Otrdiena,
18.jūnijs 2024
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Komercinformācija

Labākā augstspiediena mazgātāja izvēle

08.05.2024

Veikalā 220.lv pieejamo augstspiediena mazgātāju izmantošanas iespējas ir plašas un daudzveidīgas, nodrošinot efektīvu tīrīšanu gan mājsaimniecībās, gan uzņēmumos. Vienkārša šo ierīču lietošana padara augstspiediena mazgātājus pieejamus visiem, neatkarīgi no pieredzes līmeņa.

Kā izvēlēties piemērotāko aizdevumu lauksaimniecības uzņēmumiem?

08.05.2024

Dinamiskajā lauksaimniecības ikdienā, kur saimniekam ir jāorientējas pieaugoši mainīgos politiskajos un laika apstākļos, ērta finansējuma nodrošināšana ir stresa mazināšanas un labklājības stūrakmens. No sezonāliem apgrozāmajiem līdzekļiem līdz lielākiem ieguldījumiem, piemēram, tehnikas, zemes gabalu vai iekārtu pirkumiem, iespējamo finansējuma vajadzību spektrs ir ļoti plašs.

3 svarīgi aspekti vasaras riepu izvēlē

30.04.2024

Svarīgs priekšnoteikums drošiem un komfortabliem braucieniem vasaras sezonā ir piemērotas auto riepas. Ar vasaras riepām auto ir atļauts aprīkot sākot no 1. marta, tomēr, ņemot vērā pavasarim raksturīgos mainīgos laikapstākļus, daudzi autovadītāji ar riepu maiņu nesteidzas. Vasaras riepas visaugstāko veiktspēju parāda tad, kad vidējā gaisa temperatūra ir sasniegusi vismaz + 7 grādu iezīmi.

Uzveiciet insektus savā mājoklī ar dezinsekcijas palīdzību

30.04.2024

Prusaki, blusas, blaktis, pārtikas kodes un citi insekti pavisam noteikti ir nelūgti viesi katrās mājās. Tomēr par spīti tam, tie nav nemaz tik reta parādība, kā mēs to vēlētos. Cīņā ar insektiem palīdzēs dezinsekcija, kas sevī ietver mehāniskas un ķīmiskas metodes, ar kuru palīdzību tos var likvidēt un novērst to atkārtotu parādīšanos. 

Akcija “Sezonas darbi”

23.04.2024

Akcijas “Sezonas darbi” ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) organizē klātienes tikšanos darba devējiem ar darba meklētājiem.

Vasaras vai vissezonas riepas – kam dot priekšroku?

18.03.2024

Lai piedalīšanās ceļu satiksmē būtu droša un patīkama, svarīgi ir izvēlēties auto riepas, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Izvērtējiet braukšanas komfortu, izmaksas, degvielas ekonomiju, riepu veiktspēju un ilgmūžību, lai izvēlētos labāko risinājumu. Būtisks jautājums ir arī riepu piemērotība konkrētajai sezonai. Ja ir aktuālas riepas vasaras sezonai, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kādas riepas ir piemērotākās - vasaras vai vissezonas riepas.

Kā mazināt bērna bailes apmeklēt ārstu?

28.02.2024

Diskomforts, bezpalīdzības sajūta un neziņa jaunā, nepazīstamā vidē bērniem var radīt nedrošību un bailes. Šie ir galvenie iemesli, kādēļ bērns var izrādīt nepatiku un trauksmi, apmeklējot medicīnas iestādes. Bailes no medicīniskās pārbaudes vai procedūrām var apgrūtināt to veikšanu un padziļināt nepatiku pret ārstu apmeklējumu. Tādēļ ir jāatrod visefektīvākie veidi, kā palīdzēt bērnam pediatra kabinetā justies pēc iespējas drošāk un mierīgāk.

Kā izvēlēties piemērotāko aizdevumu lauksaimniecības uzņēmumiem?

26.02.2024

Dinamiskajā lauksaimniecības ikdienā, kur saimniekam ir jāorientējas pieaugoši mainīgos politiskajos un laika apstākļos, ērta finansējuma nodrošināšana ir stresa mazināšanas un labklājības stūrakmens. No sezonāliem apgrozāmajiem līdzekļiem līdz lielākiem ieguldījumiem, piemēram, tehnikas, zemes gabalu vai iekārtu pirkumiem, iespējamo finansējuma vajadzību spektrs ir ļoti plašs.

