Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Bezmaksas braukšana: tas nav tik vienkārši

02.07.2019
No 1.jūlija sabiedriskais transports Rēzeknē sācis kursēt pēc jauna maršrutu saraksta. Tā pamatā ir metropolitēna princips, kas paredz pārsēšanos.

Novērtējot Rēzeknes pilsētas domes jaunizveidoto grafiku, iedzīvotāji ir nopietni noraizējušies, jo mikroautobusu ierašanās laiks ir izveidots tā, ka turpmāk daudziem pilsētniekiem būs jākavē ierašanos darbavietā vai mācību iestādē.

Lielākā daļa pilētas iedzīvotāju izmanto sabiedrisko transportu, kuru nodrošina pašvaldības uzņēmums  „Rēzeknes satiksme”, un uz šo brīdi sociālajos tīklos ir novērojams iespaidīgs negatīvu atsauksmju skaits. Par to liecina arī rēzekniešu komentāri, kuri adresēti publicista un politologa Vadima Gila ierakstam sociālajā tīklā Facebook.com, kā arī mūsu portāla Rezekneszinas.lv lasītāji iesūtījuši ne vienu vien e-pastu.

Augstāk minētais publicists pauž savu neapmierinātību un kritizē jauno sarakstu, pieminot to, ka tagad pilsētas senioriem nāksies uz savām vasarnīcām un dārziņiem braukt, veicot vairākas pārsēšanās.  

Jaunais saraksts ir izveidots tā, ka tagad cilvēkiem, kuri dzīvot tālāk no pilsētas centra, nokļūšana tajā būs krietni sarežģītāka. Piemēram, no Jupatovkas ielas uz pilsētas centru vispār nav paredzēts tiešais reiss. Tātad šī rajona iedzīvotājiem, lai nokļūtu centrā nāksies veikt pārsēšanos.

Rēzeknieši ir sašutuši. Daudzus uztrauc tas, kā bērni nokļūs līdz mācību iestādēm, it sevišķi ziemas periodā, kad tas aizņems vairāk laika. Vēl daļa vecāku norāda uz to, ka šī saraksta dēļ, atsevišķu skolu audzēkņi kavēs mācību procesa sākumu.

„Rēzeknes satiksmes” vadītājs Jevgēnijs Koršenkovs, komentēt un izskaidrot situāciju attiecās, piedāvājot atbildēt uz mūsu redakcijas jautājumiem tikai rakstiskā veidā.

Šajā sakarā Rēzekneszinas.lv portāla redakcija piedāvā iedzīvotājiem, kuri nav apmierināti ar jauno sabiedriskā transporta sistēmu, personīgi sazināties ar Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāju, „Rēzeknes satiksmes” kapitāldaļu turētāju, Aleksandru Bartaševiču, zvanot uz tālruni - 646 07600.

Atgādināsim, ka savā priekšvēlēšanu kampaņā, tieši viņš solīja bezmaksas braukšanu Rēzeknes sabiedriskajā transportā, tiesa, nenorādot uz kā rēķina.

