Proace City».

Noderīgi privātmāju īpašniekiem: kā samazināt apkures izmaksas?

21.02.2020

Atšķirībā no lielākās daļas daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju, kuriem ietekmēt apkures izmaksas ir visai sarežģīti, privātmāju īpašniekiem ir privilēģija pilnībā kontrolēt gan apkures veidu, gan mājokļa temperatūru un arī to, no cik lielas naudas summas par apkuri nāksies šķirties. Kā rīkoties, lai, nezaudējot komfortu, apkure izmaksātu mazāk? Par to lasi šajā rakstā!

Ideāla spilvena izvēle: kopā meklējam labāko!

28.01.2020

Labs spilvens var uzlabot jūsu miega kvalitāti, tāpēc mēs paļaujamies uz ekspertu ieteikumiem, kas palīdzēs atrast miegam piemērotāko spilvenu.

Maksātnespējas likums tuvplānā: kas jāzina par parādu norakstīšanu?

14.01.2020

Ja aizdevumi ir pārtapuši par parādiem, situācijas atrisinājumu nevajadzētu atlikt – jo agrāk parādnieks ķeras vērsim pie ragiem, jo labāk. Lai tiktu galā ar parādiem, var izvēlēties dažādus rīcības variantus, tostarp maksātnespējas pasludināšanu. Un tomēr maksātnespēja nav izplatītākais solis, ko lielā mērā izskaidro informācijas trūkums par šo procesu. Daudzi ir dzirdējuši par parādu piedziņu, bet parādniekam draudzīgākais variants ir maksātnespēja. Lasi tālāk un uzzini, ko par to saka maksātnespējas likums!

Ko iesākt ar slidenām grīdām?

08.01.2020

Mitrums, kas telpās tiek ienests ar apaviem, bojā ne tikai grīdas, bet var būt arī bīstams, jo uz slapjas grīdas ir viegli paslīdēt. Lai pasargātu grīdas segumu no pārāk ātras nodilšanas, saglabātu tā labo izskatu, kā arī – gādātu par drošību, ieteicams padomāt par risinājumiem mitruma absorbēšanai. Vienkāršākais un efektīvākais veids – maināmie paklāji. Tādēļ šoreiz vairāk par to, kur novietot maināmos paklājus un kā tas var palīdzēt saudzēt grīdas.

Pieci matraču veidi šķērsgriezumā

07.01.2020

Matrači ir viena no lietām, kas atrodama ikvienā mājoklī, turklāt to nozīmi nav iespējams pārvērtēt. Ja tas ir ērts un Tavām vajadzībām piemērots, matracis nodrošinās lielisku miegu, savukārt pretējā gadījumā gulēšana nebūs patīkama, un sekas nāksies izjust arī nomoda stundās. Šajā rakstā iepazīstināsim Tevi ar izplatītākajiem matraču veidiem un priekšrocībām, ko katrs no tiem sniedz!

Mājražotāju un amatnieku tirdziņi Ziemassvētku noskaņās

10.12.2019

Ziemassvētkus gaidot, Rēzeknes novada pašvaldības ēkā notiks mājražotāju un amatnieku svētku tirdziņi.

"Moderne beauty studio"

09.12.2019

"Moderne beauty studio" piedāvā profesionālu kosmētiku, labi pazīstamu zīmolu parfīmu kā arī skaistumkopšanas pakalpojumus. 

7 praktiski veidi, kā izkopt pozitīvo domāšanu

07.11.2019

Noteikti esi dzirdējis teicienu “domā pozitīvi”. Bieži vien rodas sajūta, ka to ir vieglāk pateikt nevis izdarīt. Tomēr, kā rāda daudzi zinātniski pētījumi, pozitīvo domāšanu iespējams uztrenēt ikvienam no mums, un tā nebūt nav neiespējamā misija. Tas noteikti varētu šķist uzrunājoši ikvienam no mums. Šajā rakstā esam apkopojuši 7 praktiskus veidus, kā uztrenēt pozitīvo domāšanu. 