AstraVelo - atklāj piedzīvojumu garšu ar KTM velosipēdiem

22.02.2024

AstraVelo ir KTM velosipēdu ekskluzīvais izplatītājs Latvijā un Baltijas valstīs. Izturības un kvalitātes dēļ KTM velosipēdus ir iecīnījuši gan nopietni sportisti, gan vienkārši aktīvi ģimenes cilvēki. KTM vienmēr ir avangardā, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un risinājumus.   

Kāpēc pieredze ir bērnam laba dāvana?

05.02.2024

Ja Jums sagādā prieku tradicionālu dāvanu pasniegšana, tad nav viegli iedomāties, kā ir dāvināt pieredzi vai piedzīvojumu, lai gan iepriekšējo gadu populārāko dāvanu topi apstiprina, ka tieši pieredzes dāvanas ir pašas populārākās.

Pārskats par labākajiem probiotikassaturošajiem pārtikas produktiem

29.01.2024

Probiotikas pēdējos gados ir piesaistījušas ievērojamu uzmanību, jo tās var uzlabot kopējo gremošanas labsajūtu. Šie labvēlīgie mikroorganismi ir sastopami dažādos pārtikas produktos un uztura bagātinātājos, un tiem ir būtiska nozīme zarnu veselības uzturēšanā. Viena no ievērojamākajām probiotikuproduktu pārdošanas vietām, kas ir pelnījusi ievērību, ir Ohhira.lv, kas piedāvā virkni probiotikas saturošu produktu, kuri ir paredzēti gremošanas trakta veselības veicināšanai.

Vai infrasarkanie sildītāji var būt praktiski un vienlaicīgi būt dizaina elements?

29.01.2024

Iztēlojieties, ka sēžat savā ziemas dārzā - aukstā, bet saulainā janvāra dienā, kad temperatūra ir zem nulles. Saules siltie stari apvij un jūs jūtat mierinošu siltumu. Līdzīgi darbojas infrasarkanais sildītājs. Tas pakāpeniski sasilda priekšmetus un virsmas, piemēram, mēbeles un sienas, izmantojot elektriski radītu starojumu. Sākotnēji šis sildīšanas veids koncentrējas uz cietiem un šķidriem objektiem, kad, tiem izstarojot absorbēto siltumu, sasilst arī apkārtējais gaiss.

Mīkstas vai cietas kontaktlēcas – kas ir jāņem vērā?

03.01.2024

Lai arī brilles ir nozīmīgs redzes korekcijas palīglīdzeklis, tās būtiski iespaido vizuālo izskatu un ierobežo kustību brīvību ikdienas un sporta aktivitātēs. Tādēļ kontaktlēcas ir nozīmīga redzes korekcijas alternatīva. Kontaktlēcu ražotāju nepārtraukti uzlabo lēcu izgatavošanas tehnoloģijas un materiālus, nodrošinot jaunas iespējas redzes korekcijai, lietošanas ērtībām un piemērotībai jutīgām acīm.

Kā izvēlēties plastmasas logus?

28.12.2023

Vai ir pienācis laiks izvēlēties jaunus logus savam mājoklim vai uzņēmuma telpām? PVC logi ir mūsdienās populārākā izvēle, jo tie sniedz vairākas būtiskas priekšrocības - ir praktiski, izturīgi un cenu ziņā pieejami. Turklāt plastmasas logu rāmji nav pieejami tikai klasiski baltā krāsā, bet arī citos toņos, ļaujot tos pielāgot dažādiem interjeriem.

Neprognozējamie ziemas ceļi – kā riepu protektora raksts var uzlabot drošību uz ceļa?

27.12.2023

Lai izvēlētos automašīnai vispiemērotākās riepas ziemas sezonai, dažādo riepu zīmolu piedāvātās sezonas un vissezonas riepu īpašības ir jāsaskaņo ne tikai ar braukšanas stila individuālām iezīmēm un budžeta iespējām, bet arī ar paredzamajiem ceļa apstākļiem. Riepas gumijas sastāvs, iekšējā riepas konstrukcija un tajā iekļautās tehnoloģiskās inovācijas, kā arī nepārtraukti uzlabotie protektora raksti veido faktoru kopumu, kas nosaka riepu spēju nodrošināt pēc iespējas optimālāku saķeri ar slapju, apsnigušu vai apledojošu ceļa segumu.

