Trešdiena,
29.jūnijs 2022
Vārda dienas: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris, Дорофея, Евлампий, Тихон Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Komercinformācija

Smiltenes tehnikums aicina mācīties

14.06.2022

Vēlies vienlaikus ar vidējo izglītību iegūt darba tirgū vajadzīgu profesiju un ātrāk sākt pelnīt? – Smiltenes tehnikums var kļūt par tavu izaugsmes un meistarības skolu. Skolas moto aicina: “Kāp, lai augtu!”

Kādu batutu vislabāk izvēlēties?

14.06.2022

Lai gan batutu aizsākumi meklējami cirka akrobātikas performancēs, šobrīd tie ir pieejami visur – atrakcijas parkos, izklaides vietās, kā arī mājas pagalmos. Lēkāšana pa batutu ir lielisks veids, kā dažādot ikdienas fiziskās aktivitātes un reizē arī izpriecāties, izdalot laimes hormonus. Batuti ir pielāgojami gan bērniem, gan pieaugušajiem atkarībā no tā izmantošanas mērķa.

5 oriģinālas dāvanu idejas vīrietim

08.06.2022

Ko uzdāvināt vīrietim? Dažkārt atbildi atrast nav nemaz tik vienkārši, īpaši tad, ja šķiet, ka vīrietim jau viss ir. Vislabākā stratēģija ir ņemt vērā gaviļnieka intereses un personību. Piemēram, ja vīrietim ir kāda aizraušanās, piemēram, sports vai makšķerēšana, var izvēlēties kaut ko šim hobijam atbilstošu, savukārt azartiskās personas vienmēr priecāsies par kādu jaunu piedzīvojumu.

Vienkārši veidi kā atdzīvināt mājas pagalmu

26.05.2022

Klāt pavasaris un arvien vairāk laika ir vēlme pavadīt ārā. Tiem, kuriem ir privātmājas ar pagalmu, šis noteikti ir laiks, kad jāsāk domāt par dažādiem dārza un labiekārtošanas darbiem. Ja šogad ir vēlme pamēģināt ko jaunu, tad šis raksts noteikti jums ir jāizlasa, jo esam apkopojuši noderīgus padomus, kas palīdzēs atdzīvināt mājokļa pagalmu.

5 padomi, kā rūpēties par ķermeņa ādu

02.05.2022

Skaista āda – tās ir rūpes par sevi un savas ādas labsajūtu, izvēloties paredzētajai funkcijai un ādas tipam atbilstošus ķermeņa kopšanas līdzekļus. Neatkarīgi no tā, vai vēlies stimulēt šunu atjaunošanu vai novērst sausas ādas sajūtu, ir pāris nerakstīti zelta likumi, kas, domājot par veselīgu ādu, būtu jāņem vērā ikvienam. Mitrinoši ķermeņa krēmi, skrubēšana, miegs un laiks sev būs tavi sabiedrotie rūpēs par ķermeņa ādu. Lasi tālāk, lai iepazītos ar padomiem, kā rūpēties par savu ādu ikdienā.

Kā izvēlēties urbjmašīnu?

02.05.2022

Vajadzība pēc urbjmašīnas sadzīvē rodas itin bieži. Un pavisam neiztikt bez šī instrumenta, ja gaidāms dzīvokļa remonts vai apjomīgāki darbi: privātmājas, saimniecības ēku, lapenes celtniecība u.tml. Samontēt ģipškartona griestus, caururbt sienu vada vai caurules izvilkšanai, pielikt plauktu vai gleznu, – pareizi piemeklēta elektroiekārta ātri un kvalitatīvi sagatavos pamatni stiprināšanas materiāla ievietošanai. Taču tās izvēle ne vienmēr ir viegla, ņemot vērā milzīgo urbjmašīnu piedāvājumu. Mēģināsim palīdzēt!

5 noderīgi ieteikumi, ja interesē darbs loģistikā

29.04.2022

Darbs loģistikā mēdz būt ļoti aizraujošs. Tas ir izaicinājumu pilns un nekad nav garlaicīgs. Un tomēr - ja tikai apsverat domu sākt darbu šajā nozarē, sākums var šķist neziņas pilns. Ko ņemt vērā, lai karjera loģistikā attīstītos veiksmīgi? Par to vairāk turpinājumā!

