Piektdiena,
21.Janvāris 2022
Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija, Антон, Григорий, Емельян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Komercinformācija

Kā atrast savu stilu un izskatīties ideāli jebkurā vecumā?

29.12.2021

Lai izskatītos un justos labi,  nav nepieciešams nemaz tik daudz naudas, kā sākumā varētu šķist. Galvenais, lai apģērbs būtu ērts un korelētu ar iekšējo būtību un dvēseles stāvokli.

Toyota C-HR ar hibrīda piedziņas izvēles iespējām

10.12.2021

Toyota C-HR ar hibrīda piedziņas izvēles iespējām un 135 KW jaudu! Jaunu multimediju sistēmu un dizaina uzlabojumiem, kas pilnveido tā izskatu, vienlaikus saglabājot leģendārās formas. Priekšējie un aizmugures lukturi ir atjaunināti ar augstākās klases LED tehnoloģiju, un dienas gaitas lukturi (DRL) un pagrieziena rādītāji ir apvienoti vienā frontālā prožektorā, kas izgaismo vienu vienlaidu līniju virs galvenā stara.

Elektrisko skrejriteņu noteikumi. Kādi tie ir?

29.11.2021

Sākot izmantot vai, tikai domājot iegādāties elektrisko skrejriteni, var rasties jautājums: vai ceļu satiksmes noteikumi ir saistoši skrejriteņu vadītājiem? Sniegsim atbildi: protams, ka jā!

Dabas aizsardzības pārvalde rīko rakstisko izsoli

22.11.2021

Dabas aizsardzības pārvalde 2021. gada 2.decembrī plkst. 11.00, Siguldā, Baznīcas ielā 7, rīko RAKSTISKU IZSOLI par tiesībām iegūt niedres.

Aktuālas vakances uz 22.10.2021

22.10.2021

22. oktobrī aktuālas Nodarbinātības valsts aģentūrā Rēzeknes filiālē reģistrētās vakances.

Vizītkartes veidošana: Padomi lieliskam rezultātam

05.10.2021

Vizītkarte ir veids, kā informēt citus, ka sniedzat viņiem noderīgus pakalpojumus. Tāpēc ir svarīgi izveidot labu vizītkarti, kas precīzi attēlo Jūsu piedāvājumu un piesaista uzmanību. Lai izveidotu efektīvu vizītkarti, jāpievērš uzmanība dažādām detaļām. Turpinājumā noderīgi padomi, ko varat izmantot, lai izveidotu lielisku vizītkarti, kas strādā Jūsu labā. 

Aizsargāsim tradicionālās vērtības

30.09.2021

Ģimene ir katras sabiedrības pamatvērtība. Bez tās nav iespējama nedz tautas pastāvēšana, nedz tradīciju un vērtību pēctecība.Tieši tādēļ valsts ir ieinteresēta aizsargāt un stiprināt ģimenes institūtu un arī laulību, kas ir ģimenes pamats.

Nozaudētas mājokļa vai auto atslēgas. Kā rīkoties šādā situācijā?

24.09.2021

Saprast, ka mājokļa vai auto atslēgas ir nozaudētas un bez tām nav iespējams iekļūt mājoklī vai automašīnā, nudien ir ļoti nepatīkami. Kā šādā situācijā rīkoties? Lai arī daudziem, iespējams, pirmā doma ir attaisīt durvis paša spēkiem, piemēram, uzlaužot durvis vai izsitot transportlīdzekļa stiklu, tomēr tas noteikti nav gudrākais lēmums, jo rada bojājumus un arī lielākus izdevumus.

Kādus zobu kroņus izvēlēties uzstādīšanai

15.09.2021

Vieglāk ir izvēlēties košļājamo zobu kroņus, jo to kvalitātes un nodilumizturības galvenie kritēriji ir drošība un izturība. Aizmugurējie zobi ir vislielākie, to galvenā funkcija ir košļāt ēdienu, tāpēc tie ir apveltīti ar spēju izturēt lielas slodzes ēšanas laikā. Palīgzobi ir sānu zobi, kas arī piedalās košļājamā procesā. Tie veicina koduma aizturi un aizsargā visu žokļa veidošanos.

