Piektdiena,
1.jūlijs 2022
Vārda dienas: Imants, Ingars, Intars, Rimants, Леонтий, Ипат Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

9. maijs. Svētki? Bizness? Politiskais šovs?

27.04.2022
Sākot no 2013. gada, A. Bartaševiča (partija “Saskaņa”) vadītā Rēzeknes pilsētas dome būtībā ir privatizējusi 9. maija piemiņas datumu un caur uzraudzībā esošās biedrības starpniecību finansēja šai dienai veltīto pasākumu un uguņošanas organizēšanu.

Rēzeknes pilsētas dome katru gadu piešķīra līdzekļus biedrībai “RRO LAKCA” (reģ. Nr. 40008107506) pasākumu rīkošanai pie pieminekļa “Aloša”, regulāri uzsverot, ka 9. maija pasākumus organizē tieši biedrība “RRO LAKCA”. Ar “RRO LAKCA” starpniecību Rēzeknes pilsētas dome finansēja pasākumus, kuros aktīvi tika popularizēti partijas “Saskaņa” pārstāvji, kā arī pieaicinātie diplomāti-izlūki no Krievijas un Baltkrievijas vēstniecībām.


Zīmīgi, ka veterānu kopiena jau sen ir transformējusies par kopīgu interešu biedrību. Sakarā ar to, ka biedru vidū vairs nav palikuši veterāni-dibinātāji tagadēji biedrības menedžeri neoficiāli ir paplašinājuši tās nosaukumu, un tagad tas skan – kara veterānu un viņu pēcteču biedrība.

Biedrības galvenais "veterāns" ir Jaroslavs Ivanovs (dzimis 1969. gadā) – bijušais Rēzeknes pilsētas domes deputāts, kurš ievēlēts no "Saskaņas" deputātu vidus.

2022. gads nav kļuvis par izņēmumu Rēzeknes pilsētas domes un “Veterānu biedrības” finansiālajās attiecībās. Rēzeknes pilsētas dome kārtējo reizi ir finansējusi biedrības darbošanos.

Šī uzņēmuma finanšu rādītāji ir šādi: 2020. gada apgrozījums veidoja 33 000 eiro, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, tas pieauga par 47%, un "veterānu" uzņēmuma peļņa sasniedza 27 000 eiro. Pārsteidzoši, ka ar šādiem finanšu rādītājiem šīs biedrības "veterāni" no Rēzeknes pilsētas domes prasa un saņem naudu ziediem, kas tiek likti uz karavīru kapiem.

Turklāt, kā vēsta portāls rezekneszinas.lv, biedrība “RRO LAKCA” darbojas telpās (Dārzu ielā 37), kas pieder Rēzeknes pilsētas domei. Tas, kā tiek maksāta īre, komunālie pakalpojumi u.tml., uzņēmums neafišē.

Neskatoties uz to, ka arī šogad biedrība saņēma Rēzeknes pilsētas domes finansējumu, tās vadītājs Jaroslavs Ivanovs portālam rezekneszinas.lv norādīja, ka tradicionālie pasākumi pie pieminekļa “Aloša” nenotiks.

Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūnija siltumapgādes tarifs Vipingas un Ziemeļu rajonos “samazinājās” no 99,66 eiro par megavatstundu līdz 124, 15 eiro par megavatstundu (summas bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
facebook ok draugiem
Top