Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzeknes olimpiskā centra būvniecībai nauda nav paredzēta

05.03.2019
Jau ziņots, ka 28.februārī, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas priekšsēdētāja amatā tika ievēlēts Edmunds Teirumnieks. Savukārt apakškomisijas sekretāra amatā ievēlēta Janīna Kursīte.

Apakškomisijā strādās arī deputāti Aldis Adamovičs, Mārtiņš Bondars, Jānis Dūklavs, Janīna Jalinska, Vladimirs Nikonovs, Juris Rancāns un Jānis Tutins.

Radio „Ef-Ei” veidotajā raidījumā „Aktuāls komentārs” Edmunds Teirumnieks stāsta par apakškomitejas izveidi.

E.Teirumnieks norāda, ka Latgales apakškomisijas galvenie uzdevumi ir darbs ar Latgales plānošanas reģionu, pašvaldību un uzņēmēju biedrībām. Apspriešanu galvenās tēmas tikšot vērstas uz nodarbinātību, bezdarbu, demogrāfiju, reemigrāciju, depopulāciju, Austrumu pierobežas specifisko problēmu risināšanu. Tikšot pievērsta uzmanība arī mediju telpas stiprināšanai, kā arī pašvaldību sadarbībai.

Šobrīd ir doma arī pievērsties vairāk Latgales rīcības programmai, kā arī Latgales un Rēzeknes speciālajām ekonomiskajām zonām, kurām nepieciešama uzņēmēju piesaiste.

Svarīga loma esot arī Latgales kultūras identitātes stiprināšanai, kā arī jautājumam, kas skar Latgaliešu valodu.

Tuvākais jautājums, kuru plāno izskatīt E.Teirumnieks skar Rēzeknes Olimpiskā centra būvniecību, jo uz doto brīdi valsts budžetā dotācijas objekta būvniecības trešajam posmam nav paredzētas. Lai gan skatoties valsts budžetu 2019.gadam, citu reģionu pieciem sporta kompleksiem finansējums būs pieejams. Līdz ar to šobrīd ir aktualizējies jautājums, vai Latgales reģions būs tas, kurš izpaliks ar valsts atbalstu.

Kā liecina Rēzeknes pašvaldības mājaslapā pieejamā informācija, Olimpiskā centra būvniecības trešajai kārtai nepieciešami 17 miljoni eiro. 


Rezekenszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2 /2)
Gogen 10.03.2019 14:27
nav cilvēku un nav vajadzīgs šīs centrs!
Starp citu 05.05.2019 11:11
Cilvēku nav, bet "otkati" vajadzīgi. Nav centra, nav "otkata".
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
Slēgta satiksme Centrālās ielas posmā Pleikšņos
Pirms slēgt kustību visā posmā būtu padomājuši par cilvēkiem, kuri tur dzīvo! Kā tikt līdz mājām??? Ko nozīmē pilnīgi slēgta jebkāda satiksme!!!!pleikšņu ciemā in pāri pār 2 tūkstoši deklarēto iedzīvotāju. Vai ta ar viņiem skaitīties nevajag?! Un arī dzīvo gados vecāki cilvēki, kuriem iespējams jebkurā brīdī vajadzēs medicīnisko palīdzību unb kā tad ātrajiem tikt!!! aBSURDS!! Kārtējais aunu bars un cilvēku necieņa!! Bet mēs tik nodokļus maksājam gan par mājām, gan par zemi un par ceļiem!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top