Privātie kredīti: kā neiekļūt lamatās

29.10.2019

Mēs bieži saskaramies ar situācijām, kad nauda ir vajadzīga steidzami, bet bankas stūrgalvīgi atsaka kredītu, jo mūsu kredītvēsturi nevar nosaukt par “ideālu”. Vispār jau iemesli atteikumam var būt daudz un dažādi, bet, ja jūs kādreiz neesat nopietni attiecies pret savām finanšu saistībām, tad pierādīt savu atbildīgumu jums nāksies vēl ļoti ilgi. Runāsim tieši: bankas un to darbinieki nav ieinteresēti izsniegt kredītus aizņēmējiem ar sliktu kredītvēsturi, viņi jau iepriekš nevēlas radīt sev problēmas. Bet sliktākais, kas var notikt ar potenciālo aizņēmēju ir tad, ja slikta kredītvēsture nāk komplektā ar oficiālas darbavietas neesamību. Šādā gadījumā atliek tikai viena izeja – mikrofinanšu organizācijas ar pārmērīgi augstām procentu likmēm vai Latvijas privātie kreditori. 

Kur nopirkt automašīnu Latvijā

29.10.2019

Latvijā vairs nepastāv auto tirgus kā teritoriāla telpa, kur agrāk pulcējās desmitiem tūkstoši auto īpašnieku cerībā pārdot savu automašīnu. Cilvēki brauca uz auto tirgu cerībā atrast kāroto automašīnu par izdevīgu cenu, bet ja automašīnas cena nākamajam īpašniekam šķita paaugstināta, viņš varēja arī mazliet patirgoties. Rezultātā auto iegāde bija ātra un izdevīga. Pircēji varēja aplūkot desmitiem automašīnu, un katram bija iespēja realitātē salīdzināt dažādus auto. Tomēr šādiem auto tirgiem Latvijā bija arī savi trūkumi – ne visiem bija ērti nokļūt līdz pilsētai, kur atradās vislielākais tirdzniecības laukums, kāds nepaspēja ierasties uz šādu auto tirgu tā darba laikā. Un, protams, jebkura pārvietošanās nozīmēja arī papildus laiku un naudu. 

Rēzeknē tika organizēta Toyota Testa braucienu diena

14.10.2019

28.septembrī, Latgales vēstniecības GORS teritorijā, Pils ielā 4, Rēzeknē, 14:00 – 18:00 tika organizēta Toyota Testa braucienu diena!

Humora teātris ''Greizais spogulis''

10.10.2019

Humora teātris "Greizais spogulis" ar programmu "50 Smieklīgā nokrāsas" 24.oktobrī teātrī „Joriks”, plkst. 18.00. 

Dalder.lv - sāc biznesu internetā Rēzeknē jaunā e-komercijas platformā

03.10.2019

Bieži vien liels izaicinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas uzsākt savu interneta biznesu, ir mūsdienīgas mājaslapas izveide un līdzekļu atvēlēšana savu preču vai pakalpojumu reklamēšanai. Tieši tāpēc ir radīts jauns e-komercijas portāls https://www.dalder.lv– Latvijā vēl nepieredzēts, ar pasaules līmeņa funkcijām pildīts portāls, kura galvenais mērķis ir mainīt lietotāju pieredzi un ļaut attīstīties.

Nepalaid garām - karalisks šovs uz ledus Rēzeknē

24.09.2019

Viens no šī rudens gaidītākajiem un aizraujošākiem notikumiem - karalisks šovs uz ledus„Black & White” ko radījis Jurijs Saveļjevs, slavenas cirka dinastijas pārstāvis trešajā paaudzē. Pēc veiksmīgām viesizrādēm Āzijas valstīs, cirks sāk grandiozu tūri 12 Eiropas valstīs, un pirmā valsts, kurā tas viesojas, ir Latvija. Pavisam drīz – 29. septembrīplkst 19:00 Rēzeknes pilsētas Kultūras namā (Brāļu Skrindu iela 3), šis aizraujošais šovs priecēs arī Rēzekniešus.

Infodiena Ūdens akadēmijā!

03.09.2019

13.septembri no plkst. 10.00 līdz 15.00, veikalā „Ūdens akadēmija”, Rēzeknē, Varoņu ielā 4 a notiks infodiena.

Nāc strādāt jaunajā LIDO Rīgā

02.09.2019

Reāla darba alga, garšīgs ēdiens, apmaksāts transports un dzīvesvieta.

Pēc karjeras ārzemēs gaida patīkama ziņa - nodokļu atmaksa1

31.07.2019

Ir vairāki pārliecinoši iemesli, lai dotos laimes meklējumos uz ārzemēm, tāpēc arī strādāšana tur var šķistitin pievilcīgs variants. Mūsu valsts iedzīvotāji labprāt izmanto šīs iespējas un uz ilgāku vai īsāku laiku dodas strādāt uz ārzemēm. Savukārt tie, kas nolēmuši atgriezties, var sevi iepriecināt ar pārmaksāto nodokļu atgriešanu. Tādējādi karjeras ambīcijas ārzemēs sniedz ne tikai neaizmirstamus iespaidus, bet arī iespēju papildināt sava maciņa saturu atgriežoties dzimtenē.

