Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzekne: Sociālā dienesta budžets zaudē bezmaksas transportam

04.12.2018
Otrdien, 4.decembrī, notika Rēzeknes pilsētas dome ārkārtas sēde par Rēzeknes pilsētas domes saistošo noteikumu Nr. 10 „Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 2018.gada 24.janvāra noteikumos Nr.1 “Par Rēzeknes pilsētas budžetu 2018.gadam”” apstiprināšanu.

Kārtējās finansu grūtības piemeklējušas pasažieru pārvadājumu sfēru – „Rēzeknes satiksmi”. Lai nodrošinātu bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā, papildus nepieciešami 100 000 eiro.
 
Tā, kā pilsētas budžetā šāda summa nav pieejama, deputāti nākuši klajā ar lēmumu nepieciešamo summu iegūt no pārvaldes Sociālais dienests dotācijām. Tātad, lai „Rēzeknes satiksme” varētu turpināt „bezmaksas” pasažieru pārvadāšanu, Sociālā dienesta dotācijas tiks samazinātas par 80 000 eiro.
 
Kā norādīja partijas „Saskaņa” deputāti, 40 000 eiro tiks aizgūti no Sociālā dienesta programmas “Mājokļa atbalsts” (samazināti izdevumi pabalstu siltumenerģijas pakalpojumu apmaksai par 40 000 eiro maznodrošinātajiem).
 
Kā arī vēl 40 000 eiro tiks atņemti programmai “Pārējais citur neklasificēts atbalsts sociāli atstumtām personām” jeb iedzīvotājiem, kuriem ir liegtas vai apgrūtinātas iespējas iegūt pietiekamus ienākumus, saņemt dažādus pakalpojumus un preces, kuras ir būtiski nepieciešamas pilnvērtīgai funkcionēšanai sabiedrībā, jo pastāv šķēršļi, kas to liedz, piemēram, vides nepieejamība, sabiedrības aizspriedumi, emocionālā un fiziskā vardarbība
 
Visi domes sēdē klātesošie „Saskaņas” pārstāvētie deputāti balsoja par šo lēmumu. Savukārt, opozīcijas deputāti Jāzeps Korsaks un Ināra Groce balsoja pret.
 
Jāatzīmē, ka pēc Valsts kases datiem, jau septembrī Rēzeknes pilsētas dome pasažieru pārvadājumiem bija iztērējusi 88.15 % no plānotā budžeta.
 
Plānotais budžets kopumā sastādīja 1.29 miljonus eiro.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-6 /6)
o kak 04.12.2018 16:16
Nu un pareizi,tāpat tās vecenes kuras saņem pabalstu brauc pa velti..tagad varēs visu dienu braukt ar autobusu par velti un lielīt našus,var vēl autobusos iekārtot načležkas, tur silts un bezmaksas skats uz pilsētas novastrojkām- tā turpināt biedri Bartaševič,galvenais ,ka nav vēl kā Parīzē...Bet vispār saskanistiem ar galvu galīgi švaki,vismaz varēja pie tādas izklaides ieviest dalības maksu pa ienākuma kategorijām,,savādāk saņāk pilnīgs komunisms āfrikā,
Zuzīte,, 04.12.2018 16:19
Varēja jau aizklapēt to tualetes avīzi un naudiņu novirzīt autobusu pārvadājumiem, nē -pensionāriem ar smiekla ienākumiem atņemt vieglāk un pie tam pārāk nelauzīt galvu.Malači...tā turpināt, cits nekas pie tādiem parādiem nav gaidāms.
Nosmējos 04.12.2018 17:33
Zuzīte,, 04.12.2018 16:19
Varēja jau aizklapēt to tualetes avīzi un naudiņu novirzīt autobusu pārvadājumiem, nē -pensionāriem ar smiekla ienākumiem atņemt vieglāk un pie tam pārāk nelauzīt galvu.Malači...tā turpināt, cits nekas pie tādiem parādiem nav gaidāms.
Jau sen biju domājis, kā apsaukt šo "izdevumu"..... Tualetes avīze!!! Īsi un kodolīgi! Jums ir laba humora izjūta ))))
Nu da 05.12.2018 12:28
Tualetis gazeta ar vītejo Iļjiča biļdi pa visu pakaļi..
×d 04.01.2019 08:07
Nu un tas tikai sākums, vēl pa īstam nav sākusies Rėzeknes domes paņemto kredītu atmaksa. Pie tam jāatgādina, ka par Saskaņu pašvaldības vēlēšanās nobalsoja 60%, acīmredzot, ar partijas darbu ļoti aomierinātu pilsētas iedzīvotāju ... palučite raspišitesj
dx 04.01.2019 14:30
I posasite.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top