Aģentūra Zīle: digitālā mārketinga pakalpojumi vienuviet

01.09.2021

Digitālā mārketinga aģentūra Zīle savu pakalpojumu klāstu ir veidojusi kopš 2012. gada. Uz doto brīdi klienti saņem visa spektra digitālā mārketinga pakalpojumus - daudzveidīga satura veidošana, mājaslapas, reklāmas dažādās platformās, analīze un optimizācija, kas apliecina, ka Aģentūras Zīle klienti saņem visus digitālā mārketinga pakalpojumus vienuviet.

Artjom Jernevs: 5 ieguvumi, izmantojot darba apģērbu servisu

31.08.2021

Arjoms Jernevs ir Lindstrom Latvija pārdošanas direktors. Viņš ir sagatavojis mūsu mājaslapas apmeklētājiem 5 argumentus, jeb ieguvumus, kurus iegūst uzņēmums lietojot darba apģērbu servisu. Neskatoties uz to, ka 2020. un 2021. gads paiet dažādu ierobežojumu zīmē, lielākā daļa ražošanas, tirdzniecības uzņēmumu un, protams, medicīnas iestādes turpina savu darbu.    Šo uzņēmumu darbiniekiem ir nepieciešami tīri un droši darba apģērbi. Šajā rakstā tiks apskatīti sekojoši 5 ieguvumi:

Dāvanu komplekti katrai gaumei

30.08.2021

Dāvanu komplekti ir lieliska iespēja dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties dāvanu. Šāds risinājums ir ideāls gadījumos, kad gribas cilvēku iepriecināt ar ko interesantu, bet naudu aploksnē gluži dāvināt negribas. Dāvanu komplekts sniedz iespēju pasniegt dāvanu ar noteiktu tematiku, taču saturu dāvanas saņēmējs var izvēlēties pats. Šāda veida dāvanas ir lielisks risinājums ne tikai dzimšanas dienās, bet arī, piemēram, Ziemassvētkos. Dāvanu komplektus iespējams atrast dažādās tematikās - iespēju lidot virs Rīgas ar deltaplānu, baudīt gardas vakariņas vai pat apmeklēt restorānu.

Efektīvi veidi, kā uzveikt bezmiegu

23.08.2021

Bezmiegs ir viena no mokošākajām kaitēm, kāda cilvēku var piemeklēt. Cik kaitinoši var būt miega traucējumi, it īpaši, ja turpat blakus gultā ir kāds, kurš saldi dus! Bezmiegs cilvēkus var piemeklēt dažādu iemeslu dēļ, bet pirms dodies pie ģimenes ārsta lūgt, lai izraksta miega zāles, iespējams, dažas dzīvesveida izmaiņas var palīdzēt novērst miega trūkumu. Te būs daži padomi izmaiņām dzīvesveidā, ko izmēģināt pirms aptiekas vai ģimenes ārsta apmeklējuma.

C vitamīns: kāpēc tas ir svarīgs mūsu organismam?

11.08.2021

C vitamīns ir būtiska uzturviela veselībai. Tas palīdz veidot un uzturēt kaulus, ādu un asinsvadus. Tas ir arī antioksidants. C vitamīns dabiski rodas dažos pārtikas produktos, īpaši augļos un dārzeņos. Ir pieejami arī C vitamīna uztura bagātinātāji.

Kas pilnīgi jauns - Toyota Yaris Cross Hybrid

20.07.2021

Autentisks SUV, kas apvieno Toyota zināšanas mazo automobiļu izstrādē, bagātīgo apvidus automobiļu mantojumu, kā arī hibrīda tehnoloģiju. Klienti arvien biežāk izvēlas un novērtē paaugstināta SUV īpašības, bet jo īpaši, ja tās pielāgotas pilsētas ielām, un liels uzsvars likts uz vidi ietekmējošajiem rādītājiem.

Pārdošanā aprīkojums (stends) vides reklāmai

12.07.2021

Piedāvājam pārdošanai lietotu apgaismotu stendu vides reklāmai "PRIZMALINE" ar enerģijas patēriņu 220/12 W. Stenda izmērs - 6m * 3m.

5 lieliski iemesli universālajam galddatoram

05.07.2021

Ja jūs meklējat jaunu galddatoru tirgū, bet nezināt, kura opcija jums ir piemērota, meklēšanā jāiekļauj all in one stacionārie datori. HP all-in-one galddators ir paredzēts, lai nodrošinātu līdzsvaru starp funkcionalitāti un formu, ņemot vērā vairākus tirgū esošos modeļus un dažādas lietotāju vajadzības.