Mini cepeškrāsnis - kādās situācijās noderēs?

29.04.2022

Pīrāgi, cepti dārzeņi, gaļa, vista, zivis, pica, smalkmaizītes – šie un citi cepeškrāsnī gatavotie ēdieni mūsu tautā ir īpaši iecienīti un bieži tiek gatavoti mājās. Diemžēl dzīves apstākļi ne vienmēr ļauj iegādāties un uzstādīt tradicionālo lielo cepeškrāsni. Vēl jo vairāk, dažkārt tas pat nav lietderīgi.

Tavai TOYOTA tagad ir 10 gadu garantija

27.04.2022

Toyota ir vienīgais automobiļu zīmols, kas piedāvā 10 gadu Toyota Relax garantiju visiem jaunajiem un lietotajiem modeļiem. Tas ir visspēcīgākais pierādījums tam, ka mūsu automobiļu kvalitāte, uzticamība un izturība saglabāsies visaugstākajā līmenī pat pēc gadiem ilgas lietošanas.

Kā izvēlēties bezvadu skaļruni?

25.04.2022

Bezvadu skaļrunis ir lieliska izvēle, ja vēlaties klausīties mūziku jebkurā vietā un laikā. Jums nav jāsatraucas, vai būs pieejama elektrības padeve, jo skaļruni atliek vienu uzlādēt, lai tas darboties ilgu laiku. Portatīvie jeb bezvadu skaļruņi saņem skaņas signālus, izmantojot radiofrekvences viļņus, nevis vadus. Līdz ar to bezvadu skaļruņi ir viens no lieliskākajiem un progresīvākajiem izgudrojumiem, ko var baudīt katrs mūzikas cienītājs.

Kā patstāvīgi kūpināt zivis un gaļu?

22.04.2022

Ja esat makšķernieks vai mednieks, tad visdrīzāk, ka savu lomu vai medījumu Jūs mēdzat arī kūpināt. Ja tomēr vēl neesat sācis to darīt, tad ir īstais laiks tam pievērsties un nolūkot piemērotu kūpinātavu, lai gardumus varētu ēst ne tikai pats, bet pacienāt arī citus.

Attīstošās rotaļlietas - 5 idejas aizraujošam laikam ar bērnu

21.04.2022

Katram vecumposmam ir atbilstošas rotaļlietas, bet pieaugušajiem ir jāspēj atrast un izvēlēties bērnam piemērotas rotaļlietas, kas ir ar pievienoto vērtību, kā arī drošas un testētas. Pirmsskolas vecuma bērni visdrīzāk dos priekšroku spilgtām un aktīvām spēlēm, bet skolas vecuma bērniem varētu patikt spēles, kuru spēlēšanas laikā var iegūt jaunas zināšanas un iemaņas.

Jaunais ERGO birojs – Rēzeknes drošības saliņa

03.04.2022

Gada sākumā Rēzeknē durvis vēra apdrošināšanas sabiedrības ERGO jaunais birojs. Tā vadītāja Laine Vugule vēlētos, lai birojs kļūtu par tādu kā drošības saliņu Rēzeknes pilsētas un novada iedzīvotājiem. “Drošība ir tas, ko varam sniegt saviem klientiem. Ne tikai izjūtu līmenī, bet arī reāla atbalsta veidā, kad dzīvē notiek kāda ķibele,” saka Laine.

Jaunais TOYOTA HILUX pieejams testa braucienam!

18.03.2022

Skarbs no ārpuses, ērts no iekšienes – tāds ir TOYOTA leģendārais pilnpiedziņas apvidnieks Hilux.

Jauns radio mūsu novadā 1

18.03.2022

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (turpmāk – Padome) paziņo, ka ar Padomes 2022.gada 17.marta lēmumu Nr.142/1-2 “Par rezultātiem konkursā “Apraides tiesību piešķiršana radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Rēzeknē 89,4 MHz frekvencē”” par uzvarētāju konkursā ir atzīta SIA “Divu krastu radio”, ar radio programmu “Divu krastu radio”.