Jaunākās tendences kafijas pasaulē

31.07.2019

Neskatoties uz to, ka kafija jau izsenis tiek augsti vērtēta, tagad tiek novērots īpašs kafijas kultūras plaukums – tas ir kā vēl viens kafijas zelta laikmets, kurā tiek novērtēta kvalitatīva garšu daudzveidība. Lai kā arī nebūtu, šī plaukums sniedz ne tikai jaunas sajūtas un zināšanas, bet sagādā arī pārbaudījumus. Kafijas pasaule neaprobežojas tikai ar kafijas pupiņām un kafiju, tā apņem arī tehnoloģijas, vides aizsardzību un citus aktuālus jautājumus.

Kā nokomplektēt gultas veļu? Kvalitatīva miega rēbuss

30.07.2019

Mums katram ir savi miega ieradumi, tāpēc atšķirīgi saprotam, kas ir laba gultas veļa. Protams, kopēji kvalitātes standarti piemērojami jebkurai gultas veļai, tomēr uz cik augsta spilvena jūs vislabprātāk guļat vai kurš audums ir vispiemērotākais jūsu ādai – tas ir ļoti individuāli.

Nāc studēt LU PSK Rēzeknes filiālē!

04.07.2019

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) aicina – nāc studēt koledžā un iegūsti profesiju 2 vai 3 studiju gadu laikā! Izvēlies studijas LU PSK Rēzeknes filiālē un kļūsti par ārstniecības personu – māsu, ārsta palīgu vai masieri, vai iegūsti sociālā aprūpētāja specialitāti sociālās labklājības jomā! Dokumentu iesniegšana no 1. jūlija līdz 2. augustam – Rēzeknē (Raiņa ielā 5a) un Jūrmalā (Vidus prospektā 38, Bulduros)!

Daugavpils aicina: bezmaksas atklātais baseins Stropos3

03.07.2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē daugavpiliešiem un pilsētas viesiem kļuva pieejama jauna pontonu konstrukcija ar diviem āra baseiniem Stropu ezerā.

Kādi ir populārākie virsmatraču izmēri un kā izvēlēties piemērotāko?1

20.06.2019

Komforts – viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem, lai tiktu nodrošināts kvalitatīvs miegs. Šī iemesla dēļ, mūsu gultās uzrodas un uz matračiem noguļ virsmatrači. Jāatceras, ka virsmatracis jāizvēlas ne tikai pēc sajūtām, bet arī pēc izmēra, kas lielā mērā arī nolemj ērtības. Ja vēlamies nodrošināt patīkamu miegu, gan gultas, matrača un virsmatrača izmēriem savā starpā ir jāsaskan.

Vladimirs Ždamirovs ar programmu KRIEVU ŠANSONA TRĪS AKORDI1

17.06.2019

Krievu šansona leģenda Vladimirs Ždamirovs, 13 gadus bija grupas"Бутырка" solists, mūzikas autors un kolektīva muzikālais vadītājs. Ierakstījis 8 albumus, vairāk nekā 80 dziesmas, lielākā daļa no kurām iekļuva krievu šansona zelta kolekcijā. Tādas Vladimira dziesmas kā«Запахло весной», «Тает снег», «Кольщик», «Аттестат», «Икона», «Шарик», «Не трогай осень», «Последний рассвет» un daudzas citas kļuva par grupas vizītkarti.

Rēzeknē var pieteikties mācībām pieaugušajiem 116 programmās

11.06.2019

Visā Latvijā turpinās ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Rēzeknes pilsētā un novadāvar pieteikties mācībām 116 izglītības programmās 10 izglītības iestādēs. Strādājošie vecumā no 25 gadiem pirmoreiz to var ātri un ērti izdarīt tiešsaistē līdz 28. jūnijam.

SIA "LEKON" aicina darbā

21.05.2019

Uzņēmums SIA "LEKON" aicina darbā pavārus, pavāra palīgus, konditorus, konditora palīgus, veikala pārdevējus, kasierus, viesmīļus, un citu profesiju pārstāvjus, kā Rēzeknē, tā arī visā Latgales reģionā.

