AKTUĀLI
Izvēlas SIA „Rēzeknes namsaimnieks” otro valdes locekli
06.12.2017Š.g.4.novembrī pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs pauda viedokli, ka SIA „Rēzeknes namsaimnieks” vadītājam Vjačeslavam Spičam ir nepieciešams pieredzējis un enerģisks vadītājs.
Tieši tādēļ 6.novembrī tika izsludināts konkurss, kura mērķis bija izvēlēties kandidatūru SIA «Rēzeknes Namsaimnieks» otrā valdes locekļa amatam. Tie, kuri redzēja sevi šajā amatā, līdz 24.novembrim varēja pieteikties un izvirzīt savu kandidatūru.
Ņemot vērā, ka turpmāka informācija nesekoja, portāla redakcija sazinājās ar Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļu, lai noskaidrotu procesa virzību, tāpat jautājām, vai var uzzināt pretendentu vārdus. Šo informāciju mums nesniedza.
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs varēja pateikt vien to, ka ir saņemti 7 kandidātu pieteikumi.
Tāpat tikām informēti, ka 5.decembrī notika nominācijas komisijas sēde, kurā komisijas locekļi izvēlējās un atlasīja amata aprakstam atbilstošos kandidātus, kurus virzīt uz nākamo kārtu.
Diemžēl, bet oficiālā informācija par šo konkursu ir visai skopa, bet, operējot ar neoficiālo informāciju, varam teikt, ka konkursā piedalās gan esošie, gan bijušie „Rēzeknes namsaimnieks” darbinieki, kā arī konkurējošā uzņēmuma vadītājs.
Nu ko, gaidīsim rezultātus, domājams, ka tuvākajā laikā tiks publicēta informācija par SIA „Rēzeknes namsaimnieks” otrā valdes locekļa konkursa uzvarētāju un iecelšanu amatā.
Rezekneszinas.lv
Komentāri (0-2 /2)
cirks un tikai 11.12.2017 21:52
31
26
Cik, mīļi, otrs valdes loceklis. Ja nemaldos, tad pats mērs savā laikā, visos pašvaldības uzņēmumos samazināja uzņēmuma valdes pametot tikai vienu valdes locekli. Jeb arī es nepamanīju, ka atgriezās kalvīša solītie treknie gadi? Nu ja spičs netika galā ar saviem pienākumiem un viņu kāda interesanta iemesla dēļ nevar atlaist, nu pārceliet viņu pie šindlera, varēs divatā knibināties degunā un ripināt puņķu bumbiņas.
Atbildēt
14.12.2017 15:17
27
28
Ak tad tomer,loze krita par labu loceklim..mja loceklis ir un paliks loceklis...:)
Atbildēt
Lasiet vēl
Jaunākie komentāri:
Muzejs aicina uz Ineses Elizabetes Brimerbergas “Sajūtu dārzu”
I’m so excited today i have gotten my funds from Lucas Johnson Help centers,i will forever remain grateful to him,i will share and give testimony to all for your good companies, If you are in financial crisis, don’t hesitate to contact this private funds lender who grants funds at 3% interest rate throughout the Universe. Apply for your legit funds lender at Asson online services and stop wasting time with illegal services , send an email: [email protected] Sīkāk...
Rēzeknē attīstīs jaunu industriālo zonu
Tam visam būs SPA liktenis... Sīkāk...
Līdz 20. jūlijam var pieteikties svētku gājienam un ģimenes parādei
nepatīk neskaties,kas vainas bija demonstrācijai?Un kas tad tagad brīvajā Latvijā ir?Nu pasaki? Sīkāk...




