Pirmdiena,
15.aprīlis 2024
Vārda dienas: Aelita, Gastons, Поликарп, Тит, Мария Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Bizness

SIA “ALAAS” atskaitījusies par darbības rezultātiem 2023. gadā

15.04.2024

SIA “ALAAS” sniedz sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Rēzeknes valstspilsētas, Rēzeknes novada un Ludzas novada pašvaldību administratīvajās teritorijās.

Rehabilitācijas centrs "Rāzna" atskaitījās par pagājušo gadu

12.04.2024

SIA “Rehabilitācijas centrs “Rāzna”” 2023. gadā turpināja pilnveidot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti, sniedzot medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī īslaicīgās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas ar izmitināšanu pakalpojumus invalīdiem ar fiziska rakstura traucējumiem, pensijas vecuma personām un personām ar funkcionālajiem traucējumiem.

Uzņēmējus aicina uz forumu par atbalstu biznesam Latgalē

12.04.2024

Latgales reģiona uzņēmējus, uzņēmējus pārstāvošās un atbalsta organizācijas, kā arī pašvaldību pārstāvjus šā gada 18. aprīlī aicinām uz forumu Daugavpilī “Finansējums un atbalsts biznesam Latgalē”. Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt visaptverošu informāciju par pieejamām valsts un Latgales plānošanas reģiona atbalsta programmām un nosacījumiem, klausīties vairāku uzņēmumu pieredzes stāstus, kā arī kontaktbiržā gūt konsultācijas no virknes valsts atbalsta institūciju pārstāvjiem.

“Rēzeknes satiksme” atskaitījusies par darbu 2023. gada 2

11.04.2024

SIA “Rēzeknes satiksme” pamatdarbība ir sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana Rēzeknes pašvaldībā uz pasūtījuma līguma pamata.

“Rēzeknes namsaimnieks” atskaitījies par 2023. gadu

10.04.2024

SIA “Rēzeknes namsaimnieks” kopumā apsaimnieko 262 daudzdzīvokļu mājas ar kopējo platību 372 907 m2. 2023. gadā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju skaits, kuras pārņēma pārvaldīšanas pilnvarojuma tiesības, veidoja 80% no kopējā skaita, proti, 209. Var secināt, ka Rēzeknes valstspilsētas iedzīvotāju uzticība “Rēzeknes namsaimnieks” ir saglabājusies, dzīvokļu īpašnieki, kuru māju apsaimnieko cits pārvaldnieks, joprojām interesējas par apsaimniekošanas pakalpojumu.

12.aprīlī notiks SPA centra nomas tiesību kārtējā izsole

08.04.2024

12.aprīlī plkst.11 Atbrīvošanas alejā 93, 2.stāva zālē Rēzeknes dome rīkos kārtējo rekreācijas centra nomas tiesību izsoli.

LIAA aicina uz INFO stundu Rēzeknē

04.04.2024

Šī gada aprīlī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) plāno izsludināt pieteikumu pieņemšanu dalībai ikgadējā atbalsta (biznesa inkubācijas) programmā uzņēmējiem, kuri vēlas uzsākt vai paplašināt savu darbību. Līdz ar to jau tagad visi interesenti tiek aicināti uz semināriem, tā dēvētām INFO stundām, kur būs iespēja uzzināt par pieejamiem atbalsta modeļiem un pašu pieteikuma iesniegšanas procedūru.

Aicina darba devējus piedāvāt darba vietas skolēniem vasarā

03.04.2024

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus līdz 19.aprīlim piedāvāt darba vietas skolēniem šī gada vasarai, informēja NVA.

"Rēzeknis Bryuvers" apgrozījums pērn samazinājies par 54,1%

02.04.2024

Alus un kvasa ražotājs SIA "Rēzeknis Bryuvers" pagājušajā gadā strādāja ar 380 712 eiro apgrozījumu, kas ir par 54,1% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānija cieta zaudējumus 57 291 eiro apmērā, liecina "Firmas.lv" informācija.

Pirmo reizi Rēzeknē aizvadīta “Enerģijas diena 2024”

26.03.2024

Ceturtdien, 21. martā, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika Rēzeknes pašvaldības organizētais pasākums “Enerģijas diena 2024”. Pasākums pulcēja vairāk nekā pussimt dalībnieku, lai iepazīstinātu ar energoresursu taupīšanas rezultātiem un paņēmieniem gan no pašvaldības, gan no daudzdzīvokļu un privāto māju iedzīvotāju skatupunkta.

"Rēzeknes gaļas kombināts" izsludinājis atklātu konkursu

18.03.2024

Gaļas pārstrādātājs SIA "Rēzeknes gaļas kombināts" izsludinājis atklātu konkursu gaļas ātrās saldēšanas līnijas iegādei ar paredzamo līguma summu 285 000 eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) publiskotā informācija.

