Otrdiena,
30.maijs 2023
Vārda dienas: Lolita, Vitolds, Ефросинья, Степан, Евдокия Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Komercinformācija

Kā izvēlēties labākos logus savam mājoklim?

28.05.2023

Vai ir pienācis laiks logu maiņai savā mājoklī? Apskatot piedāvājumu, var gadīties apjukt, jo iespēju ir daudz - koka, alumīnija, PVC logi - kuri no tiem ir labākie un ilgtspējīgākie? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kam pievērst uzmanību, meklējot piemērotāko risinājumu savam mājoklim.

Precizitāte un pieredze – veiksmīga tiesiskās aizsardzības procesa garants

28.05.2023

Uzņēmumiem, saskaroties ar reģionālām krīzēm, pasūtījumu būtisku samazinājumu vai nozīmīgāko piegādātāju un klientu maksātnespēju, ir jāmeklē jauni veidi, kā risināt radušās finansiālās problēmas. Tiesiskās aizsardzības process ir iespēja iegūt tik nepieciešamo laiku veiksmīgai komercdarbības pārstrukturizēšanai un uzņēmuma maksātspējas atjaunošanai.

“Vides Tehnika” – viss energoefektivitātei un mūsdienīgam risinājumam

26.05.2023

Mūsdienās, uzsākot būvniecības vai ēku siltināšanas darbus, ir svarīgi izvēlēties ekoloģiskus, dabai draudzīgus materiālus, kā arī ilgtspējīgu risinājumu ceļā uz mājīgu, komfortablu un energoefektīvu mājokli, darba vietu vai sabiedrisko ēku.

Izjūti leģendāru spēku ar Toyota HILUX INVINCIBLE

25.05.2023

Vairāk nekā pusgadsimtu Hilux ir neatlaidīgi nogādājis braucējus uz vistālākajām planētas vietām pakļaujot jebkuru reljefu un pārvarot jebkuru šķērsli. Lai kurp vestu tavs ceļš, HILUX INVINCIBLE tevi tur nogādās. 

Vasaras riepu izvēle: Kādām dot priekšroku?

25.05.2023

Izvēlēties automašīnai un braukšanas paradumiem atbilstošas auto riepas ir ļoti svarīgi, jo tās ietekmē gan drošību, gan komfortu un pat degvielas patēriņu. Kā izvēlēties labākās vasaras riepas? Par to vairāk raksta turpinājumā!

Labi rokas pulksteņi pieskaņojas dzīvesveidam – kur atrast savējo?

18.05.2023

Mūsdienās mēdz teikt, ka viss nepieciešamais ir viedtālrunī – gan telefons, gan fotokamera, gan pulkstenis. Un tomēr. Pulkstenis ir kā vizītkarte – tas daudz ko par mums pasaka mūsu vietā. Pat, ja Tavā kabatā ir viedtālrunis, labs pulkstenis būs labs stila elements. Vai rokas pulksteņi spēj pieskaņoties dzīvesveidam, pat, ja no rīta esam aktīvi sportisti, bet vakarā ballīšu zvēri vai teātra apmeklētāji? Protams, tikai jāatrod īstais variants, vai vēl labāk – vairāki pulksteņu varianti, ko ikdienā pamainīt. Turpinājumā nedaudz vairāk par to, kā izvēlēties īsto pulksteni atbilstoši savam dzīvesveidam.

Darba apģērbu veikals ALMONT – viss darbam vienuviet

08.05.2023

Darba apģērbu veikals ALMONT piedāvā darba apģērbu un darba apavus dažādu darbu veikšanai. Veikalā ALMONT pieejamas darba jakas, darba bikses, darba cimdi un darba apavi. Darba apģērbu izvēle ir plaša, un te var atrast visu nepieciešamo darbam dažādos laikapstākļos un darba sezonās.

SEO stratēģija: Kādēļ tik svarīga?

08.05.2023

Internets un tā sniegtās iespējas ietekmē mūsu ikdienu, tostarp arī informācijas meklēšanas un iepirkšanās ieradumus. Patērētāji uzticas internetam un aktuāla jautājuma vai vajadzības gadījumā lielākoties vēršas tieši tur. Tas nozīmē arī to, ka biznesa īpašniekiem jādomā par to, kā būt atpazīstamiem interneta vidē - īpaši jau mūsdienu konkurences apstākļos, kas liek domāt par nemitīgu attīstību.

