Trešdiena,
3.marts 2021
Vārda dienas: Marts, Tālavs, Tālis, Кузьма Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Bartaševičs atceļ pabalstu izmaksu rēzekniešiem

15.01.2021
No 2021. gada 1. janvāra mirušas personas radinieki, bijušie ieslodzītie un pirmklasnieku vecāki nedrīkst vērsties Rēzeknes pilsētas pašvaldībā, lai saņemtu pabalstus.

Rēzeknes pilsētas dome informē iedzīvotājus, ka no 2021. gada 1. janvāra apbedīšanas pabalsts, pabalsts tiem, kas atgriezušies no cietuma, pabalsts pirmo klašu skolēniem, dokumentālais pabalsts un izglītības pabalsts vairs netiks izmaksāti.

Pēc dažu domes deputātu domām, šis sociālās palīdzības samazinājums ir saistīts ar faktu, ka iedzīvotāji, ir saņēmuši ienākumu griestu palielināšanu maznodrošinātā statusa iegūšanai un maksas samazināšana par ēdināšanu bērnudārzos. Kā arī budžets vienkārši nespēj “pavilkt” visus A.Bartaševiča (Saskaņa) uzstādītos plānus.

Pašvaldības amatpersonas vairākkārt ir ziņojušas, ka pat priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Rešetņikovs (Saskaņa), lai uzlabotu pašvaldības finanšu lietas, ierosina atcelt bezmaksas sabiedrisko transportu, kas ik gadu budžetam izmaksā gandrīz 2 miljonus eiro.

Tāpat sociālās palīdzības samazināšana Rēzeknē, pēc deputātu domām, visticamāk, ļaus domei turpināt maksāt miljonus par celtniecības darbiem uzņēmumam "Latgalija", par SPA kompleksa būvniecību Kovšu ezera krastā.

Uzņēmums "Latgalija" vienādās daļās pieder Rēzeknes mēra A. Bartaševiča brālim un sievai.

P.S. Gribētos ticēt, ka 2021. gada budžetā šī ir pēdējā mēra A. Bartaševiča sociālās politikas “bumba”, taču, visticamāk, iedzīvotājus gaida vēl daudz nepatīkamu pārsteigumu no Rēzeknes domes. Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-8 /8)
Jtnkm 15.01.2021 22:33
Ara viņu
X 16.01.2021 10:37
Un kā vienmēr Rēzeknieši klusē, jo redz mēle par īsu lai pret šo ko iebilstu!
Gita 17.01.2021 09:11
Šajos grūtajos laikos,kad daudzi ir palikusi bez darba un ienākumiem, nevajadzētu gan pieņemt šādus lēmumus. Apkure lielākā, atkritumu apsaimniekošanas maksa pieauga, nodokļu slogs pieauga. Cilvēki slimo un mirst. Vajadzētu tieši otrādi sniegt lielāku palīdzību grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. Bet pie mums nez kāpēc viss otrādi. Ko darīt, ja darba nav. It sevišķi sievietēm. Algas vienas no mazākajām Eiropā. Nodokļi milzīgi. Laukos darba vispār nav. Daudziem pat zemes nav, ko varētu apstrādāt.
Gita 17.01.2021 09:16
Gita 17.01.2021 09:11
Šajos grūtajos laikos,kad daudzi ir palikusi bez darba un ienākumiem, nevajadzētu gan pieņemt šādus lēmumus. Apkure lielākā, atkritumu apsaimniekošanas maksa pieauga, nodokļu slogs pieauga. Cilvēki slimo un mirst. Vajadzētu tieši otrādi sniegt lielāku palīdzību grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. Bet pie mums nez kāpēc viss otrādi. Ko darīt, ja darba nav. It sevišķi sievietēm. Algas vienas no mazākajām Eiropā. Nodokļi milzīgi. Laukos darba vispār nav. Daudziem pat zemes nav, ko varētu apstrādāt.
Mūsu kalpa mentalitāte neļauj mums iebilst. Tieši tā. Kalpa. Мы рабы, рабы не мы.
17.01.2021 15:02
Vajadzēja izvērtēt rūpīgi katru cilvēku kuram vajadzīga palīdzība, bet ne to noņemt visiem, tagad ir grūti laiki. Cietumniekus, kuru uzturēšanu cietumos apmaksā strādājošie cilvēki, tad lai viņi paši cietumā strādā,tad izejot no turienes būs nauda dzīvošanai. Vēl viens ieteikums domei, izvērtējies rūpīgi kam dodat pabalstus par apkuri. Daudzi tie saucamie "vientuļie" pensionāri savus dzīvokļus ir sen norakstījuši bērniem un mazbērniem, bet pabalstu saņem līdzīgi ar tiem, kuri tiešām ir vientuļi un saņem samērā mazas pensijas. Taisnīgi būtu,ja to "vientuļo" pensionāru mantinieki piestādītu domei ziņas par saviem ienākumiem, tad jau redzētu, un līdz ar to nauda paliktu citiem pabalstiem.
Elza 19.01.2021 11:44
Tipiska būvnieka domāšana. Pašvaldības vadītājam būtu jābūt tādam, kas domā prioritāri par iedzīvotājiem, nevis par kārtējā apšaubāmā būvniecības projekta realizāciju par katru cenu. Kas savukārt papildina paša ģimenes maku. Varu saderēt ka ja liktu iedzīvotājiem izvēlēties starp pabalstiem un būvniecību, tad balsojuma lielākā daļa viennozīmīgī būt par pabalstiem.
Labiekārtota pilsēta nav slikti, tikai ir daudzpusīgāk jāizvērtē projekta realizācija un kādu slogu tas var radīt uz pašvaldības budžetu. Kā nekā tas nav neizsmeļams. Kā dažiem te liekas, tad tas ir kā slaucama govs. Izslauks visu un varēs doeties pensijā. Tomēr te ir jāplāno racionāla šo līdzekļu izmantošana.
kaimins 20.01.2021 16:57
pareizi dara. varetu bezmaksas sabiedrisko atcelt.
Dzons 02.02.2021 06:12
Galvenais kad pasam labi ar kuru galu doma milionus sagrabies murgs besi tad mers
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Kādu televīziju izmanto Jūsu mājsaimniecība?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes domei atsaka aizdevumu "izdzīvošanai"
Aafrika... Sīkāk...
Rēzeknes mērs un viņa vietnieki izvairās no Latvijas žurnālistiem
Man nav ko steigties vai nesteigties - opozīcijā esot arī ir jāstrādā, nevis jāizliekas par beigtām zivīm. Sīkāk...
Covid-19 dēļ Anglijā noteikts jauns karantīnas režīms
Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top