Rēzeknes novadā uzstādīta jauna “Tele2” 5G bāzes stacija

18.03.2024

“Tele2” uzstādījis 5G mobilo sakaru bāzes staciju Rēzeknes novada Bekšos, kas ļaus uzņēmuma klientiem izmantot 5G tīklu. Kopumā Rēzeknē un Rēzeknes novadā ir jau uzstādītas astoņas 5G bāzes stacijas.

Rēzekniešiem pieejams atbalsts granulu apkures katlu uzstādīšanai

15.03.2024

Rēzeknes iedzīvotājiem līdz 2024. gada 17. maijam ir iespēja pieteikties Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstam granulu apkures katlu un siltumsūkņu uzstādīšanai, kā arī pieslēgumam pilsētas centralizētai apkures sistēmai.

Kā bijusī rīdziniece Rēzeknē izvērš veselības studiju

13.03.2024

Veselības studijas "Rebus"* dibinātāja Inga Martinsone no Rīgas uz Rēzekni savulaik pārcēlās ar vienu domu – nu pienācis laiks atpūtai un rāmai dzīvei. Tomēr izrādījās, ka viņas dzīvē ir sācies pavisam jauns un aktīvs posms, kurā Inga mācījās Rēzeknes Biznesa inkubatorā un paralēli veidoja savu uzņēmumu. Veselības studijas vajadzībām Inga pārveidoja kādreizējo mēbeļu veikalu, un šobrīd viņas studija piedāvā vairāk nekā 130 dažādas procedūras, kas vērstas uz cilvēka labsajūtu un veselību.

Atvērto durvju diena SIA “Rēzeknes siltumtīkli” 3

13.03.2024

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par siltumenerģijas nozares nozīmīgumu un tās darbības procesiem, šī gada 21. martā ikviens interesents, iepriekš piesakoties, aicināts uz Atvērto durvju dienu SIA “Rēzeknes siltumtīkli”, Rīgas ielā 1. Jāpiebilst, ka šī ir viena no “Enerģijas diena 2024” plānotajām aktivitātēm.

Rēzeknes dome rīkos kārtējo SPA centra nomas tiesību izsoli

11.03.2024

Rēzeknes dome nolēmusi rīkot kārtējo rekreācijas centra nomas tiesību izsoli.

Rēzeknē atklāts jaunais Baltc Agro Machinery servisa centrs

05.03.2024

29. februārī Rēzeknē svinīgos apstākļos tika atklāts Baltic Agro Machinery jaunais tirdzniecības un servisa centrs.

"Enerģijas diena 2024": pieteikumus pieņem līdz 19. martam

01.03.2024

Ceturtdien, 21. martā, plkst. 9.30 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” aktu zālē notiks Rēzeknē vēl nebijis pasākums “Enerģijas diena 2024”. Tās galvenais mērķis ir iepazīstināt pilsētas iedzīvotājus, uzņēmējus, jauniešus un ikvienu interesentu ar energoresursu taupīšanas un to racionālas izmantošanas iespējām ikdienas dzīvē no dažādiem skatupunktiem.

Zemākā vidējā bruto darba alga pērn bija Latgalē

29.02.2024

Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto darba samaksa jeb darba samaksa pirms nodokļiem par pilnas slodzes darbu bija 1537 eiro, kas ir par 11,9% jeb 164 eiro vairāk nekā 2022.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

VID plāno mainīt veidu kā tiek veikta nodokļu atmaksa

28.02.2024

Tūlīt pienāks daudzu Latvijas iedzīvotāju iemīļotais ienākumu deklarāciju iesniegšanas laiks. Sākot ar 1. martu, daudzi Latvijas iedzīvotāji gaida nodokļu atmaksu par medicīnu un izglītību. Tomēr drīzumā šajā procesā varētu būt gaidāmas izmaiņas, vēsta Valsts ieņēmumu dienests.

Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu 1

19.02.2024

Rēzeknē plānots pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Rēzeknieši var saņemt atbalstu saules paneļu uzstādīšanai

13.02.2024

Pēdējos gados strauji pieaugošo elektroenerģijas cenu dēļ daudzi privātmāju īpašnieki Latvijā, tostarp Rēzeknē, sākuši aizdomāties par saules paneļu uzstādīšanas iespējām un “zaļās” enerģijas ražošanu savam patēriņam. Līdz šī gada beigām mājsaimniecībām, kuras izlēmušas par labu saules paneļu uzstādīšanai, ir iespēja saņemt valsts atbalstu līdz 4000 eiro. Par valsts atbalsta programmas piedāvātajām iespējām skaidro Klimata un enerģētikas ministrija (KEM).