Risinājumi, kā padarīt izcilu kafiju pieejamu ikvienam

01.05.2023

Uzņēmuma Kafijas Pasaule darbības mērķis ir padarīt perfektas kafijas pagatavošanu iespējamu jebkuram, neskatoties uz ikdienā pieejamo laiku un zināšanām par kafijas pagatavošanu. Ilgā pieredze ir ļāvusi atlasīt izcilas kvalitātes produktu un lietotājiem draudzīgu risinājumu klāstu.

Kvalitāte un garantija – Domus Angāri atslēga

28.04.2023

Domus Angāri ir profesionāls būvniecības risinājumu uzņēmums ar labu pieredzi metāla angāru un garāžu ražošanā. Domus Angāri darba atslēgas vārdi ir kvalitāte un garantija.

BONO - profesionāls partneris apaļkoku tirdzniecībā

28.04.2023

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc kokmateriāliem, meža īpašnieki un apsaimniekotāji ir ieinteresēti gūt maksimālu labumu, vienlaikus domājot arī par nākotni. Mežs ir atjaunojamais resurss, tomēr, lai nodrošinātu tā ilgtspējību, par to atbilstoši ir jārūpējas. Jāņem arī vērā tas, ka apaļkoka cenu nosaka ne tikai tirgus situācija, bet arī tādi aspekti kā koku suga, vecums, kvalitāte un augšanas apstākļi.

Viss labai uzkopšanai – HRC Group

28.04.2023

HRC Group – vairumtirdzniecības uzņēmums, kas klientiem piedāvā gan ikdienas, gan profesionālai lietošanai paredzētas preces. Piedāvājumā ir profesionāli tīrīšanas/mazgāšanas līdzekļi, papīra roku dvieļi, industriālais papīrs un dažādas saimniecības preces.

Kā izvēlēties mēbeles savam mājoklim?

28.04.2023

Lai arī mēbeļu klāsts tirdzniecības vietās šobrīd ir ļoti daudzveidīgs, izvēlēties mēbeles, kas atbildīs mājoklim, dzīvestilam un kvalitātes prasībām, var būt diezgan sarežģīts uzdevums. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kam pievērst uzmanību, lai izvēlētās mēbeles būtu labs ilgtermiņa ieguldījums.

Platība nav šķērslis funkcionāla dārza izveidošanā

28.04.2023

Dārza nojumes, lapenes, auto nojumes un dārza šķūņi ir izmēru ziņā nelielas dārza būves, kas palīdz pilnībā izmantot visu pieejamo īpašumu, izveidot papildus mantu glabāšanas vietas vai no laikapstākļiem pasargātu atpūtas vietu dārzā, kā arī parūpēties par savu automašīnu. Turklāt, šīs funkcionālās būves var piemeklēt atbilstoši vēlamajam izmantojuma mērķim. Arī mazā dārza platībā tām atradīsies vieta, ja izvēli veiksiet pārdomāti, ņemot vērā būves izmēru, formu un paredzamo atrašanās vietu dārzā.

5 priekšrocības, ko piedāvā loģistikas nozare jauniem darbiniekiem

28.04.2023

Loģistika ir daudzveidīga un vienmēr aktuāla nozare, jo ik dienu ražošanā nepieciešamās izejvielas un tirdzniecībai gatavā produkcija ir jānogādā pie pasūtītājiem un pircējiem pareizā laikā, vietā un apjomā par visatbilstošāko cenu. Tādēļ spējīgi un augsti motivēti darbinieki ir pieprasīti visos loģistikas jomas virzienos. Neatkarīgi no tā, vai jauni darbinieki tiek meklēti iepirkšanas, ražošanas, sadales vai servisa loģistikas plānošanā, organizēšanā un izpildē, darbs loģistikā piedāvā arī virkni motivējošu priekšrocību.

Piegādātājs "Wolt" sācis darbu Rēzeknē

26.04.2023

Ēdienu un citu preču piegādātājs "Wolt" sācis darbu Rēzeknē, pavēstīja kompānijas pārstāvji.

Vasaras riepas – kur atrast labāko variantu?

25.04.2023

Ikviens auto braucējs zina un ir pārliecinājies, ka drošību uz ceļa pirmkārt dod labas auto riepas. Iestājoties siltākam laikam, mēs steidzam nomainīt savam auto vasaras riepas. Un šis ir arī tas brīdis, kad varam izvērtēt – varbūt vērts nomainīt vecās pret jaunām vasaras riepām?

Тe ir darbs! 1

05.04.2023

Restorāns, kurš atrodās pašā Jūrmalas sirdī, meklē aukstā un karstā ceha pavātus.