Svarīgākais par zobu implantiem

17.03.2022

 Zobu implanti ir mākslīgi zobi, ko izmanto trūkstošo zobu aizstāšanai. Tie ir veidoti no saknes (titāna sakausējuma skrūves) un mākslīga materiāla kroņa, kurš vizuāli un funkcionāli atgādina dabīgu zobu. Uz zobu implantiem tiek balstīti fiksēti (pastāvīgie) vai izņemamie zobi (protēzes), kas ir veidoti tā, lai atbilstu oriģinālajiem zobiem. Zobu implanti var aizvietot gan vienu zobu, gan veselu zobu grupu un tā ievietošana ir iespējama jebkurā vecumā veselam pacientam.

Toyota RAV4 Adventure ieradies JĒKABPILĪ!

11.03.2022

Un Toyota Laluna salonā jau pieejams testa braucienam!

Jaunais RAV4 Adventure ir ar vēl izteiksmīgāku dizainu un tehnoloģijām un veicot pasūtījumu tas pieejams Jūsu īpašumā šogad!

TC ”DITTON” veiksmīgi uzsācis pirmo rekonstrukcijas posmu

10.03.2022

Visu daugavpiliešu un Latgales viesu iecienītākā satikšanās, izklaides un iepirkšanās vieta tirdzniecības centrs “DITTON”, turpina iesāktos plānus un jau var lepoties ar  īstenotajiem rekonstrukcijas un pārbūves darbiem - paviljona “Galerija” atjaunošanu un remontu. 

Izmēģini zaļo un tehnoloģijām bagātoToyota Prius Plug-in!

07.03.2022

SIA “LALUNA” aicina uz Toyota Prius testa braucieniem!
 
Sēlijas un Latgales robežpilsētas Jēkabpils iedzīvotāji ikdienā pilsētas ielās aizvien biežāk redz TOYOTA markas automobiļus. TOYOTA ir zīmols kura atpazīstamību nodrošina TOYOTA automašīnu uzticamība, komforts un ekonomija, ko novērtē un ciena ne tikai tiešie lietotāji, bet arī citu marku automašīnu īpašnieki.

Atrast laiku tikai sev

04.03.2022

Relaksācijas un atpūtas vieta Floaty piedāvā katram apmeklētājam uz brīdi pabūt prom no steidzīgās ikdienas, veltīt laiku tikai sev un atgūt spēku, kas pazaudēts ikdienas skrējienā. Jo ātrāk cilvēks apzināsies, cik svarīgi gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai ir nepieciešama atpūta, jo ātrāk ikdienā iestāsies līdzsvars un miers.

Lieliska veselība un pašsajūta pirmajā vietā

04.03.2022

Bieži vien tikai ar pārtiku mēs nevaram nodrošināt sabalansētu organisma darbību. Protams, kvalitatīva pārtika ir svarīga, bet tikpat svarīgi ir uzņemt dažādus vitamīnus un uztura bagātinātājus. Šobrīd uztura bagātinātāju klāsts ir milzīgs, kā neapjukt un zināt, kuri bagātinātāji ir vislabākās kvalitātes? Noteikti novērtējiet to, ko piedāvā kolagens.lv. Ir vērts ielūkoties mūsu klientu atsauksmēs, kuri kolagens.lv produkciju lieto ikdienā un regulāri.

Pavasara tīrīšanas labākais draugs – augstspiediena mazgātājs

03.03.2022

Strauji tuvojas pavasaris – ģenerālo tīrīšanu laiks. Ir ļoti daudz ierīču un līdzekļu, kas var palīdzēt lielo tīrīšanu padarīt ērtāku un efektīvāku. Viens no vērtīgākajiem darba rīkiem, ko apsvērt, ir labs augstspiediena mazgātājs. Kāpēc – par to turpmākajā rakstā.

Kamēr citi gaida – brauc ar TOYOTA!

25.02.2022

Izvēlies kādu no teicami aprīkotajiem Toyotakomerctransoprta modeļiem LALUNA salonā Andreja Pormaļa 40, Jēkabpilī.  Piesakieties testa braucienam: [email protected] vai +371 20207900, +371 22033005.

Kalendāru izgatavošana pēc pasūtījuma - ko ņemt vērā?

