Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Konkurss noslēdzies bez rezultāta

23.01.2018
2017.gada 6.novembrī tika izsludināts konkurss, kura mērķis bija izvēlēties kandidatūru SIA «Rēzeknes Namsaimnieks» otrā valdes locekļa amatam, jo uzņēmuma vadītājam Vjačeslavam Spičam ir nepieciešams pieredzējis un enerģisks vadītājs, kā arī iedzīvotāji nav apmierināti ar uzņēmuma darbību un sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Konkurss norisinājās trīs kārtās un kopumā ilga 2,5 mēnešus, tomēr pat šis periods bija nepietiekošs, lai spētu izvēlēties piemērotāko kandidātu.

 

19.janvārī konkurss noslēdzās, bet izsludinātā vakance joprojām ir vakanta. Speciāli izveidotā komisija, kura skatīja kandidātu pieteikumus, atzina, ka neviens no pretendentiem pietiekamā līmenī neatbilst prasībām, lai ieņemt uzņēmuma otrā valdes locekļa amatu.
 
Rodas jautājums, kāpēc konkurss netika pārtraukts jau pēc otrās kārtas?


Atgādināsim, ka pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs savulaik izteicās, ka „pieteicās diezgan daudz cilvēku, bet komisija vēl turpina analizēt visus pieteikumus un pagaidām nav rezultātu, nevaru pateikt, kas izvēlēts. Bet teikšu vienu, ka, protams, izvēle nav liela, neskatoties uz to, ka cilvēku daudz, bet visi kandidāti, manuprāt, diezgan vāji. Situācija ir, kāda ir, nāksies strādāt ar to, kas ir”.


Konkursa norises laikā netika pausti kandidātu vārdi, tātad arī iedzīvotājiem nebija iespējas novērtēt pretendentus. Tomēr neoficiāla informācija liecina, ka konkursā piedalījās gan esošie, gan bijušie „Rēzeknes namsaimnieks” darbinieki, kā arī konkurējošā uzņēmuma vadītājs.


Neskatoties uz lielo saņemto pieteikumu skaitu, konkurss noslēdzās un, neņemot vērā iedzīvotāju sūdzības par SIA „Rēzeknes namsaimnieks”, pilsētas mērs vadošā amatā atstāja Vjačeslavu Spiču, kārtējo reizi mainot savu attieksmi pret viņu.


Atbildot uz žurnālistu jautājumu, vai Spiča kungu nevajadzētu atstādināt no amata, mēra viedoklis bija, ka ”runāt par Vjačeslava Spiča atstādināšanu no amata nav pamata. Pirmkārt, pat ja teorētiski šāds lēmums tiktu pieņemts, nav atrasts cits kandidāts, kas pēc likumdošanas jāizvēlas konkursa kārtā. Otrkārt, no Vjačeslava Spiča puses nav bijis pārkāpumu, kas spiestu viņu atstādināt no amata. Domes vadība regulāri sazinās ar Vjačeslavu Spiču, pārrunājot stratēģiju, lai uzlabotu uzņēmuma darbību”.


P.S. Mūsu redakcija apkopo materiālu, lai izklāstītu, kā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs liedza realizēt iestudējumu „otrā valdes locekļa konkurss”.
rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
namsaimnieks 24.01.2018 10:27
Nekas nemainās kā bija namsaimniekā pārkāpumi tā un paliks,kā bija bezatbildība tā un paliks,iedzīvotāju intereses kungus nemaz neuztrauc un neinteresē.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
Slēgta satiksme Centrālās ielas posmā Pleikšņos
Pirms slēgt kustību visā posmā būtu padomājuši par cilvēkiem, kuri tur dzīvo! Kā tikt līdz mājām??? Ko nozīmē pilnīgi slēgta jebkāda satiksme!!!!pleikšņu ciemā in pāri pār 2 tūkstoši deklarēto iedzīvotāju. Vai ta ar viņiem skaitīties nevajag?! Un arī dzīvo gados vecāki cilvēki, kuriem iespējams jebkurā brīdī vajadzēs medicīnisko palīdzību unb kā tad ātrajiem tikt!!! aBSURDS!! Kārtējais aunu bars un cilvēku necieņa!! Bet mēs tik nodokļus maksājam gan par mājām, gan par zemi un par ceļiem!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top