Trešdiena,
22.marts 2023
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra, Николай, Леонтий, Илья, Тарас Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Bizness

ECB palielina bāzes procentlikmi līdz 3,5%

17.03.2023

Eiropas Centrālā banka (ECB) ceturtdien nolēma paaugstināt galveno bāzes procentlikmi par 0,5 procentpunktiem līdz 3,5%.

No 1. maija atkritumu izvešana Rēzeknē kļūs dārgāka par 15,6%

15.03.2023

SIA “ALAAS” informē, ka no 01.05.2023. spēkā stāsies jauna sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome apstiprinājusi SIA ,,ALAAS’’ jauno sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu poligonam ,,Križevņiķi’’. Tas ietekmē kopīgo sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu. Salīdzinot ar spēkā esošo, SIA ,,ALAAS’’ klientiem atkritumu apsaimniekošanas maksa palielināsies par 15,6%.

Pārtikas cenas neatgriezīsies līmenī kā pirms kara Ukrainā

15.03.2023

Līdz ar Krievijas sākto karu pret Ukrainu Latvijā pārtikas cenas mazumtirdzniecībā dažādās produktu grupās pieaugušas robežās no 5% līdz 30%. Taču tuvākajā nākotnē straujš cenu sarukums nav gaidāms, šādi situāciju ar pārtikas cenām Latvijas Radio piesardzīgi prognozēja ekonomisti un mazumtirgotāju pārstāvji. Tomēr labā ziņa esot tā, ka šobrīd ir beigušies visi objektīvie faktori, kas varētu veicināt pārtikas cenu pieaugumu.

Dzemdību nodaļas renovāciju veiks SIA "Latgalija"

14.03.2023

Kā “Rēzeknes ziņas” jau ziņoja, 22. februārī Rēzeknes slimnīcā tika uzsākti Dzemdību nodaļas renovācijas darbi, un jau augustā tiek plānota atjaunotās Dzemdību nodaļas nodošana. Plānojot slimnīcas infrastruktūras un pakalpojumu pieejamības attīstību, Dzemdību nodaļas atjaunošana jau labu laiku ir bijis viens no aktuālākajiem jautājumiem. Ņemot vērā projekta apjomu, īstenojamās pārmaiņas un sagaidāmos rezultātus, jāsaka, ka šī projekta īstenošana ir reģionāli svarīgs notikums.

Eiropas Centrālā banka anulējusi "Baltic International Bank" licenci

14.03.2023

Eiropas Centrālā banka (ECB) anulējusi Latvijas Bankas tieši uzraudzītās "Baltic International Bank" licenci, informēja Latvijas Bankas pārstāvji. Lēmums pieņemts piektdien, 10.martā, bet spēkā tas stājies sestdien, 11.martā.

Poligonā "Križevņiki" tarifs aprīlī pieaugs par 42,4%

13.03.2023

Atkritumu apsaimniekotājs SIA "ALAAS" aprīlī paaugstinās sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifu sadzīves atkritumu poligonā "Križevņiki" par 42,4% - līdz 128,87 eiro par tonnu bez pievienotā vērtības nodokļa, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publiskotais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lēmums.

Rēzeknes būvniecības objekti – vieni no labākajiem Latvijā

09.03.2023

Otrdien, 7. martā Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika svinīgā apbalvošanas ceremonija vienam no mūsu valsts nozīmīgākajiem profesionālajiem konkursiem “Latvijas Būvniecības gada balva 2022”, kurā tika godināti arī Rēzeknes būvniecības projekti.

Atvērts konkurss par ES finansējuma piešķiršanu komersantiem

07.03.2023

Vides tehnoloģiju klasteris “CleanTech Latvia” aicina Latvijas, tostarp, Rēzeknes komersantus piedalīties “Horizon 2020” finansēta projekta “Green Offshore Tech” atvērtajā konkursā par finansējuma piešķiršanu komersantiem inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstīšanai. Vienam projektam pieejamais finansējums – līdz 60 000 eiro, finansējums tiek piešķirts 3 etapos. Kopējais budžets šajā uzsaukumā – 1 317 000 eiro.

