Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

"Rēzeknes Namsaimnieks" - izvirza daugavpilieti

19.03.2018
Rēzeknes pilsētas dome paziņoja par izdarīto izvēli konkursā, kas saistīts ar „Rēzeknes Namsaimnieks” otrā valdes locekļa iecelšanu amatā.
 
Kā mēs jau tikām ziņojuši, konkurss noritēja bez pārsteigumiem. Mēnesi atpakaļ mūsu redakcijai tapa zināms, ka šo amatu ieņems kāds citas pilsētas iedzīvotājs – daugavpilietis Pēteris Dzalbe.

 

 


Tā kā domes atbildīgā komisija bija izvirzījusi kandidātiem augstus kritērijus un profesionālās kompetences līmeni, nolēmām noskaidrot, kā P.Dzalbes spējas vērtē paši daugavpilieši – Daugavpils pilsētas domes partijas „Saskaņa” pārstāvji, sazinājāmies ar deputātu Valēriju Kononovu.


V.Kononovs portālam paziņoja, ka "kad Dzalbes kungs bija pilsētas vicemērs, viņa pārziņā bija arī projektu koordinēšana, t.sk., Eiropas fondu projektu, un diemžēl mēs atklājām sistēmu starp projektētājiem un celtniekiem, kā rezultātā, tagad mums ir jāmeklē papildus finansējums. Otra lieta, ko pilsētnieki viņam nav piedevuši – atkritumu apsaimniekošanas jautājums. Rīkotais konkurss un lietas materiāli pašlaik atrodas tiesībsargājošās iestādēs un tiesās, ir aizdomas, ka no iedzīvotājiem tika iekasēta nauda, kuru nevajadzēja iekasēt.
 

Tāpat pēc viņa iniciatīvas tika izveidota remontdarbu brigāde Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmumā. Tika veikta revīzija, kuras laikā konstatēts, ka minētā brigāde uzņēmumam nesa zaudējumus, tāpat radās jautājumi par finanšu līdzekļu samērīgumu, veicot remontdarbus pašvaldībai piederošos dzīvokļos.
 

Vēl, runājot par iepirkumiem, jāmin, ka tiesībsargājošām iestādēm nosūtīti arī fakti, kas apliecina, ka uz iepirkumu komisiju tika izdarīts spiediens, kas, saskaņā ar likumu, nav pieļaujams, kā rezultātā tika mistiski nozaudēti dokumenti vai arī iepirkumu rezultāti citos veidos tika interpretēti”


P.Dzalbe bija pieteicies arī Valsts nodarbinātības aģentūras Daugavpils filiāles direktora amata konkursam, taču nesekmīgi. Tāpat Daugavpils žurnālisti esot noskaidrojuši, ka P.Dzalbe balotējās 2017.gada pašvaldību vēlēšanās no partijas „ No sirds - Latvijai”, neiekļūstot domē, Dzalbe izteica vēlēšanos piedalīties 2018.gada Saeimas vēlēšanās no Zaļo un zemnieku savienības.

 
Daugavpils iedzīvotājiem Pētera Dzalbes vārds asociējas ar atkritumu izvešanas problēmām un iespējamu viena miljona eiro nodarīto zaudējumu visiem pilsētniekiem, kas radies, iedzīvotājiem pārmaksājot par gaisa izvešanu.
 

Dzalbes vārds figurē arī lietā, kad izplēnēja iepirkumu dokumenti par piena piegādi kādai no pilsētas skolām.

 
Rēzeknes pilsētas domes deputātus, kuri pārstāv partiju „Saskaņa”, neuztrauc reputācijas riski, kas pastāv, ieceļot šaubīgus ierēdņus vadošajos amatos.

Ņemot vērā visu informāciju, pašvaldības uzņēmums „Rēzeknes Namsaimnieks” arī turpmāk tiks ierauts korupcijas skandālos, tiks veikti aizdomīgi darījumi, kā arī augs iedzīvotāju neapmierinātība.

Foto: interneta resursi
rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2 /2)
prātnieks 19.03.2018 19:18
pamācošs raksts, proti, ne vien :saskanieši zog,, un ne tikai Rēzeknē. jautājums- ja bez zagšanas nevar Rēzeknē, tad kāpēc mums vajadzīga :liekā mute"pie mums stacijas iela N18 pagājušgad pagalmā izlauza asfaltu.uzbēra smiltis/ nu m es visu rudeni dubļus bridām, arī tagad sākam brist. tos censoņus Špics bij noalgojis no D-pils. pirms nozušanas veltnis riktīgi smiltis noblietēja.,, līdz pirmajam lietum un musurnikam....bedres, bedres...
Kā un cik 25.03.2018 11:42
Kā un cik ilgi var ciest šos spečiālistus ar savu vadoni.Nu neprot un nezina kā pareizi pildīt savus darba pienākumus,pat Bartaševičs kurš aizstāv Spīču jau ir vīlies Spīča un viņa padoto namsaimnieku darbībā.P.Dzalbes kungam būs jādzen arā tādi nekompetenti darbinieki.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top