Kādu kafiju izvēlēties mājai – malto kafiju, kafijas pupiņas vai kapsulas?

31.03.2023

Viss, kas saistīts ar kafijas audzēšanu, ražošanu un patērēšanu piedzīvo lielas pārmaiņas. Pārmaiņas kafijas industrijā tiešā veidā skar vismaz miljardu pasaules iedzīvotāju, kas pēc dažādām statistikas aplēsēm kafiju lieto ikdienā. Pat tie cilvēki, kam kafijas dzeršana nav ikdienišķa nepieciešamība, atkarība vai ieradums, būs pamanījuši acīmredzamus signālus, kas liecina, ka arī pie mums, līdzīgi kā visur pasaulē, attīstās kafijas baudīšanas tradīcija. Te noteikti jāmin kafijas mikrograuzdētavas – mazās kafejnīcas un tirgotavas, kam ir pašām savas grauzdētavas, kafijas automātu daudzveidīgais piedāvājums, mūsdienīgu produktu – kapsulu un spilventiņu kafijas izplatība. Tādēļ arvien biežāk tradicionāli aplejamā “in-cup” tiek aizstāta ar kafijas automātā pagatavotu kafiju. Arī veikalos un tiešsaistes tirdzniecības platformās domā par kvalitatīvāku piedāvājumu un izkoptākām kafijas garšām.

Kā tehnoloģiju attīstība ietekmēs tulkošanas nozari?

29.03.2023

Tulkošanas nozares nākotne ir spilgta un interesanta, jo tehnoloģiju attīstība ievērojami ietekmēs gan tulkošanas biroju darbību, gan patērētāju prasības. Tulkošanas birojs būs tā vieta, kurā tiks risinātas gan nozares attīstības radītās problēmas, gan izaicinājumi, kā arī augsti novērtētas tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.

Kā ierīkot bērnu spēļu vietu privātmājas dārzā?

29.03.2023

Bērnības vasaras ir neaizmirstams laiks, kuru pavadīt kopā ar draugiem jautrās un aizraujošās spēlēs, savukārt vecākiem tās ir rūpes, kā nodarbināt savas atvases, lai viņi pēc iespējas vairāk uzturētos svaigā gaisā un tajā pašā laikā visas nodarbes būtu bērnam drošas. Ja jūsu rīcībā pagalms vai dārzs, tad visprātīgākais lēmums ir tajā atvēlēt vietu bērnu rotaļām, iekārtojot funkcionālu un pievilcīgu spēļu laukumu. Tas nemaz nav sarežģīti, kā pirmajā brīdī varētu likties. Vecāku izvēlei šobrīd tiek piedāvāti ļoti dažādi bērnu rotaļu laukumi privātmājām, kuri atšķiras pēc izmantotajiem materiāliem, komplektācijas un cenu līmeņa. Tāpat vienmēr pastāv iespēja sākt ar vienu lietu un nākamā gadā spēļu laukumu papildināt, jo spēļu vietas izveidošana noteikti ir ilgtermiņa ieguldījums bērna veselībā un attīstībā.

Pirmo reizi Latgalē - zinātniskā teātra tūre "Laboratorium" 1

25.03.2023

Zinātniskais teātris "Laboratorium" ir unikāla izrāde, kas pārsteidz un valdzina! Izglītojošais priekšnesums atstās iespaidu uz visiem laikiem un mainīs jūsu skatījumu uz zinātni.

Cik drīkst izdzert sulas dienā?

23.03.2023

Līdz ar pavasara atnākšanu, varam atsākt baudīt mūsu pašu dabas dotās sulas. Aprīli dēvējam par sulu mēnesi, lai gan tecināt saldo kļavu sulu jau varam martā. Sulas pamatoti uzskata nevis par dzērienu, bet ēdienu, jo tajās ir daudz kaloriju, un tām nenoliedzami piemīt arī dziedniecisks efekts.

Izbaudiet skaņu kā vēl nekad – bezvadu austiņas ar izcilu skaņas kvalitāti

06.03.2023

Aksesuārs bez kura, lielākajai daļai no mums, ir grūti iztēloties savu ikdienu! Tieši tā, tās ir bezvadu austiņas, – pēdējās desmitgades pieprasītākais viedierīču aksesuārs. 

Vai nāksies sasist krājkasīti hibrīdauto cenas dēļ?

