Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Bizness

Rēzeknē pieņemts ekspluatācijā skandalozais rekreācijas centrs

17.04.2024 Rēzeknē pieņemts ekspluatācijā rekreācijas centrs. Pēc Būvniecības valsts kontroles biroja martā veiktās rekreācijas centra apsekošanas pirmdien, 15.aprīlī, saņemts apliecinājums par ēkas gatavību ekspluatēšanai.

Trīs stāvu ēkas kopējā platība ir 3285,7 kvadrātmetri, tostarp pirmajā stāvā atrodas viesu uzņemšanas zona, kā arī telpas sporta nodarbībām fitnesa un trenažieru zālēs, otrajā stāvā ir saunas, pirtis un ārā baseini, bet trešajā stāvā būs skaistumkopšanas saloni, frizētavas, ūdens procedūru saloni un fizioterapijas kabineti.

Projekta autori ir SIA "ARX arhitekti", būvdarbus veica SIA "Arčers", bet būvuzraudzību nodrošināja SIA "Marčuks".

Ēkas būvniecības izmaksas ir 6,9 miljoni eiro. Būvdarbi projektā "Rēzeknes rekreācijas centra izveide tūrisma izveidei" īstenoti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu 5,03 miljoni eiro.

Ārtelpas labiekārtojums līdz ar izbūvētajām autostāvvietām un piebraucamiem ceļiem ekspluatācijā tika pieņemts 2023.gada novembrī, un tā izmaksas bija 1,2 miljoni eiro.

Rekreācijas centrs, kas atrodas Brīvības ielā 23A, Rēzeknē, netālu no Kovšu ezera, nereti tiek minēts kā viens no iemesliem Rēzeknes pilsētas finanšu problēmām, jo ieguldījumi tajā pārsniedz pašvaldības finanšu iespējas.

Pašvaldība jau vairākkārt organizējusi rekreācijas centra nomas tiesību izsoles, kas līdz šim beigušās bez rezultātiem.

Nomas līgumu paredzēts slēgt uz 30 gadiem. Vienlaikus atbilstoši izsoles tehniskajai specifikācijai investoram būs arī jāveic investīcijas nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos ne mazāk kā 500 000 eiro apmērā līdz 2028.gada beigām, kā arī jāizveido teritorijā ne mazāk kā 15 jaunas darbavietas.

Pēdējā izsolē, kura bija plānota 2024.gada 12.aprīlī, izsoles sākotnējā nomas maksa mēnesī bija 4960 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Būvfirma "Arčers" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2022.gada 1.jūnija līdz 2023.gada 31.maijam, strādāja ar 32,335 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 77,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums guva peļņu 730 506 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

Kompānija "Arčers" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3,3 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir AS "UGN", bet patiesais labuma guvējs ir Armands Garkāns.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Gu 18.04.2024 10:06
Tumša būda ezera krastā.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Обоснование повышения тарифа
Сьранное Sīkāk...
“Rēzeknes ūdens” paplašina norēķinu iespējas

Saprotam, ka grib, rēķinot klientu vietā, par 1 aritmētisku darbību iekasēt 0,50 eur.
Ko darīt pensionārei, kurai nav interneta un telefons ar podziņām?

Sīkāk...
facebook draugiem
Top