Otrdiena,
26.Septembris 2023
Vārda dienas: Gundars, Knuts, Kurts, Корней, Илья, Валерьян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Septembra beigās notiks LTRK biznesa forums Rēzeknē

19.09.2023 Septembra beigās Rēzeknē notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētais biznesa forums "Ekonomiskā drošība, ilgtspējīga attīstība Austrumu pierobežā".

Forums notiks 29.septembrī no plkst.14 Atbrīvošanas alejā 95.

Pasākumā pārrunās LTRK aktualitātes, plānoto valsts atbalstu austrumu pierobežas attīstībai, Eiropas Savienības sankcijas un ar tām saistīto risku vadību, konkurētspējas veicināšanu Latgalē, kā arī citas reģiona uzņēmējdarbības aktualitātes.

Forumā piedalīsies Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs (V), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Jevgēnija Butņicka, zvērinātu advokātu biroja "BDO Law" advokāts Jānis Ciguzis, biedrības "Mežvidu lauksaimniecības un tehnoloģiju parks" projektu vadītājs Edgars Romanovskis un citi eksperti.

LTRK ir apvienojušies gandrīz 6000 biedru - visu Latvijas reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Tev tā jau iestājusies... Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Kas tevi te prasa braukt? Mums savu mud...ku pietiek... Sīkāk...
FM: Bartaševiča apgalvojumi neatbilst patiesībai
Tak melo uz katra vārda, labāk sev nebūtu to kampaņu pie domes ēkas rīkojis. Vien vairāk sapinās savos melos un parādīja savu īsto ādu.
Par Rēzekni šie rūpējoties, tpu... Ja tepat, Ludzā, pašvaldība nodrošina bērnu ēdināšanu līdz noteiktam vecumam, tad Rēzeknē pat bērnudārzos daudzbērnu ģimenēm noņēma pabalstu bērnu ēdināšanā. Kas noņēma? Valdība? Ašeradens?
Par Latgali šie iestājoties... Kaut viens no varoņiem ir uzstājies Latgales Kongresā un runājis par kādu jautājumu? Sīkāk...
facebook draugiem
Top