Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Ludzas iela tiks pārbūvēta. PAPILDINĀTS

17.04.2018

Plānots, ka 7.maijā varētu sākties Ludzas ielas pārbūves darbi Rēzeknē, darbus veiks SIA „Ceļi un tilti”.


Būvprojekta ietvaros Ludzas ielā ir paredzēts nomainīt apgaismojuma sistēmu, uzstādot jaunus apgaismojuma balstus, esošie gaismas ķermeņi tiks saglabāti.


Tiks ierīkota arī lietus kanalizācijas sistēma ar smilts un naftas produktu filtra aku. Ielas braucamā daļa būs 7 metrus plata – 3,5 m katra josla. Līdz ar to gājēju trotuāri kļūs platāki un ērtāki gājējiem.

Lai novērstu patvaļīgu transportlīdzekļu novietošanu ielas brauktuves zonā, blakus esošajai auto remontdarbnīcai Ludzas ielā paralēli brauktuvei plānots izbūvēt 6 stāvvietas, uzsver pašvaldībā.

Līguma summa ir 631 976,98 eiro (bez PVN).


Darbus plānots pabeigt 10 mēnešu laikā.
 

Tāpat atgādināsim, ka Ludzas iela savienojas ar Latgales ielu, kura pašreiz arī tiek remontēta.  Iedzīvotājiem jābūt iecietīgiem pret gaidāmajiem darbiem, jo projekts, kas paredz Daugavpils, Latgales un Ludzas ielu pārbūvi, noslēgsies vien 2019.gada aprīlī.
PAPILDINĀTS 

Pilsētas dome nevar tikt skaidrībā ar darbu uzsākšanas datumu Ludzas ielā.
 
Rēzeknes pilsētas dome gan pilsētas portālā, gan pašvaldības avīzē izplatīja informācija, ka remontdarbus Ludzas ielā plānots uzsākt 7.maijā, tomēr, nospraustajam datumam tuvojoties, dome koriģēja savu lēmumu un mainīja darbu uzsākšanas datumu, neizplatot šo informāciju citiem pilsētas medijiem, līdz ar to dezinformējot iedzīvotājus.

 
Pašlaik netiek minēts konkrēts datums, kad darbi tiks uzsākti. Par to, kā tiks organizēta kustība minētajā ielā, arī nav informācijas. 

Foto: interneta resursi
rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2 /2)
Autobraucējs 08.05.2018 17:15
6 autostāvietas Ludzas ielā, tas ir vareni!
sos 09.05.2018 11:38
no Maskavas ielas-remontus sāka, bet pārvietošanās organizēšanu atstāja kā nu ir-rezultātā automašīnas brauc pa ietvēm, bet kur sprukt gājējiem-no vienas puses cauruļu kaudzes, no otras izrakta iela, kur tehnika darbojas un tāpēc nemaz nevar dzirdēt, ka tieši no aizmugures kāds brauc...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top