"Latvijas dzelzceļš" izsolīs nekustamo īpašumu Rēzeknē

13.02.2024

Pirmdien sākas VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) elektroniskā izsole, kurā kompānija izsolīs divus nekustamos īpašumus Daugavpilī, pa vienam nekustamajam īpašumam Rēzeknē un Madonas novadā, kā arī divus nekustamos īpašumus Jelgavas novadā, liecina uzņēmuma paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

RD: “Rēzeknes siltumtīkli” augstajos tarifos Oļehno nav vainīgs 3

09.02.2024

Rēzeknes dome neatzīst pašvaldības izpilddirektora Raimonda Olehno atbildību par "Rēzeknes siltumtīklu" tarifa novilcinātu noteikšanu.

Par NĪN savlaicīgi ekspluatācijā nenodotām būvēm

08.02.2024

No 2024. gada 1. janvāra stājušies spēkā saistošie noteikumi Nr. 13 “Nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanas kārtība Rēzeknē”. Šo noteikumu mērķis ir noteikt nekustamā īpašuma nodokļa likmju piemērošanas kārtību Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā dažādiem būvju veidiem.

Rēzeknei pieaug parādi par būvniecību

05.02.2024

Rēzeknei pagājušā gada parādu segšanai piešķirs speciālo stabilizācijas aizdevumu, ja pašvaldības dome pieņems sabalansētu jeb bezdeficīta budžetu. Finanšu ministrija ir pārliecināta, ka progress šī mērķa sasniegšanai ir, – pašvaldība gatavo lēmumus, par ko gan vēl būs jābalso deputātiem. Pērn parādi gan turpināja pieaugt līdz pat Vecgada dienai, kad saņemts kārtējais rēķins par spa jeb rekrācijas centra būvniecību 1,3 miljonu eiro vērtībā. 

Rēzeknes pašvaldība jau ceturto gadu meklē investoru SPA centram

03.02.2024

Rēzeknē noslēgumam tuvojas rekreācijas centra būvniecības darbi. Šonedēļ pašvaldība arī saņēmusi pēdējo maksājuma pieprasījumu par SPA centra būvniecību 1,2 miljonu eiro apmērā, tādā veidā līdzšinējo 2,2 milj. eiro deficītu palielinot līdz vairāk nekā 3,4 milj. eiro.

Velga Sarmule – mājražotāja ar RTA diplomu

26.01.2024

Janvārī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas “Pārtikas produktu pārstrāde” kvalifikācijas darbu aizstāvēšana. Komisijai savu darbu par tēmu “Augu valsts izejvielu saldējuma mājražošana” prezentēja studente Velga Sarmule.

Elektroapgādes uzlabošanā Rēzeknē plāno ieguldīt 1,5 milj. eiro

18.01.2024

Lai uzlabotu elektroapgādes drošumu un kvalitāti Rēzeknes pilsētā, elektroenerģijas sadales sistēmas operators AS “Sadales tīkls” tuvākajos gados plāno ieguldīt apmēram 1,5 miljonus eiro pilsētas elektroapgādes infrastruktūras modernizācijā.

Meklē “Rēzeknes siltumtīkli” valdes locekļus

12.01.2024

Rēzeknes pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz SIA "Rēzeknes siltumtīkli" divu valdes locekļu amatiem.

« 1 2 3 ... 13 »
Nedēļas skaitlis
Sniedzot sabiedriskā transporta pakalpojumus Rēzeknē, pērn tika pārvadāti 2 616 494 pasažieri, kas ir par 173 043 jeb par 7,08% vairāk nekā gadu iepriekš. Sabiedrisko transportlīdzekļu nobraukums maršruta tīklā 2023. gadā bija 1 247 553,7 kilometri
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Zemessargs cietsirdīgi izturējies pret suni; ierosināta izmeklēšana
Tas zemessags ir pelnijis to pašu un cerams ka drīzumā dabūs. Karmu neviens vēl nav atcēlis. Sīkāk...
Dome atcēlusi pabalstus jaundzimušajiem un aizbildnim (papildināts)
Kad neekonomiski, neracionāli, neefektīvi rīkojās ar miljoniem eur, tad nedomāja kā tas nākotnē atspoguļosies uz iedzīvotājiem.
Bet tagad, kad iet runa par tūkstošiem eur, kuri būtiski ir svarīgi ģimenēm, nihilistikas atrunas - ļaus samazināt budžeta izdevumu daļu / ietaupīs budžeta daļu.
Žēl! Sīkāk...
“Rēzeknes satiksme” atskaitījusies par darbu 2023. gada
Pilnīgi piekrītu! Informācijas nav! Sīkāk...
facebook draugiem
Top