"Pērtnieku gardumi Rēzekne" aicina darbā

09.04.2019

SIA „Vlakon” „Pērtnieku gardumi”, darbam jaunajā dienas restorānā Rēzeknē, aicina pieteikties - pavārus, konditorus un viesmīļus!

Toyota dīlercentrs Jēkabpilī

09.04.2019

Autocentrs SIA "LALUNA" Jēkabpilī – pirmais "Toyota" autorizētais pārstāvis šajā reģionā.

A.B.S. disku bremžu uzliku atsperes apskats

26.03.2019

Viens no galvenajiem automašīnas drošības elementiem ir tās bremžu sistēma. Lai Jūs vienmēr būtu pārliecināts, ka automašīnas bremžu sistēma ir nevainojamā kārtībā, ir jāzina, ka izmantojat pareizās un atbilstošās rezerves daļas. Kad runa ir par disku bremžu klučiem, A.B.S. ra;zojuma kluči ir vieni no efektīvākajiem, salīdzinot ar citu zīmolu izstrādājumiem, jo tie ir spējuši nodrošināt augsto kvalitāti un uzticamību. Savukārt A.B.S. disku bremžu kluču atspere rezerves daļu tirgū ir bijusi jau ilgu laiku un pierādījusi tās augsto kvalitāti un uzticamību. Tās sistēma un darbības veids tiek uzskatīti par vislabāko, salīdzinot ar citiem līdzīgiem tirgū esošiem produktiem.

Grandiozas atlaides veikalā "Rēzeknes MRS"

18.12.2018

Grandiozas atlaides meža un dārza tehnikai tieši tagad veikalā "Rēzeknes MRS". 

Pārbaudi redzi!

09.11.2018

Kas ir katarakta?Katarakta ir lēcas apduļķošanās, kas ir visbiežākais akluma cēlonis pasaulē. Pēc Pasaules Veselības Organizācijas datiem 51% no akluma cēloņiem ir katarakta. Lēca atrodas aiz zīlītes. Tā laiž cauri gaismas starus un lauž tos, lai tie nonāktu pareizajā vietā tīklenē, kur gaisma tiek pārveidota nervu signālos, kas tālāk tiek novadīti līdz smadzenēm. Lēcai jābūt ideāli dzidrai, lai labi veiktu savu funkciju. Katarakta parasti parādās cilvēkiem, kas vecāki par 60 gadiem, bet var rasties arī agrākā vecumā. Cilvēkam novecojot, acīs notiek izmaiņas, tiek traucēta vielmaiņa, kas izraisa lēcas apduļķošanos. Vecums nav vienīgais faktors, kas ietekmē kataraktas attīstību. Medikamentu lietošana, piemēram, glikokortikoīdi, spēj izraisīt kataraktas attīstīšanos. Turklāt ir pierādīts, ka smēķēšanas, cukura diabēts, narkozes un ultravioletā starojuma ilgstoša ietekme, veicina lēcas apduļķošanos.

Iespēja būt redzīgam jau tagad

07.11.2018

Regulāra redzes pārbaude pie oftalmologa ir garantija savlaicīgai acu slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai ārstēšanai. Nav noslēpums, ka nokļūt uz operāciju pie oftalmologa ir problemātiski. Milzīgās rindas liedz saglabāt acu veselību un nodrošināt savlaicīgu aprūpi, kas laika gaitā var radīt nopietnas problēmas.

Darbs Zviedrijā

24.10.2018

SIA "Baltijas Jumis" piedāvā darbu Zviedrijā - koka paneļu māju montāža, koka un metāla fasādes montāža, jumta ieklāšanu ar bituma ruļļiem.

Šūšanas uzņēmums meklē darbiniekus

16.10.2018

SIA „Spectre Latvia” aicina pievienoties savam darba kolektīvam šūšanas meistarus, tehnologus un šuvējus. 

Neaizmirstami iespaidi visai ģimenei – cirks Rēzeknē

25.07.2018

No 26. līdz 29. jūlijam Rēzeknē, laukumā pretī "SuperNetto" veikalam, (Atbrīvošanas aleja 125) notiks grandiozas ceļojoša cirka „CRUISE” viesizrādes. Pirmo reizi Latvijā, ar jaunu, oriģinālu, maģisku programmu „ILŪZIJAS PAVĒLNIEKS”.