Ko ņemt vērā, izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma?

27.12.2023

Lai telpa būtu patīkama un funkcionāla, liela nozīme ir mēbeļu izvēlei. Veikalos ir pieejams plašs dažādu mēbeļu klāsts, tomēr dažkārt noderīgs risinājums ir mēbeles pēc pasūtījuma. Tas ļauj saņemt gaumei un konkrētajai telpai atbilstošu rezultātu.

Kā izvēlēties labākos siltināšanas materiālus?

27.12.2023

Lai mājokļa siltināšanas darbi izdotos godam un nestu vēlamo rezultātu, liela nozīme ir pareizi izvēlētiem siltināšanas materiāliem. Šobrīd siltināšanas materiāli ir pieejami plašā klāstā, ļaujot katram piemeklēt savām vajadzībām atbilstošu risinājumu.

Plauktu sistēmas – kā nekļūdīties to izvēlē?

27.12.2023

Komfortablā un mūsdienīgā mājoklī nav nejaušu mēbeļu. Mēbeļu izkārtojumam ir jāatspoguļo ne tikai mājokļa īpašnieka dzīvesstils vai stila izjūta, bet tam ir arī jābūt pietiekoši funkcionālam un daudzveidīgi izmantojamam, lai mājokli būtu ērti uzturēt sakārtotu un tajā varētu justies komfortabli. Korpusa mēbeles ir ļoti daudzpusīgs un praktisks mēbeļu veids, bez kura nav iedomājams neviens interjers, jo tādas korpusa mēbeles kā konsoles, kumodes, plauktu sistēmas un vitrīnas palīdz nodrošināt tik nepieciešamās ikdienas glabāšanas vietas grāmatām, piemiņas lietām, interjera dekoriem un citiem nelieliem priekšmetiem. Tieši tādēļ salona “Kate” un citu labāko mēbeļu salonu piedāvājumā korpusa mēbeles ieņem nozīmīgu lomu.

Barbora.lv preces piegādās arī Ziemassvētku un Vecgada vakarā

21.12.2023

Svētku laiks ir notikumiem un darbiem pārpilns. Kā visu paspēt? Kā uzklāt galdu, sarūpēt dāvanas un saposties? Viena no atbildēm ir Barbora.lv. Parūpēsimies, lai svētku labumus ikviens paspēj saņemt.

Informacija par Maxima Latvija darba laiku svetkos

20.12.2023

Ņemot vērā iedzīvotāju vajadzības iegādāties visu nepieciešamo svētkiem, kā arī rūpējoties par darbinieku labbūtību un iespēju pavadīt laiku ar saviem mīļajiem, “Maxima” veikali svētku dienās strādās saīsinātu darba laiku. Informējam, ka 24., 25., 31. decembrī un 1. janvārī būs izmaiņas "Maxima" veikalu darba laikos visā Latvijā, turklāt atsevišķi veikali 1. janvārī būs slēgti.

Kā izvēlēties saules paneļus?

29.11.2023

Saules paneļu uzstādīšana ir efektīvs un mūsdienīgs veids, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas un rūpēties par vidi. Pieejami dažāda veida saules paneļi, tādēļ vispirms ir jāizvērtē vairāki svarīgi aspekti, lai pārliecinātos par to, ka ieguldītais atmaksāsies iespējami īsā laikā.

Kā ilgāk saglabāt ziemas riepas darba kārtībā?

29.11.2023

Ziemas periodā ir īpaši svarīgi regulāri sekot līdzi riepu stāvoklim. Lai arī ziemas riepas ir labāk piemērotas ziemas ceļiem nekā vissezonas riepas, nepareizs gaisa spiediens riepās var izraisīt pastiprinātu riepu nodilumu, kas būtiski samazina riepu ilglaicīgumu un palielina drošības riskus uz slidena ceļa seguma. Turklāt, riepas būtiski ietekmē arī pretslīdes sāls maisījuma kaisīšana uz ceļa.

Kā izvēlēties uzticamu auto nomas uzņēmumu?

