Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Daļu no nojumēm pārvietos

15.12.2017
Kopš tā brīža, kad Latgales iela 54 ir izveidots tirgus laukums ar 10 nojumēm, pagāja jau vairāk kā pusotrs gads. Projekta kopējās izmaksas – 14 000 EUR.

Jūlijā portāla redakcija sazinājās ar Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes Vecāko komercdarbības speciālisti Ilonu Opincāni, tolaik domes pārstāve informēja, ka visas nojumes ir iznomātas tirgotājiem un tirgotāji arī aktīvi izmanto šo iespēju. I.Opincāne apgalvoja, ka minētajā adresē tirgojot gan dārzeņus, augļus, ogas, riekstus, sēnes, zivis, gan arī ziedus. Savukārt mūsu uzņemtās bildes liecināja par pretējo.

I.Opincāne arī piebilda, ka, pēc Latgales ielas rekonstrukcijas, tirgus tiks atdzīvināts.
 
Neskatoties uz to, ka Latgales ielas rekonstrukcija tika uzsākta vien nesen, pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs atzina, ka dome lēmusi lielāko daļu tirdzniecības vietu pārvietot uz citu teritoriju.
 

Plānots, ka vairākums no tirdzniecības nojumēm atradīsies pilsētas Ziemeļu rajonā, laukumā starp Atmodas ielu un Kosmonautu ielu. Atlikusī daļa turpinās nīkuļot Latgales ielā.


Tāpat mērs atzina, ka dome jau sākotnēji bija izvēlējusies nepareizo taktiku. Kļūda bijusi tajā, ka iespēju pārdot preces piedāvāja vien tirgotājiem.
 
Mērs piemetināja, ka tagad šo iespēju - īrēt tirdzniecības vietu - var izmantot jebkurš, kuram ir vēlme tirgoties.
 
Un kārtējo reiz atklāts paliek jautājums, šoreiz par to, cik tiks tērēts, demontējot, pārvietojot un uzstādot nojumes. 
Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-7 /7)
late 15.12.2017 20:06
man kaut kā nesaprotams pirmais vārds - vai ta latviešu valodā Z burts rakstās kā krievu З I lai nestāsta pasaciņas tāspeciāliste, ka tur kāds tirgo, pa visu vasaru, rudeni nevienu "tirgotāju"" neesu redzējusi, pati staigāju katru dienu uz skolu darbā.
edis 15.12.2017 20:09
derētu arī "pārvietot"" tās suņu budkas no festivāla parka, aizņem tik vietu un bojā kopējo skatu, bet faktiski tiek izmantotas labi ja 5-6dienas gadā.
kot 15.12.2017 20:42
Šķiet kādam tajā brīdī bija izdevīgi jāpārdod dēļu atlikumi.
iedzīvotājs 15.12.2017 23:27
edis 15.12.2017 20:09
derētu arī "pārvietot"" tās suņu budkas no festivāla parka, aizņem tik vietu un bojā kopējo skatu, bet faktiski tiek izmantotas labi ja 5-6dienas gadā.
interesanti cik izmaksāja tās būdas festivāla parkā, ja šīs dēļu pajumtes ~14000, Eur un bez reālas atdeves. Norakta nodokļu maksātāju nauda, diemžēl.
katerina 16.12.2017 15:46
nesaprotu mēra domu - " kļūda bijusi tajā, ka iespēju pārdot preces piedāvāja vien "TIRGOTĀJIEM "", bet man liekas, ka jebkurš , kas kaut ko pārdot , jau ir tirgotājs, a kam ta vēl var piedāvāt tirgoties ???? Labāk organizētu šai vietā kādu vasaras ksfejnīcu, kā kādreiz bija pie universālveikala " vasaras dārzs"" , būtu daudz foršāk,nekā tās drūmās būdas saslietas stāv kā bāreņi
Guntis 18.12.2017 08:30
Kādas zivis, kādi augļi un dārzeņi blakus intensīvas satiksmes ielai? Kādas muļķības vēl pastāstīs Ilona un Aleksandrs? Skaidrs ir viens - bijušā "Jorika" zemes gabalskādam ir intereses objekts, tāpēc arī tās būdas tur tika uzslietas, lai "ieņemtu" teritoriju.
Hulio 18.12.2017 19:12
Nojaukt visas .
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top