Sieru satikšanās Rēzeknē, Festivāla parkā

16.07.2018

„Latvijas novadu Siera diena” ir biedrības „Siera klubs” gada ievērojamākais pasākums. Tas kā siera rituļi izripinās pa Latvijas lielākajām pilsētām: esam bijuši Preiļos, Limbažos, Smiltenē, Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Kuldīgā, Mālpilī, Valmierā, Cēsīs…

Svētki vienmēr ir pārsteigumu pilni: atklāts piemineklis „Siera dimants” un skulptūras, ceptas pustonnīgas siera tortes un  simtmetrīgi pīrāgi, celti siera kalni, pīti siera vainagi, šūti sieriem tērpi un cepures. Ja saliktu kopā visus pasākumus, veidotos krāsaina enciklopēdija.  

Brīvdienis sievietēm “ES ESMU SIEVIETE”

06.07.2018

Preiļu novada Dzeņu saimes mājās 13., 14.un 15. jūlijā notiks unikāls pasākums - Brīvdienis sievietēm “ES ESMU SIEVIETE” 

Aicinām piedalīties sievietes, lai bagātinātu savu dvēseli, savu apziņu un aprunātos ar savu ķermeni.  Trīs dienu garumā būs iespēja izbaudīt katru sievišķo vājību.

Baltcom jaunā televīzija OPEN pieejama visā Latvijā

04.06.2018

No šā gada 4. jūnija telekomunikāciju uzņēmums Baltcom piedāvā jaunupakalpojumu OPEN televīzija. Jaunais risinājums ievērojami paplašinās daudzveidīga TV satura skatīšanās iespējas iedzīvotājiem visā Latvijā.

“Karošu pasaule” – plaša izvēle personalizētām dāvanām

10.05.2018

Jau vairāk nekā trīs gadus "Karošu pasaules" komanda veic lāzergravēšanu uz galda piederumiem un pildspalvām, kā arī piedāvā plašu personalizēto preču klāstu (pēc pasūtījuma). 


Preces tiek veidotas, izmantojot modernas tehnoloģijas, kuras ļauj saņemt augstas kvalitātes produktus par pieņemamu cenu. Lai teksts un zīmējums nonāktu uz metāla tiek izmantota lāzergravēšana – metāla iededzināšana par 0,4 mm. Rezultātā galda piederumu izskats saglabājas ļoti ilgu laiku.

Kāds interneta ātrums nepieciešams mājsaimniecībai?

12.04.2018

Bieži vien tiek vispārīgi runāts par ātru vai lēnu internetu, bet ne vienmēr ir skaidrs, kāds ātrums ar to domāts. Tikmēr “Eiropa 2020” stratēģijā noteikts, ka 2020. gadā ikvienam Eiropas Savienības iedzīvotājam jābūt piekļuvei internetam ar ātrumu 30 megabiti sekundē, bet pusei mājsaimniecību jābūt pieejamam vismaz 100 megabiti sekundē ātram internetam.

Turpinājumā aplūkosim, kā mēra interneta ātrumu, kādām ikdienišķām darbībām atbilst dažādi ātrumi un kā izvēlēties mājsaimniecībai piemērotāko pieslēgumu.

EF-EI - viena no pirmajām komerciālajām radio stacijām Latvijā

12.03.2018

Radio “EF – EI” darbojas kopš 1994.gada,līdz ar to ierindojams starp pirmajām komerciālajām radio stacijām Latvijā. 

“EF – EI” raida 91, 4 fm frekvencē. Mūs klausās Rēzeknē, Ludzā, Rēzeknes, Ludzas, daļēji Balvu, Madonas un Preiļu novados.

„Divu Krastu Radio” - retro mūzikas formāta radio

12.03.2018

„Divu Krastu Radio” pozicionē sevi kā retro mūzikas formāta radio. 

Ēterā skan populārākā 90.- 80.- 70.g. mūzika, „zelta hīti”, ko izpilda aizgājušo gadu slavenākie rok un popmūzikas izpildītāji. 

„Ruģeļi – metālists” – plaša spektra metālapstrādes pakalpojumi

05.03.2018

„Ruģeļi – metālists” veic metāla virpošanas, frēzēšanas un metināšanas darbus. Ātri un kvalitatīvi izgatavos jebkuras detaļas - vārtus, žogus, margas, un daudz ko citu.

Piedāvājam Čehijas firmas "Cais" bīdāmo un paceļamo vārtu sistēmas ar iekārtām un automatizāciju.

