Piektdiena,
31.maijs 2024
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Bizness

Uzņēmējus aicina uz forumu par atbalstu biznesam Latgalē

12.04.2024 Latgales reģiona uzņēmējus, uzņēmējus pārstāvošās un atbalsta organizācijas, kā arī pašvaldību pārstāvjus šā gada 18. aprīlī aicinām uz forumu Daugavpilī “Finansējums un atbalsts biznesam Latgalē”. Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt visaptverošu informāciju par pieejamām valsts un Latgales plānošanas reģiona atbalsta programmām un nosacījumiem, klausīties vairāku uzņēmumu pieredzes stāstus, kā arī kontaktbiržā gūt konsultācijas no virknes valsts atbalsta institūciju pārstāvjiem.

Forumu atklās ekonomikas ministrs Viktors Valainis un Augšdaugavas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins. Foruma sākumā Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis sniegs ieskatu valsts, Atveseļošanas fonda un ES fondu atbalsta programmās uzņēmumu attīstībai, produktivitātes un eksportspējas kāpināšanai.

Savukārt diskusijā “Kā ar valsts atbalstu sekmēt Latgales uzņēmumu un reģiona ilgtspējīgu attīstību?” ekonomikas ministrs ar Latgales speciālās ekonomiskās zonas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latgales padomes, kā arī uzņēmumu pārstāvjiem diskutēs par nepieciešamo atbalstu straujākai Latgales reģiona biznesa attīstībai.

Foruma turpinājumā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Altum un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pārstāvji informēs par šobrīd pieejamām atbalsta programmām uzņēmējiem. Savukārt Latvijas Digitālais akselerators informēs par Eiropas Digitālo informācijas centru atbalsta iespējām uzņēmuma digitalizācijai un Latgales plānošanas reģions informēs par plānošanas reģiona pašvaldību atbalstu uzņēmējiem. Tāpat foruma laikā savā biznesa pieredzē dalīsies SIA “Himalayan International” un SIA “WELD PRO” pārstāvji.

Vienlaikus foruma laikā komersantiem un visiem interesentiem būs iespēja klātienē saņemt LIAA, Altum, CFLA, Latvijas Digitālā akseleratora, Nodarbinātības valsts aģentūras, Patentu valdes, Valsts darba inspekcija, Latvijas IT klastera un Latgales Speciālās ekonomikas zonas pārstāvju konsultācijas par atbalsta instrumentiem un atbalsta saņemšanas nosacījumiem.

Forums Latgales reģiona komersantiem notiks š.g. 18. aprīlī pl.10.00 Augšdaugavas novada Kultūras centra “Vārpa” telpās, Daugavpilī, Dobeles ielā 30. Foruma dienas kartība un pieteikšanās veidlapa dalībai forumā publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

Dienas kārtībaDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeimas komisija atbalsta Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu
Sen bij laiks Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Обоснование повышения тарифа
Сьранное Sīkāk...
facebook draugiem
Top