Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzeknes pilsētas 2017.gada pārskats nav gatavs

16.07.2018
13.jūlijā notika kārtējā Rēzeknes pilsētas domes sēde, kuras laikā bija plānots apstiprināt Rēzeknes pilsētas 2017.gada pārskatu, to apstiprinot, tas tālāk jānosūta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

Publiskais pārskats sevī ietver ļoti svarīgu informāciju, piemēram, par iedzīvotāju skaitu, bezdarba līmeni, pašvaldības budžetu, domes īpašumiem un citu.

 

Domes sēdes laikā noskaidrojās, ka pārskatu, kas sastāv no vairāk kā 100 lapām, domes Sabiedrisko attiecību nodaļa deputātiem nosūtīja vien dažas stundas pirms sēdes, līdz ar to liedzot domes deputātiem pilnvērtīgi iepazīties ar pārskatā iekļauto informāciju.


Lai noskaidrotu pārskata saturu, ziņotājai, domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvei Marinai Sokolovai, tika uzdoti jautājumi, uz kuriem atbildes netika sniegtas.


Tāpēc mērs Aleksandrs Bartaševičs palūdza sagatavot pilnvērtīgu ziņojumu un prezentāciju par pārskatu.


Jāmin, ka gada pārskatu VARAM ir jāiesniedz līdz 1.jūlijam.


Taču atsevišķu domes darbinieku nespēja un kompetences trūkums, tostarp arī domes izpilddirektora Raimonda Olehno, kuram ir jāorganizē pārskata sagatavošana, liedza iekļauties ministrijas noteiktajos termiņos.
rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-4 /4)
korektors 19.07.2018 10:23
Kad beidzot spēsiet rakstīt bez kļūdām?
domei 19.07.2018 18:54
Domes sēdes laikā noskaidrojās, ka pārskatu, kas sastāv no vairāk kā 100 lapām, domes Sabiedrisko attiecību nodaļa deputātiem nosūtīja vien dažas stundas pirms sēdes....
Taču atsevišķu domes darbinieku nespēja un kompetences trūkums, tostarp arī domes izpilddirektora Raimonda Olehno, kuram ir jāorganizē pārskata sagatavošana, liedza iekļauties ministrijas noteiktajos termiņos.
Sakiet ludzu tad kapec domes deputati un domes darbinieki sanem algu un cel sev katru gadu algas,lai tikai silditu savus kreslus kabinetos un telotu ka vini strada,bet patiesiba ir nekompetenti darbinieki.Tadi musu deputati un domes darbinieki ir patiesiba.
prātnieks 19.07.2018 20:03
aber mūsu gaišgalvas vismaz varēja nojaust ka kādai atskaitei vajadzēs būt, kā nekā jau nākošā gada septītais mēnesis pusē.neesmu tāds dižgars kā mūsu činavnieki, bet tā atskaite gan par veselu gadu, mjā.. kādreiz braukāju ar valsts mašīnu, katru nedēļu ceļa zīmē norakstīju km un benzīnu. darās tā ,saskaiti km un tad piedomā kur brauci firmas darīšanās tā lai tie cipari sakristu. domāju, ka šo taktiku var izmantot daudz plašāk
neprāts 21.07.2018 21:30
Gaišās galvas domāts kā blondīnes?:)
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top