Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Raiņa parkā karuseļu nebūs!

01.11.2018
Karuseļi, kuri tik ilgu laiku bija kalpojuši Raiņa parka apmeklētājiem, šī gada sākumā tika novākti. Šādu lēmumu domes vadībā pieņēma, norādot, ka karuseļu tehniskais stāvoklis esot bijis neapmierinošs. 

Protams, pilsētnieki, bija nemierā ar šo faktu, tādēļ pašvaldības priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs solīja veco karuseļu vietā jaunus. Tieši tāpēc 29.oktobrī tika rīkota izsole, lai konkrēto zemes gabalu kādam izīrētu.

Zemes gabala platība sastāda 5723 kvadrātmetrus. To izīrējot, Rēzeknes dome mēnesī vēlējās saņemt 309 eiro. Īres noteikumos minēts arī tas, ka īrniekam 2019.gadā jānodrošina darbību no 1.maija līdz 30.septembrim.

Par to kāda veida atrakcijas tiek paredzēts piedāvāt šajā vietā, pretendentiem bija jānorāda pielikumā pie iesnieguma par piedalīšanos izsolē.

Jāatzīst, ka šī izsole cieta izgāšanos, jo neviens iesniegums netika saņemts. Līdz ar to cerība, ka pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs apmeklēt atrakcijas Raiņa parkā ar vien sarūk.

Iespēja apmeklēt šāda veida atrakcijas pilsētniekiem ir diezgan reti, tikai tad, kad pilsētā ierodas ceļojošie karuseļi. Diemžēl jāatzīst, ka šis prieks nemaksā lēti, tādēļ ne visi rēzeknieši to var atļauties.

Šajā ziņā vecie Raiņa parka karuseļi bija pieejamāki – lētāki, par 1 eiro varēja krietni izpriecāties, atceras daudzi pilsētnieki.

Rēzeknes dome var izsludināt atkārtotu izsoli, mainot prasības un samazinot ikmēneša īres maksu, pretendentiem uz atrakcijām paredzēto vietu. Par to, cik varētu maksāt biļete, lai apmeklētu karuseļus, ja tomēr īrnieks atradīsies, nekas nav zināms.
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top