"Luminor Bank" piešķir 5,8 milj šķeldas katlumājas būvniecībai Rēzeknē

28.02.2023

"Luminor Bank" piešķīrusi 5,8 miljonu eiro aizdevumu pilnsabiedrībai "REZ NRJ" biokurināmā katlumājas būvniecībai Rēzeknē, pavēstīja bankas pārstāvji.

Latgales SEZ gadu uzsāk ar nozīmīgiem investīciju projektiem

23.02.2023

Aizvadītais, 2022. gads, Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ) bija jaudīgs un to var dēvēt par visveiksmīgāko gadu Latgales SEZ pastāvēšanas vēsturē. Latgales SEZ pievienojās trīs jauni uzņēmumi, tika noslēgti 11 investīciju līgumi par ieguldījumu veikšanu vairāk kā 34,2 milj. eiro apmērā, tajā skaitā divi līgumi par paredzamo algu izmaksu veikšanu EUR 4,6 milj. apmērā. Līdz ar investīcijām uzņēmumu attīstībā, 2022. gadā noslēgto līgumu ietvaros Latgalē paredzēts radīt vismaz 282 jaunas darbavietas.

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu

10.02.2023

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2023. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. martam sešu mēnešu apmācību programmā kopumā tiks uzņemti 250 biznesa ideju autori, bet Rēzeknes biznesa inkubatorā paredzēts uzņemt 15 jaunus dalībniekus. No 2017. gada līdz šim brīdim šo programmu apguvuši jau 2986 biznesa ideju autori.

Ludzā plāno samazināt siltuma tarifu par 12%

31.01.2023

SIA "Ludzas Bio-Enerģija" plāno no 1.marta samazināt siltuma tarifu par 12%, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".

airBaltic Latgalē uzsāk mehāniķu piesaistes kampaņu

13.01.2023

Palielinoties pieprasījumam pēc darbiniekiem ar tehniskām prasmēm un inženierijas zināšanām un Latvijas lidsabiedrībai airBaltic turpinot augt, uzņēmums uzsāk lidmašīnu apkopes mehāniķu un tehniķu piesaistes kampaņu visā Latvijā, aptverot valsts reģionus. Šīs kampaņas īstenošana tiek sākta valsts austrumos, Latgalē. Laipni aicināti pieteikties ir speciālisti un topošie profesionāļi ar pieredzi aviācijā, kā arī citās tehniskā darba jomās.

Kooperatīvs Rēzeknes novadā saņēma kredītu attīstībai

12.01.2023

"Swedbank" piešķīrusi 1,8 miljonu eiro aizdevumu graudu kooperatīvam "VAKS". Kooperatīvs līdzekļus plāno izlietot graudu pirmapstrādes kompleksa kapacitātes palielināšanai Viļānos.

Uzņēmēji aicināti konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2022”

11.01.2023

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) ik gadu rīko konkursu-skati uzņēmējiem “Latvijas labākais tirgotājs 2022”. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

Rēzeknē atklās zīmola "Sinsay" veikalu 1

09.01.2023

Šonedēļ Rēzeknē atklās zīmola "Sinsay" veikalu, aģentūru LETA informēja zīmola pārvaldītāja SIA "LPP Latvia ltd" pārstāvji.

Turpmāk taromatos varēs nodot jaunus iepakojuma veidus

03.01.2023

Turpmāk depozīta sistēmā var nodot arī sīrupa un stipro alkoholisko kokteiļu iepakojumus, informēja SIA "Depozīta iepakojumu operators" (DIO).

"Latvijas gāzes" tarifi pieaugs mājsaimniecībām ar mazāku patēriņu

02.01.2023

AS "Latvijas gāze" dabasgāzes tarifi saruks mājsaimniecībām ar lielāku patēriņu, bet pieaugs mājsaimniecībām ar mazu patēriņu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Pieauga vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu tarifi

02.01.2023

No 1. janvāra pieauga vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu tarifi, savukārt no 1.marta pieaugs abonēto preses izdevumu piegādes pakalpojumu tarifi, paredz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinātie VAS "Latvijas pasts" iesniegtie universālā pasta pakalpojuma tarifi.