80% Baltcom klientu citiem ieteiktu izmantot uzņēmuma pakalpojumus

31.01.2018

Lai noskaidrotu klientu prioritātes sadarbībā ar uzņēmumu un apmierinātību ar servisu, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Baltcom veicis klientu aptauju.


Aptaujas rezultāti rāda, ka klientu vērtējumā vissvarīgākā ir pakalpojumu cena un kvalitāte, bet mazāka nozīme tiek piešķirta pakalpojumu dažādībai un lojalitātes programmām.

Gūsti prieku Resento SPA!

23.01.2018

Rēzeknieši un pilsētas viesi! Nāciet, brauciet un izbaudiet pilnvērtīgu atpūtu kompleksā Resento SPA!

Rēzeknē“K-rauta” veikals ir kļuvis par “K Senukai”

07.12.2017

Sākot ar pērnā gada decembri, kad būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājs uzņēmums “Kesko Senukai” atvēra pirmo veikalu Rīgā, tika uzsākta Latvijas veikalu tīkla “K-rauta” modernizācija.


Rekonstrukciju piedzīvo un par “K Senukai” pārtop “K-rauta”veikals Rēzeknē, kā arī veikali citās Latvijas pilsētās, kur līdz šī gada 1.decembrim norisinājās galvenie rekonstrukcijas posmi. Kopējās investīcijas “K Senukai” zīmola attīstībā Latvijā bijušas 9,1 miljons eiro.

Humorists G.Vetrovs uzstāsies Rēzeknē + PAPILDKONCERTS

05.12.2017

Ņemot vērā vairākus klausītāju lūgumus, 2018.gada 4.februārī Rēzeknes nacionālo biedrību namā plkst.15:00 ar papildkoncertu uzstāsies Genādijs Vetrovs ar koncertprogrammu „Smaidi+”.

Krievijā populārais humorists Genādijs Vetrovs saviem skatītājiem piedāvās jaunu, vēl smieklīgāku un jokiem pilnu koncertprogrammu „Smaidi+”, dāvājot pozitīvu enerģijas lādiņu.

Veikalam DEPO pilsētā uzradās nopietns konkurents

29.11.2017

Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 190, atvērts jauna koncepta veikals “KSENUKAI”.

“KSENUKAI” ir lielākais būvmateriālu, saimniecības un sadzīves preču tirdzniecības tīkls Baltijā.

Kesko Senukai šā gada aprīlī no Skandināvijas akcionāra Kesko Group pārņēma astoņu K-rauta veikalu Latvijā un astoņu Igaunijas veikalu tīkla pārvaldi. Uzņēmumi turpmāk Baltijas valstīs darbosies ar vienotu juridisko nosaukumu - bijušais Rautakesko Latvijā ir pārdēvēts par Kesko Senukai Latvia, Igaunijas kompānija kļuvusi par Kesko Senukai Estonia, bet Lietuvā darbojas Kesko Senukai Lithuania.

Klienti ir patīkami pārsteigti par Baltcom jauno Interaktīvo TV 3.0

11.10.2017

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom 12.septembrī oficiāli laida klajā savu otro interaktīvās televīzijas platformu 3.0.Jaunās televīzijasbeta versijas testēšanāaktīvi piedalījās gandrīz visi uzņēmuma darbinieki un vēlāk, vasaras vidū, arī pirmie 100 komerciālie klienti.

“Lielā mērā pateicoties aktīvai darbinieku iesaistei platformas testēšanā, jauno interaktīvo televīziju varējām piedāvāt klientiem jau šī gada rudenī. Tika ņemts vērā katra darbinieka viedoklis un ieteikumi, kas palīdzējuši uzlabot platformas darbību, kas rezultātā ir ļāvis Interaktīvo TV 3.0 padarīt par izcilas kvalitātes produktu,” ar gandarījumu stāsta Baltcom valdes loceklis Dmitrijs Ņikitins.

Jaunā Baltcom interaktīvā televīzija – moderns dizains un paplašinātas iespējas

03.10.2017

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom 12.septembrī laida klajā jaunu interaktīvās televīzijas platformu. Ņemot vērā patērētāju pieaugošo interesi par kvalitatīvu saturu un modernu daudzekrānu platformu, Baltcom ir radījis pavisam jaunu interaktīvo televīziju, kura sniedz lietotājam iespēju pašam veidot un pārvaldīt saturu, kas atbilst viņa interesēm.

