Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzeknes satiksme - vieta 1 bērnu ratiņiem

13.04.2018 Rēzeknē dzīvo daudzas māmiņas ar bērniem, kuri, kā zināms, kādu laika posmu pārvietojas vien bērnu ratiņos.
 
To, ka pilsēta nav īsti pielāgota jaunajām māmiņām, izjuta kāda māmiņa, kad vēlējās no viena pilsētas punkta tikt uz citu, braucot ar SIA „Rēzeknes satiksme” autobusu.
 
Portāla redakcija saņēma vēstuli, kurā sieviete ar bērnu nokļuva nepatīkamā situācijā, plānojot, ka no pilsētas ziemeļu rajona brauks līdz Liepu ielai ar autobusu.
 
Sieviete raksta:
Labdien! Gribētos padalīties ar kādu situāciju. Šodien (11.04.2018) es kopā ar savu bērnu ratiņos ziemeļu rajonā pie lielās Maximas gaidīju pieturā maršruta autobusu nr.10, kas pienāk plkst.10:55 un dodas līdz Liepu ielai. Piebrauca autobuss, šoferis nevēra vaļā aizmugurējās durvis, kad palūdzu to izdarīt, man atcirta – „ man jau ir ratiņi”. Aizvēra durvis un aizbrauca. Savukārt es ar ratiņiem mēroju ceļa posmu no ziemeļu rajona līdz Liepu ielai.”

Turklāt, kā min sieviete, šāda veida situācijā viņa nonāca pirmo reizi. Arī agrāk ar bērnu ratiņos esot pārvietojusies ar Rēzeknes satiksmes autobusiem, neskatoties uz to, ka salonā jau bija bērnu ratiņi.
 
Šo autobusu iegādei tika iztērēti lieli finanšu līdzekļi, bet tajos trūkst vietas. Izklāstot savu pieredzi, vēlos brīdināt arī citas māmiņas un jaunos vecākus, ka, ja ir plānots kaut kur doties ar Rēzeknes satiksmes autobusiem, tad jārēķinās ar iespējumu atteikumu iekļūt autobusā, ja tur jau būs vecāks ar bērnu ratiņiem,” sašutusi ir jaunā māmiņa.
 
Kā portālam Rezekneszinas.lv paskaidroja sazvanītais „Rēzeknes satiksme” dispečers, pilnīgi visos autobusos ir paredzēta tikai viena vieta bērna ratiņiem, tieši tāpēc autobusa šoferim ir tiesības atteikt un neuzņemt vēl vienus ratiņus. Tas esot svarīgi no drošības aspekta.
 
Šī nav pirmā reize, kad dispečers saņem šādu jautājumu, taču, lai šī tēma tiktu analizēta, nepieciešama rakstiska sūdzība.
 
Līdz ar to sanāk, ka birokrātija šai reizē ir svarīgāka, savukārt mutiski paustās sūdzības pat netiek ņemtas vērā.
 
Kā arī rodas jautājums, kāpēc sastādot autobusu specifikāciju, netika ņemtas vērā jauno vecāku vēlmes, īpaši svarīgi tas ir arī tiem cilvēkiem, kas ikdienu pārvietojas ratiņkrēslos.
 
Uzņēmuma valdes loceklis Jevgēnijs Koršenkovs atteicās komentēt šo situāciju, sakot, ka ir aizņemts, taču iespējams patiesais iemesls ir viņa nepietiekamais latviešu valodas zināšanu līmenis.

rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Pilsētnieks 16.04.2018 22:49
Uzņēmuma Rēzeknes satiksme valdes loceklis Jevgēnijs Koršenkovs vienmēr ir izvairījies no komentāriem, jo viņš nepārvalda uzņēmumā notiekošo, un pat negrib tajā iedzilināties, jo uzskata sevi par ļoti lielu kungu. Viņš visu laiku ir aizņemts ar savām personīgām lietām, kurās nav tīra pagātne. Latviešu valodas zināšanas arī nav spīdošas, jo visas pārrunas uzņēmumā notiek krievu valodā. Uzņēmuma administrācijā runāt latviešu valodā vairāk nav ar ko, jo visi strādājošie latvieši ir atbrīvoti no darba.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top