27.02.2023

Būtu maldīgi domāt, ka vinnēt ir iespējams tikai esot vienā vai otrā komandā. Vienā ringa stūrī stāv elektriskais auto ar savu kluso dzinēju un otrā - klasiskais auto ar savu murrājošo motoru. Pastāv teiciens, ka, spēlējot abās komandās, vienmēr sanāks uzvarēt. Hibrīdi piedāvā zelta vidusceļu, paņemot labāko no abām pasaulēm. Hibrīdauto cenas un sākotnējās izmaksas ar laiku ļaus ietaupīt naudu un būt uzvarētāja lomā! Pastāv trīs tipu hibrīdi - vieglie, pilnie un spraudņa. Visi sniedz iespēju iepazīt elektrotehnoloģijas un noskaidrot to, kādēļ hibrīdauto cena ir augstāka.

Siltumnīcas - polikarbonāta vai plēves? 2

22.02.2023

Tuvojoties pavasarim ir pēdējais laiks sākt domāt par dažādiem dārza un siltumnīcas darbiem, kas būtu jāpaveic. Ja Jums jau ir siltumnīca, tad iespējams, ka tuvojoties pavasarim to vajadzēs tikai nedaudz pielabot, lai tā varētu funkcionēt. Ja Jums nav siltumnīcas, bet tādu vēlaties, tad ir jāsaprot, kas Jūs vairāk uzrunā polikarbonāta vai plēves siltumnīcas. Tieši tāpēc šajā rakstā salīdzināsim polikarbonāta un plēves siltumnīcas, lai Jūs varētu iegādāties sev piemērotāko un siltās sezonas noslēgumā ievākt bagātīgu ražu.

Monitori: kā izvēlēties piemērotāko bilžu apstrādei

20.02.2023

Mūsu ikdiena vairs nav iedomājama bez tehnoloģijām un to sniegtajām iespējām. Piemēram, ar datora palīdzību varam iegūt jaunu informāciju, izklaidēties un pat atklāt nebijušus talantus. Lai tos pilnveidotu, ir vajadzīgs ne vien dators, bet arī kvalitatīvs, augstas izšķirtspējas ekrāns. Taču – kādi monitori būtu labākā izvēle? Vairāk lasi raksta turpinājumā! 

Kādu trauku mašīnu izvēlēties 45 vai 60 cm?

16.02.2023

 Ir patīkami, ja mājās ir ierīces, kas atvieglo ikdienas darbus un pienākumus, atstājot vairāk brīva laika Jūsu hobijiem un citām tīkamām nodarbēm. Ja Jums ir svarīgs brīvais laiks, tad noteikti padomājiet par trauku mašīnas iegādi, ja tāda Jums jau nav.

Kā kopt ziemas jaku, lai tā izskatītos lieliski vēl ilgi?

07.02.2023

Pirms ziemas mēteļa vai jakas iegādes tiek rūpīgi apsvērts tās piegriezums un materiāls, un tikai retais painteresējas par apģērba kopšanas īpatnībām. Ziemas jaka vai mētelis ir viens no dārgākajiem ziemas garderobes apģērbiem, tādēļ bažas par atbilstošu tīrīšanu ir pilnībā saprotamas. Visu svarīgo informāciju par apģērba tīrīšanu var izlasīt uz etiķetes. Sarežģītāk ir ar ūdensizturīgiem audumiem, kuri sezonas laikā zaudē ūdens atgrūšanas spējas un šī spēja regulāri jāatjauno, uzklājot ūdens atgrūšanu atjaunojošu līdzekli, piemēram, Toko Textile Proof. Tā kā šo līdzekli, lai netīrumi nepaliktu audumā, var klāt vienīgi uz tīra auduma, tad arī jaku vēlams tīrīt biežāk nekā reizi gadā. Jāņem vērā, ka katram izstrādājumam, nepieciešamie tīrīšanas veidi un izmantotie materiāli atšķirsies. 

„LALUNA” drīzumā piedāvās jauno Toyota bZ SUV Concept!

31.01.2023

Jaunais Toyota bZ Compact SUV Concept, kurš būs pieejams pie oficiāla Toyota dīlera „LALUNA”, sniedz priekšstatu par to, kāda varētu būt nākotne.

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
“Veselības skoliņa topošajiem vecākiem” jūnijā
Bet diemzel reali uz interesejosiem jautajumiem sanem melu atbildes.it seviski no medikiem..kaut vai par vakcinaciju...palasiet vakcinrealitate.org Sīkāk...
Vairāk nekā 50 valsts autoceļu posmos notiek remontdarbi
Tas ir jauki.ko vajag to vajag.bet man skiet ka arii pasaa saeimaa vajag kapitalrwmontu jo taa sapuvusi lidz pamatiem.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top