Radio “Ef-Ei” jauna “Apsveikumu programmas” vadītāja 2

25.05.2021

Radio “Ef-Ei” kolektīvam pievienojusies jauna ētera balss, jauna kolēģe. Daudzu klausītāju iemīļoto apsveikuma programmu, kas katru darba dienu no pulksten 14.00-15.00 skan radio ēterā, tagad vada Tatjana Brauna. Tatjana ir pasākumu vadītāja un viņa labi pārzina, kā iepriecināt Jūs un Jūsu tuviniekus īpašā dienā.

Kāpēc meitenēm ļoti patīk elektriskie skrējriteņi?

14.05.2021

Meitene uz elektriskā skrejriteņa – tas ir stilīgi un skaisti! Elektriskais skrejritenis un meitenes vienmēr pievērš uzmanību uz ceļa, jo braucienam ar elektrisko skrejriteni ir nepieciešama drosme. Jo dažas sievietes baidās elektriskus skrejriteņus kā uguns!.. Un tas ir pilnīgi veltīgi. Elektriskie skrejriteņi ir kompakti, viegli un ļoti ērti.

Meklē idejas dāvanām? Uzdāvini piedzīvojumu!

07.05.2021

Dāvanu meklēšana bieži vien ir aizraujošs, bet tajā pašā laikā arī diezgan nogurdinošs darbs. Ikviens noteikti vēlas otru cilvēku pārsteigt ar vēl nebijušu dāvanu, kas liktu dāvanas saņēmējam spiegt no prieka. Ja aptrūkušās dāvanu idejas, noteikti ir vērts ielūkoties DavanuSala.lv piedāvājumā, kur iespējams atrast simtiem dažādu aizraujošu piedzīvojumu, neatkarīgi no tā, vai dāvana nepieciešama mīļotajiem cilvēkiem, bērniem, vecākiem vai kolēģiem.

HIBRĪDA PILSĒTAS SUV NR. 1 JAUNAIS C-HR HYBRID

07.04.2021Ir pienācis brīdis atgriezt ielās spilgtu stilu. Izvēlies Toyota C-HR Hybrid, pilsētas SUV Nr. 1, un brauc vairāk nekā 50% laika elektrorežīmā*.

PILSĒTAS SUV – C-HR STYLE PLUS

IETAUPĪJUMS LĪDZ 3800 €

CENA NO 25 850 €

Mīti un meli par apakšveļu

19.03.2021

Par visu, kas jums ir zināms šajā pasaulē - ir mīti, izdomas un meli. Visiem mītiem ir sava izcelsme un savs apspēkojums. Lai jūs varat mierīgi turpināt savu online šopingu - apģērbi, apavi un apakšveļa no pilsetasmodes.lv - mēs tiksim galā ar izgudrotājiem un meliem.

Šveices pulksteņi tepat Latvijā un internetā

16.03.2021

Lai arī dažādas kopību nesošas vērtības sabiedrībā kopš Padomju laikiem ir aizgājušas, nevar noliegt, ka robežu atvēršana ir radījusi augstāka līmeņa dzīvi tiem, kas strādājuši ne tikai smagi, bet arī gudri. Iekļūšana Eiropas Savienība mūs pietuvinājusi ne tikai tās dalībvalstīm, bet Eiropai kopumā. Tā nu ir izveidots kāds veiksmes stāsts, kas mūs jo īpaši tuvina augsti attīstītajai Šveicei. Tas ir Chrono.lv.

Laiks mainīt riepas - bet kādas izvēlēties?

15.03.2021

1. marts ir klāt un ir laiks nomainīt ziemas riepas uz vasaras riepām. MMK Riepu servisa speciālisti uzsver - riepu piemērotība sezonai var ietekmēt ne tikai automašīnas vispārējo vadāmību, bet arī negatīvi ietekmēt bremzēšanas ceļa garumu, komfortu braukšanas laikā. Braukšana ar nepareizām riepām nav ekonomiska, jo gan paātrina riepu nodilumu, gan palielina degvielas patēriņu.