23.02.2022

Lai arī dažādi digitālie risinājumi laika gaitā ir ieviesuši savas korekcijas, tomēr drukātie kalendāri joprojām ir populāri - to parāda gan grāmatnīcu piedāvājums, gan arī lielā interese par personalizētu kalendāru izgatavošanu. Šādu iespēju novērtē gan privātpersonas, kas vēlas izgatavot unikālu kalendāru, piemēram, ar ģimenes fotogrāfijām, gan arī uzņēmumi, kas apzinās, ka kalendārs var būt lielisks un efektīvs mārketinga instruments. 

6 padomi, kā plānot iepirkšanos pārtikas veikalos

22.02.2022

Iepirkšanās var šķist elementārs ikdienas process, ko var izplānot uz vietas, ieejot veikalā. Taču tā nemaz nav – iepērkoties un īpaši nedomājot, pastāv būtisks risks nopirkt nekvalitatīvus, pārāk dārgus vai vienkārši nevajadzīgus produktus. Lai izvairītos no šādām neveiksmēm, šajā rakstā izklāstīsim dažus padomus, kas tev palīdzēs iepriekš izplānot savu veikala apmeklējumu.

Mīlestības mēneša testa brauciens ar TOYOTA RAV4 hibrīdu!

22.02.2022

Gaisā jau ir jūtamas pavasara vēsmas, dienas stiepjas arvien garākas, un tā vien šķiet, ka pēc ziemas saguruma prāts un sirds ilgojas pēc kaut kā aizraujoša.

Budžeta plānošanas padomi, ko izmēģināt 2022. gadā

15.02.2022

Jaunam gadam piestāv jaunas apņemšanās, tādēļ tas noteikti ir lielisks laiks, lai izvērtētu savu finanšu pratību un veiktu uzlabojumus, kur tie nepieciešami. Ja arī Jūsu Jaunā gada apņemšanās ir veiksmīgāk pārvaldīt savas finanses, tad turpiniet lasīt un iepazīsties ar noderīgiem budžeta plānošanas padomiem. 

Higiēnas preces un aprīkojums Jūsu uzņēmuma labierīcībām

15.02.2022

Ikvienā uzņēmumā ir jāpaveic daudz nelielu ikdienas darbu,  kas ietekmē darbinieku un klientu kopējo labsajūtu. Viens no tādiem ir rūpes par dažādu saimniecības lietu iegādi, lai darba vide būtu droša un tīra. Kādas tieši higiēnas preces izvēlēties Jūsu uzņēmuma labierīcību telpām? Un kas jāņem vērā, lai tualetes higiēnas aprīkojums vienmēr izskatītos labi un funkcionētu raiti?  To uzziniet raksta turpinājumā vai apskatiet video!


Pilnīgi jaunais TOYOTA YARIS CROSS pieejams bezmaksas testa braucienam

07.02.2022

Autentisks SUV, kas apvieno Toyota zināšanas mazo automobiļu izstrādē, bagātīgo apvidus automobiļu mantojumu, kā arī hibrīda tehnoloģiju. Klienti arvien biežāk izvēlas un novērtē paaugstināta SUV īpašības, bet jo īpaši, ja tās pielāgotas pilsētas ielām, un liels uzsvars likts uz vidi ietekmējošajiem rādītājiem.

Officeday aktuālie piedāvājumi

01.02.2022

Lai darbs noritētu veiksmīgi un nestu arī vēlamos rezultātus, ir jāpadomā gan par darba vidi, gan dažādiem darbam un atelpai nepieciešamiem produktiem, piederumiem un palīglīdzekļiem. To visu ir iespējams atrast vienuviet interneta veikalā Officeday, kurā atradīsiet arī dažādus saistošus un izdevīgus piedāvājums, lai darbam veltītais laiks būtu kvalitatīvs un produktīvs.

« 1 2 3 ... 5 »
Nedēļas skaitlis
No 1. jūnija siltumapgādes tarifs Vipingas un Ziemeļu rajonos “samazinājās” no 99,66 eiro par megavatstundu līdz 124, 15 eiro par megavatstundu (summas bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē atbalstīs jaunus un aktīvus uzņēmējus
Sveiki! Es esmu šeit, lai pastāstītu jums par aizdevumu uzņēmumu, kas man palīdzēja. Es varēju uzsākt savu deam biznesu ar 45000 eiro, ko saņēmu no JAMESON FINANCE INC. sazinieties ar viņiem pa e-pastu: [email protected]

Mariuss Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top