29.11.2023

Auto īre var būt izdevīgs risinājums ne tikai ceļojumā, kad nav pieejams sabiedriskais transports vai nevēlas izjust pārvietošanās ierobežojumus, ko rada neizdevīgi sabiedriskā transporta maršruti un kursēšanas laiki, bet arī risinot ikdienas pārvietošanos brīžos, kad nav pieejama personīgā automašīna. Lai arī ir pieejami taksometra pakalpojumi, īstermiņa vai ilgtermiņa mašīnu īre var būt izdevīgāks un pieejamāks risinājums. Taču pirms auto nomas uzņēmuma izvēles, ir rūpīgi jāizvērtē visi pieejamie nomas piedāvājumi.

Trīs galvenie padomi, rakstot CV

29.11.2023

Prasme runāt un rakstīt pārliecinoši ir noderīga visa mūža garumā. Viens perfekts un pārliecinošs CV var pavērt plašas iespējas profesionālajā pasaulē. Ievērojiet trīs nosacījumus, rakstot CV, un esiet soli tuvāk savam sapņu darbam!

Digitālais mārketings – lielisks instruments biznesa attīstībai

28.11.2023

Nevar noliegt to, ka mūsdienu tehnoloģiju attīstība sniedz būtisku ieguldījumu arī uzņēmumu attīstībā. Digitālais laikmets ietekmē arī patērētāju paradumus, tādēļ uzņēmumu īpašniekiem ir jādomā par to, kā piesaistīt jaunus klientus un veicināt zīmola atpazīstamību arī digitālajā vidē. Šim nolūkam labi noder dažādi digitālā mārketinga instrumenti. Lasi raksta turpinājumu un uzzini, kā digitālais mārketings var palīdzēt attīstīt biznesu.

Rezeknē durvis pircējiem ver lielā formāta Maxima XX veikals 1

17.11.2023

Turpinot izvērst vienoto veikalu konceptu visā Latvijā, 16. novembrī durvis vēris atjaunotais "Maxima XX" veikals Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141A. Veikala pārveidē un jaunā koncepta ieviešanā investēti vairāk nekā 600 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku un plašāku, nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos iedzīvotājiem. Tāpat veikalā atjaunotas aukstuma sistēmas, padarot to darbību videi draudzīgāku, paplašināta pašapkalpošanās kasu zona, kā arī paplašināts veikala sortiments.  

Izvēlies stabilu darbu ar valstī visplašākajām sociālajām garantijām

05.11.2023

Saliedētas komandas darbs valsts aizsardzībā – šādi var raksturot profesionālo dienestu bruņotajos spēkos, kuros ikviens no jums atradīs savu vietu kādā no trijām profesijām, 35 nodarbinātības jomām, piemēram, kājnieki, jūras un gaisa operācijas, kaujas inženieri, artilērija, sakari un informācijas sistēmas, apgāde un citās jomās, un jau vairāk nekā 175 militārajām specialitātēm, kurās apmācība būs bez maksas.

Kādi disku tipi piemēroti manam auto?

02.11.2023

Jauna disku komplekta iegāde savam auto var būt liels ieguldījums. Pavisam jauni diski var izmaksāt no aptuveni 50 eiro katrs līdz pat vairākiem tūkstošiem par disku. Iedziļināsimies disku tipu izvēlē un izmaksās.

Kā izvēlēties labu konditoreju ikdienai un svētkiem?

31.10.2023

Beķereja nav aktuāla tikai svētku reizēs, kad vēlamies likt uz galda izcilus gardumus. Tā noder arī ikdienā, kad ir vēlme palutināt sevi un citus ar kādu našķi. Tomēr, apskatot labas beķerejas piedāvājumu, var arī gadīties apjukt. Kā izvēlēties labāko cienastu dažādās dzīves situācijās? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Mēbeles pēc pasūtījuma: Ko ņemt vērā?

31.10.2023

Lai arī dažāda veida un stila mēbeles šobrīd ir pieejamas plašā izvēlē, dažkārt piemērotāko risinājumu savam mājoklim atrast ir grūti. Tādā gadījumā noderēt var mēbeles pēc pasūtījuma, kas tiek izgatavotas atbilstoši individuālajām prasībām.

« 1 2 3 ... 9 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top