Latgales plānošanas reģions – nozīmīgs instruments uzņēmējdarbības atbalstam

23.12.2022

Lai veicinātu Latgales reģiona attīstību, ekonomisko izaugsmi un ilgtspējību, kā arī nodrošinātu vietējiem uzņēmējiem plašu atbalstu uzņēmējdarbības jomā, Latgales plānošanas reģions (LPR) īsteno apjomīgas ekonomiku stimulējošas programmas un ievieš jaunus reģionālus instrumentus. 

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 14.raid.

15.12.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Pārtraukti pensiju un pabalstu pārskaitījumi uz BIB

14.12.2022

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) no 13.decembra pārtraukusi pārskaitīt pensijas un pabalstus uz VSAA klientu kontiem "Baltic International Bank", jo šīs bankas darbība ir apturēta, liecina paziņojums iestādes mājaslapā.

"Kolonna Hotel Rēzekne" turpinās darbību?

14.12.2022

Skaistumkopšanas salonu "Kolonna" īpašnieks SIA "Latvijas-Vācijas kopuzņēmums "Reho"" ("Reho") plāno turpināt darbību pilnā apmērā, informēja kompānijā.

FKTK lūdz anulēt “Baltic International Bank” licenci

13.12.2022

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir vērsusies Eiropas Centrālajā bankā (ECB) ar lūgumu anulēt "Baltic International Bank" izsniegto licenci kredītiestādes darbībai, otrdien preses konferencē sacīja FKTK priekšsēdētāja Santa Purgaile.

FKTK aptur "Baltic International Bank" darbību

13.12.2022

Rūpējoties par Latvijas finanšu sektora stabilitāti un bankas klientu interešu aizsardzību, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome pirmdien ārkārtas sēdē nolēmusi apturēt finanšu pakalpojumu sniegšanu bankā "Baltic International Bank", liecina informācija FKTK mājaslapā.

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 13.raid.

12.12.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 12.raid.

08.12.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

"Kolonna Hotel Rēzekne" pasludināta par maksātnespējīgu

07.12.2022

SIA "Latvijas-Vācijas kopuzņēmums "Reho"", kas tostarp ir skaistumkopšanas salonu ķēdes "Kolonna" pārvaldītājs, pasludināta par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

No nākamā gada pieaugs vēstuļu un pasta paku sūtījumu tarifi

05.12.2022

No nākamā gada pieaugs vēstuļu un pasta paku sūtījumu tarifi, paredz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinātie VAS "Latvijas pasts" iesniegtie universālā pasta pakalpojuma tarifi.

Izstādes, konferences, forumi – Latgales SEZ atpazīstamības pamats

30.11.2022

Biznesa, personāla un komandas vadība, pārmaiņu kontrole, vērtīborientācija un resursu ekonomija. Šie ir atslēgas vārdi, ar kuriem strādās nākotnes uzņēmumi. Savukārt ikdienas darbs arvien vairāk tiks vērsts uz digitālo vidi un "metaverse" - tiek prognozēts, ka līdz 2030. gadam virtuālās realitātes brilles izmantos 1 miljards cilvēku!

« 1 2 3 ... 10 »
Nedēļas skaitlis
No 1. maija atkritumu izvešana Rēzeknē kļūs dārgāka par 15,6%
Apspriest
Aptauja
Vai jūs iesniedzat ikgadējo nodokļu deklarāciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Rēzeknes Ziņas” aicina sadarboties!
Mani visvairāk Rēzeknē neapmierina pašvaldības policijas trūkums. Problēmas - pagalmā kur dzīvoju bieži ir pilns ar svešiem auto kuriem tur stāvēt nedrīkst. Un vēl - uz soliņa,kuru izvietoja pie mana dzīvokļa loga, bieži notiek iedzeršanas, dzērāji trokšņo un lamājas , arī pēc pl.23.Ar šausmām gaidu vasaras atnākšanu,kad dzērāji okupēs šo soliņu . 2022. gadā sudzējos Pašvaldībai un nekādas atbildes nesaņēmu.Vai var to soliņu kaut kā novākt (adresi pagaidām nerakstu). Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
A kas tie tadi tai bildee.nepazistu un negribu zinat Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
Es gan novelu daudz laimes dzimsanas dienaa kadam pilsetas bonzim.uzdavinu spekiti maiziti un brandavinu...daudz laimes bomzit un turies Sīkāk...
facebook draugiem
Top