Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Mērs apstiprināja divvaldību

28.03.2018
27.martā Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs apstiprināja amatā SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” valdes priekšsēdētāju Pēteri Dzalbi, kurš amatam izvēlēts konkursa rezultātā.
 
Pēteris Dzalbe dzimis 1980.gada 27.septembrī. Kādā intervijā pašvaldības laikrakstam minēja, ka, lai gan pašlaik dzīvo Daugavpilī, viņam esot dzīvojamā platība arī Maltā.
 Profesionālā pieredze:
 
2003 - 2005. - revīzijas komisijas loceklis, Daugavpils pilsētas dome
2009 - 2010. - revīzijas komisijas priekšsēdētājs, Daugavpils pilsētas dome
2010 - 2013. - deputāts, Daugavpils pilsētas dome
2013. – 2014. -priekšsēdētāja vietnieks, Daugavpils pilsētas dome
 
27.martā notikušajā preses konferencē pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs pauda cerību, ka jaunais priekšsēdētājs radikāli mainīs attiecības uzņēmumā. Mainīsies attieksme pret klientu, nebūs īpaši jāprasa atskaites, ka uzlabosies caurspīdīgums. „Manuprāt, laipna apkalpošana ir izaicinājums esošajam sastāvam, bet ar jaunu vadību tā  būs normāla parādība,” piebilda mērs.
 
Jābilst, ka 2013.gada janvārī no „Rēzeknes Namsaimnieks ” valdes locekļa amata tika atbrīvota Dagmāra Abramova.
 
Arī tolaik mērs nebeidza stāstīt, cik labs un pienācīgs savas jomas profesionālis ir D.Abramova, ka viņas pieredze uzlabošot sociālo atbildību, komunicējot ar iedzīvotājiem.
 
Kā nākošais tika nominēts Vjačeslavs Spičs.
 
Pilsētas mērs jeb galva Aleksandrs Bartaševičs atzīmēja, ka V.Spiča izglītība un darba pieredze ir atbilstoša amata prasībām, kā arī šim kandidātam ir skaidra vīzija par to, kā pilnveidot un optimizēt uzņēmuma darbu, sasniedzot labākus rezultātus.

Komentējot P.Dzalbes apstiprināšanu pašvaldības uzņēmuma amatā, Daugavpils pilsētas eksmērs, Daugavpils domes deputāts, arī partijas „Saskaņa” biedrs Andrejs Elksniņš pauda: „lēmums par Pētera Dzalbes iecelšanu uzņēmuma „Rēzeknes Namsaimnieks” valdes locekļa amatā ir Rēzeknes pilsētas domes pārziņā, savukārt es viņam neuzticētu Daugavpilī pat ielas slaucīt.
 
Mani pārsteidza, ka Dzalbes kungs rēzekniešiem apsolīja uzlabot „Rēzeknes Namsaimnieks” darbu caurspīdīgumu, tāpat viņš stāstīja, ka rēzeknieši ir krietni apsteiguši Daugavpili energoefektivitātes projektu jomā, un man radās jautājums, ko tad Dzalbes kungs 4 gadus darīja Daugavpilī? Kāpēc zuda iepirkumu dokumentācija, kāpēc nebija caurspīdīguma tajās jomās, par kurām atbildēja Dzalbe un kuru darbību koordinēja? Kāpēc Daugavpils ir aiz Rēzeknes dzīvojamo māju siltināšanas projektos, kāpēc pie mums Daugavpilī zuda dokumenti, ja viņš šobrīd apgalvo, ka Rēzeknē uzlabos dokumentu apriti un caurredzamību, lai iedzīvotāji redzētu, kā tiek tērēti viņu finanšu līdzekļi. Laikam partija „Saskaņa” ir tik spēcīga komanda, ka pat tādus slaistus varam mainīt savā starpā”.
 

Pašvaldības uzņēmuma „Rēzeknes Namsaimnieks” klientiem atliek vien minēt, cik ilgi Dzalbe ieņems amatu un kādu vēl „izcilu speciālistu” Aleksandrs Bartaševičs sev palīgos pieņems, balstoties uz it kā konkursa rezultātiem, kā arī, cik ilgi savienība Spičs-Dzalbe spēs vadīt uzņēmumu.
 
Rēzekniešiem jābūt pacietīgiem un jāgaida - seriāla „Rēzeknes namsaimnieks vadība” beigas vēl ir tālu.
Foto: rezekne.lv
rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top