Baltcom interaktīvā televīzija lietotājam piedāvā visas jau iecienītās interaktīvās funkcijas kā TV ieraksts, TV arhīvs, Pauze, Uz sākumu, Ieraksts, Pārtīšana u.c., kurām pievienotas vēl vairākas mūsdienīgas iespējas. Jaunajā interaktīvajā televīzijā kopumā iespējams izmantot 20 dažādas funkcijas, no kurām piecas ir pavisam jaunas.

Baltcom izvirza jaunus standartus mājas televīziju pakalpojumu sniedzējiem

25.09.2017

Ņemot vērā klientu televīzijas skatīšanās paradumu maiņu un vēlmi pēc produkta, kas atbilst pasaules tehnoloģiju tendencēm, telekomunikāciju uzņēmums Baltcom sadarbībā ar starptautisku tehnoloģiju uzņēmumu ir izstrādājis jaunu interaktīvās televīzijas platformu, kas, šobrīd, Latvijas tirgū ir modernākais interaktīvās televīzijas risinājums. 

Interaktīvās televīzijas 3.0 pamatā ir pasaulē plaši izmantota un pieprasīta interaktīvās televīzijas platforma, kura pielāgota Baltcom vajadzībām un vēlmēm. Individuālo risinājumu vidū ir gan platformā integrētie pakalpojumi un tās izskats, gan jaunas viedierīčulietotnes izveide.

Baltcom laiž klajā nākamās paaudzes interaktīvās televīzijas platformu

19.09.2017

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom, 12.septembrī, laida klajā nākamās paaudzes Interaktīvo TV 3.0, kas tās lietotāju pārsteigs ar modernu dizainu un vairākām jaunām interaktīvām funkcijām. Interaktīvās televīzijas platformu jau ir iespējams iegādāties komplektā ar Baltcom optiskā interneta pieslēgumu, Baltcom tīkla pārklājuma zonā.

Rēzeknē atvērts jauns kvalitatīvu apavu veikals

14.07.2017


Nesen Rēzeknē atvēras jauns apavu veikals, kurš piedāvā plašu apavu sortimentu gan sievietēm, gan vīriešiem. Patīkamas cenas un lieliska preču kvalitāte nevar neiepriecināt. Apavi tikai no augstas kvalitātes ražotājiem- Polija, Vācija un Itālija. Vīriešu un sieviešu kurpju jaunākās kolekcijas nepaliks bez uzmanības.

Baltcom aicina pievienoties kolektīvam

31.05.2017

Baltcom piedāvā vienreizēju iespēju - darbu no mājām (ar nosacījumu, ka dzīvesvieta ir ārpus Rīgas). Pilnas slodzes darbs pa telefonu ar jauniem un esošiem klientiem, piedāvājot klienta vajadzībām atbilstošāko pakalpojumu. Iespēja iegūt profesionālu pieredzi pārdošanā un nopelnīt motivējošu atalgojumu neizejot no mājas!Paraksta līgumus par ieguldījumu veikšanu Latgales SEZ teritorijās

18.05.2017

Lai diskutētu par Latgales reģiona izaugsmei aktuāliem jautājumiem un tuvinātu valdības darbu un pieņemtos lēmumus sabiedrībai, otrdien, 16. maijā, kārtējā valdības sēde notika Daugavpilī.

Ministru kabineta sēdē tika izskatīti jautājumi par Latgales reģiona izaugsmi, ražošanas un valsts ceļu tīkla attīstību, augstākās izglītības pārvaldības modernizāciju un Daugavpils pilsētas attīstības perspektīvām.

Baltcom - uz izaugsmes ceļa

13.05.2017

Nozares speciālisti vadības komandā un investoru ieguldījums atgriež Baltcom uz izaugsmes ceļa. 

Telekomunikāciju uzņēmuma Baltcom jaunā vadības komandaun divos gados veiktās ievērojamās investīcijas sekmējušas uzņēmuma finanšu situācijas stabilizēšanos un rādītāju izaugsmi.

Baltcom iegūst balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016”

11.04.2017

2017.gada 5.aprīlī Rīgas Motormuzejā tika paziņoti AAS “Balta” gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016” uzvarētāji. Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom saņēmis balvu Sudraba kategorijā kā zemākā riska autoparks.

Jau piekto gadu pēc kārtas “Balta” organizē gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016”, uzņēmums Baltcom konkursā piedalījās pirmo reizi. 

Nepārmaksā par patērēto elektrību!