Līdz 15. martam uzņēmēji var pieteikties valsts atbalstam par februāri

08.03.2021

Uzņēmējiem, kuru biznesu ir ietekmējuši Covid-19 pandēmijas ierobežojumi, joprojām ir pieejams dažāda veida finansiālais atbalsts no valsts. Atbalstam var pieteikties Valsts ieņēmumu dienesta EDS sistēmā, taču ir svarīgi ievērot termiņu dīkstāves atbalsta un algu subsīdiju pieteikumu iesniegšanai – atbalsta pieteikums par februāri ir jāiesniedz līdz 15. martam.

Atslēgu serviss: drošākais palīgs negaidītām situācijām

19.02.2021

Tas ir noticis ar daudziem – Jūs kaut kur steidzaties un jūs nepamet sajūta, ka esat ko pazaudējis. Jā, runa ir par atslēgām, kas veiksmes gadījumā kaut kur dziļi somā tomēr tiek atrastas, taču dažreiz tās patiešām tiek pazaudētas. Dzīves laikā gandrīz katrs no mums pazaudē automašīnas vai mājokļa atslēgas, kas diemžēl bieži rezultējas nepatīkamā, laikietilpīgā un dārgā procesā, pakļaujot riskam Jūsu ģimeni un īpašumu, ja atslēgas nonāk nepareizā cilvēka rokās. Svarīgi ir rīkoties ātri un pārdomāti, nenokarot degunu!

Valsts atbalstam par janvāri var pieteikties līdz 15. februārim

11.02.2021

Pandēmijas skartajiem uzņēmējiem joprojām ir pieejams valsts finansiālais atbalsts, un tuvojas termiņš dīkstāves atbalsta un algu subsīdiju pieteikumu iesniegšanai par janvāri – VID EDS sistēmā atbalsta pieteikums ir jāiesniedz līdz 15. februārim. Attiecīgi par februāri pieteikšanās būs no 1. līdz 15. martam.

Kā SEO var palīdzēt tavam uzņēmumam?

01.02.2021

Uzņēmējdarbība internetā ir aktuāls temats jau daudzus gadus. Taču kopš 2020. gada šis aspekts kļuvis īpaši svarīgs, ņemot vērā dažāda veida ierobežojumus gan patērētājiem, gan uzņēmumiem. Skaidrs, ka mājaslapa šobrīd ir pats minimums, kas uzņēmumam nepieciešams digitālajā vidē, savukārt SEO palīdzēs klientu piesaistē. Kā? Par to lasi raksta turpinājumā!

Mobilie telefoni un paradumi, kas nogalina ierīces

21.12.2020

Ikdienā mēs izmantojam vairākas viedierīces, un katram no mums ir savi lietošanas paradumi, bet lai ierīce kalpotu mums ilgāk, dažiem paradumiem ir vērts pievērst uzmanību un pat atbrīvoties no tiem.

Kā būtiski palielināt darba tempu birojā?

01.12.2020

Kā zināms, darbs birojā nav iespējams bez datortehnikas. Un jo tā ir labāka, jo darbs ir efektīvāks. Taču koronavīrusa izraisītā pandēmija liek darba devējiem un darbiniekiem strādāt vēl efektīvāk, lai izvairītos no krīzes. Taču kā palielināt darba tempu birojā?

« 1 2 3 4 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Ja Jūs loterijā laimētu lielu naudas summu, kur to iztērētu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Deputāts Ribakovs. Grozu-griežu, gribu sajaukt jeb satīties, sapīties
Beidziet celt gaismā un rakstīt par sapelējušajiem vecajiem žuļikiem, porno kasešu karaļiem ar peisiem!!! Riebjas. Tiešām. Sīkāk...
Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos"
Raksta autori/-e domājams vēsta, ka notiekošais pašvaldībā arī valstī ir pārtikas/ enerģētikas/ militārās krīzes sākums. To, ka rakstā minētās personas nav līdz galam godprātīgas un veikli /veiksmīgi/ izmanto visas iespējas, rēzeknieši zin. Un toka republikas iedzīvotāji grimst arī sabiedrība zin...
Bet viss notiek likumīgi. "Nekā personīga, vienkārši bizness". Šī frāze attiecināma, gan uz vietni Rēzeknes ziņas, gan rakstā minētajām personām, gan pašvaldības darbu un arī notiekošo valstī. Sīkāk...
Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos"
Kāpēc "visi mēs" esam mēslos? Varbūt laiks Šurikam un brālītim Karlsonam sākt atdot pilsētniekiem nozagto naudiņu!!!!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top