Lai sazinātos ar pilsētas mēru personīgi, pilsētas iedzīvotāji var pierakstīties arī uz pieņemšanu.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-10 /19)
Pilsētnieks 02.07.2019 19:37
Vispār ārprāts. Kas izdomāja šo jauno autobusu kustības sarakstu vajadzētu pašam no ziemeļu rajona pamēģināt nokļūt rīta stundās līdz Hesburgeram. Šis cilvēks domājis ar to vietu uz kuras šēz. Tā ir ņirgāšanās par pilsētas iedzīvotājiem. Atgrieziet veco autobusu kustības sarakstu, un ieviesiet tikai dažos maršrutos izmaiņas, ar to arī pietiks. Tā jūs pazemojat cilvēkus, kuri stundām stāv Lubānas, 18.Novembra un citās pieturās gaidot autobusus lai nokļūtu vajadzīgajā vietā. Domājioet taču vienreiz ko darat!
Pasažiere 02.07.2019 20:55
Ļoti gribētu paskatīties uz to cilvēku, kurš izdomāja šo aotobusu kustības shēmu. Manuprāt šis cilvēks nav rēzeknietis un pavisam nedomāja ar galvu, nepārzina nedz pilsētas, nedz tuvākās apkātnes iedzīvotāju vajadzības. Vai kāds pilsētā ir veicis pasažietu plūsmas analīzi un autobusu kustības intervālu laiku? Vai tie, kas šito sajukumu izdomāja pamēģināja izbraukt pilsētu ar sabiedrisko transportu. Autobusi kavē, cilveki drūzmējas uz darbu kavē. Un tas ir tagad vasarā, kad nav skolēnu un studentu!!! Vai padomājāt kas notiks septembrī??? Šodien no Lanas uz Ziemeļu rajonu 40 minūtes gaidījām autobusu!!!
Pretenzija 03.07.2019 09:39
Kad Domes funkcionāri sāka runāt par autobusu kustības grafika un principa maiņu, kas tika minēts par piemēru? Metro! Un tā "dižie" Domes speciālisti uz pilsētas, kas lieluma ziņā nesasniedz pat lielpilsētas mikrorajona lielumu, ieviesa kaut kādu metro principu ar pārsēšanos. Tas uzlaboja pilsētnieku dzīves kvalitāti un ērtības? Protams ka nē! Pilnīga izgāšanās un neprofesionālisms. Par Koršenkova nevēlēšanos komunicēt tieši, bet sniegt tikai jau iepriekš to pašu Domes atbildīgo personu sagatavotās tukšās atrunas-atbildes ir vēl cits stāsts. Un tādi ... ir vadošos amatos...Degradācija pilnīga.
Baba Madaļa 03.07.2019 17:14
Jau otro dienu sabiedrisko transportu neizmantoju, jo Brīvības ielas iedzīvotājiem tagad jāiepērkas Janopolē. Līdz 1.07. braucām uz Depo, Superneto, Labo, VID, Atpūtu, maršrutenes vienmēr bija pilnas, bet šodien redzēju, ka aizbrauca maršrutene no pieturas pie Rozālijas - pilnīgi tukša, jo cilvēki nu nepavisam negrib braukt uz Janopoli. Izdevīgāk iet kājām nekā braukāt ar pārsēšanos. Bet iepirkumu somas? Par to kāds padomāja? Vai sabiedriskā transporta kustības grafika sastādītāji nesīs atbildību par slikti paveikto darbu?
ERORS 03.07.2019 21:20
Dārgie vadoņi !

patiešām nav kaut kas pareizi , jo lai tiktu laicīgi uz darbu, ar pārsēšanos jātērē liekas 20 minūtes. kur ir tas izdevīgums ? Piemēram Vipinga- Finiera rūpnīca. Absurds. Brauc jau ne tikai pensionāri (bezmaksas), kam nav kur steigties.
Raita 06.07.2019 10:11
Ko darīt bērniem braucot uz skolu un no skolas, kuri dzīvo liepu ielā? Šis maršruts ir visneapdomīgākais, sūdzības jāraksta visās instancēs.
Raita 06.07.2019 10:13
Atgrieziet maršrutus par maksu, lai mums nav jācieš.
kate 06.07.2019 19:37
Raita 06.07.2019 10:13
Atgrieziet maršrutus par maksu, lai mums nav jācieš.
un mūsu domes kungi un kundzes to tik i gaida-- tāpēc jau i ņirgājas par saviem iedzīvotājiem- sak- būs ar mieru beidzot maksāt par braukšanu, tad varēs atgriezties pie veciem maršrutiem
y23 08.07.2019 00:56
Pilsētas autobusi - izvēlējies cilvēks, kurš pats ar autobusu nekad nav braucis: pakāpieni autobusa salonā. Vecam vai slimam, gandrīz nepārvarams šķērslis. Brīvais laukums pretī vidējām durvīm: vai nu pasažieri, vai vecāki ar bērnu ratiņiem. Pa vidējo eju diviem pasažieriem izmainīties nav iepējams. Autobusa aizmugurējā daļa augstāk par pārējo (arī ar 2 pakāpieniem), ja autobus strauji bremzē, tad tie, kuri augstāk, krīt uz zemāk stāvošajiem. Brīdī, kad izvēlējās, kurus autobusus pirkt, tika izsludināts Eiropas projekts par autobusu parka atjaunošanu lielajās pilsētās. Par šādu projektu izsludināšanu zināms jau dažus gadus iepriekš.
Vivi 08.07.2019 12:15
Slikts loģistikas speciālists sastādīja sarakstu!!!!!!!
12
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top