14.03.2017

Elektroenerģijas tirgus mājsaimniecībām ir atvērts jau divus gadus, bet vairums iedzīvotāju joprojām nav izvēlējušies citu operatoru piedāvājumus. Latvijā ir vienas no augstākajām elektroenerģijas cenām Eiropā un brīvais tirgus mums pavēra iespēju izvēlēties no kā un par kādu cenu iegādāties elektrību.

Pretēji tam, liela daļa mājsaimniecību joprojām nav izmantojusi iespēju, bet samierinās ar augstiem elektrības rēķiniem.

 

«Oksalis hidraulika» sniedz pakalpojumus Rēzeknē

21.02.2017

Uzņēmums ‘’Oksalis hidraulika’’ atrodas Rēzeknē un sniedz plašu pakalpojumu klāstu.

 
Uzņēmuma servisa speciālisti piedāvā: 
- Hidrocilindru un hidrošļūteņu remonts un izgatavošana;
- Virpošanas, frēzēšanas un urbšanas darbi;
- Metināšanas darbi (alumīnijs, čuguns);
- Gultņu un bukšu sēžu vietu restaurācija;
- Urbumu restaurācija un arī tapu vietu atjaunošana.

60 % jauno klientu iepriekš izmantoja analogo televīziju

24.01.2017

2016.gadā no visiem jaunpieslēgtajiemBaltcom digitālās televīzijas klientiem, 40% bija uzņēmumam jauni klienti, bet pārsteidzošs skaitlis - 60% bija esošie Baltcom kabeļtelevīzijas klienti, kuri nolēmuši pārslēgties uz modernāku un funkcijām bagātāku televīzijas veidu – digitālo televīziju.

 

Latgales uzņēmējiem pieejami nodokļu atvieglojumi

05.01.2017

Sākot ar 2017. gada 2.janvāri uzņēmumi, kas plāno attīstīt savu saimniecisko darbību Latgales reģionā var pieteikties uz nodokļu atlaidēm Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ).

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciatīvas, 2016.gada laikā notika intensīvs darbs par papildu atbalsta instrumenta izveidi Latgalē, kas ļautu šim kultūrvēsturiskajam novadam attīstīties līdzvērtīgi citiem Latvijas reģioniem. 

Rēzeknes inkubators uzsācis darbu

02.12.2016

Š.g. 1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 14 reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā.

Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, tādējādi gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.

Komfortabls taksometrs par pieņemamām cenām

01.04.2016

Bieži vien rodas situācijas, kad nepieciešams ātri nokļūt kādā attālā vietā, dažkārt ceļojot ar sabiedrisko transportu līdzi ņemam bagāžu, citkārt vēlu atgriežoties mājup vai arī kādu citu iemeslu dēļ mums nepieciešams transports. Šādos gadījumos leti noder taksometra pakalpojumi.

Ātrie kredīti internetā

12.02.2016

Mazie aizdevumi bez ķīlas jeb ātrie kredīti internetā ļauj aizņemties 15 minūtēs līdz 300 eiro un vairāk. Pakalpojums paredzēts cilvēkiem, kam radušies steidzami papildus izdevumi un ir vajadzīgs īstermiņa kredīts. Nauda tiek aizdota ar termiņu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Vairāki kreditori jaunajiem klientiem pirmajā reizē ļauj aizņemties uz 1 mēnes bez komisijas maksas un ar 0%. Ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi, jārēķinās ar papildus izdevumiem, kas saistīti ar maksu par līguma pagarināšanu u.c. Izmaksām. Pirms aizņemties izlasiet līguma nosacījumus, izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi. 

Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Vai jūsu dzīvesveids ir zaļš un ilgtspējīgs?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Tuvojoties darbības termiņa beigām dome turpina ņemt aizdevumus
Vai kāds mēģinās uzminēt, kurš šos projektus realizēs? Sīkāk...
Aptauja: Rēzeknes iedzīvotāju izvēle 2021. gada vēlēšanās
Balsojiet par Saskaņu. Saskaņa ņems kredītus un dzīvos saskanīgi. Pārējie kredītus maksās (vēl ilgi, ļoti ilgi). Sīkāk...
Līdzšinējie Covid-19 ierobežojumi pagarināti, mājsēde nedēļas nogalē
Hei puiši, es gribētu pateikt lielu paldies LAPO MICRO FINANCE, kas man iedeva aizdevumu mana slimā bērna ārstēšanai. Es esmu tik priecīgs šodien tikties ar LAPO, sazinieties ar viņu pa Whatsapp +447868753778 vai e-pastu, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top