Otrdiena,
6.jūnijs 2023
Vārda dienas: Ardis, Ingrīda, Геннадий, Стефан Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Deputāts Ribakovs. Grozu-griežu, gribu sajaukt jeb satīties, sapīties

09.12.2021
80 gadu beigās krāpnieki dzelzceļa stacijās un citās pulcēšanās vietās aktīvi, lai apmānītu iedzīvotājus, izmantoja “uzpirksteņus”. Ja kāds neatceras, tad spēlē jāuzmin, zem kura uzpirksteņa ir paslēpta bumbiņa. Apmānīšanas gadījumā blēdis jeb “žuļiks” veica dažadas manipulācijas arbumbiņu, parādot bumbiņu, kur tā it kā ir, taču nemanāmi tā tika pārvietota zem cita uzpirksteņa. Pēc neuzminēšanas, protams, uzticīgajam pilsonim tika parādīts, kur atrodas bumbiņa. Šīs krāpnieciskās rīcības pieprasīja konkrētas zināšanas, lai izgrābtu naudu no iedzīvotājiem. Noziedznieki prasmīgi izmantoja cilvēka psiholoģijas zināšanas, savas fiziskās prasmes un dažkārt arī “aizsardzību” no struktūrām, kurām vajadzēja aizsargāt lētticīgos pilsoņus. Tajā pašā laikā krāpnieki visu procesu izbaudīja ar teicienu “grozu, griežu, gribu sajaukt”. Šādas asociācijas rodas pēc tam, kad mūsu ievēlētie politiķi sāk kompetenti manipulēt ar savu rīcību publiskajā telpā kā likumdevēji.

25. novembrī mūsu mediju platformā "Rēzeknesziņas.lv" tika publicēta informācija, ka Saeimas deputāti no Rēzeknes pilsētas Saskaņas partijas valsts budžeta pieņemšanas ietvaros balsoja “PRET” līdzekļu piešķiršanu Rēzeknes pilsētas Stacijas ielas pārbūvei. 

Satraukts par informācijas izpaušanu, Saeimas deputāts Ivans Ribakovs sociālajos tīklos apsūdzēja žurnālistus “absolūtos melos”.

Aizstāvībai viņš savā sociālo tīklu lapā ievietoja balsošanas rezultātu “ekrānšāviņu”, mēģinot rēzekniešiem pateikt, ka viņš un viņa partijas biedri it kā balsojuši “PAR” līdzekļu piešķiršanu Rēzeknes pilsētai, tādejādi, mūsuprāt, mēģinot maldināt pilsētas iedzīvotājus. 

Deputāts Ivans Ribakovs savā sociālajā tīklā “Facebook” atspoguļoja tikai 23. novembra rītā notikušās iepriekšējās balsošanas rezultātus.
 

Savukārt galīgajā balsojumā, kas notika 23. novembra vakarā, par šo likumu deputāts nobalsoja "PRET" (skatīt zemāk).


Kas notika? Kāpēc deputāts 6 stundu laikā nolēma mainīt domas par šo likumprojektu, kas veicina finansējuma piešķiršanu Stacijas ielas renovācijai? Kaut kas nogāja greizi ar deputātiem no partijas "Saskaņa"? Vai jūs ar valdošo koalīciju nespējāt vienoties?
 
Tas nepārprotami atspēko deputāta apgalvojumu par "absolūtiem meliem". Kurš patiesībā ir "absolūts melis", lasītāji var pārliecināties pēc tam, kad pēc galīgā balsojuma par likumu par valsts finansējuma piešķiršanu pilsētas pašvaldībai tika publiskota informācija par to, kurš bija "PAR" un kurš "PRET" Stacijas ielas rekonstrukciju Rēzeknē.
 
Turklāt deputāts Ribakovs savā lapā tajā pašā ierakstā argumentēja, ka "Latgales iedzīvotāju dzīves apstākļu uzlabošana bija un paliek viena no galvenajām prioritātēm".
 
Par Ribakova darba rezultātiem var spriest pēc nesen veiktās aptaujas - 53% rēzekniešu domā par aizbraukšanu, grasās doties prom tuvākajā laikā vai jau ir pametuši pilsētu.

Taču, lai būtu objektīvi, Ribakova kungs pilda solījumus par rēzekniešu labklājību.

