Piektdiena,
31.maijs 2024
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
AKTUĀLI

Aleksandrs Irišins nolika deputāta mandātu (papild.)

19.03.2024 Otrdien, 19. martā, notika kārtējā Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes sēde, kuras darba kārtībā bija 2 jautājumi.

Ņemot vērā Aleksandra Irišina 2024. gada 12. marta iesniegumu par Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes deputāta pilnvaru nolikšanu un saskaņā ar Pašvaldības domes deputāta statusa likuma 3. panta pirmās daļas 1. punktu, trešo un ceturto daļu, domes deputāti pieņēma lēmumu (uz sēdi bija ieradušies 8 no 13 deputātiem, visi nobalsoja “par”) ar 2024. gada 19. martu izbeigt pirms termiņa Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes deputāta Aleksandra Irišina pilnvaras.

Atgādināsim, ka Aleksandrs Irišins bija Rēzeknes domes Finanšu un budžeta komitejas loceklis, kā arī Pilsētas attīstības, infrastruktūras un sabiedriskās kārtības komitejas loceklis. Dzimis 1970. gadā. Vidējā izglītība (Rēzeknes 2. vidusskola).

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Vēlēšanu komisija 20. martā apstiprināja deputātes mandātu Karīnai Bartkevičai.Otrdien deputāti iepazinās ar Bāriņtiesas priekšsēdētājas Tatjanas Sudnikas ziņojumu par Rēzeknes valstspilsētas bāriņtiesas darbu 2023. gadā. Bāriņtiesa 2023. gadā pieņēma 178 lēmumus, ierosināto lietu skaits – 130, noformētas lietas un nodotas arhīvā – 44. Vecāku skaits, kuriem ar bāriņtiesas lēmumu pārtrauktas bērna aizgādības tiesības – 22. Bērnu skaits, kuriem nodrošināta ārpusģimenes aprūpe – 52. Audžuģimeņu kopējais skaits – 4. Kopējais aizgādnībā esošo personu skaits – 31.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeimas komisija atbalsta Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu
Sen bij laiks Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Обоснование повышения тарифа
Сьранное Sīkāk...
facebook draugiem
Top