Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzeknē pašvaldības kapitāldaļu turētājiem palielina algas

10.03.2023 Rēzeknes pilsētas dome ceturtdien nolēma par 10-20% palielināt algas pašvaldības uzņēmumu kapitāldaļu pārvaldītājiem. Algu palielinājums tika pamatots ar to, ka kapitāldaļu pārvaldība uzliek papildu pienākumus, kā arī paredz ierobežojumu amatpersonai pēc šo pienākumu izpildes pārtraukšanas ieņemt amatus konkrētajās kapitālsabiedrībās.

No 1.marta pašvaldības Kultūras un tūrisma centra direktora un Sporta pārvaldes vadītāja algas palielinātas par 10% jeb 204 eiro un sasniedz 2243 eiro pirms nodokļu nomaksas, savukārt Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītāja atalgojums palielināts par 20% jeb 408 eiro un sasniedz 2447 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Tāpat ar 1.martu pilsētas izpilddirektora atalgojums saistībā ar kapitāldaļu turētāja pienākumiem palielināts par 15% jeb 351 eiro un sasniedz 2691 eiro pirms nodokļu nomaksas. Izpilddirektors pārstāv piecas pašvaldības kapitālsabiedrības.

Sēdē vairākkārt tika uzsvērts, ka par ar šo atalgojuma palielinājumu Rēzeknes pilsētas izpilddirektora alga nesasniegs normatīvajos aktos noteiktā algu intervāla zemāko robežu jeb minimumu. Šim amatam noteiktais algas intervāls noteikts no 3380 līdz 4949 eiro.

Rēzeknes pilsētas pašvaldība ir kapitāldaļu turētāja deviņās kapitālsabiedrībās. Saskaņā ar pašvaldības izpilddirektora rīkojumiem Rēzeknes pilsētas pašvaldības Sporta pārvaldei uzticēta SIA "Olimpiskais centrs Rēzekne" kapitāldaļu pārvaldīšana un pārvaldes vadītājam nodotas kapitāla daļu turētāja pārstāvja lēmumu pieņemšanas tiesības.

Kultūras un tūrisma centram uzticēta SIA "Austrumlatvijas koncertzāle" kapitāldaļu pārvaldīšana un Kultūras un tūrisma centra direktoram nodotas kapitāldaļu turētāja pārstāvja lēmumu pieņemšanas tiesības.

Pilsētvides un attīstības pārvaldei nodota SIA "Rēzeknes Slimnīca" un SIA "Rēzeknes Satiksme" kapitāldaļu pārvaldīšana un pārvaldes vadītājam nodotas kapitāldaļu turētāja pārstāvja lēmumu pieņemšanas tiesības.

Tāpat tika izskatīts un apstiprināts ierosinājums palielināt mēnešalgu pašvaldības izpilddirektoram, kurš pārstāv pašvaldību 5 kapitālsabiedrībās, par 15%, tas ir 2 691 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-5 /5)
Leduspuke 10.03.2023 08:48
Ja palielina..citiem atnemot...
Iedot milliončik 10.03.2023 10:49
Leduspuke 10.03.2023 08:48
Ja palielina..citiem atnemot...
Viņi grib garšīgi ēst,trekni d-rst un saldi gulēt.
Leduspuke to iedod miloncik 10.03.2023 13:36
Tu mani sasmidinaji...un trapiji naglai pa galvu..hahaha
Rita kafija 10.03.2023 13:40
Pasvaldibu moto ir zagt zagt un velreiz zagt..nesodamiba vareniba xobrid rullee visas izpausmes.jo anarhiha valda visa valsti.
Troks congols 10.03.2023 15:23
Trako moja.ne naudu bet.ar bumi jums pa dersu vajag
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top