 
Atgādināsim, ka, līdztekus darbam Seimā, deputāts Ribakovs ir veiksmīgs suņu un papagaiļu barības tirdzniecības biznesa īpašnieks, kura apgrozījums ir 138,5 tūkstoši eiro gadā.
 
Tāpat, gatavojot materiālus par mūsu "dārgo" deputātu finansiālo labklājību, vērsām uzmanību, ka deputāts Ribakovs Seimā saņem vislielāko transporta izmaksu kompensāciju, bet nesaņem kompensāciju par mājokli, kā citi deputāti. Seimā ievēlēts no Latgales un dzīvo ārpus galvaspilsētas.
 
Informācijas izmeklēšanas gaitā noskaidrojās, ka deputāta Ribakova ģimenei ir nesen uzcelts īpašums savrupmājas veidā netālu no Jūrmalas. Attiecīgi varam secināt, ka šis īpašums viņam neļauj saņemt kompensāciju par mājokli.
 
Turklāt, pēc deputāta Ribakova bijušo partijas biedru sniegtās informācijas, Jūrmalas savrupmājas celtniecību veikusi Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča ģimenei piederošā būvfirma SIA “Latgalija”.
 
Vēlējāmies pārbaudīt šīs informācijas patiesumu un noskaidrot, kāpēc objekta būvniecībai izvēlēts Rēzeknes uzņēmums.
 
Par visiem oficiālo masu mediju mēģinājumiem precizēt informāciju, Seimas deputāts no partijas "Saskaņa" šo informāciju nekomentēja un uz uzdotajiem jautājumiem nesniedza atbildes.
 
Apkopojot visu iepriekš minēto, aicinām savus lasītājus veikt secinājumus par "sociāli atbildīgā" Saeimas deputāta Ivana Ribakova darbību.
 
Šis nav “kārtējais mēģinājums nomelnot mūsu partiju”, kā savā sociālajā tīklā izteicās deputāts, mēs sniedzam tikai faktus un sniedzam iespēju saviem lasītājiem pašiem izdarīt vērtīgus spriedumus par no Rēzeknes pilsētas ievēlēto deputātu darbību Saeimā.
Rēzeknesziņas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-5 /5)
Rēzeknietis 08.12.2021 18:39
Tādiem ticēt nevar...
rēzeknietis 09.12.2021 12:23
mīl suņus un kaķus , tāpat kā ušakovs. ja runāt alegorijās, tad mīlošss saimnieks nepadzīs savu kaķi ja tas neķer peles un ;taisa"pagultē. priekš mūsu vēlētājiem šeit der tas salīdzinājums
SN 11.12.2021 12:34
Pret naudas piešķiršanu Stacijas ielai balsoja arī deputāti Jānis Urbanovičs un Jānis Krišāns. Visi deputāti-Urbanovičs, Tutins, Krišāns, Ribakovs un Nikonovs, balsoja pret 150000 eiro piešķiršanu katoļu katedrālei Rēzeknē. Urbanoviču un Krišānu varēja redzēt katoļu svētkos Aglonā, Tutinu īsti neesmu ievērojis. Interesanta ticība.
Latgaliete 11.12.2021 15:55
Nu kaa ir Krišāns , Tutins , Ribakov u n.c. - 0 0 0 0 0 0 0 !!!!!
Man ir kauns, ka tie ir mani novadnieki.
ziepe 14.01.2022 14:12
Beidziet celt gaismā un rakstīt par sapelējušajiem vecajiem žuļikiem, porno kasešu karaļiem ar peisiem!!! Riebjas. Tiešām.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No jūlija siltumenerģijas tarifs Rēzeknē samazināsies par 14,5% - līdz 103,03 eiro par MWh
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Līgosim Rēzeknē!
Vai gadījumā nav drukas kļūda par filmas skatīšanos ? 22.jūlijā vai jūnijā ? Sīkāk...
Рazudušās Justīnes meklēšanā piedalījās ap 100 brīvprātīgo
Tur konkrēti jākrata tēvs ar pamāti.Bērns 2 nedēļas iepriekš nav gājis dārziņā un tad pēkšņi pazūd. Sīkāk...
No jūlija Rēzeknē par 14,5% plāno samazināt siltumenerģijas tarifu
Nu ļoti negribīģi, tas nāk. Vienalga Rēzekne pirmajā vietā, Kā no sirds jāatrauj, jo paskops tas galva priekš cilvēkiem, bet ne priekš sevis... Sīkāk...
facebook draugiem
Top