Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Bērni cieš badu. Vecāki lūdz palīdzību

25.10.2018
Portāls Rezekneszinas.lv ir saņēmis sašutuma pilnu Rēzeknes vecāku iniciatīvas grupas vēstuli, ar lūgumu aktualizēt jautājumu par bērnu ēdināšanu pirmskolas izglītības iestādēs. Atgādināsim, ka no šī gada 1.septembra, spēkā stājušies jaunie Ministru kabineta noteikumi par ēdināšanas normām.  

"Mēs esam vecāku iniciatīvas grupa, kuru bērni apmeklē Rēzeknes pirmskolas izglītības iestādes un kuri pret savu gribu esam kļuvuši par, mūsuprāt, absurdu Ministru kabineta noteikumu par ēdināšanas normām ķīlniekiem.

Vēršamies pie jums ar lūgumu palīdzēt mums aktualizēt šo jautājumu caur jūsu ziņu portālu un mēģināt mainīt pašreizējo situāciju, lai mūsu bērni bērnudārzos neciestu izsalkumu.

Spriežot pēc sociālajos tīklos atstātajiem komentāriem, vecāki ir diezgan neapmierināti ar pašreizējo situāciju un sūdzas par to, ka viņu bērni nepietiekami paēd un, atnākot mājās no bērnudārza, ar asarām acīs prasa ēst.

Jaunie noteikumi tika izstrādāti, pamatojoties uz to, ka katrs ceturtais bērns Latvijā ir ar lieko svaru. Tāda ir Veselības ministrijas statistika, taču problēma ir arī tāda, ka ir bērni, kuriem ir tieši pretēji – svara nepietiekamība.

Saistībā ar to mēs vēlamies vērsties pie ministrijas ar lūgumu pārskatīt savu lēmumu, bet, lai mūs pamanītu, nepieciešams šajā jautājumā apvienot pēc iespējas lielāku skaitu Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu.

Mēs Jūs lūdzam pastāstīt par mūsu iniciatīvu pilsētas iedzīvotājiem. Ļoti iespējams, pirmsskolnieku vecāki apvienosies un atradīsies tādi vecāki, kas pārņems iniciatīvu savās rokās un uzrakstīs vēstuli ministrijai. Savācoties lielākam skaitam vēstuļu, mūsu iespējas tikt uzklausītiem valdībā palielināsies!

Ar cieņu, Vecāku iniciatīvas grupa Rēzeknē."


Kontakti:
 
Diāna Soparina
Tel. 26199688

Vineta Popandopulo
Tel. 25139380

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top